Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін в адміністративне районування Української РСР

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

Страница 3

 
сільради Станично-Луганського району.
     11. Новопсковський район (центр - смт   Новопсков)  в  складі
Новопсковської   селищної   Ради  і  Донцівської,  Заайдарівської,
Закотненської,   Кам'янської,   Новорозсошанської,    Осинівської,
Пісківської  та  Риб'янцівської  сільрад  Новопсковського  району;
Білолуцької селищної  Ради   і   Новобілянської,   Павленківської,
Степнянської та Танюшівської сільрад Білокуракинського району.
     12. Сватівський  район  (центр  -  м.   Сватове)   в   складі
м. Сватове    і   Гончарівської,   Ковалівської,   Коломийчиської,
Куземівської,    Мілуватської,    Містківської,     Первомайської,
Петрівської,  Райгородської  та  Рудівської  сільрад  Сватівського
району;  Нижньодуванської  селищної  Ради   і   Верхньодуванської,
Маньківської,  Оборотнівської,  Преображенської  та Свистунівської
сільрад Троїцького району.
     13. Станично-Луганський        район         (центр         -
смт Станично-Луганське)      в      складі      Петрівської     та
Станично-Луганської селищних Рад  і  сільрад  Станично-Луганського
району:   Валуйської,  Великочернігівської,  Верхньобогданівської,
Веселогірської,   Вільхівської,    Гарасимівської,    Жовтенської,
Комишненської, Красноталівської, Миколаївської, Нижньотеплівської,
Передільської,  Теплівської,   Червоножовтневої,   Чугинської   та
Широкинської.
     14. Старобільський  район (центр - м.  Старобільськ) в складі
м.  Старобільськ;  Верхньопокровської,  Караяшницької, Лиманської,
Нижньопокровської,   Новоборівської,   Орлівської,  Підгорівської,
Половинківської,    Струківської,    Тецківської,    Титарівської,
Хворостянівської,     Чмирівської    та    Шульгінської    сільрад
Старобільського     району;     Брусівської,     Євсузької      та
Новоолександрівської сільрад Біловодського району.
     15. Троїцький район (центр - смт Троїцьке) в складі Троїцької
селищної  Ради   і   сільрад   Троїцького   району:   Арапівської,
Багачанської,         Воєводської,        Демино-Олександрівської,
Лантратівської,      Новоолександрівської,      Новочервонянської,
Покровської,     Привільської,    Розпасіївської,    Тарасівської,
Тимонівської та Тополівської.
     Включити міста Верхнє і Пролетарськ Лисичанської міськради  в
смугу міста Лисичанськ.
     Віднести до категорії міст  районного  підпорядкування  місто
Старобільськ.
     Залишити такі міста  обласного  підпорядкування:  Луганськ  з
мм. Олександрівськ   та  Щастя;  Антрацит  з  смт  Боково-Платове,
Верхній Нагольчик,  Дубівський,  Кам'яне,  Кріпенський та  Щотове;
Брянку з смт Южна Ломуватка;  Кадіївку з смт Долинівське; Кіровськ
з  смт  Донецький   та    Фрунзе;    Комунарськ;    Краснодон    з
м. Молодогвардійськ і смт Гірне,  Енгельсове, Ізварине, Краснодон,
Сєвєрний  та  Урало-Кавказ;  Красний  Луч  з  мм.   Вахрушеве   та
Петровське і смт Запоріжжя,  Іванівка,  Новопавлівка, Софіївський,
Хрустальне, Штергрес та Штерівка; Лисичанськ з мм. Новодружеськ та
Привілля; Первомайськ з мм. Гірське, Золоте та Попасна і смт Нижнє
та Тошківка,    Ровеньки    з    смт     Кленовий,     Михайлівка,
Нагольно-Тарасівка,    Новодар'ївка   та   Ясенівський;   Рубіжне;
Свердловськ   з   м.   Червонопартизанськ   і   смт    Володарськ,
Калінінський,  Комсомольський   та   Ленінське;   Северодонецьк  з
смт Сиротине.
                      По Львівській області
     1. Бродівський район (центр - м.  Броди) в складі  м.  Броди,
Олеської  та  Підкамінської  селищних  Рад  і сільрад Бродівського
району:  Батьківської,  Вербівчицької,  Гаївської,   Гутищенської,
Заболотцівської,    Комарівської,   Конюшківської,   Кутищенської,
Кутівської, Лешнівської, Наквашанської, Ожидівської, Пеняківської,
Підгорецької,     Пониквянської,    Пониковицької,    Поповецької,
Соколівської,   Старобродівської,   Суховільської,   Топорівської,
Тур'янської, Чанизької, Черницької, Шнирівської та Ясенівської.
     2. Городоцький  район  (центр  -   м.   Городок)   в   складі
мм. Городок Комарне,  Мостиська та Судова Вишня;  Великолюбінської
селищної      Ради      і     сільрад     Городоцького     району:
Арламівсько-Волянської,  Балицької,  Бартатівської,  Берегівської,
Березецької,    Бортятинської,    Бучалівської,    Вищеньківської,
Вишнянської,   Вовчищовицької,   Галичанівської,   Гостинцівської,
Градівської,      Грімненської,     Дмитровицької,     Добрянської
Довгомостиської,  Долинянської,  Завидовичівської, Золотковецької,
Керницької,      Кліцьківської,     Коропузької,     Крисовицької,
Мальнівської,    Мильчицької,    Мишлятицької,     Монастирецької,
Никловицької,   Переможненської,   Підзвіринецької,   Пнікутської,
Порічненської,    Раденицької,    Родатичівської,    Соколянської,
Старявської, Стоянцівської, Стрілецької, Твіржівської, Тщенецької,
Угрівської, Чернівської та Шегинівської.
     3. Дрогобицький  район  (центр  -  м.  Дрогобич)   в   складі
Меденицької    та   Підбузької   селищних   Рад   і   Бистрицької,
Болехівської,  Броницької,   Верхньодорожівської,   Винниківської,
Волощанської, Вороблевицької, Гаївської, Грушівської, Дережицької,
Добрівлянської, Доброгостівської, Довжанської, Івано-Франківської,
Колпецької,      Лотнянської,      Літинянської,      Лішнянської,
Новокропивницької, Опаківської,      Опорівської,      Рихтицької,
Раневицької, Ролівської,  Смільнянської,  Снятинської, Солонської,
Старокропивницької,   Ступницької,   Уличненської,   Урізької   та
Ясенице-Сільнянської  сільрад Дрогобицького району;  Більченської,
Гірської,  Криницької  та  Рудниківської   сільрад   Жидачівського
району.
     4. Жидачівський  район  (центр  -   м.   Жидачів)   в  складі
мм. Жидичів   та   Ходорів,   Гніздичівської,   Журавненської   та
Роздольської   селищних   Рад   і   Бережницької,  Берездовецької,
Бориницької,    Бортниківської,     Вербицької,     Вільховецької,
Горішнянської,    Грусятицької,   Дев'ятниківської,   Держівської,
Жирівської,    Загірочківської,    Зарічанської,    Зарічненської,
Крупської,  Любшанської, Малехівської, Млиниської, Молодинчецької,
Мельницької,    Монастирецької,    Облазницької,     Отиневицької,
Піддністрянівської, Пісочненської, Подорожненської, Розвадівської,
Рудянської,  Тойсарівської  та  Чертізької  сільрад  Жидачівського
району; м. Миколаїв і Новороздольської селищної Ради Миколаївської
міськради.
     5. Золочівський район  (центр  -   м.   Золочів)   в   складі
м. Золочів;  Глинянської  та  Поморянської  селищних Рад і сільрад
Золочівського  району:  Андріївської,  Балучинської,  Бібщанської,
Білокамінської,  Бортківської,  Великовільшаницької,  Вижнянської,
Вороняківської,   Гологірської,    Єлиховичівської,    Жуківської,
Задвірської,    Колтівської,    Куровичівської,   Новосілківської,
Опаківської, Підгайчиківської,      Підлипецької,      Полянської,
Почапівської,    Ремезівцівської,    Розважівської,    Сасівської,
Сква'рявської,   Словітської,   Сновичівської,   Струтинської   та
Ясеновецької.
     6. Кам'янсько-Бузький  район  (центр - м.  Кам'янка-Бузька) в
складі   мм.   Буськ   та   Кам'янка-Бузька,    Красненської    та
Новояричівської, селищних   Рад  і  Банюнинської,  Батятичівської,
Великоколоднянської, Великосілківської,  Вирівської,   Гумниської,
Дернівської, Дідилівської,  Желдецької, Жовтанецької, Купченської,
Куткірської,   Милятинської,   Новосілківської,   Прибужанівської,
Ременівської,    Селецької,   Соколянської,   Стародобротвірської,
Старояричівської,  Стрептівської,  Таданівської,  Утішківської  та
Яблунівської  сільрад  Кам'янсько-Бузького району;  Добротвірської
селищної Ради Нестеровської міськради.
     7. Нестеровський район (центр -   м.   Нестеров)   в   складі
м. Нестеров; Куликівської селищної Ради і Боянецької, В'язівської,
Грибовицької,    Деревнянської,    Добросинської,     Зашківської,
Звертівської,      Крехівської,     Любельської,     Малехівської,
Мокротинської,  Новоскварявської,  Підлісненської,  Смереківської,
Сопошинської  та Туринківської сільрад Кам'янсько-Бузького району;
м.  Рава-Руська,  Магерівської  селищної   Ради   і   Бишківської,
Гійченської,      Дев'ятирської,      Забірської,     Замківської,
Лавриківської,    Липницької,    Новокам'янської,     Потелицької,
Річківської та Середкевичівської сільрад Яворівського району.
     8. Перемишлянський  район  (центр - м.  Перемишляни) в складі
м. Перемишляни   і    Білецької,    Болотнянської,    Борщівської,
Брюховицької,     Вишнівчицької,     Вовківської,     Дунаївської,
Дусанівської, Кореличівської,     Коросненської,     Лагодівської,
Липовецької,   Осталовицької,   Станимирської,  Ушковичівської  та
Чемеринецької  сільрад  Золочівського  району;  Новострілищанської
селищної  Ради  і  Баковецької,  Вибранівської,  Кніселівської  та
Соколівської сільрад Жидачівського району; м. Бібрка і Ланівської,
Любешківської,    Романівської,    Свірзької,   Стрілківської   та
Суходільської сільрад Пустомитівського району.
     9. Пустомитівський район (центр - смт   Пустомити)  в  складі
Пустомитівської та   Щирецької   селищних   Рад   і  Борщовицької,
Великоглібовицької,   Великогорожанківської,   Верхньобілківської,
Верхньодожненської,   Винничківської,   Вовківської,   Водянської,
Гаївської, Годовицької, Гонятичівської, Гуменецької, Давидівської,
Димівської, Дмитрівської,       Звенигородської,      Зубрянської,
Красівської, Лисиничівської,     Миклашівської,     Миколаївської,
Містківської,        Никонковичівської,       Новосілко-Опарської,
Оброшинської, Підберезецької,      Пісківської,      Поршнянської,
Раковецької,     Семенівської,     Скнилівської,    Сокольницької,
Солонківської,  Сороко-Львівської,   Старосільської,   Стільської,
Тернопільської, Товщівської,       Чижиківської,      Чишківської,
Чорнушовицької та  Ямпільської  сільрад  Пустомитівського  району;
Колодрубівської сільради Жидачівського району.
     10. Радехівський  район  (центр  -  м.   Радехів)   в  складі
м. Радехів і Бишівської,  Вузлівської,  Дмитрівської,  Забавської,
Корчинської,     Немилівської,    Нововитківської,    Павлівської,
Сеньківської, Середпільцівської,    Стоянівської,     Сушнівської,
Тетевчицької та   Яструбичівської   сільрад  Сокальського  району;
Лопатинської селищної   Ради   і    Барилівської,    Березівської,
Куликівської, Кустинської, Миколаївської, Нивицької, Оглядівської,
Сморжівської, Станіславчицької    та     Хмільненської     сільрад
Бродівського  району;  Незнанівської  сільради Кам'янсько-Бузького
району.
     11. Самбірський район (центр - м.  Самбір) в складі м.  Рудки
і Вощанцівської,   Зав'язанецької,   Крукеницької,   Купновицької,
Луківської, Макунівської,      Михайлевицької,      Погірцівської,
Сусолівської, Чайковицької,  Хлопчицької  та  Ятвягівської сільрад
Городоцького  району;  Дублянської  селищної  Ради  і  Бабинської,
Бісковицької,    Блажівської,    Великобілинської,   Верховецької,
Вільшаницької, Воле-Баранецької,    Воютицької,    Городищенської,
Корналовицької,     Кульчицької,     Луківської,    Містковицької,
Монастирецької, П'яновицької,      Ралівської,       Садковицької,
Стрілковицької та Чукв'янської сільрад Дрогобицького району.
     12. Сокальський район (центр - м.  Сокаль) в складі мм. Белз,
Великі Мости,  Сокаль  та  Угнів,  Жвирківської  селищної  Ради  і
сільрад Сокальського    району:    Боб'ятинської,    Борятинської,
Бутинської, Ванівської,  Волицької,  Волсвинської,   Горбківської,
Двірецької,  Домашівської, Забужжівської, Карівської, Корчівської,
Красносільської,    Куличківої,     Лучицької,     Межирічанської,
Новоукраїнської,   Острівської,   Перев'ятицької,  Перемогівської,
Переспівської,    Перетоківської,    Поторицької,    Правдівської,
Реклинецької,  Савчинської, Свитазівської, Селецької, Смиківської,
Стенятинської, Тартаківської,  Трудолюбівської,   Федорівцівської,
Фусівської, Хлівчанської та Цебрівської.
     13. Старосамбірський район  (центр  -  м.  Старий  Самбір)  в
складі: Добромиль,  Старий  Самбір  та  Хирів,  Нижанковицької  та
Старосолянської селищних  Рад  і сільрад Старосамбірського району:
Білецької,   Болозівської,   Бусовиськівської,   Великолінинської,
Великосільської,   Великосушицької,   Волошинівської,  Волянської,
Головецьківської, Грозівської,     Грушатицької,     Гусаківської,
Дроздовицької,     Княжпільської,    Міженецької,    Мурованської,
Мшанецької, Новоміської, Передільницької, Поповицької, Раківської,
Ріп'янської,     Скелівської,    Слохинівської,    Солянуватської,
Старявської, Страшевицької,    Стрілківської,    Стрільбищенської,
Сусідовицької, Терлівської, Тернавської, Тершівської, Тисовицької,
Топольницької,   Торчиновицької,   Тур'ївської,   Чаплівської   та
Ясенице-Замківської.
     14. Стрийський район (центр - м.  Стрий) в складі  м.  Сколе,
Верхньосиньовидненської, Дашавської та Славської  селищних  Рад  і
сільрад Стрийського   району:   Верхнячківської,  Волосянківської,
Гірненської,    Головецківської,    Дідушицької,     Довголуцької,
Долішнянської,     Дулібівської,     Жулинської,     Жупанівської,
Завадівської,  Кавської,  Климецької,  Козівської,  Коростівської,
Корчинської,  Лавочненської, Ланівської, Лисовицької, Лисятицької,
Любинцівської,      Нижньорожанської,      Нижньосиньовидненської,
Опорецької,  Орівської, Орявської, Підгірцівської, Підгородецької,
Плавської,    Подорожненської,     Семигинівської,     Сихівської,
Сможенської, Станківської,       Стинавської,       Стрілківської,
Труханівської,    Тухлянської,    Тухольківської,     Ходовицької,
Яблунівської та Ямельницької.
     15. Турківський район (центр - м.  Турка) в складі м. Турка і
Бітлянської, Боберківської,        Боринської,       Верхненської,
Верхньовисоцької,         Верхньояблунської,          Вовченської,
Головеськівської,     Завадівської,     Ільницької,    Ісаївської,
Комарницької,    Ластівківської,    Либохорської,     Лімнянської,
Межигірської, Нижньовисоцької, Нижньотурівської, Нижньояблунської,
Розлуцької,  Яворівської та Ясеницької  сільрад  Старосамбірського
району;    Верхньогусиненської,    Довжківської,    Завадківської,
Красненської,  Кривківської,  Матківської та  Росохацької  сільрад
Стрийського району.
     16. Яворівський район (центр - м. Яворів) в складі м. Яворів,
Івано-Франківської,  Краковецької,  та Немирівської селищних Рад і
сільрад Яворівського     району:    Бердихівської,    Бірківської,
Бунівської,    Великопільської,    Верблянської,    Віжомлянської,
Вороблячинської,   Вороцівської,  Добростанівської,  Домажирської,
Дрогомишльської,    Дубровицької,     Залузької,     Калинівської,
Лозинської,  Мальчицької,  Мшанської, Нагачівської, Повітненської,
Порічанської,   Прилбичівської,    Речичанської,    Рогізненської,
Рясненської,      Свидницької,      Смолинської,     Терновицької,
Чернилявської, Шклівської та Ясинської.
     Віднести до категорії міст районного  підпорядкування  міста:
Золочів, Миколаїв і Нестеров.
     Залишити такі міста  обласного   підпорядкування:   Львів   з
м. Винники  і  смт  Брюховичі  та Рудне;  Борислав з смт Східниця;
Дрогобич з смт Стебник;  Самбір;  Стрий з смт Моршин;  Трускавець;
Червоноград з смт Гірник та Соснівка.
                     По Миколаївській області
     1. Баштанський  район  (центр  -  смт   Баштанка)  в   складі
Баштанської   селищної   Ради   і   сільрад  Баштанського  району:
Добренської,  Єрмолівської,  Інгульської,   Кашперо-Миколаївської,
Костичівської,     Ленінської,    Мар'ївської,    Новоіванівської,
Новоолександрівської, Новопавлівської,  Пісківської,  Плющівської,
Привільнянської, Христофорівської та Явкинської.
     2. Березнегуватський  район  (центр  - смт   Березнегувате) в
складі   Березнегуватської   селищної   Ради   і   Білокриницької,
Висунської,  Калузької,  Лепетиської,  Маліївської,  Мурахівської,
Новоочаківської,    Новосевастопольської,    Новоукраїнської    та
Сергіївської сільрад Баштанського району,  Любомирівської сільради
Снігурівського району.
     3. Братський район (центр - смт  Братське) в складі Братської
селищної   Ради   і   сільрад   Братського  району:  Арбузинської,
Ганнівської,  Григорівської,  Іванівської,  Кам'яно-Костуватської,
Костуватської, Костянтинівської,  Кривопустоської,  Миколаївської,
Новомар'ївської, Новоолександрівської, Новоселівської, Садівської,
Сергіївської та Шевченківської.
     4. Веселинівський  район  (центр - смт   Веселинове) в складі
Веселинівської селищної  Ради  і  Катеринівської,   Миколаївської,
Новосвітлівської, Петрівської,    Подільської,    Покровської   та
Ставківської сільрад    Вознесенського    району;    Колосівської,
Кудрявцівської та   Порічанської   сільрад  Доманівського  району,
Кубряцької та Широколанівської сільрад Миколаївського району.
     5. Вознесенський район (центр -  м.   Вознесенськ)  в  складі
м. Вознесенськ і  сільрад  Вознесенського  району:  Білоусівської,
Бузької, Воронівської,  Григорівської, Дмитрівської, Дорошівської,
Малосолоненської, Новогригорівської,             Олександрівської,
Прибужанівської, Таборівської,  Трикратівської,  Щербанівської  та
Яструбинівської.
     6. Доманівський  район  (центр  -  смт   Доманівка)  в складі
Доманівської селищної   Ради   і   сільрад  Доманівського  району:
Богданівської,  Володимирівської,   Зеленоярської,   Козубівської,
Лідіївської,     Маринівської,     Миколаївської,     Мостівської,
Новокантакузівської,     Олександрівської,     Олександродарської,
Прибузької та Царедарівської.
     7. Єланецький  район  (центр   -   с.   Єланець)   в   складі
Великосербулівської, Водяно-Лоринської,  Возсіятської, Єланецької,
Калинівської,  Куйбишевської, Малоукраїнської, Нововасилівської та
Ясногородської сільрад Новоодеського району;  Новокостянтинівської
сільради Братського району.
     8. Жовтневий  район   (центр  -   м.   Жовтневе)   в   складі
м. Жовтневе Миколаївської міськради:  Тернівської селищної Ради  і
Пересадівської   сільради   Новоодеського  району;  Воскресенської
селищної  Ради   і   Бармашівської,   Грейгівської,   Засільської,
Калинівської, Котлярівської, Лиманівської, Мішково-Погорілівської,
Прибузької та Шевченківської сільрад Снігурівського району.
     9. Казанківський   район   (центр  -  с.  Казанка)  в  складі
Великоолександрівської, Веселобалківської,       Володимирівської,
Дмитро-Білівської,  Казанківської,   Каширівської,   Лагодівської,
Миколаївської,         Миколо-Гулаківської,         Михайлівської,
Новолазарівської,       Новофедорівської,        Олександрівської,
Скобелевської, Троїцько-Сафонівської     та    Червонознам'янської
сільрад Новобузького району.
     10. Кривоозерський район (центр - с.  Криве Озеро)  в  складі
Багачівської,    Бурилівської,    Врадіївської,   Доброжанівської,
Жовтневої, Краснопільської, Кривоозерської, Кривоозерської Другої,
Кумарівської,  Куряче-Лозівської, Луканівської, Маломечетнянської,
Новопавлівської,  Секретарської,  Сирівської,   Тридубівської   та
Филимонівської  сільрад Первомайського району;  Великовеселівської
та Іванівської сільрад Доманівського району.
     11. Миколаївський  район  (центр  -  м.  Миколаїв)  в  складі
Великокорениської селищної  Ради  і сільрад Миколаївського району:
Анатолівої,     Березанської,     Данилівської,      Дмитрівської,
Кир'яківської,    Кімівської,    Ковалівської,   Кривобалківської,
Криничанської, Нечаянської,    Новобогданівської,     Петрівської,
Ташинської, Тернуватської та Улянівської.
     12. Новобузький район (центр - м.   Новий   Буг)   в   складі
м. Новий Буг і Баратівської, Березнегуватської, Вільнозапорізької,
Кам'янської, Новомиколаївської,                 Новомихайлівської,
Новополтавської,  Новоюр'ївої,  Ольгопільської,   Софіївської   та
Улянівської   сільрад  Новобузького  району;  Новохристофорівської
сільради Баштанського району.
     13 .  Новоодеський  район (центр - смт   Нова Одеса) в складі
Новоодеської селищної  Ради  і   сільрад   Новоодеського   району:
Баловненської, Бузької,  Веселівської, Воронцівської, Гур'ївської,
Димівської, Кандибинської,      Кашперівської,       Малинівської,
Новопетрівської, Новосафронівської, Сухоєланецької та Троїцької.
     14. Очаківський район (центр - м.  Очаків) в складі м. Очаків
і сільрад  Миколаївського  району:   Басилівської,   Дмитрівської,
Кам'янської,      Коблівської,      Козирської,      Куцурубської,
Лиманівської, Матіясівської,       Парутинської,      Покровської,
Рибаківської, Рівненської, Тузлівської та Чорноморської.
     15. Первомайський  район  (центр  - м.  Первомайськ) в складі
Підгороднянської   селищної    Ради    Первомайської    міськради;
Благодатненської,  Воєводської, Любоіванівської, Новокрасненської,
Рябоконівської  та   Семенівської   сільрад   Братського   району;
Болеславчицької,         Великомечетнянської,         Грушівської,
Довгопристанської,     Кам'янобалківської,     Кам'яномостівської,
Кінецьпільської,     Кримської,     Кумарівської,    Лисогірської,
Лукашівської,          Мигіївської,          Романово-Балківської,
Синюхино-Брідської, Софіївської,  Степківської,  Тарасівської   та
Чаусівської сільрад Первомайського району.
     16. Снігурівський район (центр -  м.   Снігурівка)  в  складі
м. Снігурівка  і  сільрад  Снігурівського  району:   Баратівської,
Василівської,  Єлизаветівської,  Киселівської, Краснознам'янської,
Новопетрівської, Олександрівської та Першотравневої.
     Віднести до  категорії  міст  районного підпорядкування місто
Вознесенськ.
     Міста Миколаїв  і  Первомайськ  залишити  містами   обласного
підпорядкування.
     Передати Яснопільську сільраду Доманівського району до складу
Березівського району Одеської області.
                       По Одеській області
     1. Ананьївський район  (центр  -   м.   Ананьїв)   в   складі
м. Ананьїв   і   Ананьївської   Другої,    Ананьївської    Першої,
Гандрабурівської,    Долинської,    Жеребківської,   Коханівської,
Кохівської,           Мардарівської,            Новогригорівської,
Новоолександрівської,    Точилівської   та   Шимківської   сільрад
Ананьївського району; Троїцької сільради Любашівського району,
     2. Балтський  район  (центр  - м.  Балта) в складі м.  Балта;
Бендзарівської,  Борсуківської,   Гольмянської,   Кармалюківської,
Козацької,  Лісничівської, Миронівської, Обжильської, Оленівської,
Пасатської,    Пасицелівської,    Переймівської,     Перелітської,
Піщанської,     Плосківської,     Пужайківської,     Саражинської,
Сінненської,   Ухожанської,   Харитинівської,   Чернеченської   та
Шляхівської    сільрад    Балтського    району;   Кам'янської   та
Концебівської сільрад Любашівського району.
     3. Березівський  район  (центр  -  м.   Березівка)  в  складі
м. Березівка   і    Гуляївської,    Демидівської,    Заводівської,
Маринівської,    Нейківської,   Новоподільської,   Ряснопільської,
Ставківської та Червоноармійської  сільрад  Березівського  району;
Джугастрівської та Коноплянської сільрад Комінтернівського району;
Яснопільської сільради Доманівського району Миколаївської області.
     4. Білгород-Дністровський         район        (центр       -
м. Білгород-Дністровський)         в         складі        сільрад
Білгород-Дністровського   району:    Адамівської,    Андріївської,
Бритівської,   Великомар'янівської,  Випаснянської,  Забарівської,
Затоківської,    Карналеївської,    Козацької,     Крутоярівської,
Маразліївської,    Миколаївської,    Монашівської,    Приморської,
Ройлянської,  Руско-Іванівської,   Семенівської,   Старокозацької,
Староцаричанської, Фараонівської, Шабівської та Широківської.
     5. Біляївський  район  (центр  -  смт   Біляївка)  в   складі
Біляївської та    Великодолинської    селищних   Рад   і   сільрад
Біляївського району:  Августівської,  Барабойської,  Березанської,
Василівської, Великодальницької,   Вигодянської,    Гниляківської,
Граденицької, Дальницької,  Іллінської, Йосипівської, Маяківської,
Миколаївської, Нерубайської,  Новоградківської,   Овідіопольської,
Олександрівської,  Роксоланівської,  Сухолиманської,  Троїцької та
Яськівської.
     6. Болградський район  (центр  -   м.   Болград)   в   складі
м. Болград    і    Баннівської,   Василівської,   Виноградівської,
Виноградненської,    Владиченської,    Главанської,     Голицької,
Городнянської,     Дмитрівської,     Жовтневої,     Задунаївської,
Калчівської, Котловинської,    Криничненської,    Новоіванівської,
Новотроянівської,      Олександрівської,      Табаківської      та
Червоноармійської сільрад   Болградського   району;   Каланчацької
сільради Ізмаїльського району.
     7. Великомихайлівський район (центр - смт  Велика Михайлівка)
в складі Великомихайлівської селищної Ради  і  Великокомарівської,
Векоплосківської,   Кіровської,   Комарівської,  Новоборисівської,
Полєзненської та  Тростянецької  сільрад   Фрунзівського   району;
Михайлопільської сільради Комінтернівського району;  Цебриківської
селищної Ради  і  Гребениківської,  Мигаївської,   Новоселівської,
Петрівської,        Слов'яно-Сербської,       Чапаєвської       та
Червонознам'янської сільрад Роздільнянського району.
     8. Ізмаїльський  район  (центр  -   м.   Ізмаїл)   в   складі
Суворовської селищної    Ради    і   Багатянської,   Бросківської,
Кам'янської, Кирничанської,       Кислицької,        Комишівської,
Лощинівської, Муравлівської,  Новонекрасівської,  Новопокровської,
Новоселівської, Озерненської,   Острівнянської,    Першотравневої,
Приозерненської,         Саф'янівської,        Старонекрасівської,
Старотроянівської та Утконосівської сільрад Ізмаїльського  району;
Долинської, Лиманської,  Нагірненської,  Новосільської, Орлівської
та Плавнівської сільрад Болградського району.
     9. Кілійський район (центр - м.  Кілія) в складі мм. Кілія та
Вилкове Кілійської    міськради;   Василівської,   Десантнівської,
Дмитрівської, Лісківської,  Мирнівської,  Приморської,   Трудової,
Фурманівської, Червоноярської     та     Шевченківської    сільрад
Ізмаїльського району;  Нерушайської,  Струмківської  та  Холмської
сільрад Татарбунарського району.
     10. Кодимський   район   (центр   -  смт   Кодима)  в  складі
Кодимської та Слобідської селищних Рад і Будеївської, Грабівської,
Івашківської, Лабушненської,      Олексіївської,      Петрівської,
Сербівської, Тимківської  та   Шершенецької   сільрад   Балтського
району; Баштанківської  та  Загнітківської сільрад Крижопільського
району Вінницької області.
     11. Комінтернівський район (центр  -  с.  Комінтернівське)  в
складі Петрівської   селищної  Ради  і  сільрад  Комінтернівського
району: Благоївської,  Визирської,  Григорівської,   Дмитрівської,
Калинівської,  Комінтернівської,  Красносільської,  Кремидівської,
Любопільської,   Ониськівської,    Павлинської,    Першотравневої,
Петрівської, Свердловської,      Северинівської,     Сербківської,
Сичавської, Фонтанської та Шомполівської.
     12. Котовський  район  (центр  -  м.   Котовськ)   в   складі
Красноокнянської селищної   Ради  і  сільрад  Котовського  району:
Антонівської, Борщівської,    Великофонтанської,     Гоноратської,
Довжанської, Дубівської, Качурівської, Климентівської, Косівської,
Куяльницької,     Липецької,      Любомирської,      Нестоїтської,
Новосамарської,    Новоселівської,   Олексіївської,   Петрівської,
Ставрівської, Станіславської,   Старокульнянської,   Топалівської,
Федосіївської, Цеханівської, Чапаєвської та Чорнянської.
     13. Любашівський  район  (центр  -  смт   Любашівка) в складі
Любашівської та Савранської селищних Рад і  сільрад  Любашівського
району: Агафіївської,    Бакшанської,    Бобрицької,   Боківської,
Вільшанської, Гвоздавської,      Іванівської,       Кричунівської,
Неділківської, Новокарбівської, Полянецької та Ясенівської.
     14. Миколаївський  район  (центр  -  с.  Миколаївка) в складі
Ананьївської, Андрієво-Іванівської, Антонюківської, Миколаївської,
Новопетрівської,    Олексіївської,   Петрівської,   Скосарівської,
Ульяновської  та  Шабельницької  сільрад   Березівського   району;
Новоандріївської  та Червонокутської сільрад Ананьївського району;
Миколаївської та Настасіївської сільрад Любашівського району.
     15. Роздільнянський район (центр - м.   Роздільна)  в  складі
м. Роздільна,    Лиманської    селищної   Ради   і   Баранівської,
Бецилівської,  Білчанської,  Гаївської, Єреміївської, Кам'янської,
Кіровської,     Кучурганської,    Марківської,    Новоукраїнської,
Понятівської,  Старостинської, Щербанської та Яковлівської сільрад
Роздільнянського  району;  Виноградарської  та Єгорівської сільрад
Біляївського району;  Іванівської селищної Ради  Комінтернівського
району.
     16. Саратський   район   (центр   -  смт   Сарата)  в  складі
Саратської   селищної   Ради    і    Зорянської,    Колісненської,
Новоселівської та  Плахтіївської  сільрад Татарбунарського району;
Миколаївсько-Новоросійської,   Надеждинської,   Успенівської    та
Ярославської      сільрад      Білгород-Дністровського     району;
Веселокутської,     Вознесенської     Першої,      Мирнопільської,
Новокапланівської,    Світлодолинської   та   Теплицької   сільрад
Тарутинського району.
     17. Тарутинський район  (центр  -  смт   Тарутино)  в  складі
Березинської,  Бородінської, Серпнівської та Тарутинської селищних
Рад   і   сільрад    Тарутинського    району:    Веселодолинської,
Виноградівської,  Вільненської,  Вознесенської Другої, Деленської,
Євгенівської,     Калачівської,     Красненської,     Ліснянської,
Миколаївської,  Міняйлівської;  Надрічнянської,  Олександрівської,
Петрівської   Другої,   Петрівської   Першої,    Петропавлівської,
Підгірненської, Плачиндівської,    Рівнянської,    Старосільської,
Юр'ївської та Ярівської.
     18. Татарбунарський район (центр - смт  Татарбунари) в складі
Татарбунарської   селищної   Ради   і  Білоліської,  Борисівської,
Виноградівської,    Вишнівської,    Дивізійської,    Дмитрівської,
Жовтоярської, Кам'янської, Лиманської, Михайлівської, Павлівської,
Приморської,  Рибальської,  Сергіївської  та  Трапівської  сільрад
Татарбунарського    району;    м.   Арциз   Білгород-Дністровської
міськради; Тузлівської сільради Білгород-Дністровського району.
     19. Фрунзівський район (центр  -  смт   Фрунзівка)  в  складі
Затишанської  та  Фрунзівської  селищних  Рад  і Бранкованівської,
Василівської,   Войничівської,    Йосипівської,    Карабанівської,
Ленінської,    Малігонівської,   Мар'янівської,   Новопавлівської,
Павлівської,   Перехрестівської   та   Соше-Острівської    сільрад
Фрунзівського    району;   Гулянської   та   Маяківської   сільрад
Котовського району.
     20. Ширяївський  район  (центр  -  с.   Ширяєве)   в   складі
Мар'янівської,   Миколаївської,   Олександрівської,   Осинівської,
Старомаяківської  та  Ширяївської  сільрад  Ананьївського  району;
Антонівської, Жовтневої,         Катерино-Платонівської         та
Новоєлизаветівської сільрад  Березівського  району;  Макарівської,
Миколаївської, Орджонікідзенської     та     Саханської    сільрад
Фрунзівського району.
     Віднести до категорії міст районного  підпорядкування  міста:
Балту, Кілію і Роздільну.
     Залишити такі  міста  обласного  підпорядкування:   Одесу   з
смт Іллічівськ; Білгород-Дністровський; Ізмаїл; Котовськ; Рені.
                      По Полтавській області
     1. Гадяцький район (центр - м.  Гадяч) в складі  м.  Гадяч  і
сільрад  Гадяцького  району:  Березово-Луцької,  Біленченківської,
Бобрицької,   Великобудищанської,    Веприцької,    Гречанівської,
Книшівської,    Краснознаменської,    Краснолуцької,   Лисівської,
Лютенської,  Мартинівської,  Петрівсько-Роменської,  Плішивецької,
Рашівської,  Римарівської, Розбишівської, Ручківської, Сарівської,
Середняківської, Сватківської, Соснівської та Харковецької.
     2. Глобинський  район  (центр  -  смт   Глобине)   в   складі
Глобинської  та  Градизької  селищних  Рад  і сільрад Глобинського
району:  Бабичівської,  Броварківської,  Бугаївської, Горбівської,
Гриньківської,     Жуківської,    Землянківської,    Зубанівської,
Іваново-Селищенської,         Кирияківської,         Кринківської,
Куп'єватівської, Липівської,     Максимівської,    Манжеліївської,
Обознівської,    Петрівської,     Пирогівської,     Погребівської,
Пронозівської,  Пустовійтівської,  Святилівської,  Федорівської та
Фрунзівської.
     3. Диканський  район  (центр  -  смт   Диканька)   в   складі
Диканської    селищної    Ради    і    Андріївської,   Байрацької,
Балясненської,       Великобудищанської,        Великоперевізької,
Великорудківської,       Водянобалківської,       Воскобійницької,
Гоголівської,    Жоржівської,    Ковалівської,    Михайликівської,
Надеждинської, Орданівської, Пришибської, Стасівської та Шишацької
сільрад  Диканського  району;  Великобузівської  та  Яреськівської
сільрад Решетилівського району.
     4. Зіньківський  район  (центр  -  м.   Зіньків)   в   складі
м. Зіньків,  Опішнянської селищної Ради  і  сільрад  Зіньківського
району:  Артелярщинської,  Батьківської,  Більської,  Бірківської,
Бобрівницької, Великопавлівської,    Дейкалівської,    Довжицької,
Загрунівської,         Кирило-Ганнівської,         Комсомольської,
Лютенсько-Будищанської,     Малобудищанської,      Першотравневої,
Пишненківської,     Покровської,     Попівської,     Ступківської,
Тарасівської, Удовиченківської, Човно-Федорівської та Шилівської.
     5. Карлівський район  (центр  -   м.   Карлівка)   в   складі
м. Карлівка;    сільрад    Карлівського    району:   Андріївської,
Базилівщинської,  Білухівської,  Варварівської, Верхньоланівської,
Дмитрівської,    Климівської,    Коновалівської,    Кошманівської,
Лип'янської,     Максимівської,     Мар'янівської,     Машівської,
Михайлівської, Нижньоланнівської,     Павлівської,     Попівської,
Ряськівської,  Сахновщинської,  Селещинської,  Старицьківської  та
Федорівської.
     6. Кобеляцький  район  (центр  -  м.   Кобеляки)   в   складі
м. Кобеляки,  Білицької  селищної  Ради  і  сільрад   Кобеляцького
району: Бреусівської, Бродщинської, Бутенківської, Вільховатської,
Григоро-Бригадирівської, Дашківської, Золотарівської, Іванівської,
Кіровської,     Комендантівської,    Красненської,    Марківської,
Озерянської,   Орлицької,   Світлогірської,    Шенгурівської    та
Чорбівської.
     7. Котелевський   район   (центр  -  с.  Котельва)  в  складі
Деревківської, Котелевської  та   Михайлівської   Першої   сільрад
Зіньківського     району;    Великорублівської,    Козлівщинської,
Малорублівської,   Микілківської   та    Милорадівської    сільрад
Диканського району.
     8. Кременчуцький  район  (центр  -  м.  Кременчук)  в  складі
Великокохнівської та  Козельщинської  селищних   Рад   і   сільрад
Кременчуцького району:        Білецьківської,        Василівської,
Високовакулівської,  Дзержинської,   Дмітрівської,   Зарудянської,
Кам'янопотоківської,         Лутовинівської,        Мануйлівської,
Недогарківської, Омельниківської,     Пісківської,     Піщанської,
Пригарівської,    Пришибської,    Пухальщинської,   Рокитнянської,
Салівської, Солоницької, Хорішківської та Червонознам'янської.
     9. Лохвицький район (центр - м. Лохвиця) в складі м. Лохвиця,
Червонозаводської  селищної  Ради  і  сільрад  Лохвицького району:
Безсалівської,   Бербеницької,   Білогорільської,   Білоусівської,
Бодаквянської,    Брисівської,   Васильківської,   Вороньківської,
Гамаліївської,    Гільцівської,    Ісковецької,     Корсунівської,
Луценківської,     Лучанської,     Перевалівської,    Пісківської,
Погарщинської,   Постав-Муківської,   Ригівської,   Свиридівської,
Сенчанської,    Токарівської,   Харковецької,   Чорнухинської   та
Яхниківської.
     10. Лубенський район (центр - м.  Лубни) в складі  м.  Лубни;
Бієвецької, Вовчицької, Духівської, Ісковецької, Калайдинцівської,
Литвяківської,     Мацьковецької,     Мгерської,      Михнівської,
Нижньобулатецької,  Новаківської,  Олександрівської,  Оріхівської,
Остапівської,    Снітинської,    Солоницької,    Тарандинцівської,
Тишківської    та   Шершнівської   сільрад   Лубенського   району;
Жданівської,  Мелехівської,  Хорошківської та  Шеківської  сільрад
Лохвицького району.
     11. Миргородський  район  (центр  - м.   Миргород)  в  складі
м. Миргород;   Гоголівської,   Комишнянської   та   Ромоданівської
селищних  Рад  і сільрад Миргородського району:  Великобайрацької,
Великообухівської, Великосорочинської, Гаркушинської, Дібрівської,
Зубівської,      Зуївцівської,     Кибинської,     Клюшниківської,
Мальцівської,     Мар'янської,     Матяшівської,     Остапівської,
Петрівцівської,    Полив'янської,    Попівської,    Почапцівської,
Савинцівської,    Солонцівської,     Устивицької,     Хомутецької,
Черевківської,  Черкащанської,  Шахворостівської, Широкодолинської
та Ярмаківської.
     12. Новосанжарський район  (центр  -  смт   Нові  Санжари)  в
складі  Новосанжарської  селищної  Ради  і  Великокобелячківської,
Великосолонцівської,         Горобцівської,         Драбинівської,
Крутобалківської,            Кунцівської,           Кустолівської,
Кустолово-Суходільської,    Лелюхівської,     Малокобелячківської,
Малоперещепинської,  Полузірської,  Решетниківської, Руденківської
та    Стовбино-Долинської     сільрад     Полтавського     району;
Малонехворощанської   сільради  Карлівського  району;  Канавської,
Маячківської,     Нехворощанської,     Соколово-Балківської     та
Сухомаячківської сільрад Кобеляцького району.
     13. Оржицький   район   (центр   -   с.   Оржиця)   в  складі
Воронинцівської,    Денисівської,    Зарізької,    Золотухинської,
Круподеринської,    Куйбишевської,    Лазірківської,   Лукімської,
Оржицької,  Плехівської,  Райозерської,  Савинської, Сазонівської,
Селецької,    Староіржавецької,   Чевельчанської,   Черевківської,
Чутівської та Яблунівської сільрад Лубенського району.
     14. Пирятинський район (центр  -   м.   Пирятин)   в   складі
м. Гребінка;   м.   Пирятин   і   сільрад   Пирятинського  району:
Березівської,          Березоворудської,          Білоцерківської,
Великокручанської,   Грабарівської,  Григорівської,  Давидівської,
Дейманівської,  Каплинцівської,   Короваївської,   Куріньківської,
Луговиківської,    Майорщинської,    Малютинської,   Наталівської,
Овсюківської,   Першотравневої,   Піско-Удайської,   Сасинівської,
Слободо-Петрівської,  Смотриківської,  Тарасівської,  Теплівської,
Ульяновської та Харковецької.
     15. Полтавський район (центр - м.  Полтава) в складі  сільрад
Полтавського району:  Абазівської,  Гожулівської, Заворсклянської,
Ковалівської,    Кротенківської,    Куликівської,    Мачухівської,
Микільської, Новоселівської,    Новотагамлицької,   Рунівщинської,
Супрунівської, Тахтаулівської,  Тростянецької,  Черкасівської   та
Щербанівської.
     16. Решетилівський район (центр - смт   Решетилівка) в складі
Великобагачанської    та    Решетилівської    селищних    Рад    і
Балакліївської,   Біоцерківської,   Братешківської,  Демидівської,
Жовтневої, Кукобівської,     Малобакайської,      М'якеньківської,
Остап'їнської, Піщанської, Площанської, Подільської, Потічанської,
Сагайдацької, Сухорабівської, Федунської та Шевченківської сільрад
Решетилівського   району;   Говтвянської  сільради  Кременчуцького
району.
     17. Семенівський район  (центр  -  смт  Семенівка)  в  складі
Семенівської   селищної   Ради   і   Біляківської,   Василівської,
Веселоподільської, Горошинської,      Жовтневої,      Заїчинської,
Іванівської, Криворудської,      Липнягівської,      Наріжанської,
Оболонської,  Очеретуватської,   Погребняківської,   Пузирівської,
Степанівської, Товстівської, Устимівської та Худоліївської сільрад
Хорольського району.
     18. Хорольський район (центр - м.  Хорол) в складі м. Хорол і
Андріївської, Березівської,     Березняківської,    Вишняківської,
Клепачівської, Ковалівської,       Мусіївської,       Новачиської,
Новоаврамівської, Петрівської,            Покровсько-Багачанської,
Староаврамівської, Тарасівської,   Трубайцьвської,   Хильківської,
Шишацької,  Штомпелівської  та  Ялосовецької  сільрад Хорольського
району;  Багачанської  Першої,  Кротівщинської,  Мостовівщинської,
Радивонівської,     Рокитянської     та     Якимівської    сільрад
Решетилівського району.
     19. Чутівський  район  (центр  -  смт    Чутове)   в   складі
Артемівської та    Чутівської    селищних   Рад   і   Войнівської,
Гряківської, Іскрівської,     Нокочубеївської,      Филенківської,
Флорівської та Черняківської сільрад Карлівського району.
     Віднести до  категорії  міст районного підпорядкування міста:
Гребінку, Карлівку, Лубни і Миргород.
     Залишити такі  міста  обласного   підпорядкування:   Полтаву;
Кременчук  з смт  Комсомольське.
                      По Ровенській області
     1. Березнівський  район  (центр  -  смт   Березне)  в  складі
Березнівської, Першотравневої  та  Соснівської  селищних   Рад   і
сільрад Березнівого району:  Балашівської, Бистрицької, Більської,
Богушівської, Бронської,      Великопільської,       Вітковицької,
Голубненської, Городищеної, Грушівської, Губківської, Друхівської,
Зірнівської, Кам'янської,  Малинської, Марининської, Мочулянської,
Поліської, Полянської,    Прислуцької,    Тишицької,   Устівської,
Хмелівської, Хотинської, Яблунської, Яринівської та Яцьковицької.
     2. Володимирецький район (центр - смт  Володимирець) в складі
Володимирецької та   Рафалівської  селищних  Рад  і  Антонівської,
Балаховицької,        Більсько-Вільської,        Великожолудської,
Великоцепцевицької,   Воронківської,   Галузійської,  Городецької,
Довговільської,   Жовкинівської,   Заболоттівської,   Каноницької,
Кідрівської,     Красносільської,    Лозківської,    Любахівської,
Мульчицької,  Озерецької,  Озерської,  Полицької,   Половлівської,
Ромейківської, Серхівської,       Собіщицької,       Сопачівської,
Старорафалівської,    Суховільської    та    Хиноцької     сільрад
Дубровицького району.
     3. Гощанський район (центр - смт   Гоща) в складі м.  Корець,
Гощанської селищної Ради і сільрад Гощанського району: Бабинської,
Бочаницької,    Бриківської,   Бугринської,   Великоклецьківської,
Великомежиріцької, Веснянської,    Вільгірської,     Головницької,
Горбаківської, Дорогобузької,      Дроздівської,      Жаврівської,
Жадківської,    Залізницької,    Коловертівської,    Копитівської,
Користівської,   Красносільської,   Крилівської,   Криничківської,
Курозванівської,    Липківської,    Майківської,     Малинівської,
Малятинської, Морозівської,      Невірківської,     Новокорецької,
Посягвівської,   Рясниківської,   Садівської,    Самострілівської,
Світанівської,      Симонівської,     Синівської,     Сіннянської,
Стовпинської,  Томахівської, Тучинської, Федорівської, Харалузької
та Щекичинської.
     4. Дубнівський район (центр - м. Дубно) в складі мм. Дубно та
Червоноармійськ  і  сільрад  Дубнівського  району:   Башарівської,
Берегівської,     Березинівської,    Боратинської,    Бугаївської,
Варковицької,  Вербської, Гірницької, Добриводської, Дружбівської,
Іваннівської,     Іващуківської,     Княгининської,    Козинської,
Крупецької,     Майданської,     Малосадівської,     Мильчанської,
Мирогощівської,    Михайлівської,    Немирівської,    Озерянської,
Підзамчівської,   Плосківської,   Пляшівської,    Привільненської,
Птицької,      Пустоіваннівської,     Рачинської,     Сатиївської,
Семидубівської,    Сестрятинської,    Ситненської,    Соснівської,
Страклівської, Тараканівської, Хотинської та Шепетинської.
     5. Дубровицький  район  (центр  -  м.   Дубровиця)  в  складі
м. Дубровиця,  Зарічнянської селищної Ради і сільрад Дубровицького
району:  Бережківської,  Бережницької,  Берестівської, Біленської,
Борівської,  Великоозерянської,  Великотелковицької,  Вербівської,
Висоцької,  Вичівської,  Вовчицької,  Городищенської,  Жаденської,
Залізницької,      Залузької,       Колківської,       Кутинської,
Кухітсько-Вільської,    Кухченської,    Лісівської,    Локницької,
Людинської,  Лютинської, Миляцької, Морочнівської, Мочулищенської,
Неньковицької, Нобельської, Омитської, Осівської, Перебродівської,
Перекальської,  Річицької,  Сварицевицької, Селецької, Серницької,
Соломіївської, Судченської, Трипутнянської та Удрицької.
     6. Здолбунівський  район  (центр - м.   Здолбунів)  в  складі
м. Здолбунів, Мізоцької селищної Ради і Білашівської, Будеразької,
Бущанської,  Глинської, Здовбицької, Ільпінської, Маломощаницької,
Миротинської,   Новомильської,    Новосілківської,    Півченської,
Спасівської,     Старомощаницької,    Ступнівської,    Уїздецької,
Урвенської та Устенської сільрад Ровенського району.
     7. Костопільський район (центр -  м.  Костопіль)   в   складі
м. Когстопіль   і   Злазненської,   Іваницької,  Малолюбашанської,
Мащанської,    Мирнівської,     Пеньківської,     Перемінківської,
Підлужненської, Пісківської  та Яполотської сільрад Березнівського
району; Деражнянської, Дюксинської, Звіздівської та Постійненської
сільрад    Ровенського    району;    Великомидської,   Гутянської,
Золотолинської, Маломидської    та     Малостидинської     сільрад
Сарненського району.
     8. Млинівський   район   (центр   -   смт  Млинів)  в  складі
Демидівської та Млинівської селищних Рад  і  сільрад  Млинівського
району:  Берегівської,  Бокіймівської, Боремельської, Вербенської,
Війницької,    Владиславівської,    Вовковийської,     Вовницької,
Добрятинської,    Довгошиївської,    Золочівської,   Ільпибоцької,
Княгининської,   Кораблищенської,   Коритівської,   Коритненської,
Малинської,   Малівської,   Малодорогостаївської,   Мальованської,
Митницької,   Новосілківської,   Новоукраїнської,    Острожецької,
Певжівської,    Перемилівської,    Підгаєцької,    Підбрусинської,
Пітушківської,    Пляшівської,    Посниківської,     Пугачівської,
Рогізненської,     Рудківської,    Смордвівської,    Ставрівської,
Торговицької,    Уїздецької,    Хорупанської,    Хрінницької    та
Ярославицької.
     9. Острозький район (центр - м.  Острог) в складі  м.  Острог
Білашівської, Бухарівської, Верхівської, Вілійської, Вільбівської,
Волосковецької, Грем'яцької,      Кутянківської,      Межиріцької,
Милятинської, Могилянівської,    Новомалинської,   Новородчицької,
Оженинської, Садківської,  Тесівської,  Української та  Хорівської
сільрад Гощанського району.
     10. Ровенський район (центр - м.  Ровно) в складі Клеванської
і   Оржівської   селищних   Рад   і  сільрад  Ровенського  району:
Білокриницької,         Бронниківської,          Великожитинської,
Великоомелянської,         Великошпаківської,         Верхівської,
Гориньградської,  Городищенської,   Городоцької,   Грушвицівської,
Дядьковицької,  Жобринської,  Зорянської, Іваницької, Корнинської,
Кустинської, Новоукраїнської,    Обарівської,    Олександрійської,
Радухівської,    Старожуківської,   Тайкурської,   Хотинської   та
Шпанівської.
     11. Рокитнівський  район  (центр  -  смт   Рокитне)  в складі
Рокитнівської та  Томашгородської  селищних  Рад  і  Березівської,
Біловізької,  Блажівської,  Борівської,  Вежицької,  Глиннівської,
Кам'янської,      Карпилівської,     Кисорицької,     Масевицької,
Рокитнівської,  Сновидовицької,  Старосільської та Томашгородської
сільрад Сарненського району.
       12. Сарненський район (центр - м. Сарни) в складі м. Сарни,
Клесівської та Степанської селищних  Рад  і  сільрад  Сарненського
району:   Великовербченської,   Вирівської,   Кам'яно-Случанської,
Карасинської,     Коростської,     Кричильської,     Кузьмівської,
Любиковицької,  Люхчанської, Немовицької, Ремчицької, Сарненської,
Селищенської,    Стрільської,    Тинненської,    Тутовицької    та
Чудельської.
       Місто Ровно залишити містом обласного підпорядкування.
                       По Сумській області
     1. Ахтирський район (центр - м. Ахтирка) в складі м. Ахтирка,
Великописарівської, Кириківської та Чупахівської  селищних  Рад  і
сільрад    Ахтирського    району:   Бакирівської,   Бугруватської,
Вільненської, Височанської,  В'язівської, Грунської, Дмитрівської,
Добрянської, Довжицької,  Жовтневої, Журавненської, Кардашівської,
Карпилівської, Катанської,       Комишанської,       Куземинської,
Лантратівської,   Лутищенської,   Малопавлівської,   Олешнянської,
Пологівської, Попівської, Рибальської, Розсошівської, Солдатської,
Староіванівської,  Старорябинівської,  Тарасівської,  Хухрянської,
Чернеччинської, Яблучненської, Ямненської та Ясенівської.
     2. Білопільський район (центр  -  м.   Білопілля)  в   складі
мм. Білопілля  та  Ворожба  Білопільської міськради;  Жовтневої та
Улянівської селищних Рад і Бобрицької, Верхосульської, Вирівської,
Воронівської,    Ганнівсько-Вирівської,    Ганнівсько-Тернівської,
Горобівської, Гуринівської,  Іскрисківщинської,   Кальченківської,
Коршачинської, Куянівської,       Луциківської,       Марківської,
Павлівської, Рижівської,        Річківської,         Сергіївської,
Старовирківської,  Супрунівської,  Терещенківської,  Товстянської,
Тугненської та  Шкуратівської   сільрад   Білопільського   району;
Ободівської та Яструбенської сільрад Сумського району.
     3. Буринський район (центр - м.  Буринь) в складі м. Буринь і
Біжівської, Буриківської,   Верхньосагарівської,    Вознесенської,
Воскресенської, Гвинтівської,       Дмитрівської,      Дяківської,
Жуківської, Клепалівської,      Миколаївської,      Михайлівської,
Олександрівської,    Слобідської,   Сніжківської,   Степанівської,
Успенської,  Хустянської,  Червонослобідської,   Черепівської   та
Чернечо-Слобідської сільрад    Буринського    району;   Глушецької
сільради Білопільського району.
     4. Глухівський район (центр - м.  Глухів) в складі м. Глухів,
Шалигінської селищної   Ради   і   сільрад   Глухівського  району:
Баницької, Бачівської,      Березівської,       Вільнослобідської,
Дунаєцької, Землянківської,      Кучерівської,      Обложківської,
Первомайської, Перемозької,     Привільської,     Пустогородської,
Сварківської,  Семенівської,  Слоутської,  Сопицької, Соснівської,
Студеноцької,  Суходільської, Уздицької, Уланівської, Фотовизької,
Ходинської, Червоної та Шевченківської.
     5. Конотопський   район   (центр   -  м.  Конотоп)  в  складі
Дубов'язівської селищної Ради і Бочечківської,  Великосамбірської,
Вирівської,  В'язівської,  Гружчанської, Гутівської, Духанівської,
Жовтневої,  Карабутівської, Козацької, Кошарівської, Красненської,
Малосамбірської,         Мельнянської,        Михайло-Ганнівської,
Підлипненської,     Пекарівської,     Попівської,      Прилузької,
Присеймівської,     Салтиківської,    Соснівської,    Тернівської,
Шаповалівської,    Шевченківської    та    Шпотівської     сільрад
Конотопського  району;  Дептівської  сільради  Ічнянського  району
Чернігівської області.
     6. Краснопільський район (центр - смт   Краснопілля) в складі

>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.24789
EUR30.68113
RUB0.40849
PLN7.08457
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка