Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
 
 
     За заслуги  у  державному  будівництві,  вагомий   внесок   у
розвиток і зміцнення демократичної,  соціальної і правової України
та з нагоди Дня Соборності України  п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
 
     КІНАХА              - народного депутата України
Анатолія Кириловича
 
     ПЛЮЩА               - народного депутата України
Івана Степановича          I-IV скликань
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
 
     ГРИГОРОВИЧ          - народного депутата України
Лілію Степанівну
 
     ПОРОШЕНКА           - генерального директора акціонерного
Олексія Івановича          товариства "Укрпромінвест", Вінницька
                           область
 
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
 
     ВАСИЛЕНКА           - радника департаменту секретаріату
Володимира Андрійовича     Міністерства закордонних справ України
 
     ЗАЙЦЯ               - народного депутата України
Івана Олександровича       I-IV скликань
 
     ЛУКІВА              - головного редактора журналу
Миколу Володимировича      "Дніпро", м. Київ
 
     СЕРГІЄНКА           - академіка-секретаря відділення НАН
Івана Васильовича          України, директора Інституту
                           кібернетики імені В.М. Глушкова
                           НАН України, доктора
                           фізико-математичних наук, м. Київ
 
     ЧЕБИКІНА            - ректора Національної академії
Андрія Володимировича      образотворчого мистецтва і
                           архітектури, м. Київ
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     БЕЗСМЕРТНОГО        - народного депутата України
Романа Петровича
 
     БРОВУНА             - генерального директора - художнього
Марка Матвійовича          керівника Донецького обласного
                           академічного українського
                           музично-драматичного театру
 
     ВОЙТЕНКА            - генерального директора акціонерного
Бориса Івановича           товариства "Запорожкокс"
 
     ГОРОХОВА            - ректора Донбаської національної
Євгена Васильовича         академії будівництва і архітектури
 
     ЄВТЄЄВА             - заступника начальника управління
Юрія Олексійовича          Секретаріату Кабінету Міністрів України
 
     КОСТЕНКА            - народного депутата України
Юрія Івановича             I-IV скликань
 
     КОСТИЦЬКОГО         - народного депутата України
Василя Васильовича         I-III скликань
 
     КРУЦИКА             - голову Київської міської організації
Романа Миколайовича        товариства "Меморіал" імені
                           Василя Стуса
 
     ПИЛИПЕНКА           - голову правління - генерального
Олександра Сергійовича     директора акціонерного товариства
                           "Завод залізобетонних конструкцій
                           імені С. Ковальської", м. Київ
 
     СВЯТОЦЬКОГО         - головного редактора журналу
Олександра Дмитровича      "Право України", м. Київ
 
     СОРОКУ              - головного редактора газети
Михайла Михайловича        "Урядовий кур'єр", м. Київ
 
     ХОСТІКОЄВА          - артиста Національного академічного
Анатолія Георгійовича      драматичного театру імені
                           Івана Франка, м. Київ
 
     ШКРОБОТА            - головного лікаря Тернопільської
Володимира Васильовича     обласної комунальної клінічної
                           психоневрологічної лікарні
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     АВРАМЕНКА           - завідувача відділу Національного
Юрія Володимировича        історико-етнографічного заповідника
                           "Переяслав", Київська область
 
     БАСАРАБА            - генерального директора товариства
Петра Михайловича          "Едельвейс-Лего", м. Мукачеве,
                           Закарпатська область
 
     БЕЛЕЯ               - члена Київської міської організації
Петра Івановича            товариства "Меморіал" імені
                           Василя Стуса
 
     БЕНЮКА              - артиста Національного академічного
Богдана Михайловича        драматичного театру імені Івана Франка,
                           м. Київ
 
     БЕНЯ                - члена Львівського обласного товариства
Зіновія Антоновича         політичних в'язнів і репресованих
 
     ВАКУЛИШИНА          - методиста Центру позашкільної роботи
Сергія Миколайовича        Святошинського району міста Києва
 
     ВЕРСТЮКА            - завідувача відділу Інституту
Владислава Федоровича      історії України НАН України, м. Київ
 
     ВІРАСТЮКА           - атлета Федерації найсильніших атлетів
Василя Ярославовича        України і перетягування канату, м. Київ
 
     ВОЛИНЦЯ             - народного депутата України
Михайла Яковича
 
     ВОЛОДИМИРСЬКОГО     - члена Івано-Франківського обласного
Фотія Миколайовича         відділення Всеукраїнського об'єднання
                           ветеранів
 
     В'ЯЗІВСЬКОГО        - народного депутата України
Володимира Михайловича
 
     ГАЛАЯ               - директора державного підприємства
Віктора Миколайовича       "Центральне конструкторське бюро
                           машинобудування "Донець", м. Луганськ
 
     ГОЛЯНИКА            - члена Асоціації дослідників голодоморів
Валентина Платоновича      в Україні, Полтавська область
 
     ДЕЯКА               - першого заступника голови Закарпатської
Юрія Михайловича           крайової організації Всеукраїнського
                           товариства політичних в'язнів і
                           репресованих
 
     ДОВГОВИЧА           - заступника голови Європейського
Левка                      конгресу українців, громадянина
                           Словацької Республіки
 
     ДУДКА               - заступника голови культурного
Тараса Миколайовича        товариства українців в Москві
                           "Славутич", громадянина Російської
                           Федерації
 
     ДУСАРА              - заступника голови Вінницького обласного
Олександра Івановича       об'єднаного товариства колишніх
                           політичних в'язнів, репресованих та їх
                           дітей
 
     ЄРЕМЕЄВА            - генерального директора Океанологічного
Валерія Миколайовича       центру НАН України, м. Севастополь
 
     ЗАБОЛОТНОГО         - голову Вінницької обласної ради
Григорія Михайловича
 
     ЗАГУРСЬКОГО         - директора Кримського українського
Володимира Івановича       музичного театру, м. Сімферополь
 
     ЗРОБКА              - члена Львівського обласного товариства
Дмитра Івановича           політичних в'язнів і репресованих
 
     КАРПЕНКА            - письменника, народного депутата
Віталія Опанасовича        України I скликання, м. Київ
 
     КАТЕРИНЧУКА         - народного депутата України
Миколу Дмитровича
 
     КРИВУЦУ             - ректора Державного університету
Володимира Георгійовича    інформаційно-комунікаційних технологій,
                           м. Київ
 
     КУРИЛА              - народного депутата України
Віталія Семеновича
 
     МОРОЗОВСЬКОГО       - члена ради Асоціації дослідників
Руслана Юрійовича          голодоморів в Україні, м. Київ
 
     ПИРОГА              - головного наукового співробітника
Руслана Яковича            Інституту історії України НАН України,
                           м. Київ
 
     ПОНОМАРЕНКА         - директора департаменту Міністерства
Анатолія Георгійовича      закордонних справ України
 
     РУДОГО              - члена Асоціації дослідників голодоморів
Василя Михайловича         в Україні, Вінницька область
 
     САНДУЛЯКА           - проректора Бориспільського інституту
Леонтія Івановича          муніципального менеджменту, Київська
                           область
 
     СЕРГІЄНКА           - члена Всеукраїнського товариства
Олександра Федоровича      політичних в'язнів і репресованих,
                           м. Київ
 
     СЕРГІЙЧУКА          - директора центру українознавства,
Володимира Івановича       м. Київ
 
     ТЕРЛЕЦЬКОГО         - заступника голови Судової палати
Олександра Олександровича  Верховного Суду України
 
     ТОПОЛОВА            - народного депутата України
Віктора Семеновича
 
     ХОМЕНКА             - члена Київського товариства
Лева Григоровича           політв'язнів та жертв репресій
 
     ЦАРУКА              - члена редакційно-видавничої групи
Ярослава Васильовича       обласної редколегії "Реабілітовані
                           історією", м. Луцьк, Волинська область
 
     ШАПОВАЛА            - головного інженера державного
Анатолія Васильовича       підприємства "Український
                           науково-дослідний інститут
                           вагонобудування", м. Кременчук,
                           Полтавська область
 
     ШАПОВАЛА            - керівника центру Інституту політичних і
Юрія Івановича             етнонаціональних досліджень
                           НАН України, м. Київ
 
     ШИШАЦЬКОГО          - генерального директора акціонерного
Андрія Володимировича      товариства "Харцизький трубний завод",
                           Донецька область
 
     ШИШОВА              - письменника, громадського діяча,
Івана Яковича              громадянина Російської Федерації,
                           м. Москва
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
 
     САЛЬВУ              - начальника Управління Служби безпеки
Михайла Антоновича         України у м. Севастополі,
                           генерал-майора
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     БОЙКА               - голову Товариства новітніх
Олега Миколайовича         політв'язнів України, м. Київ
 
     ЗАЙЧЕНКА            - члена правління Черкаської міської
Руслана Петровича          громадської організації "Клуб "Сяючий
                           шлях"
 
     КАМЕНЮКА            - колишнього політв'язня, м. Тернопіль
Аксентія Михайловича
 
     КАРПЮКА             - члена правління Товариства новітніх
Миколу Андроновича         політв'язнів України, м. Київ
 
     КАСІНЧУКА           - колишнього політв'язня, м. Тернопіль
Петра Юрійовича
 
     КВЕЦКА              - колишнього політв'язня,
Дмитра Миколайовича        с. Слобода-Болехівська,
                           Івано-Франківська область
 
     КРАЙНИКА            - колишнього політв'язня, с. Солуків,
Миколу Михайловича         Івано-Франківська область
 
     МАЗУРА              - заступника голови Товариства новітніх
Ігоря Петровича            політв'язнів України, м. Київ
 
     Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
 
     ЖУПІНУ              - кореспондента акціонерного товариства
Олену Григорівну           "ТелеРадіоКомпанія "Алекс",
                           м. Запоріжжя
 
     Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
 
     ДОКТОРОВУ           - Керівника Головної державно-правової
Жанну Павлівну             служби Секретаріату Президента України
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     БОРУШЕВСЬКУ         - члена правління Черкаського обласного
Віру Григорівну            товариства політичних в'язнів і
                           репресованих
 
     ВОРОБЙОВУ           - голову Запорізького фонду
Ганну Захарівну            соціально-правового захисту сімей
                           військовослужбовців, які загинули у
                           мирний час
 
     ГОНЯК               - заступника голови комісії Одеської
Галину Якимівну            обласної ради з питань поновлення прав
                           реабілітованих
 
     ЖУЛИНСЬКУ           - голову Київського міського осередку
Галину Степанівну          міжнародної організації "Жіноча
                           громада"
 
     КОХАНЕЦЬ            - політичного оглядача газети "Голос
Людмилу Степанівну         України", м. Київ
 
     МУЗИЧЕНКО           - завідувача відділу газети "Україна
Ярославу Степанівну        молода", м. Київ
 
     ПАНЬКОВУ            - завідувача відділу
Світлану Михайлівну        "Історико-меморіальний музей
                           Михайла Грушевського", філії Музею
                           історії міста Києва
 
     СЕМЕНЮК             - голову проводу міжрегіонального
Анну Богданівну            громадського об'єднання "Організація
                           патріотів України", м. Львів
 
     СОЛОМІЧЕВУ          - директора Южноукраїнського міського
Ларису Анатоліївну         центру соціальних служб для сім'ї,
                           дітей та молоді, Миколаївська область
 
     СУХОДОЛЬСЬКУ        - виконавчого директора Асоціації
Наталію Костянтинівну      дослідників голодоморів в Україні,
                           м. Київ
 
     ЩУДЛО               - члена Львівського обласного товариства
Катерину Юліанівну         політичних в'язнів і репресованих
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     ДАЦЬ                - солістці опери Національного
Ірині Вільямівні           академічного театру опери та балету
                           України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
 
     МОТКОВУ             - солістові балету Національного
Максиму Михайловичу        академічного театру опери та балету
                           України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
 
     ТОМАШЕНКО           - дикторові - ведучій програм
Зінаїді Яремівні           Дніпропетровської обласної державної
                           телерадіокомпанії
 
                   "НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
 
     БОКОТЕЮ             - ректорові Львівської національної
Андрію Андрійовичу         академії мистецтв
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     ПАЛАМАРЕНКУ         - артистові Національного академічного
Олексію Анатолійовичу      драматичного театру імені Івана Франка,
                           м. Київ
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
 
     КАЛКІНІЙ            - учительці загальноосвітньої школи
Людмилі Іванівні           I-III ступенів N 1 міста Кіровограда
 
     РЕДЧУК              - учительці державної спеціалізованої
Галині Василівні           художньої школи-інтернату
                           I-III ступенів "Колегіум мистецтв у
                           Опішні", Полтавська область
 
                "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
 
     ВАСИЛЕНКУ           - заступникові генерального директора
Юрію Миколайовичу          Культурного центру України в Москві
 
     ДАНИЛЬЧЕНКУ         - завідувачеві редакції Національної
Андрію Вікторовичу         телекомпанії України, м. Київ
 
     ДЕРЮГІНУ            - директорові творчого об'єднання
Віктору Івановичу          документальних та художніх фільмів
                           Національної телекомпанії України,
                           м. Київ
 
     ПАВЛІКОВСЬКОМУ      - композиторові, кобзареві, м. Київ
Володимиру Антоновичу
 
     СЕВЕРНЮК            - поетесі, м. Чернівці
Тамарі Артемівні
 
     ТИТАРЕНКУ           - мистецтвознавцеві, досліднику
Володимиру Васильовичу     народного мистецтва, м. Київ
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
 
     БІЛОКОНЮ            - провідному науковому співробітникові
Сергію Івановичу           Інституту історії України НАН
                           України, доктору історичних наук
 
     ВАЩЕНКУ             - заступникові завідувача секретаріату
Олександру Петровичу       Комітету Верховної Ради України у
                           справах пенсіонерів, ветеранів та
                           інвалідів, доктору технічних наук
 
     ВЕНГРЕНОВИЧУ        - завідувачеві кафедри Чернівецького
Роману Дмитровичу          національного університету імені
                           Юрія Федьковича, доктору
                           фізико-математичних наук, професору
 
     ГАЛИЧУ              - завідувачеві кафедри української
Олександру Андрійовичу     літератури Луганського національного
                           педагогічного університету імені
                           Тараса Шевченка, доктору філологічних
                           наук, професору
 
     ГУРУ                - професорові кафедри Національного
Віктору Іларіоновичу       технічного університету "Київський
                           політехнічний інститут", доктору
                           філософських наук, професору
 
     ЄРМАКУ              - викладачеві Полтавського університету,
Олександру Петровичу       доктору історичних наук, професору
 
     КОЛОДНОМУ           - заступникові директора - керівнику
Анатолію Миколайовичу      Відділення релігієзнавства Інституту
                           філософії НАН України, доктору
                           філософських наук, м. Київ
 
     МИЦИКУ              - викладачеві Національного університету
Юрію Андрійовичу           "Києво-Могилянська академія", доктору
                           історичних наук, професору
 
     МОВЧАН              - науковому співробітникові Інституту
Ользі Миколаївні           історії України НАН України, доктору
                           історичних наук
 
     ПЛАХОТНИКУ          - завідувачеві кафедри Дніпропетровського
Володимиру Миколайовичу    національного університету залізничного
                           транспорту імені академіка В. Лазаряна,
                           доктору хімічних наук, професору
 
     ТРЕТЯК              - завідувачеві відділення Інституту
Наталії Миколаївні         гематології та трансфузіології АМН
                           України, доктору медичних наук,
                           професору, м. Київ
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
 
     ТЕРЕХОВУ            - радникові відділу Харківської
Ігорю Олександровичу       обласної державної адміністрації
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
 
     ЗАЛУЦЬКОМУ          - головному спеціалістові - державному
Станіславу Івановичу       інспектору Державної інспекції з
                           ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
 
     БАЗИЛЮК             - головному редакторові тижневика "Шлях
Марії Дмитрівні            перемоги", м. Київ
 
     БАЛОЗІ              - журналістові, шефу-редактору
Ядвізі Іванівні            телерадіокомпанії "Мукачеве
                           (М-студіо)", Закарпатська область
 
     ВАСИЛЬЧУКУ          - головному редакторові газети
Віктору Борисовичу         "Вечірній Коростень", Житомирська
                           область
 
     МАРУСИКУ            - заступникові завідувача редакції
Василю Андрійовичу         Дирекції мистецьких програм
                           Національної радіокомпанії України,
                           м. Київ
 
     МАХУНУ              - журналістові газети "Дзеркало тижня",
Сергію Гарійовичу          м. Київ
 
     МЕДЗИКУ             - головному консультантові служби
Анатолію Григоровичу       Секретаріату Президента України
 
     ПОКРОВСЬКОМУ        - директорові телерадіокомпанії
Ігорю Миколайовичу         "Нова Одеса"
 
     СИДОРУКУ            - позаштатному кореспондентові
Аркадію Федоровичу         газети "Україна молода", м. Київ
 
     ФЕДЧУКУ             - головному редакторові
Василю Володимировичу      творчо-виробничого об'єднання
                           радіомовлення Волинської обласної
                           державної телерадіокомпанії
 
     ШМОРГУНУ            - письменникові, члену правління
Євгену Івановичу           Рівненського обласного об'єднання
                           Всеукраїнського товариства "Просвіта"
                           імені Тараса Шевченка
 
     ЩЕРБИНІ             - редакторові відділу газети "Вечірній
Володимиру Анатолійовичу   Київ"
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
 
     ВАСИЛОВУ            - завідувачеві відділення Чернівецької
Василю Михайловичу         обласної клінічної лікарні
 
     ГУСЄВІЙ             - заступникові голови Київської міської
Ніні Павлівні              організації Товариства Червоного
                           Хреста України
 
     КНЯЗЕВИЧУ           - заступникові Керівника Державного
Василю Михайловичу         управління справами
 
     МИНДЮКУ             - головному лікареві Львівської обласної
Олександру Володимировичу  дитячої спеціалізованої клінічної
                           лікарні
 
     ОЛІЙНІЧЕНКУ         - головному лікареві Київської міської
Геннадію Петровичу         онкологічної лікарні
 
     ПАВЛЕНКО            - завідувачеві відділення Київської
Ганні Петрівні             міської клінічної лікарні N 16
 
     ЯКУБІ               - головному лікареві Ніжинського
Валерію Михайловичу        пологового будинку, Чернігівська
                           область
 
               "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
 
     НІКОЛАЄНКУ          - заступникові директора - директору
Богдану Васильовичу        управління державного підприємства
                           "Новатор", м. Хмельницький
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
 
     ШАПІРУ              - генеральному директорові акціонерного
Іллі Ароновичу             товариства "Дніпропетровський трубний
                           завод"
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
 
     БАБИНЕЦЬ            - доцентові Львівської державної
Надії Данилівні            музичної академії імені М.В. Лисенка
 
     ГОРБЕНКУ            - заступникові завідувача кафедри
Сергію Семеновичу          Інституту мистецтв Національного
                           педагогічного університету імені
                           М.П. Драгоманова, м. Київ
 
     ЗЕЛЕНІЙ             - головному бібліотекареві Херсонської
Лідії Іванівні             обласної наукової універсальної
                           бібліотеки імені Олеся Гончара
 
     ЛИХОШВАЮ            - поетові-пісняреві, м. Полтава
Анатолію Олексійовичу
 
     МЕРЗЛЕНКУ           - художньому керівникові та диригенту
Віктору Івановичу          самодіяльної народної капели
                           бандуристів Палацу культури
                           акціонерного товариства
                           "Дніпропетровський металургійний
                           завод імені Петровського"
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
 
     АНТОНЮКУ            - директорові спеціалізованої
Василю Олександровичу      середньої школи N 301 міста Києва
 
     ДЕМЧЕНКО            - доцентові Чернігівського
Тамарі Павлівні            педагогічного університету
 
     КОЗУБОВСЬКОМУ       - директорові Вижницького коледжу
Дмитру Онуфрійовичу        прикладного мистецтва імені
                           В.Ю. Шкрібляка, Чернівецька область
 
     КОРОЛЮ              - директорові спеціалізованої середньої
Миколі Петровичу           школи N 16 міста Києва
 
     МИЦКАНУ             - завідувачеві кафедри Прикарпатського
Богдану Михайловичу        національного університету імені Василя
                           Стефаника
 
     ПОЛОВЦЮ             - завідувачеві кафедри українознавства і
Володимиру Михайловичу     політології Чернігівського державного
                           педагогічного університету імені
                           Т.Г. Шевченка
 
     РИЛЯКУ              - начальникові Закарпатського обласного
Івану Івановичу            управління з фізичного виховання та
                           спорту
 
     СЛАВГОРОДСЬКІЙ-     - завідувачеві кафедри Південного
КУРПІЄВІЙ                  філіалу "Кримський агротехнологічний
Лідії Єпіфанівні           університет" Національного аграрного
                           університету, м. Сімферополь
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
 
     ДЕРЕВ'ЯНКУ          - головному інженерові акціонерного
Василю Вікторовичу         товариства "М'ясокомбінат "Ятрань",
                           м. Кіровоград
 
     РИБЧИЧУ             - генеральному директорові дочірньої
Іллі Йосиповичу            компанії "Укргазовидобування"
                           Національної акціонерної компанії
                           "Нафтогаз України", Харківська область
 
     ШПАКУ               - віце-президентові концерну
Олександру Григоровичу     "Укрросметал", народному депутатові
                           України III скликання, м. Суми
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
 
     БУЧАКУ              - директорові Рівненського обласного
Ананію Олександровичу      центру соціальних служб для сім'ї,
                           дітей та молоді
 
     ВАДЗЮК              - директорові Тернопільського обласного
Ользі Володимирівні        центру соціальних служб для сім'ї,
                           дітей та молоді
 
     КОСТЮЧЕНКУ          - головному консультантові Центральної
Петру Дмитровичу           приймальні Президента України
                           департаменту служби Секретаріату
                           Президента України
 
     ПІНЧУК              - заступникові директора Державної
Ірині Миколаївні           соціальної служби для сім'ї, дітей та
                           молоді
 
     СКУПІНСЬКОМУ        - начальникові управління Фонду
Віталію Йосиповичу         соціального страхування від нещасних
                           випадків на виробництві та професійних
                           захворювань України у Луганській
                           області
 
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
 
     ДЕРЕВ'ЯНКУ          - директорові державного підприємства
Василю Миколайовичу        дослідного господарства "Новокаховське"
                           Нікітського ботанічного саду,
                           Херсонська область
 
     КРУТІЮ              - головному агроному товариства
Якову Григоровичу          "Агрофірма "Маяк" Котелевського району,
                           Полтавська область
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
 
     БЕРВЕЦЬКОМУ         - начальникові відділу Міністерства
Володимиру Федоровичу      будівництва, архітектури та
                           житлово-комунального господарства
                           України
 
     ГАЛИЦЬКОМУ          - інженерові Українського державного
Анатолію Борисовичу        центру радіочастот, м. Київ
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     ГАВРИШ              - голові правління Харківської обласної
Тетяні Степанівні          благодійної організації "Благодійний
                           фонд "Ренесанс"
 
     ГУЛИКУ              - голові господарського суду
Григорію Степановичу       Львівської області
 
     ЄРЬОМЕНКУ           - начальникові Херсонського управління
В'ячеславу Григоровичу     юстиції
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
 
     НАЙДЕНУ             - художникові-живописцю, м. Черкаси.
Євгену Семеновичу
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 18 січня 2007 року
          N 21/2007





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.24789
EUR30.68113
RUB0.40849
PLN7.08457
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка