Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін в адміністративне районування Української РСР

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

Страница 4

 
     6. Краснопільський район (центр - смт   Краснопілля) в складі
Краснопільської  та  Угроїдської  селищних  Рад  і   Бранцівської,
Великобобрицької,    Грабовської,   Запсільської,   Малорибицької,
Мезенівської, Миропільської, Осоївської, Покровської, Рясненської,
Самотоївської,    Сіннівської,    Славгородської,    Студенецької,
Тур'янської   та   Чернеччинської   сільрад   Сумського    району;
Пожнянської та Порозківської сільрад Ахтирського району.
     7. Кролевецький  район  (центр  -  м.   Кролевець)  в  складі
м. Кролевець,  Воронізької  селищної  Ради і сільрад Кролевецького
району:  Алтинівської,  Андріївської,  Бистрицької, Білогривської,
Гречкинської,     Гружчанської,     Добротівської,    Дубовицької,
Зазірківської,     Камінської,      Клишківської,      Ленінської,
Литвиновицької,  Локнянської, Мутинської, Обтівської, Реутинської,
Тулиголівської, Чапліївської, Червоноранківської та Ярославецької.
     8. Лебединський  район  (центр  -  м.   Лебедин)   в   складі
м. Лебедин    і   сільрад   Лебединського   району:   Бишківської,
Боровеньківської,  Будильської, Василівської, Великовисторопської,
Ворожбянської, Гарбузівської,      Гринцівської,     Гудимівської,
Кам'янської,   Катеринівської,   Курганської,   Маловисторопської,
Межиріцької, Михайлівської, Московсько-Бобрицької, Павленківської,
Пристайлівської,  Рябушківської, Сіробабинської, Червленівської та
Штепівської.
     9. Липоводолинський район (центр  -  смт   Липова  Долина)  в
складі Липоводолинської селищної Ради і Байрацької, Берестівської,
Кимличківської,    Московської,    Панасівської,     Русанівської,
Семенівської   та  Яснопільщинської  сільрад  Роменського  району;
Беївської, Капустинської, Колядинецької, Поділківської, Саївської,
Синівської сільрад Лебединського району.
     10. Недригайлівський  район  (центр  -  смт   Недригайлів)  в
складі Недригайлівської селищної Ради і Гринівської,  Засульської,
Іваницької,  Коровинської, Курманівської, Рубанської, Сакуниської,
Томашівської,   Хоружівської   та    Червонослобідської    сільрад
Роменського району;  Вільшанської,  Деркачівської,  Зеленківської.
Козельнецької сільрад Лебединського району;  Тернівської  селищної
Ради Білопільського району.
     11. Путивльський  район  (центр  -  м.  Путивль)  в складі м.
Путивль; Білогалицької,     Бояро-Лежачівської,      Бунякинської,
В'язенської,      Кардашівської,     Линівської,     Манухівської,
Мачулищанської,  Новогончарської,  Новослобідської,   Октябрської,
Плахівської,  Руднєвської,  Стрільниківської та Юр'ївської сільрад
Буринського району;      Веселівської,      Волокитинської      та
Княже-Козачанської сільрад Глухівського району.
     12. Роменський   район   (центр   -   м.   Ромни)   в  складі
Анастасівської, Андріївської,    Андріяшівської,     Артюхівської,
Басівської, Біловодської, Бобрицької, Василівської, Ведмежівської,
Великобубнівської, Володимірівської,    Галківської,    Глинської,
Гришинської, Гудимівської,        Зарудянської        Коржівської,
Левченківської,   Миколаївської,  Малобубнівської,  Олексіївської,
Перекопівської,         Плавинищівської,          Погожокриницької
Пустовійтівської,     Ріпчанської,     Рогинської,    Смілівської,
Сулимівської   та   Хмелівської   сільрад   Роменського    району;
Корінецької сільради Ічнянського району Чернігівської області.
    13. Середино-Будський  район  (центр  -  м.  Середина-Буда)  в
складі м.  Дружба;  м.  Середина-Буда, Зноб-Новгородської селищної
Ради  і  сільрад  Середино-Будського району:  Великоберізківської,
Голубівської,    Жихівської,    Зноб-Трубчевської,    Кам'янської,
Кренидівської, Кривоносівської,    Нововасилівської,   Очкинської,
Пигарівської,    Рожковицької,    Ромашківської,    Старогутської,
Стягайлівської, Уралівської, Чернацької та Чуйківської.
     14. Сумський район (центр -  м.  Суми)  в  складі  Низівської
селищної Ради і сільрад Сумського району:  Басівської,  Битицької,
Біловодської,      Великовільмівської,       Великочернеччинської,
Верхньопіщанської,       Верхньосироватської,      Головашівської,
Кекинської,    Кіндратівської,    Косівщинської,     Кровненської,
Мар'ївської,    Миколаївської,   Могрицької,   Нижньосироватської,
Новосічанської,  Олексіївської,   Підліснівської,   Степанівської,
Стецьківської, Сульської, Терешківської, Токарівської, Хотінської,
Червоносільської, Шпилівської та Юнаківської.
     15. Тростянецький район (центр -  м.   Тростянець)  в  складі
м. Троснець;     Білківської,     Боромлянської,      Буймерської,
Верхолюджанської,   Дернівської,   Жигайлівської,   Зарічненської,
Кам'янської, Криничненської,      Мартинівської,       Мащанської,
Микитівської, Печинської   та   Станівської   сільрад  Ахтирського
району; Гребениківської сільради Сумського району.
     16. Шосткинський   район   (центр   -  м.  Шостка)  в  складі
Ямпільської селищної   Ради   і    Вовнянської,    Воздвиженської,
Глазівської, Дорошівської,        Каліївської,         Княжицької,
Марчихино-Будської, Микитівської,     Орлівської,    Степнівської,
Усківської та  Шатрищенської  сільрад  Середино-Будського  району;
Свеської  селищної  Ради  Дружбівської  міськради;  Богданівської,
Івотської, Маківської,        Миронівської,         Ображіївської,
Погрібківської,  Собицької  та  Собичівської сільрад Кролевецького
району.
     Віднести до категорії міст районного  підпорядкування  міста:
Білопілля, Дружбу, Путивль і Тростянець.
     Залишити такі  міста  обласного   підпорядкування:   Суми   з
смт Нові Баси; Конотоп; Ромни; Шостку.
     Передати Талалаївську    селищну    Раду    і    Березівську,
Болотницьку,     Волошнівську,     Довгалівську,     Лавірківську,
Новогребельську, Сильченківську,    Скороходівську,    Українську,
Хоминцівську, Чернецьку  та Ярошівську сільради Роменського району
до складу Срібнянського району Чернігівської області.
                    По Тернопільській області
     1. Бережанський район (центр  -   м.   Бережани)   в   складі
мм. Бережани   та   Підгайці   і   сільрад  Бережанського  району:
Білокриницької,    Біщівської,     Вербівської,     Гнильченської,
Голгочанської,      Жуківської,      Заваліської,      Котівської,
Куропатницької,    Курянівської,    Лапшинської,    Литвинівської,
Літятинської,     Мечищівської,     Мирнівської,     Мозолівської,
Мужилівської,    Нараївської,     Новосілківської,     Носівської,
Першотравневої,    Поплавської,    Потуторської,   Привітненської,
Рекшинської,   Рибниківської,    Рогачинської,    Саранчуківської,
Сільцівської,     Староміської,    Тростянецької,    Угринівської,
Урманської, Шибалинської та Шумлянської.
     2. Борщівський район (центр - м.  Борщів) в складі м. Борщів,
Мельнице-Подільської  та  Скала-Подільської селищних Рад і сільрад
Борщівського району:       Бабинецької,        Більче-Золотецької,
Бурдяківської,    Верхняківської,   Вигодівської,   Вільховецької,
Вовковецької,    Гермаківської,    Глибочецької,     Горошівської,
Дністровської,    Заліської,    Іванківської,   Івано-Пустенської,
Комунарівської,    Коралівської,    Кривченської,    Кудринецької,
Лановецької,  Лосяцької,  Мушкатівської, Ниврянської, Озерянської,
Олексинської,    Пановецької,    Пилатківської,     Пилипченської,
Рудківської,    Сапогівської,    Сков'ятинської,   Стрілковецької,
Турильченської, Устівської та Шупарської.
     3. Бучацький район (центр - м.  Бучач) в складі мм.  Бучач та
Монастириська    і    сільрад    Бучацького   району:   Бариської,
Берем'янської,    Бобулинської,    Велеснівської,    Вербківської,
Висоцької,     Вістрянської,    Гончарівської,    Гориглядівської,
Горішньослобідської, Горожанської, Григорівської, Доброводівської,
Добропільської,    Дружбівської,   Дубенківської,   Жизномирської,
Завадівської,    Задарівської,    Золотопотіцької,     Зубрецької,
Киданівської,     Ковалівської,     Коропецької,     Красіївської,
Лазарівської,  Ліщанецької, Луцької, Матеушівської, Медведівської,
Миколаївської,  Нагорянської,  Новогутівської,  Новопетликівської,
Озерянської,     Олешівської,      Осовецької,      Переволоцької,
Передмістянської,   Пилявської,   Пишковецької,  Підзамочківської,
Порохівської, Ріпинецької, Рукомиської, Садівської, Сновидівської,
Соколівської,   Сороківської,   Старопетликівської,  Стінківської,
Тростянецької; Трудолюбівської,  Устє-Зеленської,   Червонівської,
Чехівської, Яблунівської та Яргорівської.
     4. Гусятинський  район  (центр  -  смт    Гусятин)  в  складі
м. Копичинці,  Гусятинської  та  Хоростківської  селищних  Рад   і
Васильковецької,    Вільхівчицької,    Городницької,    Жовтневої,
Клювинської,     Комсомольської,     Котівської,     Коцюбинської,
Крогулецької,   Личковецької,   Новонижбірківської,  Оришківської,
Перемилівської,          Постолівської,           Самолусківської,
Старонижбірківської,  Суходільської,  Увислівської,  Федорівської,
Целіївської,  Чабарівської та Яблунівської  сільрад  Чортківського
району;  Гримайлівської селищної Ради і Вікнянської,  Глібівської,
Зеленівської,   Калагарівської,   Красненської,   Малобірківської,
Малолуцької,  Раштовецької та Товстенської сільрад Підволочиського
району.
     5. Заліщицький  район  (центр - м.   Заліщики)    в    складі
м. Заліщики,   Товстенської   селищної   Ради   і   Бедриківської,
Блищанської,    Богданівської,     Буряківської,     Винятинської,
Ворвулинської,    Дзвиняцької,   Добрівлянської,   Дорогичівської,
Дунівської,  Зеленогайської,   Зозулинської,   Івано-Золотівської,
Касперівської,     Колодрібської,     Кошилівської,    Лисівської,
Нирківської,    Новосілківської,    Подільської,     Рожанівської,
Садківської,    Солоненської,    Торськівської,    Угриньківської,
Устечківської та Хмелівської сільрад Борщівського району.
     6. Збаразький район (центр - м.  Збараж) в складі м.  Збараж,
Вишнівецької   селищної   Ради   і   сільрад  Збаразького  району:
Базаринської,   Бодаківської,    Бутинської,    Великовікнинської,
Великокунинецької,       Великораковецької,       Вищелуб'янської,
Гніздичненської,    Дзвиняцької,     Доброводівської, Залісецької,
Залужанської, Зарубинської,       Зарудянської,      Іванчанської,
Капустинської, Киданецької,      Кинаховецької,      Кобилівської,
Колодно-Селищенської, Котюжинської, Коханівської, Красносільської,
Кретівської, Лозівської,     Максимівської,      Нижчелуб'янської,
Олишковецької,    Охрімівської,   Синявської,   Старовишнівецької,
Стриївської, Черниховецької, Шилівської та Шимковецької.
     7. Зборівський район (центр - м.  Зборів) в складі м. Зборів,
Заложцівської селищної   Ради   і   сільрад  Зборівського  району:
Беримівської, Білоголівської,  Богданівської,  Великоглибочецької,
Висиповецької, Вовчківської,      Гає-Розтоцької,      Годівської,
Городищенської, Гукалівської,     Дубовецької,      Загір'янської,
Зарудянської, Ігровицької,       Кабаровецької,      Калинівської,
Кальненської,    Кобзарівської,    Куровецької,     Малашовецької,
Манаївської,  Мильнівської, Млиновецької, Мшанецької, Мшанівської,
Нетерпинської,   Нижньоіванівської,   Озернянської,    Оліївської,
Осташівської, Панасівської,     Перепельницької,     Пліснянської,
Плотицької, Ратищівської, Серетецької, Тростянецької, Цебрівської,
Чернихівської, Чистилівської та Ярчовецької.
     8. Козівський район (центр - смт  Козова) в складі Козівської
селищної Ради і Августівської,  Будилівської, Великоплавучанської,
Вибудівської,       Вівсянської,      Глинської,      Дибщенської,
Золотослобідської,   Кальненської,   Конюхівської,    Кривенської,
Олесинської,  Плотичанської,  Теофіпільської та Ценівської сільрад
Бережанського    району;    Козлівської    селищної     Ради     і
Великоходачківської,  Городищенської,  Денисівської,  Довжанської,
Домаморицької,   Драганівської,    Забойківської,    Купчинецької,
Покропивнянської та Таурівської сільрад Теребовлянського району.
     9. Кременецький  район  (центр  -  м.   Кременець)  в  складі
м. Кременець,  Почаївської селищної Ради і  сільрад  Кременецького
району:       Башуківської,      Білокриницької,      Будківської,
Великобережецької,     Гаївської,     Горинської,     Дунаївської,
Жолобівської, Колосівської,       Комарівської,       Крижівської,
Крутнівської, Лідихівської,      Лопушненської,      Лосятинської,
Млиновецької,     Плосківської,     Попівцівської,     Радянської,
Ридомильської, Розтоцької,    Сапанівської,    Староолексинецької,
Старопочаївської,  Старотаразької,  Устечківської, Чугалівської та
Шпиколосівської.
     10. Лановецький  район  (центр  -  смт   Ланівці)  в   складі
Лановецької селищної    Ради    і    Бережанської,   Білозірської,
Борсуківської,   Борщівської,   Буглівської,   Великокусковецької,
Вербовецької,   Верещаківської,   Вишгородоцької,   Гриньківської,
Карначівської,   Молотківської,   Москалівської,    Снігурівської,
Чайчинецької   та   Юськовецької   сільрад   Збаразького   району;
Загірцівської та Якимівської сільрад Кременецького району.
     11. Підволочиський район (центр - смт  Підволочиськ) в складі
м. Скалат,  Підволочиської селищної Ради і сільрад Підволочиського
району: Баворівської,         Байковецької,         Богданівської,
Великобірківської, Воробіївської,     Галушинської,    Гнилицької,
Городницької, Жеребківської,     Іванівської,      Кам'янківської,
Качанівської, Клебанівської,       Козівської,      Колодіївської,
Кошляківської, Кривенської,      Лисичинської,      Магдалівської,
Малоходачківської,   Новосільської,  Оріховецької,  Остап'ївської,
Пальчинської,  Подолянської,   Росохуватецької,   Скоморохівської,
Скориківської, Староміщинської,  Староскалатської,  Терпилівської,
Товстолузької, Токівської,    Турівської,    Хмелиськівської    та
Чернелево-Руської.
     12. Теребовлянський район (центр - м.   Теребовля)  в  складі
м. Теребовля,    Микулинецької    селищної    Ради    і    сільрад
Теребовлянського      району:      Багатківської,      Бенівської,
Бронгалівської, Буданівської,     Бурканівської,      Буцнівської,
Великоберезовицької,      Великогаївської,     Великоговилівської,
Великолуцької,  Вербовецької,   Вишнівчицької,   Гайворонківської,
Гвардійської,     Глещавської,     Дарахівської,    Дворічанської,
Довгенської, Долинської,        Заздрівської,        Зарваницької,
Золотниківської, Іванівської,       Ілавченської,      Ішківської,
Йосипівської,    Котузівської,    Кровинківської,    Ладичинської,
Ласковецької,     Лошнівської,    Миролюбівської,    Мишковицької,
Мшанецької, Настасівської,       Острівецької,        Острівської,
Петриківської,    Підгайчицької,    Плебанівської,   Романівської,
Садівської, Світанківської, Семиківської, Соколівської, Сороцької,
Соснівської,   Старобрикульської,   Струсівської,   Сущинської  та
Трудівської.
     13. Чортківський  район  (центр  -  м.   Чортків)   в  складі
м. Чортків    і    сільрад   Чортківського   району:   Базарської,
Бичківської,  Білівської,  Білобожницької,   Великочорнокінецької,
Вересневої,   Горішньовигнанської,   Давидківської,   Джуринської,
Залісянської,    Звиняцької,     Капустинської,     Колиндянської,
Косівської, Кривеньківської,  Коцюбинчицької,  Малочорнокінецької,
Нагірянської,    Палашівської,    Пробіжнянської,     Росохацької,
Свидівської,     Сидорівської,    Товстеньківської,    Угринської,
Улашківської,       Чорнокінецько-Волянської,       Шманьківської,
Шульганівської та Ягільницької.
     14. Шумський район (центр - смт   Шумське) в складі  Шумської
селищної   Ради   і   Андрушівської,   Биковецької,   Бірківської,
Боложівської,  Бриківської,  Васьковецької,  Великодедеркальської,
Великозагайцівської,   Вілійської,  Жолобківської,  Залісцівської,
Іванковецької,    Іловицької,    Катеринівської,    Кордишівської,
Літовищенської,     Людвищенської,    Матвіївської,    Мирівської,
Підгаєцької,  Підгірської, Радошівської, Садківської, Соснівської,
Стіжоцької,  Суразької,  Темногаєцької,  Тилявської, Цеценівської,
Шкроботівської та Шумбарської сільрад Кременецького району.
     Місто Тернопіль залишити містом обласного підпорядкування.
                      По Харківській області
     1. Балаклійський  район  (центр  -  м.   Балаклія)  в  складі
м. Балаклія  і  Червонодонецької   селищної   Ради   Балаклійської
міськради;  Андріївської  та  Савинської  селищних  Рад  і сільрад
Балаклійського району:  Асіївської,  Борщівської, Бригадирівської,
Вербівської,     Вишнівської,     Глазунівської,     Гусарівської,
Залиманської,    Крючківської,    Лозовенківської,     Міловської,
Морозівської,     Петрівської,    Пришибської,    Протопопівської,
Чепільської,  Червоногусарівської,  Шебелинської,   Явірської   та
Яковенківської.
     2. Барвінківський район (центр -  м.   Барвінкове)  в  складі
м. Барвінкове   Ізюмської   міськради;    Дмитрівської    сільради
Балаклійського    району;   Богодарівської,   Великокомишуваської,
Грушуваської,     Гусарівської,     Данилівської,     Іванівської,
Новодмитрівської  та  Новомиколаївської сільрад Ізюмського району;
Гаврилівської та Пригожанської сільрад Лозівського району.
     3. Близнюківський  район  (центр  -  смт   Близнюки) в складі
Близнюківської селищної Ради і Бурбулатівської,  Верхньосамарської
Добровільської,     Дягівської,     Кіровської,    Криштопівської,
Надеждинської,    Роздолівської,    Семенівської,     Софіївської,
Тимофіївської та Уплатнівської сільрад Лозівського району.
     4. Богодухівський  район  (центр - м.   Богодухів)  в  складі
м. Богодухів;    Гутянської   та   Шарівської   селищних   Рад   і
Вінницько-Іванівської,       Воскресенівської,       Дмитрівської,
Забродівської,  Зарябинської,  Івано-Шийчинківської,  Киянівської,
Кленівської,    Крисинської,    Куп'єваської,    Олександрівської,
Павлівської,        Петропавлівської,        Полково-Микитівської,
Сазоно-Баланівської,  Сіннянської та Хрущово-Микитівської  сільрад
Богодухівського    району;    Вільшанської    селищної    Ради   і
Протопопівської сільради Дергачівського району.
     5. Валківський  район (центр - м.  Валки) в складі м.  Валки,
Коломацької, Манченківської  та  Старомерчицької  селищних  Рад  і
сільрад   Валківського   району:  Баранівської,  Благодатненської,
Великолихівської, Високопільської,   Гонтово-Ярської,   Заміської,
Кобзарівської,    Ков'язької,     Костівської,     Мельниківської,
Минківської,   Мірошниківської,   Новомерчицької,   Огульцівської,
Перекіпської,  Різуненківської,   Сидоренківської,   Сніжківської,
Черемушнянської та Шляхівської.
     6. Великобурлуцький район (центр -  смт,  Великий  Бурлук)  в
складі Великобурлуцької та Приколотненської селищних Рад і сільрад
Великобурлуцького    району:     Андріївської,     Вільховатської,
Гнилицької,      Грачівської,      Григорівської,     Кам'янської,
Катеринівської,   Колодязненської,   Малобурлуцької,   Міловської,
Рубленської, Чорнянської та Шипуватської.
     7. Вовчанський  район  (центр  -  м.  Вовчанськ)  в складі м.
Вовчанськ;  Білоколодязької селищної Ради і  сільрад  Вовчанського
району:  Верхньосалтівської,  Вовчансько-Хутірської, Волохівської,
Гатищенської,   Гонтарівської,   Жовтневої,   Жовтневої    Другої,
Землянської,     Іванівської,     Котівської,     Непокритенської,
Новоолександрівської, Охрімівської,              Петропавлівської,
Пільнянської,    Революційної,    Різниківської,    Рубіжненської,
Старицької, Старосалтівської, Хотімлянської та Червоноармійської.
     8. Зміївський район (центр - м.  Зміїв) в складі м.  Зміїв  і
Комсомольської селищної Ради Зміївської міськради; Зідьківської та
Лиманської селищних Рад і сільрад Зміївського району:  Борівської,
Великогомільшанської, Геніївської, Задонецької, Нижньобишкинської,
Островерхівської,   Пасічанської,   Скрипаївської,   Соколівської,
Таранівської, Чемужівської та Шелудьківської.
     9. Золочівський   район  (центр  -  смт   Золочів)  в  складі
Золочівської,  Козачо-Лопанської та  Слатинської  селищних  Рад  і
Басівської,   Безруківської,   Гур'єво-Козачанської,   Довжицької,
Лютівської, Одноробівської,   Олександрівської,   Світличненської,
Токарівської, Удянської,  Фесківської  та Чорноглазівської сільрад
Дергачівського району;  Великорогозянської та Писарівської сільрад
Богодухівського району;  Полівської та  Прудянської  селищних  Рад
Харківської міськради.
     10. Ізюмський район (центр - м.  Ізюм) в складі Андріївської,
Борівської, Бражківської,    Бригадирівської,    Вищесолонянської,
Горохуватської,   Довгеньківської,   Заводської,   Іванчуківської,
Кам'янської, Капитолівської,     Комарівської,      Крамарівської,
Куньївської,   Левківської,   Малокомишуваської,   Першотравневої,
Підвисочанської, Підлиманської,  Піско-Радьківської, Студеноцької,
Червонооскільської  та  Чистоводівської сільрад Ізюмського району;
Бугаївської та Олександрівської сільрад Балаклійського району.
     11. Красноградський район (центр - м.  Красноград)  в  складі
м. Красноград;    Бердянської,    Забаринської,    Зачепилівської,
Кирилівської,     Леб'язької,      Ленінської,      Мартинівської,
Миколаївської,         Миколо-Комишуватської,        Наталинської,
Новопавлівської, Октябрьскої,  Орчицької, Петрівської, Піщанської,
Рунівщинської,      Сомівської,      Соснівської,     Софіївської,
Старомажарівської,   Хрестищенської   та   Чернещинської   сільрад
Красноградського   району;   Мажарської  сільради  Сахновщинського
району.
     12. Краснокутський район (центр - смт Краснокутськ) в  складі
Костянтинівської  та  Краснокутської  селищних  Рад і В'язівської,
Каплунівської,   Качалівської,    Китченківської,    Ковалівської,
Козіївської, Колонтаївської, Любівської, Мурафської, Пархомівської
та Червонопрапорської сільрад Богодухівського району;  Покровської
та Шелестівської сільрад Валківського району.
     13. Куп'янський  район  (центр  -  м.  Куп'янськ)  в   складі
Дворічанської   селищної   Ради   і   Біленської,   Богуславської,
Вільшанської,  Граківської,  Гусинської,  Жовтневої,  Іванівської,
Кислівської,     Кіндрашівської,    Курилівської,    Кутьківської,
Миколаївської,  Нечволодівської,   Новоосинівської,   Петрівської,
Петропавлівської, Петро-Іванівської,   Піщанської,   Пристінської,
Пісківської,  Сеньківської,  Смородьківської,  Тавільжанської   та
Токарівської сільрад Куп'янського району; Рідкодубівської сільради
Великобурлуцького району.
     14. Лозівський  район  (центр   -   м.   Лозова)   в   складі
Панютинської   селищної   Ради  Лозівської  міськради;  Орільської
селищної  Ради  і   Артільної,   Катеринівської,   Комсомольської,
Краснопавлівської,  Мечебилівської,  Миколаївської, Надеждівської,
Новоіванівської,  Новомечебилівської,  Полтавської,  Різдвянської,
Роздорівської,  Самійлівської  та Смирнівської сільрад Лозівського
району;  Бунаківської та Павлівської Другої сільрад Балаклійського
району; Володимирівської сільради Сахновщинського району.
     15. Нововодолазький  район  (центр  -  смт   Нова Водолага) в
складі Нововодолазької селищної Ради і Знам'янської, Княжненської,
Одринської,     Ордівської,    Просянської,    Рокитнянської    та
Староводолазької сільрад Валківського району;  Утківської селищної
Ради   Дергачівського   району;   Бірківської   селищної   Ради  і
Мелихівської   та   Охоченської   сільрад   Зміївського    району;
Власівської,  Караванської,  Парасковіївської,  Станичненської  та
Старовірівської сільрад Красноградського району.
     16. Первомайський район (центр - смт  Первомайський) в складі
Первомайської   селищної  Ради  і  Берецької,  Верхньобишкинської,
Дмитрівської,  Єфремівської, Киселівської та Олексіївської сільрад
Зміївського   району;   Михайлівської   та   Одрадівської  сільрад
Балаклійського району;  Роздольської сільради Лозівського  району;
Верхньоорільської,   Закутнівської,   Ржавчицької   та  Суданської
сільрад Сахновщинського району.
     17. Сахновщинський район (центр - смт   Сахновщина) в  складі
Кегичівської, Сахновщинської та Чапаєвської селищних Рад і сільрад
Сахновщинського     району:     Андріївської,      Аполлонівської,
Багаточернещинської,      Дар-Надеждинської,      Дубовогрядської,
Катеринівської,    Краснянської,     Лебедівської,     Лигівської,
Новоолександрівської,     Новочернещинської,    Новопарафіївської,
Огіївської, Олійниківської, Павлівської та Тавежнянської.
     18. Харківський район   (центр  -   м.   Харків)   в   складі
мм. Люботин,  Мерефа та Південний і  Будянської,  Височанської  та
Покотилівської селищних Рад Мерефянської міськради;  Васищівської,
Солоницівської та Хорошівської селищних Рад Харківської міськради;
Тернівської    сільради    Вовчанського    району;    Бабаївської,
Безлюдівської,   Березівської,    Гаврилівської,    Дергачівської,
Коротичанської, Кулиничівської,  Малоданилівської, Пересічанської,
Пісочинської та Роганської селищних Рад і Веселівської, Жовтневої,
Липецької,     Лизогубівської,    Мороховецької,    Проходівської,
Пономаренківської,     Русько-Лозівської,      Русько-Тишківської,
Сороківської,  Циркунівської, Черкасько-Лозівської та Яковлівської
сільрад Дергачівського району.
     19. Чугуївський район (центр - м.  Чугуїв) в складі м. Чугуїв
і Есхарівської   та   Кочетківської   селищних   Рад   Чугуївської
міськради;   Введенської,   Малинівської,    Новопокровської    та
Печенізької    селищних   Рад   і   Артемівської,   Базаліївської,
Великобабчанської, Волохово-Ярської,  Гарашківської,  Граківської,
Кам'яноярузької, Коробочкинської,     Леб'язької,     Мартівської,
Мосьпанівської, Новобурлуцької, Старогнилицької, Старопокровської,
Тетлезької, Чкаловської   та  Юрченківської  сільрад  Чугуївського
району; Молодівської сільради Вовчанського району.
     20. Шевченківський  район (центр - смт   Шевченкове) в складі
Шевченківської селищної   Ради   і  Аркадівської,  Богодарівської,
Василенківської,     Великохутірської,      Гетьманівської      та
Олександрівської  сільрад  Чугуївського району;  Безм'ятежненської
сільради  Балаклійського   району;   Середньобурлуцької   сільради
Великобурлуцького району;   Березівської,  Волосько-Балаклійської,
Новомиколаївської, Старовірівської   та    Федорівської    сільрад
Куп'янського району.
     Віднести до категорії міст районного  підпорядкування  міста:
Балаклію,   Богодухів,  Вовчанськ,  Зміїв,  Красноград,  Мерефу  і
Чугуїв.
     Залишити такі міста обласного підпорядкування:  Харків; Ізюм;
Куп'янськ з смт Куп'янськ-Вузловий; Лозову.
                      По Херсонській області
     1. Бериславський  район  (центр  -  м.   Берислав)  в  складі
м. Берислав  Козацької селищної Ради і Зміївської,  Качкарівської,
Львівської,  Новорайської,  Раківської та Червономаяцької  сільрад
Бериславського    району;   Кіровської   та   Тягинської   сільрад
Білозерського району.
     2. Білозерський  район  (центр  -  смт   Білозерка)  в складі
Білозерської селищної  Ради  ї   сільрад   Білозерського   району:
Дар'ївської, Загорянівської,       Інгулецької,      Киселівської,
Кізомиської, Микільської,     Надеждівської,     Олександрівської,
Посад-Покровської, Садівської,    Станіславської,    Токарівської,
Цареводарської, Чорнобаївської та Широкобалківської.
     3. Великолепетиський район (центр - смт   Велика Лепетиха)  в
складі Великолепетиської      селищної      Ради     і     сільрад
Великолепетиського району:    Верхньорогачицької,    Зеленівської,
Катеринівської, Малолепетинської, Миколаївської, Новознам'янської,
Первомаївської, Рубанівської, Самійлівської та Ушкальської.
     4. Великоолександрівський  район   (центр   -   смт    Велика
Олександрівка) в  складі  Білокриницької та Великоолександрівської
селищних Рад і Архангельської,  Борозенської,  Давидово-Брідської,
Іванівської,         Кочубеївської,          Малоолександрівської,
Новодмитрівської,  Новопавлівскої,  Новопетрівської, Орлівської та
Пригір'ївської сільрад       Великоолександрівського       району;
Калінінської   селищної  Ради  і  Іщенської,  Новогреднівської  та
Чкаловської сільрад Бериславського району.
     5. Генічеський  район  (центр  -  м.  Генічеськ)  в складі м.
Генічеськ; Новоолексіївської  та  Партизанської  селищних  Рад   і
сільрад Генічеського району:  Новогригорівської, Новодмитрівської,
Новоіванівської,  Озерянської, Сокологірненської, Стокопанівської,
Стрілківської, Фрунзенської,    Червонопрапорної,     Чонгарської,
Щасливцівської та Щорсівської.
     6. Голопристанський район (центр - м. Гола Пристань) в складі
м. Гола Пристань і сільрад Голопристанського району:  Бехтерської,
Великокардашинської, Гладківської,   Геройської,   Добропільської,
Долматівської, Круглоозерської,  Новозбур'ївської, Рибальченської,
Садівської, Чорноморської та Чулаківської.
     7. Горностаївський район (центр - смт  Горностаївка) в складі
Горностаївської  селищної  Ради  і  Каїрської  та Костянтинівської
сільрад  Каховського  району;  Заводівської,  Князе-Григорівської,
Козаче-Лагерської,  Ольгинської та Червоноблагодатненської сільрад
Великолепетиського району;  Великоблаговіщенської та  Степнянської
сільрад Нижньосірогозького району.
     8. Іванівський   район  (центр  -  смт   Іванівка)  в  складі
Іванівської  селищної  Ради  і   Балашівської,   Благодатненської,
Дружбівської,          Нововасилівської,         Новодмитрівської,
Новосеменівської,  Першотравневої,  Трохимівської та  Фрунзенської
сільрад  Нижньосірогозького  району;  Павлівської,  Петрівської та
Попелацької сільрад Генічеського району.
     9. Каховський район (центр - м. Каховка) в складі м. Каховка,
Дніпрянської селищної   Ради   і   сільрад   Каховського   району:
Василівської,  Любимівської,  Любимо-Павлівської,  Малокаховської,
Розо-Люксембургської,    Семенівської,    Червоноперекопської   та
Чорнянської.
     10. Нижньосірогозький район (центр - смт   Нижні Сірогози)  в
складі     Нижньосірогозької     селищної     Ради    і    сільрад
Нижньосірогозького району:     Вербівської,    Верхньосірогозької,
Верхньоторгаївської,     Дем'янівської,     Новопетрівської     та
Першопокровської.
     11. Нововоронцовський район (центр - смт   Нововоронцовка)  в
складі   Високопільської  та  Нововоронцовської,  селищних  Рад  і
Біляївської,   Гаврилівської,   Дудчанської,    Золотобалківської,
Миролюбівської,       Малошестірнянської,       Нововознесенської,
Нововоскресенської, Новокам'янської,            Новомиколаївської,
Осокорівської та  Шевченківської  сільрад  Великоолександрівського
району.
     12. Новотроїцький район (центр - смт   Новотроїцьке) в складі
Новотроїцької  та  Сиваської  селищних  Рад  і  Новомихайлівської,
Одрадівської,  Сивашівської та Федорівської  сільрад  Генічеського
району,   Воскресенської,   Громівської   та  Чкаловської  сільрад
Чаплинського району.
     13. Скадовський район (центр -   м.   Скадовськ)   в   складі
м. Скадовськ  і  сільрад  Скадовського  району:   Балтазарівської,
Гаврилівської,    Каланчацької,    Красненської,    Михайлівської,
Новокиївської,  Новомиколаївської, Новоолексіївської, Приморської,
Птахівської, Радгоспненської, Хорлівської та Широчанської.
     14. Цюрупинський район (центр -  м.   Цюрупинськ)  в   складі
м. Цюрупинськ;  Брилівської селищної  Ради  і  Великокопанівської,
Козаче-Лагерської,        Костогризівської,       Підстепненської,
Подо-Калинівської, Раденської, Солонцівської, Старомаячківської та
Тарасівської  сільрад  Голопристанського району;  Новомаячківської
селищної  Ради  Каховського   району;   Виноградівської   сільради
Скадовського району.
     15. Чаплинський   район  (центр  -  смт  Чаплинка)  в  складі
Асканіє-Нової та Чаплинської селищних Рад і  сільрад  Чаплинського
району:            Володимиро-Іллінської,           Григорівської,
Кучерявоволодимировської,    Новонаталівської,    Новопокровської,
Преображенської,  Строганівської,  Тавричанської,  Хрестівської та
Червоночабанської.
     Віднести до  категорії  міст районного підпорядкування міста:
Генічеськ і Цюрупинськ.
     Залишити такі  міста  обласного  підпорядкування:   Херсон  з
смт Антонівка, Зеленівка та Комишани; Нову Каховку.
                     По Хмельницькій області
     1. Білогірський  район  (центр  -  смт   Білогір'я)  в складі
Білогірської та   Ямпільської   селищних   Рад    і    Бісівської,
Вільшаницької, Воробіївської,      В'язовецької,      Гулівецької,
Денисівської, Дзвінківської,       Залузької,       Йосиповецької,
Кур'янківської, Малоборовицької,   Мокровільської,   Норилівської,
Перерослівської,   Поляхівської,    Сивківської,    Ставищанської,
Сушовецької,   Хорошівської  та  Юрівської  сільрад  Ізяславського
району; Теофіпольської   селищної    Ради    і    Волице-Польової,
Карабіївської,  Лідихівської,  Мануїльської,  Новоставцівської  та
Човгузівської сільрад Волочиського району.
     2. Волочиський  район  (центр  -  смт   Волочиськ)  в  складі
Базалійської та Волочиської селищних Рад  і  сільрад  Волочиського
району:  Авратинської,  Бокиївської,  Богданівської,  Бронівської,
Великобубнівської,       Великолазучинської,        Гаврилівської,
Гальчинецької,  Гарнишівської,  Голохвастівської, Завалійківської,
Зайчиківської,    Зеленівської,     Ільковецької,     Клининської,
Користівської,     Кривачинецької,    Купільської,    Лонківської,
Личівської,     Маначинської,     Михиринецької,     Ожиговецької,
Ординецької, Писарівської,       Половецької,       Порохнянської,
Рябіївської,    Сарнівської,     Соломнянської,     Тарнорудської,
Федірківської, Чернявської, Чухелівської, Шибенської, Юхимовецької
та Яхновецької.
     3. Городоцький  район  (центр  -   м.   Городок)   в   складі
м. Городок,  Сатанівської  селищної  Ради  і  сільрад Городоцького
району:      Бедриковецької,       Бубнівської,       Варовецької,
Великояромірської, Веселецької,   Доброгорщанської,   Жищинецької,
Жучковецької,    Іванковецької,     Кам'янської,     Кузьминської,
Купинської, Курівської, Лісоводської, Лісогірської, Немиринецької,
Новопорічанської,          Новосвітської,          Остапковецької,
Підлісноолексинецької,      Пільноолексинецької,     Радковицької,
Скотинянської,  Старопісочнянської, Хоптинецької, Чорноводської та
Юринецької.
     4. Деражнянський  район  (центр  -  смт  Деражня)  в   складі
Вовковинецької  та  Деражнянської  селищних  Рад і Богдановецької,
Божиковецької,       Волосько-Коричинецької,        Галузинецької,
Гатнодеражнянської,  Городищенської,  Женишковецької,  Згароцької,
Зяньковецької,  Кальнодеражнянської, Клопотовецької, Копачівської,
Коржовецької,  Коричинецької, Майдано-Чернелевецької, Нижнянської,
Новосільської,  Пилипо-Коричинецької,  Радовецької,  Шпичинецької,
Яблунівської   та   Явтухівської   сільрад  Летичівського  району;
Лозівської селищної  Ради  Хмельницької  міськради;  Бебехівської,
Загонецької, Мазниківської,   Маниковецької,   Нетечинецької    та
Охрімовецької сільрад Ярмолинецького району.
     5. Дунаєвецький  район  (центр  -  м.   Дунаївці)   в  складі
м. Дунаївці;  Балинської,  Великожванчицької,   Великопобіянської,
Вихрівської,   Воробіївської,   Голозубинецької,   Горчичнянської,
Гуто-Яцьковецької,  Дунаєвецької,  Залісцівської,   Зеленчанської,
Іванковецької,  Кривчицької,  Лисецької, Лошковецької, Маківської,
Малієвецької, Малокужелівської,   Миньковецької,    Михайлівської,
Міцовецької,  Морозівської,  Нестеровецької, Підлісномукарівської,
Сиворогівської,   Сокілецької,   Томашівської,   Чаньківської   та
Чечельницької  сільрад Дунаєвецького району;  Смотрицької селищної
Ради  і   Великокарабчіївської,   Рудської,   Старогутянської   та
Тинянської  сільрад  Городоцького району;  Проскурівської сільради
Ярмолинецького району.
     6. Ізяславський район  (центр  -   м.   Ізяслав)   в   складі
м. Ізяслав    і    сільрад   Ізяславського   району:   Білівської,
Білогородської,  Білотинської,  Борисівської,   Великогнійницької,
Великопузирківської,    Двірецької,   Дертківської,   Клубівської,
Кунівської, Лютарської, Мислятинської, Михнівської, М'якотівської,
Новосільської,     Плужнянської,    Путринецької,    Радошівської,
Ріпківської,     Сахновецької,     Сошненської,     Теліжинецької,
Тернавської,    Топорівської,   Христівської,   Шекеринецької   та
Шуровецької.
     7. Кам'янець-Подільський        район        (центр         -
м. Кам'янець-Подільський)  в складі сільрад Кам'янець-Подільського
району:   Великозаліснянської,    Врубловецької,    Голосківської,
Гринчуцької, Грушківської, Гуменецької, Дерев'янської, Довжоцької,
Жванецької,      Заліської,      Кадиївської,      Калачковецької,
Китайгородської,   Колибаївської,  Крушанівської,  Кульчієвецької,
Ластовецької,    Нігинської,    Орининської,     Підпилип'янської,
Подільської,       Приворотської,      Рихтівської,      Рудської,
Слобідсько-Кульчієвецької,  Слобідсько-Рихтівської,   Сокільської,
Староушицької, Супрунковецької,      Теремецької,      Устянської,
Ходоровецької, Чабанівської та Шустовецької.
     8. Красилівський район (центр -   м.   Красилів)   в   складі
м. Красилів,  Антонінської  селищної Ради і сільрад Красилівського
району:  Васьківчицької, Великозозулинецької, Великомедведівської,
Великосалиської,     Веселівської,     Волицької,    Западинської,
Заслучненської,  Заставківської, Котюржинецької, Кременчуківської,
Криворудської,    Кузьминської,   Кульчинівської,   Лагодинецької,
Ледянської,   Малоклітнянської,    Митинецької,    Михайловецької,
Моньківської,     Печеської,     Севрюківської,    Сорокодубської,
Терешківської, Щиборівської, Яворовецької та Якимовецької.
     9. Летичівський   район   (центр  -  смт  Летичів)  в  складі
Летичівської,  Меджибізької  та  Старосинявської  селищних  Рад  і
сільрад    Летичівського   району:   Адампільської,   Буцнівської,
Волосовецької,   Голосківської,    Горбасівської,    Гречинецької,
Грушковецької,     Заставецької,     Залісянської,     Івківської,
Козачківської,   Кудинської,   Лисанівської,   Майдано-Вербецької,
Новосинявської,     Паплинецької,    Пилявківської,    Пилявської,
Погорільської, Поповецької, Руднянської, Сахнівської, Снітівської,
Сьомаківської,   Требуховецької,   Чаплянської,   Шрубківської  та
Ярославської.
     10. Новоушицький  район  (центр  -  смт  Нова Ушиця) в складі
Новоушицької  селищної   Ради   і   Борсуківської,   Браїлівської,
Вахновецької,     Вільховецької,     Глібівської,    Заміхівської,
Івашковецької,   Капустянської,    Косиковецької,    Куражинської,
Кучанської,     Лоєвецької,    Малостружківської,    Отроківської,
Песецької,  Пилипковецької,  Пилипо-Хребтіївської, Ставчанської та
Струзької  сільрад  Дунаєвецького  району;  Віньковецької селищної
Ради   і   Великоолександрівської,   Говорівської,   Дашковецької,
Карачієвецької,  Курниківської та Майдано-Олександрівської сільрад
Ярмолинецького району.
     11. Славутський район  (центр  -   м.   Славута)   в   складі
м. Славута    Шепетівської    міськради;    Бараннє-Улашанівської,
Берездівської,         Варварівської,         Великоправутинської,
Великоскнитської,    Волицької,   Ганнопільської,   Головлівської,
Городнявської,  Довжківської, Дубіївської, Жовтневої, Іванівської,
Киликіївської,     Корчицької,     Красноставської,    Крупецької,
Кутківської,    Лисиченської,    Малоскнитської,    Миньковецької,
Мирутинської,     Мухарівської,     Нетішинської,    Ногачівської,
Полянської,     Рилівської,     Старокривинської,     Хвощівської,
Хоняківської,  Хоровецької  та  Цвітоської  сільрад  Шепетівського
району.
     12. Старокостянтинівський район (центр - м. Старокостянтинів)
в  складі  м.  Старокостянтинів  і  сільрад Старокостянтинівського
району:       Бабинської,       Баглаївської,       Березненської,
Великомацевицької,        Великечернятинської,        Веснянської,
Вишнопільської,  Вищепогорільської,  Григорівської,   Громівської,
Губчанської,     Демковецької,     Ілляшівської,     Іршиківської,
Капустинської, Киселівської,      Ладигівської,       Левківської,
Морозівської,      Мшанецької,     Немиринецької,     Ожарівської,
Пасічнянської,    Пашковецької,    Пеньківської,    Самчиківської,
Самчинецької,   Сахновєцької,   Сербинівської,   Сковородківської,
Староостропільської, Стецьківської, Харковецької, Цимбалівської та
Чорнянської.
     13. Хмельницький  район  (центр  - м.  Хмельницький) в складі
Андрійковецької, Колибанської,     Копистинської,     Малиницької,
Немичинецької, Райковецької, Ружичанської та Ружичнянської сільрад
Ярмолинецького  району;  Гвардійської  та  Гелетинецької   сільрад
Городоцького    району;    Чорноострівської    селищної   Ради   і
Антонівської,  Водичківської,  Захаровецької,  Лісовогриновецької,
Малашовецької,    Миколаївської,    Олешинської,    Осташківської,
Пашковецької,   Педосівської,    Печеськівської,    Ставчинецької,
Стуфчинецької,    Черепівківської   та   Шаровечківської   сільрад
Красилівського району;  Чабанівської сільради Волочиського району;
Аркадієвецької,    Гнатовецької,    Давидковецької,   Масовецької,
Пархомовецької,    Пироговецької    та    Терешовецької    сільрад
Летичівського району.
     14. Чемеровецький район (центр  -  смт  Чемерівці)  в  складі
Чемеровецької   селищної   Ради   і   Вівсянської,  Вільховецької,
Вишнівчицької,   Голенищівської,   Гусятинської,    Івахновецької,
Кугаєвецької,    Кутковєцької,    Свіршковецької,    Скипченської,
Слобідсько-Смотрицької, Хропотівської, Шидловецької та Юрковецької
сільрад Городоцького району;  Більської,  Гуківської, Жердянської,
Залучанської,    Зарічанської,    Кормильчанської,     Летавської,
Пукляківської,  Сокиринецької,  Циківської  та Чорнянської сільрад
Кам'янець-Подільського району.
     15. Шепетівський  район  (центр  - м.   Шепетівка)  в  складі
м. Полонне та Понінківської селищної Ради Шепетівської  міськради;
Буртинської,        Великоберезнянської,        Великокаленицької,
Великоновоселицької,       Великорішнівської,        Вовковецької,
Городищенської, Котелянської,     Котюржинецької,    Михайлюцької,
Мокіївської,    Новичівської,     Пліщинської,     Роговичівської,
Серединецької,  Судилківської та Хролинської сільрад Шепетівського
району;    Грицівської    селищної    Ради     і     Бражинецької,
Великошкарівської,   Вербовецької,   Коськівської,   Кустовецької,
Ленковецької,   Малошкарівської,   Микулинської,   Новолабунської,
Онацьковецької, Рожичнянської, Старобейзимської та Чотирбоківської
сільрад Старокостянтинівського району.
     16. Ярмолинецький  район  (центр  -  смт  Ярмолинці) в складі
Ярмолинецької  селищної  Ради  і  сільрад  Ярмолинецького  району:
Адамівської,    Антоновецької,    Баламутівської,    Баранівської,
Буйволовецької,  Вербецької,  Вербсько-Мурованої,   Глушковецької,
Грим'яцької,     Зіньківської,     Кадиївської,     Михайлівської,
Михалковецької,   Москалівської,   Пасічнянської,   Петрашівської,
Покутинецької,     Правдівської,     Савинецької,    Сказинецької,
Скаржинецької,    Соколівської,    Солобковецької,    Соснівської,
Стріховецької, Сутковецької, Томашівської та Шарівської.
     Віднести до категорії міст  районного  підпорядкування  місто
Дунаївці.
     Міста Хмельницький,    Кам'янець-Подільський    і   Шепетівку
залишити містами обласного підпорядкування.
                      По Черкаській області
     1. Драбівський   район   (центр   -   с.   Драбів)  в  складі
Шрамківської  селищної  Ради  і   сільрад   Драбівського   району:
Безбородьківської,  Безпальчівської,  Бирлівської,  Білоусівської,
Бойківщинської,  Великохутірської, Вершино-Згарської, Демківської,
Драбівської,   Золотоношківської,  Кантакузівської,  Ковалівської,
Кононівської, Мехедівської,     Митлашівської,      Михайлівської,
Нехайківської,   Перервинцівської,   Погребівської,  Свічківської,
Степанівської та Яворівської.
     2. Жашківський район (центр - м. Жашків) в складі м. Жашків і
Баштечківської,      Вузівської,     Воронянської,     Житницької,
Зеленорізької,     Конельської,     Кривчунської,     Леміщиської,
Литвинівської,   Нагірнянської,  Олександрівської,  Острожанської,
Охматівської,     Пугачівської,     Сабадаської,      Скибинської,
Соколівської,    Сорокотязької,    Тетерівської,   Тихохутірської,
Хижнянської, Червонокутської та Шуляківської сільрад  Жашківського
району;           Княжиківської,           Конельсько-По'півської,
Конельсько-Хуторянської та Шарнопільської сільрад  Христинівського
району.
     3. Звенигородський  район (центр - м.  Звенигородка) в складі
м.  Ватутіне;  м.  Звенигородка,  Єрківської   селищної   Ради   і
Багачівської,     Боровиківської,    Будищенської,    Вербівської,
Вільховецької, Вільшанської,       Водяницької,      Воронівської,
Гудзівської,  Гусаківської,  Княжицької,  Козацької, Мизинівської,
Моринської,  Неморозької,  Озернянської, Пединівської, Попівської,
Рижанівської,     Стебненської,     Стецівської,     Тарасівської,
Хлипнівської,   Чичиркозівської,   Шевченківської   та  Юрківської
сільрад Звенигородського району;  Вікнинської,  Зеленодібрівської,
Катеринопільської,  Новоселицької, Розсохуватської та Товстівської
сільрад Шполянського району.
     4. Золотоніський  район  (центр -  м.  Золотоноша)  в  складі
м. Золотоноша;    Антипівської,   Богуславецької,   Вознесенської,
Деньгівської,    Дмитрівської,    Домантівської,     Драбовецької,
Зорівської,     Ковтунівської,    Коробівської,    Кропивнянської,
Крупської,   Лукашівської,   Новодмитрівської,   Чапаєвської    та
Шабельниківської  сільрад  Золотоніського  району;  Богданівської,
Бубнівсько-Слобідської,      Гельмязівської,      Гладківщинської,
Калениківської,   Ковраївської,   Підставківської,  Піщанської  та
Скориківської сільрад Драбівського району.
     5. Канівський  район (центр - м.  Канів) в складі м.  Канів і
Береснязької,    Беркозівської,     Бобрицької,     Горобіївської,
Козарівської,    Конончанської,    Лазірцівської,   Мартинівської,
Межиріцької,    Мельниківської,     Полствинської,     Попівської,
Потапцівської,    Пшеничницької,    Степанецької,   Таганчанської,
Тростянецької,  Хмільнянської, Хуторо-Хмільнянської, Чернишівської
та    Яблунівської    сільрад    Корсунь-Шевченківського   району;
Келебердянської, Ліплявської та Прохорівської сільрад Драбівського
району.
     6. Корсунь-Шевченківський        район         (центр       -
м.  Корсунь-Шевченківський)     в     складі     м.      Городище;
м. Корсунь-Шевченківський,   Стеблівської    селищної    Ради    і
Бровахівської,     Валявської,     Виграївської,    Гарбузинської,
Деренковецької,     Дирдинської,     Драбівської,      Журавської,
Завадівської,  Квітчанської,  Кичинецької, Мліївської, Моринської,
Нетеребської,  Переможинецької,  Петриківської,  Петропавлівської,
Петрушківської,     Селищенської,     Сидорівської,    Сотницької,
Старосільської,   Сухинівської,   Хирівської,   Черепинської    та
Шендерівської      сільрад     Корсунь-Шевченківського     району;
Хлистунівської сільради Смілянського району.
     7. Лисянський район (центр - с. Лисянка) в складі Босівської,
Боярської,   Будищенської   Другої,   Бужанської,   Виноградської,
Вотилівської,    Дібрівської,    Журжинецької,   Кам'янобрідської,
Лисянської, Петрівсько-Гутянської,          Петрівсько-Попівської,
Почапинської,     Ріпківської,    Семенівської,    Смільчинецької,
Федюківської,  Хижинської, Чаплинської, Чижівської та Яблунівської
сільрад Звенигородського району; Павлівської, Рубаномостівської та
Тинівської  сільрад  Жашківського  району;  Комарівської  сільради
Корсунь-Шевченківського району.
     8. Маньківський   район  (центр  -  с.  Маньківка)  в  складі
Багвянської,  Буцької, Дзензелівської, Добрянської, Іваньківської,
Кищенецької,     Крачківської,    Кривецької,    Маломаньківської,
Маньківської,    Молодецької,    Нестерівської,     Подібнянської,
Попівської,  Русалівської та Чорнокам'янської сільрад Жашківського
району; Ризинської сільради Звенигородського району; Лісівської та
Рогівської сільрад Уманського району.
     9. Смілянський район (центр - м.  Сміла) в складі м. Кам'янка
і      Балакліївської,       Баландинської,       Березняківської,
Будо-Орловецької,         Великояблунівської,         Вербівської,
Голов'ятинської,   Грушківської,    Жаботинської,    Калинівської,
Ковалиської,    Косарської,    Костянтинівської,    Ксаверівської,
Куцівської,   Лузанівської,    Макіївської,    Малостаросільської,
Михайлівської,     Носачівської,     Орловецької,     Пастирської,
Плескачівської,   Попівської,    Радиванівської,    Райгородської,
Ребедайлівської,   Ревівської,   Ротмістрівської,   Сердюківської,
Сунківської,  Ташлицької,  Телепинської,  Тернівської та Юрчиської
сільрад    Смілянського   району;   Цвітківської   селищної   Ради
Городищенської міськради.
     10. Тальнівський район (центр - м. Тальне) в складі м. Тальне
і Білашківської,  Веселокутської,  Вишнопільської, Глибочківської,
Гордашівської,    Заліської,     Зеленківської,     Кобринівської,
Кобриново-Гребельської,         Корсунської,         Косенівської,
Кривоколінської,    Лащівської,    Легедзинської,    Майданецької,
Мошурівської, Онопріївської, Павлівської, Папужинської, Потаської,
Романівської,  Тальянківської  та  Шаулиської  сільрад  Уманського
району; Бродецької, Колодистенської, Лоташівської, Пальчиківської,
Петраківської та Ямпільської сільрад Шполянського району.
     11. Уманський район (центр - м. Умань) в складі Антонівської,
Бабанської,     Гереженівської,     Городецької,     Городницької,
Гродзівської,   Громівської,   Дмитрушківської,   Доброводівської,
Дубівської,    Колодистенської,    Кочержинської,   Кочубеївської,
Краснопільської, Ладижинської,     Оксанинської,     Острівецької,
Паланської,  Полянецької,  Рижавської, Родниківської, Ропотуської,
Старобабанівської,   Сушківської,   Текучанської,    Томашівської,
Черповодської,   Юрківської  та  Ятранівської  сільрад  Уманського
району;  Берестовецької  та  Іванівської  сільрад  Христинівського
району.
     12. Христинівський район (центр - м.  Христинівка)  в  складі
м. Христинівка,  Верхняцької  та  Монастирищенської селищних Рад і
сільрад  Христинівського  району:   Аврамівської,   Бачкуринської,
Ботвинівської,        Великосевастянівської,        Вербуватської,
Долинківської,   Заячківської,    Івангородської,    Івахнівської,
Княже-Криницької,           Копіюватської,          Коритнянської,
Кузьмино-Гребельської,  Леськівської,  Ліщинівської, Лукашівської,
Малосевастянівської,   Новоміської,   Орадівської,  Пеніжківської,
Розсішківської,  Сарнівської,  Синицької, Сичівської, Тарнавської,
Углуватської, Халаїдівської,     Христинівської,     Цибулівської,
Чапаєвської,  Шабастівської,  Шельпахівської,   Шукайводської   та
Ягубецької.
     13. Черкаський район (центр - м. Черкаси) в складі Ірдинської
селищної  Ради Черкаської міськради;  Вергунівської,  Дахнівської,
Думанецької,   Леськівської,   Русько-Полянської,    Сагунівської,
Свидівоцької,  Степанківської,  Худяківської та Червонослобідської
сільрад   Чигиринського   району;   Байбузівської,   Будищенської,

>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка