Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін в адміністративне районування Української РСР

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

Страница 1


 
                             У К А З
             ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
               Про внесення змін в адміністративне
                   районування Української РСР
 
       ( Відомості Верховної Ради (ВВР) 1965, N 3, ст. 64 )
     ( Зміни в текст не внесені. Додатково див. Указ Президії
                                   Верховної Ради Української РСР
       N 3н-06 від 05.02.65 )
 
     Президія      Верховної      Ради       Української       РСР
п о с т а н о в л я є:
     У зв'язку  з  об'єднанням  обласних  промислових  і  обласних
сільських Рад  депутатів  трудящих  Української  РСР  і враховуючи
пропозиції про   розукрупнення    районів,    внести    зміни    в
адміністративне районування і затвердити такі райони республіки:
                      По Вінницькій області
     1. Барський   район  (центр  -  м.  Бар)  в  складі  м.  Бар,
Копайгородської та Мурованокуриловецької селищних  Рад  і  сільрад
Барського району:    Балківської,    Бахтинської,    Вербовецької,
Верхівської,  Вищеольчедаївської,  Войнашівської,  Володієвецької,
Вороновецької, Гаївської, Гармаківської, Гулівської, Долинянської,
Івановецької, Каришківської,     Комаровецької,      Конищівської,
Котюжанівської,    Кузьминецької,    Курашовецької,    Лісівської,
Луко-Барської,    Лучинецької,    Лучинчицької,     Маньковецької,
Мартинівської,    Митківської,    Михайловецької,   Немерченської,
Обухівської, Першотравневої, Петриманської, Підлісноялтушківської,
Попелюхівської, Поповецької,      Роздолівської,     Сеферівської,
Снітківської,   і   Степанківської,   Супівської,   Терешківської,
Трудолюбівської, Ходацької, Чемериської та Ялтушківської.
     2. Бершадський   район   (центр   -  смт  Бершадь)  в  складі
Бершадської та Чечельницької селищних Рад і  сільрад  Бершадського
району:    Баланівської,    Берізко-Чечельницької,    Бершадської,
Бирлівської,  Бритавської,  Вербської,  Вікнинської,   Вовчоцької,
Голдашівської,      Демівської,      Джулинської,      Дяківської,
Красносільської, Куренівської, Лісничанської, Лугівської, Лузької,
Любомирської,    Маньківської,    Михайлівської,    М'якохідської,
Ольгопільської,   Осіївської,    Пилипонівської,    Поташнянської,
П'ятківської,    Рогізківської,    Серебрійської,    Серединської,
Ставківської, Стратіївської,  Сумівської, Тартацької, Тернівської,
Устянської,    Флоринської,    Чапаєвської,   Червоногребельської,
Червонянської, Чернятської, Шляхівської та Яланецької.
     3. Вінницький район (центр - м.  Вінниця) в складі Літинської
селищної   Ради   і   Багриновецької,   Бірківської,  Бохоницької,
Бруслинівської, Горбовецької, Дашковецької, Івчанської, Кулизької,
Лаврівської,      Літинської,      Майданської,      Малинівської,
Медвежо-Вушківської,   Микулинецької,    Мізяківсько-Хуторянської,
Некрасовської,     Осолинської,     Пеньківської,    Пироговської,
Прибузької,  Селищенської,  Соснівської,  Сосонської, Стадницької,
Стрижавської,  Тяжилівської,  Широкогребельської  та  Якушинецької
сільрад  Калинівського  району;  Вороновицької  селищної  Ради   і
Великокрушлинецької,     Вінницько-Хуторянської,    Гавришівської,
Гуменської,      Іванівської,      Ільківської,      Комарівської,
Луко-Мелешківської,      Малокрушлинецької,      Олександрівської,
Оленівської,  Парпуровецької,   Писарівської,   Степанівської   та
Хижинецької сільрад Немирівського району.
     4. Гайсинський район (центр - м.  Гайсин) в складі м. Гайсин,
Теплицької  селищної   Ради   і   сільрад   Гайсинського   району:
Бджільнянської,     Бондурівської,     Брідоцької,    Бубнівської,
Великомочульської,    Веселівської,     Гранівської,     Грузької,
Губницької, Гунчанської,  Жерденівської,  Залузької, Зятковецької,
Карбівської,     Кивачівської,      Кіблицької,      Комарівської,
Костюківської,    Краснопільської,   Кузьминецької,   Кунківської,
Кунянської,         Кущинецької,         Ладижинсько-Хуторянської,
Маломочульської,    Метанівської,    Митківської,   Михайлівської,
Мишарівської,  Мітлинецької, Нараївської, Носовецької, Орлівської,
Петрашівської,     Побірської,     Погорільської,    Пологівської,
Росошанської,     Семиріцької,     Соболівської,     Сокирянської,
Степанівської, Стражгородської,      Тополівської,     Харпацької,
Чечелівської, Шиманівської та Ярмолинецької.
     5. Жмеринський район  (центр  -  м.  Жмеринка)  в  складі  м.
Жмеринка   і   Біликовецької,   Браїлівської,   Великожмеринської,
Демидівської,   Жуковецької,   Кам'яногірської,   Кармалюківської,
Кацмазівської,     Кудієвецької,     Куриловецької,    Людавської,
Маложмеринської,    Мовчанської,    Носковецької,    Потоківської,
Рівської,    Северинівської,    Сербинівської,   Станіславчицької,
Стодулецької, Тарасівської, Телелинецької та Чернятинської сільрад
Жмеринського  району;  Дубівської,  Краснянської  та Почапинецької
сільрад Калинівського району.
     6. Іллінецький  район  (центр  -  смт   Іллінці)   в   складі
Іллінецької    селищної   Ради   і   Бабинської,   Балабанівської,
Варварівської,     Василівської,     Голицької,     Джупинівської,
Животівської,    Жорницької,    Зарудянської,    Красненьківської,
Лопатинської,    Новоживотівської,    Оратівської,    Осичнянької,
Підвисоцької,    Рожичнянської,    Сабарівської,   Сологубівської,
Тягунької,  Фронтівської,  Юшковецької, Яблуновицької, Якимівської
та  Якубівської  сільрад Липовецького району;  Дашівської селищної
Ради і  Білківської,  Городоцької,  Кальницької,  Китайгородської,
Копіївської,     Купчинецької,     Леухівської,     Пархомівської,
Розсохуватської,    Слободищенької    та    Хрінівської    сільрад
Гайсинського району.
     7. Калинівський  район  (центр  -  смт   Калинівка)  в складі
Калинівської селищної Ради і Байківської, Глинської, Голубівської,
Гущинецької,    Дружелюбівської,    Дружненської,    Жигалівської,
Жовтневої, Заливанщинської,        Іванівської,        Кіровської,
Комунарівської, Корделівської,  Котюжинецької,  Лісоволисіївської,
Мізяківської,    Новогребельської,    Павлівської,     Пиківської,
Польоволисіївської,    Радівської,   Сальницької,   Хомутинецької,
Черепашинецької та  Чернятинської  сільрад  Калинівського  району;
Лемешівської, Люлинецької  та  Нападівської  сільрад Козятинського
району.
     8. Козятинський район  (центр  -  м.  Козятин)  в  складі  м.
Козятин і     сільрад    Козятинського    району:    Безіменської,
Білопільської,   Бродецької,    Вернигородоцької,    Вівсяницької,
Вовчинецької, Воскодавинської,  Глуховецької, Дубовомахаринецької,
Жежелівської,     Журбинецької,     Збаразької,     Зозулинецької,
Йосипівської, Кашперівської,     Козятинської,     Комсомольської,
Кордишівської,   Махаринецької,   Миколаївської,    Михайлинської,
Непедівської, Переможнянської,      Пиковецької,      Пляхівської,
Поличинецької, Пузирківської,   Самгородоцької,    Сестринівської,
Сокілецької, Сошанкої, Флоріанівської та Юрівської.
     9. Крижопільський  район  (центр  - смт   Крижопіль) в складі
Крижопільської і  Піщанської  селищних   Рад   і   Андріяшівської,
Болганської,  Вербівської, Вербської, Вільшанської, Гарячківської,
Голубецької, Гонорівської,     Городищенської,      Городківської,
Дахталійської,   Джугастрянської,  Дмитрашківської,  Жабокрицької,
Заболотненської,    Зеленянської,    Кісницької,    Крикливецької,
Кукулівської, Куницької, Леонівської, Марківської, Миролюбівської,
Рудницької,     Савчинської,      Соколівської,      Ставківської,
Студенянської,    Тернівської,    Трибусівської,    Чорноминської,
Шарапанівської та  Яворівської  сільрад  Крижопільського   району;
Рудницької селищної Ради Тульчинської міськради.
     10. Липовецький  район  (центр  -  смт   Липовець)  в  складі
Липовецької селищної Ради  і  Білянської,  Брицької,  Вахнівської,
Великоростівської,    Війтовецької,   Зозівківської,   Зозівської,
Іваньківської,   Козинецької,   Костянтинівської,    Лозуватської,
Лукашівської,     Нападівської,     Новоприлуцької.    Попівської,
Приборівської,    Росошанської,    Сиваковецької,    Скитківської,
Славнянської,   Староприлуцької,   Струтинської,   Чагівської   та
Щасливської  сільрад  Липовецького  району;  Турбівської  селищної
Ради Вінницької  міськради;  Кожанської  та  Очитківської  сільрад
Погребищенського району.
     11. Могилів-Подільський      район      (центр      -      м.
Могилів-Подільський)   в   складі   Бабчинецької,   Бандишівської,
Березівської,     Білянівської,      Борівської,      Бронницької,
Вендичанської,    Вило-Ярузької,    Володієвецької,   Грушанської,
Гонтівської, Жеребилівської, Карпівської, Козлівської, Конівської,
Кричанівської, Кукавської,  Мазурівської, Мервинецької, Моївської,
Немійської,  Озаринецької,  Пилипівської,  Рівненської, Саїнської,
Серебринецької,    Серебрійської,    Сказинецької,    Слідянської,
Слободо-Яришівської,  Сокільської,   Суботівської,   Сугаківської,
Тропівської, Хоньковецької, Чернівецької, Юрковецької, Яришівської
та Ярузької  сільрад  Могилів-Подільського  району;  Березівської,
Галайковецької,   Жванської   та  Плосківської  сільрад  Барського
району.
     12. Немирівський  район  (центр  -  смт  Немирів)  в   складі
Немирівської   та   Ситковецької  селищних  Рад  і  Байраківської,
Боблівської,  Бондурівської, Великобушинської, Вищекропивнянської,
Воловодівської,   Воробіївської,  Головеньківської,  Джуринецької,
Дубовецької,     Зарудинецької,     Кіровської,      Криковецької,
Кудлаївської, Луцької, Медвежанської, Мельниківської, Муховецької,
Обідненської,     Ометинецької,     Райгородської,     Рубанської,
Селевинецької,   Сокілецької,   Сорокотяжинської,   Сподахівської,
Стрільчинецької,   Хвостовецької,   Шолудьківської,   Юрковецької,
Язвинківської   та   Ярівської   сільрад   Немирівського   району;
Брацлавської   селищної   Ради   і    Вишковецької,    Вовчоцької,
Грабовецької,     Зяньковецької,     Коржівської,    Марксівської,
Салинецької,  Скрицької,   Слобідської   та   Чуківської   сільрад
Тульчинського району.
     13. Погребищенський район (центр - смт   Погребище) в  складі
Погребищенської  селищної  Ради і сільрад Погребищенського району:
Адамівської,    Андрушівської,     Бабинецької,     Білашківської,
Борщагівської,     Гопчицької,    Дзюньківської,    Довгалівської,
Збаржівської,     Малинківської     Мончинської,     Морозівської,
Новофастівської,    Очеретнянської,   Павлівської,   Плисківської,
Розкопанської,  Саражинецької,   Скоморошківської,   Сніжнянської,
Спичинецької,    Станилівської,    Старостинецької,   Чапаєвської,
Черемошненської, Чернявської, Човновицької та Ширмівської.
     14. Тиврівський  район  (центр  -   с.   Тиврів)   в   складі
Василівської,     Витавської,     Ворошилівської,    Гришовецької,
Дзвониської,  Жахнівської, Краснянської, Марківської, Новоміської,
Пилявської,    Рахно-Полівської,    Селищенської,    Строїнецької,
Сутисківської,   Тиврівської,   Тростянецької,    Черемошненської,
Шендерівської   та   Яришівської   сільрад  Немирівського  району;
Гніванської селищної  Ради  Вінницької  міськради;  Бушинської  та
Великовулизької сільрад Тульчинського району.
     15. Тростянецький  район  (центр - смт   Тростянець) в складі
Тростянецької  селищної  Ради  та   Ілляшівської,   Капустянської,
Ладижинської,     Летківської,    Олександрівської,    Оляницької,
Савинецької  і  Четвертинівської  сільрад  Тульчинського   району;
Бондурівської,      Будівської,     Верхівської,     Гордіївської,
Каташинської,  Малостратіївської,  Ободівської,  Торканівської  та
Тростянчицької сільрад Бершадського району; Глибочанської сільради
Гайсинського   району;   Павлівської   та   Цибулівської   сільрад
Крижопільського району.
     16. Тульчинський  район   (центр  -  м.   Тульчин)  в  складі
м. Тульчин  і  Вапнярської  селищної  Ради  Тульчинскої  міскради;
Шпиківської   селищної   Ради   і   Бортницької,   Ганнопільської,
Дранської,     Журавлівської,     Калінінської,     Кирнасівської,
Клебанської, Копіївської,       Крищинецької,       Михайлівської,
Нестерварської,      Паланської,     Печерської,     Суворовської,
Тарасівської,     Тиманівської,     Торківської,     Холодівської,
Шуро-Копіївської та   Юрківської   сільрад  Тульчинського  району;
Горишківської, Колоденської, Комаргородської та Паланської сільрад
Крижопільського району.
     17. Хмільницький район (центр -   м.   Хмільник)   в   складі
м. Хмільник і Березнянської, Великомитницької, Великоострожецької,
Вишеньківської,    Голодьківської,   Жданівської,   Журавненської,
Качанівської,  Колибабинецької,   Крижанівської,   Кропивнянської,
Кустовецької,  Лелітської, Лип'ятинської, Лозівської, Лознянської,
Майдано-Бобрицької,  Маркушівської,  Мар'янівської, Петриківської,
Порицької,     Пустовійтівської,    Сальницької,    Скаржинецької,
Соколівської,     Ступницької,     Сулківської,     Сьомаківської,
Тарасківської,     Терешпільської,     Тесівської,    Уладівської,
Уланівської,  Чернятинецької, Шевченківської та Широкогребельської
сільрад Хмільницького   району;   Дяковецької,   Кожухівської   та
Кусиковецької сільрад Калинівського району.
     18. Шаргородський  район  (центр  -  смт   Шаргород) в складі
Шаргородської  селищної  Ради   і   Гибалівської,   Деребчинської,
Джуринської,     Ждановської,     Івашковецької,     Калитинської,
Козлівської, Копистиринської,      Лозівської,      Михайлівської,
Носиківської, Пасинківської,     Пеньківської,      Плебанівської,
Політанківської, Руданської, Слободо-Шаргородської, Хоменківської,
Шостаківської  та   Юхимівської   сільрад   Жмеринського   району;
Голинчинецької, Зведенівської,  Рахнівсько-Лісової,  Стрільницької
та Юліямпільської сільрад Тульчинського району.
     19. Ямпільський   район   (центр  -  смт   Ямпіль)  в  складі
Ямпільської селищної   Ради    і    Безводнівської,    Бушанської,
Великокісницької, Гальжбіївської,     Дзигівської,     Довжоцької,
Качківської,    Клембівської,   Петрашівскої,   Пилипо-Борівської,
Писарівської, Порогівської,      Русавської,       Северинівської,
Слободо-Підлісівської,   Тростянецької   та  Цекинівської  сільрад
Могилів-Подільського району;     Томашпільської     селищної     і
Антонівської, Великорусавської,      Гнатківської,     Липівської,
Нетребівської, Олександрівської,     Пеньківської,     Раківської,
Рожнятівської,  Стінянської,  Томашпільської та Яланецької сільрад
Крижопільського району.
     Віднести до категорії міст районного  підпорядкування  міста:
Жмеринку, Козятин і Тульчин.
     Міста Вінницю   та   Могилів-Подільський   залишити   містами
обласного підпорядкування.
     Передати до   складу   Кодимського  району  Одеської  області
Баштанківську та Загнітківську сільради Крижопільського району.
                      По Волинській області
     1. Володимир-Волинський         район        (центр         -
м. Володимир-Волинський)  в  складі  мм.  Володимир-Волинський  та
Устилуг і сільрад Володимир-Волинського району:  Березовичівської,
Білинської, Бубнівської, Бужанківської, Грибовицької, Грядівської,
Заболотцівської,   Зарічанської,   Зимнівської,   Красноставської,
Ласківської,     Литовезької,     Лудинської,      Льотничівської,
Менчичівської,    Микитичівської,   Мовниківської,   Оваднівської,
Поромівської, П'ятиднівської,  Старолішнянської, Стенжаричівської,
Хмелівківської та Хобултівської.
     2. Горохівський район  (центр  -   м.   Горохів)   в   складі
мм. Берестечко  та  Горохів,   Мар'янівської   та   Сенкевичівскої
селищних  Рад  і  сільрад  Горохівського району:  Бережанківської,
Борочичівської,    Бранівської,    Бужанівської,     Вільхівської,
Воютинської,    Галичанської,    Журавниківської,   Звиняченської,
Квасівської,  Лобачівської, Мервинської, Мирненської, Мирківської,
Мислинської,   Несвічівської,   Перемильської,   Печихвостівської,
Підберезівської,   Пісківської,    Пустомитівської,    Рачинської,
Скірченської     Скобелківської,     Смолявської,    Угринівської,
Холонівської та Чаруківської.
     3. Камінь-Каширський  район (центр - м.  Камінь-Каширський) в
складі м.  Камінь-Каширський і сільрад Камінь-Каширського  району:
Боровненської,    Броницької,    Бузаківської,   Великообзирської,
Велимченської,    Верхівської,    Видричівської,     Грудківської,
Датинської, Добренської,  Заліської,   Карасинської,   Качинської,
Личинівської, Мельниково-Мостищенської, Нуйнівської, Полицівської,
Раково-Ліської, Сошичненської, Хотешівської та Черченської.
     4. Ківерцівський  район  (центр  -  м.   Ківерці)   в  складі
м. Ківерці,   Олицької   та  Цуманської  селищних  Рад  і  сільрад
Ківерцівського      району:      Берестянської,      Борохівської,
Грем'яченської,     Дернівської,    Дідичівської,    Дубищенської,
Жидичинської,   Жорнищенської,   Журавичівської,    Завітненської,
Звірівської,  Липинської, Лищенської, Макаревичівської, Озерської,
Озерцівської,   Підгайцівської,   Піддубцівської,    Покащівської,
Прилуцької,  Романівської,  Сильненської, Сокиричівської, Суської,
Тростянецької та Хорлупівської.
     5. Ковельський район (центр - м. Ковель) в складі Білинської,
Довгоносівської,   Доротищенської,   Дрозднівської,    Дубівської,
Журавлинської,   Зарічанської,  Козлиничівської,  Колодяжненської,
Ломачанківської, Любитівської, Мизівської, Мощенської, Облапської,
Пісочненської,    Поворської,    Радошинської,   Сереховичівської,
Ситовичівської,  Смідинської,  Солов'ївської, Старокошарівської та
Уховецької сільрад Ковельського району; Голобської селищної Ради і
Велицької, Літогощенської, Мельницької, Новомосирської, Підрізької
та Поповичівської сільрад Рожищенського району.
     6. Локачинський   район   (центр  -  смт   Локачі)  в  складі
Іваничівської  та  Локачинської   селищних   Рад   і   Війницької,
Дорогиничівської,  Древинівської,  Жашковичівської,  Кисилинської,
Луковичівської,  Марковичівської,  Павлівської,  Радовичівської та
Холопичівської сільрад Володимир-Волинського району;  Бубнівської,
Завидівської,  Колпитівської,   Милятинської,   Переславичівської,
Привітненської, Риковичівської, Старозагорівської, Твориничівської
та   Шельвівської   сільрад   Горохівського   району;   Береської,
Затурцівської,  Садівської, Семеринської та Хорохоринської сільрад
Рожищенського району.
     7. Любешівський  район  (центр  -  смт   Любешів)  в   складі
Любешівської   селищної   Ради   і   Березичівської,  Бірківської,
Великоглушанської,  Ветлівської,   Видертської,   Ворокомлівської,
Горківської,      Деревківської,     Дольської,     Залаззівської,
Зарудчівської,   Люб'язівської,   Малоглушанської,   Пнівненської,
Седлищенської, Тоболівської та Цирської сільрад Камінь-Каширського
району.
     8. Любомльський  район  (центр  -  м.   Любомль)   в   складі
м. Любомль,  Головнянської  та  Шацької  селищних  Рад  і  сільрад
Любомльського   району:  Вишнівської,  Городненської,  Гущанської,
Забузької,  Запільської, Згоранської, Куснищанської, Нудиженської,
Олеської,      Підгородненської,     Піщанської,     Полапівської,
Почапівської,    Прип'ятської,     Пульмівської,     Радехівської,
Римачівської,  Ровенської,  Ростанської,  Руднянської, Світязької,
Хворостівської, Черемошноволянської та Штунської.
     9. Маневицький   район  (центр  -  смт   Маневичі)  в  складі
Колківської та   Маневицької   селищних   Рад   і  Боровичівської,
Будківської,  Великоведмезької,  Великоосницької,   Гораймівської,
Граддівської,    Калинівської,    Карасинівської,    Комарівської,
Копиллівської, Костюхнівської,   Куклинської,    Куликовичівської,
Лишнівської,      Лісівської,      Нічогівської,     Новорудської,
Прилісненської,  Старосільської, Старочорторийської, Троянівської,
Холоневичівської,  Цмінівської, Четвертнянської, Черевахівської та
Чорнижівської сільрад Ківерцівського району.
     10. Ратнівський   район   (центр   -  смт   Ратне)  в  складі
Заболоттівської  та  Ратнівської  селищних  Рад  і   Видраницької,
Глухівської,      Горниківської,     Гутянської,     Жиричівської,
Забродівської,   Залухівської,   Замшанівської,    Здомишельської,
Кортеліської, Поступельської, Річицької, Самарівської, Турської та
Щедрогірської  сільрад Камінь-Каширського району;  Старовижівської
селищної  Ради  і  Буцинської,   Нововижвівської,   Підсинівської,
Поліської,   Седлищенської   та  Синівської  сільрад  Ковельського
району;    Дубечненської,    Кримненської,    Любохинівської    та
Старогутівської сільрад Любомльського району.
     11. Рожищенський  район  (центр  -  смт   Рожище)  в   складі
Рожищенської    та   Торчинської   селищних   Рад   і   Баївської,
Березолупської,    Боратинської,     Буянівської,     Вітонізької,
Вічинівської,   Городинівської,   Доросинівської,   Заборольської,
Іванчицівської,    Копачівської,    Коршовецької,     Лаврівської,
Любченської, Милушівської, Мильської, Навізької, Носачевичівської,
Одерадівської,   Переспівської,   Першотравневої,   Пожарківської,
Радомишльської,    Ратнівської,   Рудко-Козинської,   Руднянської,
Сирниківської,   Сокільської,   Топільненської,   Шепельської   та
Шуринської   сільрад  Рожищенського  району;  Луківської  сільради
Ківерцівського району.
     12. Турійський   район   (центр  -  смт  Турійськ)  в  складі
Турійської селищної Ради і  Білашівської,  Боблівської,  Клюської,
Кульчинської,   Купичівської,   Маковичівської,  Миляновичівської,
Новодвірської,   Озерянської,   Ружинської,   Соловичівської    та
Туличівської сільрад Ковельського району;  Гайківської, Мокрецької
та Овлочинської сільрад Володимир-Волинського  району;  Луківської
селищної   Ради   і   Новосілківської  та  Перевалівської  сільрад
Любомльського району.
     Залишити такі  міста  обласного  підпорядкування:   Луцьк   з
смт Вересневе; Ковель; Нововолинськ з смт Жовтневе.
                   По Дніпропетровській області
     1. Апостолівський  район (центр - м.   Апостолове)  в  складі
м. Апостолове,   Зеленодольської   селищної   Ради    і    сільрад
Апостолівського   району:   Великокостромської,  Володимирівської,
Кам'янської,     Ленінської,      Мар'янської,      Михайлівської,
Ниво-Трудівської та Першотравенської.
     2. Васильківський  район (центр - смт   Васильківка) в складі
Васильківської      селищної      Ради      і       Богданівської,
Великоолександрівської,       Григорівської,       Добровільської,
Зеленогайської,  Миколаївської,  Павлівської   та   Шевченківської
сільрад   Васильківського   району;   Письменської  селищної  Ради
Синельниківського    району;     Чаплинської     селищної     Ради
Синельниківської міськради.
     3. Верхньодніпровський район (центр - м. Верхньодніпровськ) в
складі  мм.  Верхньодніпровськ,  Вільногірськ  та   Верхівцеве   і
Дніпровської    селищної   Ради   Верхньодніпровської   міськради;
Малоолександрівської     сільради      Криничанського      району;
Бородаївської,    Вільнохутірської,   Ганнівської,   Зарічанської,
Миколаївської,        Мишуріно-Різької,         Новомиколаївської,
Першотравенської та Пушкарівської сільрад П'ятихатського району.
     4. Дніпропетровський  район  (центр  - м.  Дніпропетровськ) в
складі  Кіровської  селищної  Ради  Дніпропетровської   міськради;
Долинської   та   Миколаївської   сільрад  Криничанського  району;
Підгородненської   селищної    Ради    Новомосковського    району;
Любимівської сільради           Синельниківського          району;
Новоолександрівської та Сурсько-Литовської  сільрад  Солонянського
району;  Лобойківської,  Попово-Балівської та Чумаківської сільрад
Царичанського району.
     5. Криворізький район  (центр  -  м.  Кривий  Ріг)  в  складі
Радушненської    селищної    Ради    і    Веселівської    сільради
Апостолівського   району;   Христофорівської   селищної   Ради   і
Валівської,     Глеюватської,     Златоустівської,     Кіровської,
Красінської,    Лозуватської,    Недайводської,     Петриківської,
Чкаловської та Широківської сільрад Софіївського району.
     6. Криничанський  район  (центр  -  смт   Кринички)  в складі
Аулівської, Криничанської  та  Щорської  селищних  Рад  і  сільрад
Криничанського      району:      Адамівської,      Болтишківської,
Ганно-Зачатівської,  Гуляйпільської, Жовтневої, Катеринопільської,
Кудашівської,   Маломихайлівської,   Новоселівської,  Покровської,
Преображенської, Семенівської та Червоноіванівської.
     7. Магдалинівський район (центр - смт  Магдалинівка) в складі
Магдалинівської  селищної  Ради  і  Гупалівської,  Дмухайлівської,
Жданівської, Заплавської, Котовської, Новопетрівської, Приютської,
Топчинської   та   Шевченківської  сільрад  Царичанського  району;
Вузівської,   Личківської,   Мар'ївської,    Очеретуватської    та
Поливанівської сільрад Новомосковського району.
     8. Межівський   район   (центр   -   смт   Межова)  в  складі
Демуринської  та  Межівської   селищних   Рад   і   Богданівської,
Веселівської,     Зорянської,     Іванівської,    Новопавлівської,
Преображенської,    Райпільської    та    Слов'янської     сільрад
Петропавлівського району.
     9. Нікопольський   район  (центр  -  м.  Нікополь)  в  складі
Червоногригорівської селищної  Ради  і  Дмитрівської,  Кіровської,
Лошкарівської,   Менжинської,   Новоіванівської,   Павлопільської,
Покровської,    Придніпровської    та     Шолоховської     сільрад
Нікопольського   району;  Криничуватської  сільради  Солонянського
району.
     10. Новомосковський район (центр - м. Новомосковськ) в складі
Гвардійської, Губиниської та Перещепинської селищних Рад і сільрад
Новомосковського     району:     Багатчанської,      Василівської,
Вільненської,    Голубівської,    Знаменівської,    Керносівської,
Миколаївської,  Михайлівської,  Новостепанівської,  Орлівщинської,
Піщанської, Попасненської та Спаської.
     11. Павлоградський  район  (центр  -  м.  Павлоград) в складі
Тернівської та Юр'ївської селищних Рад і  сільрад  Павлоградського
району:  Богуславської, Булахівської, Варварівської, Вербківської,
В'язівківської,  Жемчужненської,   Кочеріжківської,   Межеріцької,
Новов'язівської,   Новоруської,  Олександрівської,  Олексіївської,
Поперечненської, Троїцької та Чернявщинської.
     12. Петропавлівський район  (центр  -  смт  Петропавлівка)  в
складі Петропавлівської селищної Ради і Брагинівської, Лозівської,
Миколаївської,  Олександропільської,  Осадченської,   Петрівської,
Самарської,   Троїцької,   Української   та  Хорошівської  сільрад
Петропавлівського   району;   Першотравенської    селищної    Ради
Павлоградської    міськради;    Богданівської,   Дмитрівської   та
Новодачинської сільрад Павлоградського району.
     13. Покровський  район  (центр  -  смт   Покровка)  в  складі
Покровської    селищної   Ради   і   Андріївської,   Березівської,
Великомихайлівської,         Вишневої,          Маломихайлівської,
Олександрівської,     Орлівської    та    Романківської    сільрад
Васильківського району;  Гаврилівської сільради  Петропавлівського
району;  Просянської селищної Ради Синельниківської міськради.
     14. П'ятихатський  район (центр - м.   П'ятихатки)  в  складі
м. П'ятихатки,  Вишнівської та Лихівської селищних Рад  і  сільрад
П'ятихатського   району:   Біленщинської,   Богдано-Надеждівської,
Жовтянської,  Комісарівської,   Красноіванівської,   Лозуватської,
Мар'янівської,     Пальмирівської,     Саврівської,     Саївської,
Саксаганської, Троїцької, Холодіївської та Чистопільської.
     15. Синельниківський район (центр - м. Синельникове) в складі
м.  Синельникове;  Іларіонівської,  Роздорської  та Славгородської
селищних Рад і сільрад  Синельниківського  району;  Варварівської,
Гірківської,     Дерезуватської,     Зайцівської,     Кислянської,
Луб'янської,  Майської,  Мар'ївської,  Миролюбівської,  Раївської,
Рудево-Миколаївської та Старовишневецької.
     16. Солонянський   район  (центр  -  смт   Солоне)  в  складі
Новопокровської   та   Солонянської   селищних   Рад   і   сільрад
Солонянського  району:  Башмачанської,  Василівської,  Військової,
Григорівської,   Дзержинівської,   Єлізарівської,    Наталівської,
Новомар'ївської, Олександропільської, Павлівської, Письмечівської,
Привільненської, Сурсько-Михайлівської та Широчанської.
     17. Софіївський  район  (центр  -  смт   Софіївка)  в  складі
Софіївської   селищної   Ради   і   сільрад  Софіївського  району:
Водянської,     Жовтневої,      Миколаївської,      Новоюлівської,
Олексіївської, Ордо-Василівської, Першотравенської та Петрівської.
     18. Томаківський  район  (центр  -  смт   Томаківка) в складі
Томаківської  селищної  Ради  і  Виводівської,   Вищетарасівської,
Володимирівської,   Китайгородської,  Новокиївської,  Петрівської,
Преображенської, Топилянської     та     Чумаківської      сільрад
Нікопольського району.
     19. Царичанський  район  (центр  -  смт   Царичанка) в складі
Курилівської,   Миколаївської,   Петриківської   та   Царичанської
селищних   Рад  і  сільрад  Царичанського  району:  Бабайківської,
Єлизаветівської,  Китайгородської,  Колгоспівської,   Ляшківської,
Могилівської,    Новопідкрязької,   Прядівської,   Цибульківської,
Чаплинської, Шульгівської та Юр'ївської.
     20. Широківський  район  (центр  -  смт   Широке)  в   складі
Миколаївської   та   Широківської  селищних  Рад  і  Андріївської,
Запорізької,  Зеленобалківської, Новоселівської, Олександрівської,
Червонівської та Шестірнянської сільрад Апостолівського району.
     Віднести до  категорії  міст  обласного підпорядкування місто
Орджонікідзе;  до категорії міст районного підпорядкування - міста
Верхньодніпровськ і Синельникове.
     Залишити такі      міста      обласного      підпорядкування:
Дніпропетровськ з мм.  Ігрень та Придніпровськ і  смт   Таромське;
Дніпродзержинськ з смт  Карнаухівка; Жовті Води з м. Терни; Кривий
Ріг з м.  Інгулець,  смт   Веселі Терни,  Залізничне,  Мирівське і
Рахманівка; Марганець; Нікополь; Новомосковськ; Павлоград.
                       По Донецькій області
     1. Амвросіївський район (центр - м.   Амвросіївка)  в  складі
м. Амвросіївка, Войковської, Кутейниківської та Новоамвросіївської
селищних  Рад  і  Артемівської,  Білоярівської,  Благодатнівської,
Василівської,       Григорівської,        Єлизавето-Миколаївської,
Зеленівської,  Лисиченської, Новоіванівської, Степано-Кринської та
Успенської сільрад Амвросіївського району;  Агрономічної  сільради
Старобешівського району.
     2. Артемівський район (центр - м. Артемівськ) в складі м. Яма
Краснолиманської   міськради;   Луганської   селищної    Ради    і
Василівської,    Володимирівської,   Григорівської,   Зайцівської,
Калинівської,     Клинівської,      Кодемської,      Красненської,
Новогригорівської,     Оріхово-Василівської,     Парасковіївської,
Покровської та   Семигірської   сільрад   Артемівського    району;
Васюківської,   Верхньокам'янської,   Званівської,  Різниківської,
Роздолівської та Серебрянської сільрад Слов'янського району.
     3. Великоновосілківський район (центр - с.  Велика Новосілка)
в  складі  сільрад  Великоновосілківського  району:  Андріївської,
Багатирської,  Великоновосілківської,  Дачненської,  Євгенівської,
Зеленопільської,   Іскрівської,  Комарської,  Костянтинопільської,
Краснополянської,  Новопетриківської, Октябрської, Піддубненської,
Старомайорської, Старомлинівської, Шахтарської та Шевченківської.
     4. Волноваський  район  (центр  -  м.  Волноваха) в складі м.
Волноваха,   Андріївської,   Благодатненської,   Олександринської,
Оленівської та    Ольгинської   селищних   Рад   і   Анадольської,
Андріївської,    Єгорівської,     Заможненської,     Зачатівської,
Златоустівської,    Іванівської,    Краснівської,   Максимівської,
Миколаївської,  Микільської,  Новоандріївської, Новогригорівської,
Новоселівської,      Октябрської,     Петрівської,     Рибинської,
Рівнопільської,   Свободненської   та   Старогнатівської   сільрад
Волноваського району;  м. Докучаєвськ і Володимирівської, Донської
та Новотроїцької селищних Рад Докучаєвської міськради.
     5. Володарський район  (центр  -  с.  Володарське)  в  складі
сільрад     Володарського    району:    Бердянської,    Боївської,
Володарської,     Іллічівської,     Кальчицької,     Касянівської,
Комишуватської,   Куйбишевської,   Мелекинської,   Першотравневої,
Приморської,  Республіканської,  Стародубівської, Старченківської,
Шевченківської та Ялтинської.
     6. Костянтинівський район (центр - м. Костянтинівка) в складі
Артемівської,  Білокузминівської,  Віролюбівської,   Дружбівської,
Кіндратівської,           Клебан-Бицької,           Миколаївської,
Олександро-Калинівської,   Олександро-Шультинської,   Павлівської,
Полтавської та Правдівської сільрад Артемівського району.
     7. Красноармійський  район  (центр  -  м.  Красноармійськ)  в
складі  Гришинської,  Добропільської,  Іванівської,  Красненської,
Криворізької,  Лисівської, Новотроїцької, Октябрської, Піщанської,
Пустинської, Розо-Люксембургської,   Сергіївської,   Срібненської,
Удачненської,  Улянівської та Шилівської сільрад Красноармійського
району; Красненської та Михайлівської сільрад Мар'їнського району.
     8. Краснолиманський район (центр - м. Красний Лиман) в складі
м.   Красний  Лиман;  Дробишевської,  Кіровської,  Новоселівської,
Ямпільської та Ярівської селищних Рад і Криволуцької,  Лозівської,
Рідкодубівської,   Тернівської,  Шандриголівської  та  Яцьківської
сільрад Слов'янського району.
     9. Мар'їнський район (центр -   смт    Мар'їнка)   в   складі
м. Красногорівка       Донецької      міськради;      Мар'їнської,
Олександрівської,  Роївської та Старомихайлівської селищних Рад  і
сільрад   Мар'їнського   району:  Богоявленської,  Галицинівської,
Єлизаветівської,  Катеринівської,  Костянтинівської,   Луганської,
Максимільянівської, Новомихайлівської,           Новоселидівської,
Новоукраїнської, Павлівської, Степнянської та Успенівської.
     10. Новоазовський район (центр - смт   Новоазовське) в складі
Новоазовської,   Сєдовської   та   Талаківської   селищних  Рад  і
Безіменської,   Винограднівської,   Ковської,    Красноармійської,
Хомутівської   та   Широкинської   сільрад  Володарського  району;
Коньківської,   Луківської,    Михайлівської,    Приморської    та
Тельманівської сільрад Старобешівського району.
     11. Олександрівський  район  (центр  -  с.  Олександрівка)  в
складі Беззаботівської, Ганнівської, Золотоколодязької, Іверської,
Микольської,  Мирнодолинської,  Нововодянської,  Олександрівської,
Самарської,    Святогорівської    та     Степанівської     сільрад
Красноармійського     району;    Андріївської,    Високопільської,
Михайлівської та Староварварівської сільрад Слов'янського району.
     12. Слов'янський район  (центр  -  м.  Слов'янськ)  в  складі
Андріївської, Билбасівської, Райгородоцької та Черкаської селищних
Рад і  сільрад  Слов'янського  району:  Дмитрівської,  Долинської,
Малинівської,     Маяківської,    Прелесненської,    Привільської,
Рай-Олександрівської, Сергіївської та Хрестищенської.
     13. Старобешівський район (центр - смт  Старобешеве) в складі
Старобешівської  селищної  Ради і Гранітненської,  Комунарівської,
Кузнецово-Михайлівської,        Кумачівської,        Мічурінської,
Новозар'ївської,         Новокатеринівської,        Обільненської,
Олександрівської,  Осиківської,  Первомайської,   Роздольненської,
Староласпинської та Стильської  сільрад  Старобешівського  району;
м. Комсомольське  і  Новосвітської  селищної  Ради   Докучаєвської
міськради.
     14. Шахтарський   район  (центр  -  м.  Шахтарськ)  в  складі
Великошишівської,   Грабівської,   Дмитрівської,   Золотарівської,
Нікішинської,   Петропавлівської,   Садівської   та  Степанівської
сільрад   Амвросіївського    району;    Малоорлівської    сільради
Артемівського району.
     15. Ясинуватський  район (центр -  м.   Ясинувата)  в  складі
мм. Авдіївка та Ясинувата і  Очеретинської  та  Пантелеймонівської
селищних Рад Ясинуватської міськради;  Озерянівської та Розівської
сільрад  Артемівського  району;  Скотуватської  селищної  Ради   і
Архангельської,   Новоселівської  Другої,  Новоселівської  Першої,
Орлівської,  Первомайської та  Яковлівської  сільрад  Мар'їнського
району.
     Віднести до  категорії  міст районного підпорядкування міста:
Докучаєвськ, Красний Лиман та Ясинувату.
     Залишити такі міста  обласного  підпорядкування:   Донецьк  з
м. Моспине   і  смт  Ларине;  Артемівськ   з   м.   Часів   Яр   і
смт  Білокам'янське     та     Карло-Лібкнехтове;    Горлівку    з
смт Гольмівський   та  Зайцеве;  Дебальцеве  з  смт  Миронівський;
Дзержинськ з м. Артемове і смт Кірове, Новгородське та Щербинівка;
Добропілля з смт Білицьке,  Білозерське та Новодонецьке; Дружківку
з смт Олексієво-Дружківка та Райське;  Єнакієве з м. Вуглегірськ і
смт Булавинське,  Карло-Марксове, Корсунь, Красний Октябр, Красний
Профінтерн,    Оленівка,    Ольховатка,    Соф'є-Кіндратівка    та
Юнокомунарівське;   Жданов   з  смт  Приморське  та  Старий  Крим;
Костянтинівку;   Краматорськ   з   смт   Біленьке,    Красноторка,
Шабельківка та Ясногірка;  Красноармійськ з мм.  Новоекономічне та
Родинське і смт Гродівка,  Димитрове,  Новоекономічне та Шевченко;
Макіївку  з смт Войкове,  Грузько-Зорянське,  Кринична,  Макіївка,
Нижня  Кринка,  Пролетарське,  Холодна   Балка   та   Ясинівка   і
Верхньокринською  сільрадою;  Селидове  з  мм.  Гірник,  Курахове,
Новогродівка та Українськ і смт Курахівка та Цукурине;  Слов'янськ
з  м.  Слов'яногірськ  і  смт Миколаївка;  Сніжне з смт Андріївка,
Гірницьке,  Залісне,   Первомайський  та   Сєвєрне;   Харцизьк   з
мм. Зугрес,  Іловайськ  та  Кіровське  і  смт Ждановка,  Зуївка та
Троїцько-Харцизьк; Торез з смт Пелагіївка та Розсипне; Шахтарськ з
смт Контарне, Сердите та Стіжківське.
                     По Житомирській області
     1. Андрушівський  район  (центр  - смт   Андрушівка) в складі
Андрушівської   селищної   Ради   і    Бровківської,    Волицької,
Волосівської,     Гальчинської,     Забарської,     Зарубинецької,
Іванківської,     Івницької,     Лебединецької,      Любимівської,
Міньковецької,  Мостівської,  Павелківської,  Старокотельнянської,
Степківської  та  Яроповицької  сільрад  Попільнянського   району;
Червонянської  селищної Ради і Антопільської,  Великомошковецької,
Глиновецької,    Городківської,     Каменівської,     Крилівської,
Маломошковецької та Нехворощанської сільрад Бердичівського району.
     2. Бердичівський   район  (центр  -  м.  Бердичів)  в  складі
Великокоровинецької, Гришковецької,  Іванопільської та Чуднівської
селищних Рад   і  сільрад  Бердичівського  району:  Бабушківської,
Бистрицької, Буряківської,                     Великонизгорецької,
Великоп'ятигірської,  Вільшанської,  Гальчинської,  Гардишівської,
Дриглівської,    Дубищенської,    Жеребківської,    Закутинецької,
Іванковецької,    Карповецької,    Катеринівської,    Кілківської,
Красівської,   Маловолицької,   Малосілківської,    Маркушівської,
Мирославської,     Никонівської,     Озадівської,     Половецької,
П'ятківської, Радянської,       Райгородоцької,       Райківської,
Рачківської,  Рейської,  Садківської,  Скаківської, Скраглівської,
Слободищенської,  Старосолотвинської,  Терехівської,  Трощанської,
Турчинівської, Тютюнниківської, Хажинської та Швайківської.
     3. Дзержинський  район  (центр  -  смт   Дзержинськ) в складі
Дзержинської  та  Миропільської  селищних  Рад  і   Булдичівської,
Великокозарської,     Вільшанської,    Врублівської,    Годиської,
Камінської, Кам'янської, Карвинівської, Лісівської, Мар'янівської,
Печанівської,      Прутівської,     Романівської,     Садківської,
Соболівської,   Старочуднівсько-Гутянської,    Червонохатківської,
Ягодинської та   Ясногородської   сільрад   Дзержинського  району;
Будичанської та  Красноволицької  сільрад  Бердичівського  району;
Старомайданської та    Тартацької   сільрад   Новоград-Волинського
району;  Биківської,  Довбиської та Кам'янобрідської селищних  Рад
Новоград-Волинської міськради.
     4. Ємільчинський  район  (центр  -  смт   Ємільчине) в складі
Ємільчинської селищної  Ради  і  сільрад  Ємільчинського   району:
Андрієвицької, Барашівської,     Березниківської,     Білківської,
Бобрицької, Болярської,      Будо-Бобрицької,       Варварівської,
Великоглумчанської, Великоцвілянської,          Великояблунецької,
Вербівської,     Зеленицької,     Зеленополянської,     Киянської,
Кочичинської,   Кривотинської,   Кулішівської,   Малоглумчанської,
Миколаївської,   Мокляківської,   Неділищенської,   Підлубівської,
Рихальської,    Руднє-Іванівської,    Рясненської,    Сербівської,
Сербо-Слобідської,   Сергіївської,   Середівської,   Симонівської,
Сімаківської,     Степанівської,     Сушківської,     Тайківської,
Усолусівської та Чмілівської.
     5. Житомирський  район  (центр  -  м.   Житомир)   в   складі
Гуйвинської,   Крошнянської   та  Соколово-Гірської  селищних  Рад
Житомирської міськради;  Глибочанської   та   Руднє-Городищенської
сільрад Бердичівського     району;    Березівської,    Буківської,
Василівської, Вересівської,     Високопічської,      Глибочицької,
Денишівської, Зарічанської,       Іванівської,       Іванківської,
Коднянської, Корчацької,  Левківської,   Ліщинської,   Луківської,
Миролюбівської,     Озерянківської,    Оліївської,    Пісківської,
Сінгурівської, Станишівської,  Троянівської та Туровецької сільрад
Коростишівського району; Андріївської, Бабичівської, В'юнківської,
Івановицької, Колодіївської,      Кошелівської,       Курненської,
Мартинівської, Новозаводської,  Очеретянської,  Пулино-Гутянської,
Стрибізької, Теньківської     та     Червоноармійської     сільрад
Новоград-Волинського району.
     6. Коростенський  район  (центр  -  м.  Коростень)  в  складі
Берестовецької, Бехівської,     Бондарівської,      Горщиківської,
Дідковицької, Каленської,        Калинівської,       Ковалівської,
Кожухівської, Купищенської,   Лісовщинської,    Малозубівщинської,
Межиріцької, Меленівської,       Михайлівської,      Немирівської,
Новаківської, Обиходівської,  Поліської, Ришавської, Сарновицької,
Ставищенської, Стремигородської,     Ушомирської,    Ходаківської,
Холосненської, Хотинівської,  Шершнівської та Щорсівської  сільрад
Коростенського району;       Бовсунівської,      Будо-Літківської,
Літківської та Остапівської сільрад Олевського району.
     7. Коростишівський район (центр - м.   Коростишів)  в  складі
м. Коростишів  і  сільрад Коростишівського району:  Більковецької,
Брусилівської,    Вільнянської,    Водотиївської,    Гуменницької,
Дивинської,      Карабачинської,      Квітневої,      Козіївської,
Кропивнянської,   Містечківської,   Новоозерянської,    Озерської,
Романівської,      Садівської,     Скочищенської,     Слобідської,
Соболівської,   Соловіївської,   Ставищенської,    Старосільської,
Стрижівської,     Студеницької,    Харитонівської,    Хомутецької,
Шахворостківської, Щигліївської та Яструбеньківської.
     8. Любарський район (центр - смт   Любар) в складі Любарської
селищної Ради і Авратинської,  Березівської,  Великобраталівської,
Великоволицької,       Великодеревичівської,        Гізовщинської,
Глезненської, Горопаївської,    Липненської,    Малобраталівської,
Меленецької,  Мотовилівської,   Новочорторийської,   Панасівської,
Пединської,   Привітівської,  Старочорторийської  та  Стрижівської
сільрад  Дзержинського  району;   Бурковецької,   Краснопільської,
Красносільської,   Молочківської,   Носівської   та  Стетковецької
сільрад Бердичівського району.
     9. Малинський район (центр - м.  Малин) в складі м.  Малин  і
Базарської,   Будо-Вороб'ївської,  Великокліщівської,  Вишівської,
Ворсівської,    Головківської,     Голубиєвицької,     Горинської,
Гуто-Мар'ятинської,    Дібрівської,   Іванівської,   Калинівської,
Ксаверівської,    Любовицької,    Макалевицької,     Малинівської,
Межиліської,   Недашківської,   Нововороб'ївської,  Пиріжківської,
Рутвянської,  Слобідської  та  Української   сільрад   Малинського
району;  Чоповицької  селищної Ради і Барвінківської,  Буківської,
Владівської,   Йосипівської,   Мединівської,   Скуратівської    та
Устинівської    сільрад    Коростенського    району;   Любарської,
Малокліщівської та Маломіньківської сільрад Овруцького району.
     10. Новоград-Волинський          район        (центр        -
м. Новоград-Волинський)        в        складі       Баранівської,
Броницько-Гутянської,  Городницької та  Першотравенської  селищних
Рад Новоград-Волинської міськради;  Барвинівської,  Берестівської,
Брониківської,       Великогорбашівської,        Великолугівської,
Великомолодьківської,    Вірлянської,    Гульської,   Дібрівської,
Дідовицької,     Жарівської,     Жолобненської,      Зарічанської,
Зеремлянської,     Йосипівської,     Кашперівської,    Киківської,
Кленівської,     Колодянської,     Красилівської,      Курчицької,
Лебедівської,     Лучицької,    Майстрівської,    Малоцвілянської,
Марківської,     Мокренської,      Несолонської,      Орепівської,
Пилиповицької,     Піщівської,     Повчинської,     Поліянівської,
Радулинської,  Рогачівської,  Романівської, Середньодеражнянської,
Смолдирівської, Стріївської, Суємецької, Суслівської, Теснівської,
Токарівської,     Тупальської,      Федорівської,      Хижівської,
Червоновільської,      Чижівської     та     Ярунської     сільрад
Новоград-Волинського району.
     11. Овруцький  район  (центр - м.  Овруч) в складі м.  Овруч,
Народицької   селищної   Ради    і    Бігунської,    Болотницької,
Бондарівської, Великофоснянської,               Великохайчанської,
Великочернігівської,  Виступовицької,  В'язівської, Гладковицької,
Городецької, Гошівської, Давидківської, Довголіської, Журбівської,
Закусилівської,    Ігнатпільської,   Кирданівської,   Ласківської,
Левковицької,  Липсько-Романівської,  Листвинської, Лучанківської,
Можарівської,  Невгодівської,  Нововелідницької, Новодорогинської,
Норинської,     Норинцівської,     Підрудянської,     Піщаницької,
Покалівської,  Раківщинської, Руднянської, Селецької, Слобідської,
Словечанської,   Стародорогинської,    Усівської,    Хлуплянської,
Христинівської,   Черевківської,   Черепинської  та  Шоломківської
сільрад Овруцького району; Повчанської сільради Олевського району;
Першотравневої селищної Ради Коростенської міськради.
     12. Олевський  район (центр - смт Олевськ) в складі Олевської
селищної Ради і Білокоровицької, Варварівської, Великодивлинської,
Жеревецької, Жовтневої, Жубровицької, Журжевицької, Замисловицької
Зольнянської, Зубковицької, Калинівської, Кам'янської, Кишинської,
Комсомольської,   Копищенської,   Красноставської,   Кремнянської,
Липниківської,  Лопатицької, Лугинської, Майданської, Озерянської,
Путиловецької,   Радовельської,   Старосільської,   Степанівської,
Стовпинської, Сущанської, Тепеницької, Топільнянської, Хочинської,
Червоноволоцької   та   Юрівської   сільрад   Олевського   району;
Дібрівської  та  Новобілокоровицької  селищних  Рад  Коростенської
міськради.
     13. Попільнянський район (центр -  смт   Попільня)  в  складі
Корнинської  та  Попільнянської  селищних  Рад  і  Андрушківської,
Білківської,  Василівської,  Великолісовецької,   Голуб'ятинської,
Єрчицької,  Жовтневої,  Котлярської,  Красногірської, Кривенської,
Макарівської, Миролюбівської,      Мохнацької,      Новоселицької,
Паволоцької,    Парипської,     Попільнянської,     Почуйківської,
Романівської,    Саверецької,    Сокільчанської,    Ставищенської,
Строківської,    Харліївської     та     Ходорківської     сільрад
Попільнянського   району;   Лучинської   та   Турбівської  сільрад
Коростишівського району.
     14. Радомишльський  район (центр - м.   Радомишль)  в  складі
м. Радомишль   і   Білокриницької   селищної  Ради  Радомишльської
міськради;   Торчинської   сільради    Коростишівського    району;
Білківської,     Борщівської,     Великорачанської,    Верлоцької,
Вихлянської,    Вишевицької,    Гуто-Потіївської,     Забілоцької,
Заболотської,     Заньківської,    Кичкирівської,    Кочерівської,
Ленінської,  Лутівської,  Межиріцької,  Меньківської, Мірчанської,
Облітківської,     Осичківської,    Пилиповицької,    Потіївської,
Раковицької та Чайківської сільрад Малинського району.
     15. Ружинський район (центр - смт  Ружин) в складі Ружинської
селищної   Ради   і   Березянської,   Бистрицької,   Білилівської,
Вербівської,   Верхівнянської,   Вільнопільської,  Вчорайшенської,
Голубівської,    Городоцької,    Зарудинецької,    Карабчиївської,
Княжиківської,    Крилівської,    Мовчанівської,    Немиринецької,
Огіївської,     Рогачівської,     Ростовицької,      Топорівської,
Чорнорудської,     Шпичинецької     та     Ягнятинської    сільрад
Попільнянського району.
     16. Черняхівський район (центр  -  смт   Черняхів)  в  складі
Черняхівської    селищної   Ради   і   Андріївської,   Бежівської,
Березівської,     Видиборської,      Високівської,      Вільської,
Горбулівської,     Городищенської,    Давидівської,    Дашинської,
Дворищенської,    Дівочківської,    Ємилівської,     Жадьківської,
Забрідської,     Зороківської,     Зубринської,     Клітищенської,
Краївщинської,  Кропивнянської, Малогорбашівської, Мокренщинської,
Небізької,  Новопільської, Очеретянської, Поромівської, Радицької,
Рижанської,  Селецької,  Селянщинської, Сліпчицької, Стиртівської,
Суховільської,   Топорищенської,   Троковицької,   Фасівської   та
Ягодинської сільрад Черняхівського району; Володарсько-Волинської,
Іршанської та Новоборівської селищних Рад Житомирської міськради.
     Віднести до  категорії  міст  районного підпорядкування місто
Радомишль.
     Міста Житомир,  Бердичів,  Коростень  і   Новоград-Волинський
залишити містами обласного підпорядкування.
                     По Закарпатській області
     1. Берегівський  район  (центр  -  м.   Берегове)   в  складі
м. Берегове   і   сільрад   Берегівського  району:  Батрадівської,
Берегівської,    Бодолівської,    Варівської,    Великобіганської,
Вузлівської,     Гараздівської,     Гатянської,    Деренковецької,
Дідівської,     Добросільської,     Іванівської,     Косинівської,
Мочолянської,   Мужіївської,   Нижньореметівської,  Новосільської,
Оросіївської, Попівської, Рафайлівської та Свободянської.
     2. Виноградівський район (центр - м.   Виноградів)  в  складі
м. Виноградів,   Вилоцької   та   Королівської   селищних   Рад  і
Бобівської,    Боржавської,    Буківської,    Великоком'ятівської,
Великокопанської,   Великопаладської,   Вербовецької,   Веряцької,
Дротинської,     Дяківської,     Новоселицької,     Новосільської,
Олешницької,   Оноцької,   Перехрестівської,   Підвиноградівської,
Сасівської,  Теківської,  Фанчиківської, Федорівської, Хижанської,
Чепівської,   Чорнотисівської,   Чорнянської,   Шаланківської   та
Широківської сільрад Берегівського району.
     3. Іршавський район (центр - смт  Іршава) в складі Іршавської
селищної  Ради  і  сільрад  Берегівського  району:   Арданівської,
Білківської,    Брідської,    Броньківської,    Великораковецької,
Греблянської, Дібрівської,      Довжанської,      Доробратівської,
Загатянської,     Зарічанської,     Ільницької,     Імстичівської,

>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.89584
EUR31.67293
RUB0.41917
PLN7.39555
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка