Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін в адміністративне районування Української РСР

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

Страница 5

 
сільрад   Чигиринського   району;   Байбузівської,   Будищенської,
Кумейківської,   Мошнівської,   Софіївської,   Тубільцівської   та
Яснозірської сільрад Корсунь-Шевченківського району; Білозірської,
Дубіївської, Хацьківської сільрад Смілянського району.
     14. Чигиринський  район  (центр  -  м.   Чигирин)   в  складі
м. Чигирин    і   сільрад   Чигиринського   району:   Боровицької,
Вершацької,    Головківської,    Іванівської,     Красносільської,
Лубенецької,    Матвіївської,    Медведівської,    Мельниківської,
Новоселицької,     Рацівської,     Стецівської,      Суботівської,
Тіньківської, Топилівської та Трушівської.
     15. Чорнобаївський район  (центр  -  с.  Чорнобай)  в  складі
Богодухівської, Васютинської, Великобурімської, Великоканівецької,
Вереміївської,     Жовнинської,     Іркліївської,     Кліщинської,
Красенівської,     Крутьківської,     Ленінської,    Лихолітської,
Лукашівської Другої,  Лящівської,  Малобурімської, Мельниківської,
Москаленківської, Мохначівської, Новожиттівської, Новоукраїнської,
Придніпровської,  Ревбинської,  Староковрайської,  Тимченківської,
Франківської,    Хрестителівської    та   Чорнобаївської   сільрад
Золотоніського району.
     16. Шполянський район (центр - м.  Шпола) в складі м. Шпола і
сільрад    Шполянського    району:    Антонівської,   Буртівської,
Васильківської,    Вербовецької,    Веселокутської,    Водянської,
В'язівської,      Гончариської,     Єлизаветської,     Журавської,
Кайтанівської,    Капустинської,    Киселівської,    Кримківської,
Лебединської,   Лип'янської,   Лисичо-Балківської,   Лозуватської,
Мар'янівської, Матусівської,   Мокрокалигірської,  Надточаївської,
Нечаївської,    Потоківської,     Сигнаївської,     Скотарівської,
Соболівської,  Станіславчицької, Ступичненської, Сухокалигірської,
Терешківської,   Товмацької,   Топильнянської,   Ярославської   та
Ярошівської.
     Віднести до  категорії  міст районного підпорядкування міста:
Ватутіне, Городище і Золотоношу.
     Міста Черкаси,  Смілу  і  Умань  залишити  містами  обласного
підпорядкування.
                     По Чернівецькій області
     1. Вижницький район (центр - м. Вижниця) в складі м. Вижниця,
Берегометської  селищної  Ради  і Виженської,  Долішньошепітської,
Іспаської, Луковецької,  Мигівської,  Міліївської, Черешенської та
Чорногузівської  сільрад  Вижницького  району;   м.   Вашківці   і
Банилівської,   Замостянської,   Карапчівської   та  Коритненської
сільрад Сторожинецького району.
     2. Глибоцький район (центр - смт Глибока) в складі м.  Герца,
Глибоцької   селищної   Ради   і   сільрад   Глибоцького   району:
Байраківської,   Великобудської,    Волоківської,    Годинівської,
Горбівської,      Дубівської,      Кам'янської,     Карапчівської,
Коровіївської,  Корчовецької,  Купської, Луковицької, Лунківської,
Молодіївської,      Молницької,     Михайлівської,     Острицької,
Порубнівської,  Просіківської,  Становецької,   Старововчинецької,
Таращанської,  Тернавської,  Турятської, Хряцьківської, Чагорської
та Черепковецької.
     3. Заставнівський  район  (центр  - м.   Заставна)  в  складі
м. Заставна,    Кострижівської   селищної   Ради   і   Бабинської,
Баламутівської,     Боянчуцької,     Брідоцької,     Василівської,
Васловівської,     Вербовецької,    Веренчанської,    Вікнянської,
Горошевецької, Горішньошеровецької, Добриновецької, Дорошевецької,
Кадубовецької,    Малокучурівської,   Онутської,   Погорілівської,
Прилипченської,   Репужинецької,    Ржавинецької,    Самушинської,
Товтрівської,   Чуньківської,  Шубранецької,  Юрковецької  сільрад
Кіцманського району.
     4. Кельменецький район  (центр  -  смт  Кельменці)  в  складі
Кельменецької  селищної  Ради  і  сільрад  Кельменецького  району:
Бабинської, Бузовицької, Бурдюзької, Вартиковецької, Вовчинецької,
Грушовецької     Дністрівської,     Зеленівської,    Івановецької,
Козирянської,     Комарівської,     Ленковецької,     Лівинецької,
Мошанецької,     Нелиповецької,    Новоселицької,    Перковецької,
Подвір'ївської та Росошанівської.
     5. Кіцманський район (центр - м. Кіцмань) в складі м. Кіцмань
і Берегометської,    Боровецької,    Валявської,    Іванковецької,
Киселівської, Кліводинської,        Лашківської,       Лужанської,
Малятинецької, Неполоковецької,   Новосілківської,    Оршовецької,
Ошихлібської,  Ставчанської,  Стрілецько-Кутської,  Шипинецької та
Шишковецької сільрад     Кіцманського     району;     Брусницької,
Верхньостановецької,  Драчинецької  та  Нижньостановецької сільрад
Сторожинецького району.
     6. Новоселицький район (центр -  м.   Новоселиця)  в   складі
м. Новоселиця  і   сільрад   Новоселицького   району:   Боянської,
Ванчиковецької,      Диновецької,      Довжоцької,     Драницької,
Зеленогайської,   Костичанівської,   Котелівської,    Магальської,
Мамалигівської,    Маршинецької,   Несвоянської,   Подвірненської,
Рідківської,    Рокитненської,     Слобідської,     Стальнівської,
Строїнецької,    Тарасовецької,    Топорівської,    Фороснянської,
Черленівської, Чорнівської та Шишковецької.
     7. Путильський  район  (центр  -   смт   Путила)   в   складі
Путильської селищної    Ради    і    Дихтинецької,    Киселицької,
Конятинської,  Підзахаричівської,   Плосківської,   Розтоківської,
Селятинської,    Сергіївської,   Стебнівської,   Усть-Путильської,
Шепітської та Яблуницької сільрад Вижницького району.
     8. Сокирянський  район  (центр  -  смт  Сокиряни)  в   складі
Сокирянської   селищної   Ради   і   Білоусівської,  Василівської,
Вашковецької,    Вітрянської,    Волошківської,     Гвіздовецької,
Грубнянської, Коболчинської,     Ломачинецької,     Михалківської,
Молодівської,   Непоротівської,   Олексіївської,   Романковецької,
Селищенської,     Сербичанської     та    Шебутинецької    сільрад
Кельменецького району.
     9. Сторожинецький район (центр - м.   Сторожинець)  в  складі
м. Сторожинець     і     Банилово-Підгірнівської,     Бобовецької,
Давидівської,  Іжівської,  Кам'янської, Клинівської, Комарівської,
Костинецької,    Красноїльської,    Межиріцької,   Михальчанської,
Новобросковецької,     Ропчанської,     Старобросковецької      та
Старожадівської        сільрад       Сторожинецького       району;
Великокучурівської, Верхньопетровецької,   Нижньопетровецької   та
Снячівської сільрад Глибоцького району.
     10. Хотинський район (центр - м.  Хотин) в складі м.  Хотин і
Бочковецької,    Грозинецької,     Данковецької,     Дарабанської,
Каплівської,     Керстенецької,     Клішковецької,    Круглицької,
Малинецької, Недобоївської,     Пашковецької,     Перебиковецької,
Пригородківської, Рашківської,      Рукшинської,     Рухотинської,
Санковецької, Шировецької  та  Ярівської  сільрад   Новоселицького
району.
     Місто Чернівці залишити містом обласного підпорядкування.
                     По Чернігівській області
     1. Бахмацький район (центр - м.  Бахмач) в складі м.  Бахмач;
Батуринської   селищної   Ради   і   Бахмацької,    Варварівської,
Городищенської,     Красилівської,    Краснянської,    Курінської,
Матіївської,     Митченківської,     Стрільницької,     Тиницької,
Фастовецької   та   Халимонівської   сільрад  Бахмацького  району;
Дмитрівської  селищної  Ради  і   Біловежівської,   Гайворонської,
Голінської,   Григорівської,  Красноколядинської,  Кропивненської,
Рубанківської та Рябухівської сільрад Ічнянського району.
     2. Бобровицький район (центр -   м.   Бобровиця)   в   складі
м. Бобровяця, Новобиківської селищної Ради і сільрад Бобровицького
району:  Білоцерківської,  Браницької, Бригинцівської, Веприцької,
Вороньківської,    Гаврилівської,    Ганнівської,   Кобижчанської,
Козацької,     Макіївської,      Новобасанської,      Озерянської,
Олександрівської,    Петрівської,    Пісківської,   Рокитненської,
Рудьківської,   Софіївської,   Терешківської,    Щаснівської    та
Ярославської.
     3. Борзнянський  район  (центр  -  смт   Борзна)   в   складі
Борзнянської  селищної  Ради  і Великозагорівської,  Височанської,
Головеньківської,  Кінашівської,  Малозагорівської, Миколаївської,
Новомлинівської,    Носилівської,    Обмачівської,    Оленівської,
Плисківської,   Прачівської,   Тростянської,   Шаповалівської   та
Ядутинської    сільрад    Бахмацького    району;   Берестовецької,
Комарівської,     Красносельської,     Омбиської,      Печівської,
Прохорівської,   Сиволозької,   Степанівської  та  Хорошеозерської
сільрад Ніжинського району.
     4. Городнянський  район  (центр  -  м.  Городня)  в складі м.
Городня;    Бурівської,     Великовіської,     Великолиственської,
Вихвостівської, Володимирівської,  Івашківської,  Моложавської  та
Тупичівської сільрад Ріпкинського  району;  Макишинської  сільради
Чернігівського району; Андріївської, Гніздищенської, Деревинської,
Дроздовицької, Лемешівської, Мощенської, Переписької, Смичинської,
Солонівської,  Хоробицької,  Хотівлянської  та Хрипівської сільрад
Щорського району.
     5. Ічнянський район (центр -  м.  Ічня)  в  складі  м.  Ічня,
Парафіївської селищної і Андріївської,  Бакаївської, Бережівської,
Будянської, Бурімської,  Вільшанівської, Власівської, Гмирянської,
Городнянської, Гужівської,  Дорогинської, Заудайської, Іваницької,
Іржавецької,  Крупичпільської,  Мартинівської,  Монастирищенської,
Припутнівської, Рожнівської,    Сезьківської,    Хаєнківської   та
Южненської   сільрад   Ічнянського   району;   Івангородської   та
Петрівської сільрад Бахмацького району; Обичівської та Ряшківської
сільрад Прилуцького району.
     6. Козелецький  район  (центр  -  смт   Козелець)   в  складі
м. Остер, Козелецької селищної Ради і сільрад Козелецького району:
Берлозівської,    Білейківської,    Бірківської,    Борсуківської,
Бригинцівської,    Булахівської,     Вовчківської,     Данівської,
Євминської,     Карпилівської,     Коптівської,     Короп'ївської,
Косачівської,    Красилівської,    Крехаївської,     Лемешівської,
Максимівської,     Морівської,     Надинівської,     Нічогівської,
Одинцівської,    Олбинської,     Омелянівської,     Пархимівської,
Петрівської,      Підлісненської,     Савинської,     Сираївської,
Скрипчинської, Сорокошицької, Тополівської та Чемерської.
     7. Коропський  район  (центр - смт Короп) в складі Коропської
селищної Ради і Атюшівської, Вільненської, Жовтневої, Карильської,
Краснопільської,  Пролетарської,  Райгородоцької,  Риботинської та
Червоненської   сільрад   Бахмацького   району;    Вишеньківської,
Конятинської,    Нехаївської,    Оболонської,    Пекарівської   та
Шабалинівської сільрад  Менського  району;  Понорницької  селищної
Ради   і   Вербівської,   Крисківської,  Мезинської,  Покошицької,
Редичівської,    Розльотівської    та    Свердловської     сільрад
Новгород-Сіверського району.
     8. Менський район (центр - смт Мена) в складі Макошинської та
Менської селищних Рад і Блистівської,  Бірківської, Волосківської,
Данилівської,  Домашлинської, Дягівської, Жовтневої, Киселівської,
Куковицької,     Лісківської,     Миколаївської,    Осьмаківської,
Семенівської, Синявської,     Стільненської,     Ушнянської     та
Феськівської сільрад Менського району; Березнянської селищної Ради
і  Бігацької  та  Локнистенської  сільрад  Чернігівського  району;
Ленінівської,  Олександрівської та Тютюнницької сільрад  Щорського
району.
     9. Ніжинський район (центр - м.  Ніжин) в складі Лосинівської
селищної  Ради  і  Безуглівської,  Бурківської,   Великодорізької,
Великокошелівської, Вертіївської,    Вересоцької,   Вікторівської,
Галицької, Григоро-Іванівської,  Дрімайлівської,   Дуболугівської,
Заньківської,    Кладьківської,    Колісниківської,   Крутівської,
Кукшинської,   Кунашівської,   Липоворізької,    Малокошелівської,
Перебудівської, Перемозької,     Переяслівської,     Сальненської,
Стодольської, Талалаївської, Хибалівської та Черняхівської сільрад
Ніжинського   району;   Грабівської,   Дроздівської,   Жуківської,
Орлівської та Салтиково-Дівицької сільрад Чернігівського району.
     10. Новгород-Сіверський        район         (центр         -
м. Новгород-Сіверський) в складі м.  Новгород-Сіверський і сільрад
Новгород-Сіверського   району:    Березовогатської,    Биринської,
Блистівської,   Будо-Вороб'ївської,   Бучківської,  Вороб'ївської,
Горбівської,  Грем'яцької,  Дігтярівської, Кам'янсько-Слобідської,
Кіровської,  Ковпинської,  Команської, Кудлаївської, Ларинівської,
Лісконогівської, Мамекинської,             Михальчино-Слобідської,
Об'єднанської, Орлівської,  Печенюгівської,  Попівської, Смяцької,
Чайкинської та Шептаківської.
     11. Носівський район (центр - м. Носівка) в складі м. Носівка
і Горбачівської,  Калинівської, Рівчак-Степанівської, Свидовецької
та Степовохутірської сільрад Бобровицького району;  Держанівської,
Козарівської,    Патютинської,    Пилятинської,    Стависької    і
Хрещатинської    сільрад    Козелецького    району;    Данинської,
Лихачівської,      Мринської,      Плосківської,     Селищенської,
Червонопартизанської та Шатурської сільрад: Ніжинського району.
     12. Прилуцький  район  (центр  -   м.   Прилуки)   в   складі
Линовицької   та   Малодівицької   селищних  Рад  і  Антонівської,
Білорічицької,  Білошапківської,  Богданівської,   Бубнівщинської,
Валківської,    Великодівицької,   Дідовецької,   Дубовогаївської,
Жовтневої,  Журавської,  Заїздської,  Знам'янської,   Івковецької,
Канівщинської,  Краслянської,  Крутоярівської, Лісовосорочинської,
Маціївської,  Нетяжинської,  Новогребельської,  Переволочнянської,
Першотравневої,    Піддубівської,    Погребівської,    Рудівської,
Сергіївської, Смоської,     Сухополов'янської,      Товкачівської,
Удайцівської   та   Яблунівської   сільрад   Прилуцького   району;
Ладанської селищної Ради Прилуцької міськради.
     13. Ріпкинський  район (центр - смт Ріпки) в складі Любецької
та  Ріпкинської  селищних  Рад  і  Великозліївської,  Вишнівської,
Голубицької,  Горностаївської, Грабівської, Даницької, Кезівської,
Лопатнівської,  Малинівської,   Малолиственської,   Мекшунівської,
Мохначівської,  Неданчицької,  Новоукраїнської,  Новояриловицької,
Олешнянської, Петрушівської,    Пізнопалівської,    Пушкарівської,
Редьківської,  Смолигівської  та   Тарасо-Шевченківської   сільрад
Ріпкинського   району;  Добрянської  і  Радульської  селищних  Рад
Городнянської міськради;  Довжицької,  Пльохівської,  Рудківської,
Хмільницької та Шибиринівської сільрад Чернігівського району.
     14. Семенівський  район  (центр  - м.   Семенівка)  в  складі
м. Семенівка  і  сільрад   Семенівського   району:   Архипівської,
Жадівської,     Іванівської,    Карповицької,    Костобобрівської,
Машівської,   Миколаївської,    Олександрівської,    Орликівської,
Перелюбської,      Погорільської,     Прибинської,     Радомської,
Старогуртківської,  Тимоновицької,  Хотіївської,  Чорнорізької  та
Шишківської.
     15. Сосницький  район  (центр  -  смт   Сосниця)   в   складі
Сосницької   селищної   Ради   і   Бутівської,   Великоустівської,
Вільшанівської,   Волинківської,   Загребельської,   Змітнівської,
Киріївської,      Козляницької,     Кудрівської,     Матвіївської,
Савинківської,  Спаської,  Хлоп'яницької та  Чорнотицької  сільрад
Менського   району;   Авдіївської   сільради  Новгород-Сіверського
району;  Холминської селищної  Ради  і  Жуклянської,  Камківської,
Козилівської,   Олешнянської,   Рейментарівської,   Рибинської  та
Сядринської  сільрад  Семенівського  району;   Брецької   сільради
Щорського району.
     16. Срібнянський  район  (центр  -  с.   Срібне)   в   складі
Варвинської   та  Дігтярівської  селищних  Рад  і  Брагинцівської,
Васьковецької,    Гнідинської,     Гурбинської,     Дащенківської,
Калиновицької, Калюжинської,      Карпилівської,     Леляківської,
Озерянської,  Олексинської, Остапівської, Подільської, Савинської,
Світличненської,   Сокиринської,  Срібнянської  та  Харитонівської
сільрад Прилуцького  району;   Талалаївської   селищної   Ради   і
Березівської,    Болотницької,    Волошнівської,    Довгалівської,
Лавірківської, Новогребельської, Сильченківської, Скороходівської,
Української,  Хоминцівської,  Чернецької  та  Ярошівської  сільрад
Роменського району Сумської області.
     17. Чернігівський  район  (центр  -  м.  Чернігів)  в  складі
Куликівської,  Михайло-Коцюбинської  та Седнівської селищних Рад і
сільрад   Чернігівського   району:   Андріївської,    Анисівської,
Бобровицької,   Боровиківської,   Боромиківської,  Ведильцівської,
Вершино-Муравейської,  Виблівської,   Горбівської,   Дніпровської,
Жеведської,  Жукотківської, Іванівської, Кархівської, Ковпитської,
Ковчинської, Котівської,  Краснянської,  Ладинської, Левковицької,
Мньовської, Новобілоуської, Олишівської, Павлівської, Пакульської,
Петрушинської, Роїщенської,       Серединської,       Сивківської,
Слабинської,  Слобідської, Смолинської, Смолянської, Терехівської,
Улянівської, Халявинської, Черниської та Шестовицької.
     18. Щорський район (центр - м.  Щорс) в складі м.  Корюківка;
м. Щорс і сільрад Щорського району: Бутівської, Великощимельської,
Гірської,  Єлінської,   Жовідської,   Забарівської,   Клюсівської,
Конотопської,     Кучинівської,    Лупасівської,    Милейківської,
Наумівської,   Низківської,   Новоборовицької,    Новомлинівської,
Охрамієвицької,     Петрівської,     Рогізківської,     Сновської,
Софіївської, Староборовицької,  Староруднянської,   Тихоновицької,
Тур'янської, Хотуницької та Чепелівської.
     Віднести до  категорії  міст районного підпорядкування міста:
Бахмач, Городню і Корюківку.
     Міста Чернігів,  Ніжин і Прилуки залишити  містами  обласного
підпорядкування.
     Передати сільради Ічнянського району:  Дептівську - до складу
Конотопського району і Корінецьку - до складу  Роменського  району
Сумської області.
 
        Голова Президії
 Верховної Ради Української РСР                     Д.КОРОТЧЕНКО
        Секретар Президії
 Верховної Ради Української РСР                     А.ЗЛЕНКО
 
 м. Київ, 4 січня 1965 р.




>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.24789
EUR30.68113
RUB0.40849
PLN7.08457
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка