Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 14-ї річниці незалежності України

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
            з нагоди 14-ї річниці незалежності України
 
 
     За значний особистий внесок у соціально-економічний, науковий
та культурний розвиток України, вагомі трудові здобутки та активну
громадську діяльність  п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
 
     МОВЧАНА              - народного депутата України
Павла Михайловича
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
 
     АНТОНЦЯ              - Героя України, голову
Семена Свиридоновича        сільськогосподарського акціонерного
                            товариства "Обрій" Шишацького району,
                            Полтавська область
 
     ГОЛОВАТОГО           - народного депутата України
Сергія Петровича
 
     ГОРЛОВСЬКОГО         - голову спостережної ради акціонерного
Захара Іосьєвича            товариства "Електромаш", м. Херсон
 
     ГРИШКА               - народного артиста України, м. Київ
Володимира Даниловича
 
     КРИВЕНКА             - заступника голови Судової палати у
Віктора Васильовича         цивільних справах Верховного Суду
                            України, голову Ради суддів України
 
     МАРТИНЮКА            - народного депутата України
Адама Івановича
 
     ПАСІЧНИКА            - директора реабілітаційного центру
Василя Івановича            громадської організації "Центр
                            медико-соціальної реабілітації
                            дітей-інвалідів "Відродження",
                            м. Чернігів
 
     СТРЕТОВИЧА           - народного депутата України
Володимира Миколайовича
 
     ТОМИЧА               - народного депутата України
Івана Федоровича
 
     ТРОНЬКА              - Героя України, академіка НАН України,
Петра Тимофійовича          м. Київ
 
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
 
     ГУРСЬКОГО            - Голову ради організації ветеранів
Олексія Георгійовича        Одеської області
 
     ДЗЕНЗЕРСЬКОГО        - директора Інституту транспортних
Віктора Олександровича      систем і технологій НАН України,
                            м. Дніпропетровськ
 
     ЗІНКЕВИЧА            - соліста-вокаліста Волинської обласної
Василя Івановича            філармонії, народного артиста України
 
     КАФАРСЬКОГО          - народного депутата України
Володимира Івановича
 
     МУРАВЧЕНКА           - Генерального конструктора державного
Федора Михайловича          підприємства "Запорізьке машинобудівне
                            конструкторське бюро "Прогрес" імені
                            академіка О.Г. Івченка
 
     ОХРІМЕНКА            - художнього керівника - директора
Василя Івановича            Київського муніципального духового
                            оркестру
 
     ЧУБАРОВА             - народного депутата України
Рефата Абдурахмановича
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     БОНДАРЯ              - генерального директора акціонерного
Анатолія Олександровича     товариства "Корюківська фабрика
                            технічних паперів", Чернігівська
                            область
 
     ГУДИМУ               - народного депутата України
Олександра Миколайовича
 
     КАЛУЖСЬКОГО          - машиніста відособленого підрозділу
Володимира Георгійовича     "Шахтоуправління імені В.М. Бажанова"
                            державного підприємства
                            "Макіїввугілля", Донецька область
 
     КРИВИЦЬКОГО          - Луцького міського голову, Волинська
Антона Федоровича           область
 
     КУЗОВКІНА            - директора державного підприємства
Володимира Борисовича       "Львівський державний ювелірний завод"
 
     МОРОЗА               - генерального директора товариства
Петра Микитовича            спільного підприємства "Укрінтерм",
                            Київська область
 
     ОМЕЛЬЧУКА            - голову правління Державного фонду
Валерія Олексійовича        сприяння молодіжному житловому
                            будівництву при Кабінеті Міністрів
                            України
 
     ПАЩУКА               - Надзвичайного і Повноважного Посла
Віктора Вікторовича         України в Республіці Куба
    (посмертно)
 
     ПОПЕНКА              - головного лікаря санаторію "Нижня
Анатолія Федоровича         Ореанда", Автономна Республіка Крим
 
     ПШІНЬКА              - ректора Дніпропетровського
Олександра Миколайовича     національного університету
                            залізничного транспорту імені
                            академіка В. Лазаряна
 
     РИЖЕНКОВА            - голову правління - генерального
Олександра Миколайовича     директора акціонерного товариства
                            "Донецький металургійний завод"
 
     СУМБАТОВА            - голову правління акціонерного
Рубена Ашотовича            товариства "Сумбуд"
 
     ШПАКА                - голову правління - генерального
Анатолія Лукича             директора акціонерного товариства
                            "Смілянський машинобудівний завод",
                            Черкаська область
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     АКІМОВА              - заступника командира 5-го
Олександра Андрійовича      воєнізованого гірничорятувального
                            загону Державної воєнізованої
                            гірничорятувальної служби у вугільній
                            промисловості, Луганська область
 
     АНДРЕЄВА             - голову ради старійшин Полтавської
Петра Андрійовича           обласної організації соборного
                            козацтва України "Січ"
 
     АНДРЮЩАКА            - гірника очисного вибою шахти
Олександра Андрійовича      "Щегловська-Глибока" державного
                            акціонерного товариства
                            "Шахтоуправління Донбас", Донецька
                            область
 
     БЕСПАЛОГО            - народного депутата України
Бориса Яковича
 
     БІЗІЛЮ               - першого заступника голови Берегівської
Ольгу Василівну             районної державної адміністрації,
                            Закарпатська область
 
     БІТЕНСЬКОГО          - завідувача кафедри Одеського
Валерія Семеновича          державного медичного університету,
                            доктора медичних наук
 
     БЛАГОЧЕСТИВОГО       - машиніста електропоїзда державного
Володимира Васильовича      підприємства "Харківський
                            метрополітен"
 
     БОЯРИНА              - генерального директора акціонерного
Олега Петровича             товариства "Єврокар", Закарпатська
                            область
 
     БУДЖЕРАКА            - голову Хмельницької обласної партійної
Олександра Олександровича   організації Всеукраїнського об'єднання
                            "Батьківщина"
 
     ВАСКУЛА              - учасника національно-визвольного руху,
Ореста Петровича            с. Ясногородка Макарівського району,
                            Київська область
 
     ВІЗІРА               - першого заступника голови апеляційного
Анатолія Михайловича        суду Луганської області
 
     ВОВКУНА              - режисера-постановника
Василя Володимировича       культурно-мистецьких заходів, м. Київ
 
     ВОРОНУ               - начальника управління
Олександра Івановича        Господарсько-фінансового департаменту
                            Секретаріату Кабінету Міністрів
                            України
 
     ВРУЦЬКОГО            - голову громадської організації
Валентина Євгеновича        Об'єднання захисту інтересів
                            пенсіонерів по Донецькій області
 
     ВШИВЦЕВУ             - машиніста відособленого підрозділу
Надію Михайлівну            "Групова збагачувальна фабрика
                            "Ровеньківська", Луганська область
 
     ГАВРИША              - начальника Чернігівського лінійного
Олександра Михайловича      виробничого управління магістральних
                            газопроводів
 
     ГАГІШВІЛІ            - швачку акціонерного товариства "Санта
Галину Станіславівну        Україна", м. Первомайськ, Миколаївська
                            область
 
     ГАЙДУКА              - президента консорціуму "Індустріальна
Віталія Анатолійовича       група", м. Київ
 
     ГАРЦУЛУ              - директора приватного підприємства
Ярослава Івановича          "Саміра", м. Львів
 
     ГЛАДКОГО             - сталевара акціонерного товариства
Дмитра Петровича            "Електрометалургійний завод
                            "Дніпроспецсталь" імені А.М. Кузьміна,
                            м. Запоріжжя
 
     ГОРЛОВА              - головного редактора газети "Голос
Анатолія Федоровича         України", м. Київ
 
     ДЗЮБУ                - гірника очисного вибою відособленого
Володимира Михайловича      підрозділу "Шахта N 81 "Київська"
                            державного підприємства
                            "Ровенькиантрацит", Луганська область
 
     ДІДОВЦЯ              - учителя Чернігівської
Михайла Леонтійовича        загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 7
 
     ДОБРОВОЛЬСЬКОГО      - гірника очисного вибою відособленого
Петра Афанасійовича         підрозділу "Шахта
                            "Довжанська-Капітальна" державного
                            підприємства "Свердловантрацит",
                            Луганська область
 
     ДОВГАНЯ              - голову фермерського господарства
Анатолія Григоровича        "Мрія" Мелітопольського району,
                            Запорізька область
 
     ДОЛИНСЬКОГО          - завідувача підсобного господарства
Ярослава Івановича          державного підприємства
                            "Радивилівський комбінат
                            хлібопродуктів", Рівненська область
 
     ДУБСЬКОГО            - бригадира прохідників відособленого
Миколу Петровича            підрозділу "Шахта імені
                            Ф.Е. Дзержинського" державного
                            підприємства "Ровенькиантрацит",
                            Луганська область
 
     ДУДНИКА              - начальника комунального закладу
Сергія Петровича            "Обласний госпіталь для інвалідів
                            Великої Вітчизняної війни",
                            м. Дніпропетровськ
 
     ДУДНИКОВА            - токаря акціонерного товариства
Сергія Васильовича          "Мотор Січ", м. Запоріжжя
 
     ЗУБКА                - депутата Київської міської ради
Юрія Петровича
 
     ІЛЬЮТКА              - президента акціонерного товариства
Олега Семеновича            "Турбогаз", м. Харків
 
     КАМЧАТНОГО           - керівника апарату Харківської
Валерія Григоровича         обласної державної адміністрації
 
     КАНЧЕРА              - машиніста відокремленого підрозділу
Олексія Ілліча              "Шахта імені М.П. Баракова"
                            акціонерного товариства
                            "Краснодонвугілля", Луганська область
 
     КАПУСТІНА            - начальника дільниці шахти "Степова"
Олександра Степановича      акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     КАРЕЛОВА             - гірника очисного вибою відокремленого
Сергія Леонідовича          підрозділу "Шахтоуправління імені
                            В.М. Бажанова" державного підприємства
                            "Макіїввугілля", Донецька область
 
     КАЧУРА               - народного депутата України
Павла Степановича
 
     КИРИКА               - Надзвичайного і Повноважного Посла
Віктора Андрійовича         України в Республіці Хорватія
 
     КІРОЯНЦА             - народного депутата України
Сергія Георгійовича
 
     КЛЮЧКОВСЬКОГО        - народного депутата України
Юрія Богдановича
 
     КОБЕВКА              - шеф-редактора газети "Час",
Петра Дмитровича            м. Чернівці
 
     КОЖАНА               - генерального директора товариства
Володимира Дмитровича       "Краківський ринок", м. Львів
 
     КОНОНЕНКА            - керуючого Херсонською філією
Володимира Григоровича      товариства "Український промисловий
                            банк"
 
     КОРОТКОВА            - електрослюсаря акціонерного товариства
Володимира Леонідовича      "Вугільна компанія "Шахта
                            "Красноармійська-Західна N 1",
                            Донецька область
 
     КОСІВА               - народного депутата України
Михайла Васильовича
 
     КРИВДИКА             - голову Черкаського обласного
Петра Андрійовича           відділення Всеукраїнського об'єднання
                            ветеранів
 
     ЛЕВІТА               - генерального директора акціонерного
Віктора Вікторовича         товариства "А/Т "Глини Донбасу",
                            Донецька область
 
     ЛІПЕЦЬКОГО           - директора акціонерного товариства
Леона Романовича            "Бердичівський пивоварний завод",
                            Житомирська область
 
     ЛЮЛЮ                 - голову правління - головного лікаря
Ігоря Івановича             акціонерного товариства "Обласна
                            стоматологічна поліклініка", Вінницька
                            область
 
     ЛЯПУНА               - слюсаря-ремонтника Горлівського
Миколу Івановича            районного управління державного
                            виробничого підприємства
                            "Укрпромводчормет", Донецька область
 
     МАЗУРЯКА             - головного лікаря Херсонського
Олега Петровича             обласного кардіологічного диспансеру
 
     МАМОНТОВА            - заступника головного редактора газети
Віктора Івановича           "Одеські вісті"
 
     МАРЧЕНКА             - директора шахти "Межирічанська"
Миколу Давидовича           державного підприємства "Львіввугілля"
 
     МАСТІЯ               - голову правління виробничого
Василя Васильовича          сільськогосподарського кооперативу
                            "Святець" Теофіпольського району,
                            Хмельницька область
 
     МАТВІЄНКА            - учасника національно-демократичного
Василя Хомовича             руху, м. Яготин, Київська область
 
     МЕЛЬНИЧУКА           - народного депутата України
Михайла Васильовича
 
     МЕРКОТАНА            - лікаря Іванківської центральної
Георгія Трохимовича         районної лікарні, Київська область
 
     МИКОЛИШИНА           - голову міської організації
Олексія Миколайовича        Всеукраїнського товариства "Просвіта"
                            імені Тараса Шевченка, м. Вишневе,
                            Київська область
 
     МІЗЯКА               - генерального директора акціонерного
Леоніда Єгоровича           товариства "Стирол Пак", Донецька
                            область
 
     НИКОЛАЙЧУКА          - старшого майстра акціонерного
Сергія Миколайовича         товариства "Криворізький
                            гірничо-металургійний комбінат
                            "Криворіжсталь", Дніпропетровська
                            область
 
     ОЛІЙНИКА             - Надзвичайного і Повноважного Посла
Анатолія Тимофійовича       України в Республіці Ірак
 
     ОЛІЙНИКА             - голову правління акціонерного
Ігоря Мирославовича         товариства "Житлобуд",
                            м. Івано-Франківськ
 
     ОРОБЦЯ               - народного депутата України
Юрія Миколайовича
 
     ОСКОЛОВА             - директора Чернівецького обласного
Петра Васильовича           інституту післядипломної педагогічної
                            освіти
 
     ОХРІМЕНКА            - вибійника підрозділу "Шахтоуправління
Юрія Івановича              імені В.І. Леніна" відокремленого
                            підрозділу "Артемвугілля", Донецька
                            область
 
     ПАЛЬВАЛЯ             - горнового доменної печі акціонерного
В'ячеслава Олександровича   товариства "Запорізький металургійний
                            комбінат "Запоріжсталь"
 
     ПАЛЬЧУНОВА           - голову Балаклавської районної ради
Павла Васильовича           ветеранів міста Севастополя
 
     ПЕРМЯКОВУ            - начальника цеху акціонерного
Зінаїду Олександрівну       товариства "Сімферопольський
                            консервний завод імені С.М. Кірова",
                            Автономна Республіка Крим
 
     ПЕТЬОВКУ             - Мукачівського міського голову,
Василя Васильовича          Закарпатська область
 
     ПОРОВСЬКОГО          - учасника національно-демократичного
Миколу Івановича            руху, м. Київ
 
     ПУСТОВОЙТА           - гірника шахти імені Героїв космосу
Олексія Григоровича         акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     РАБЧЕНЮКА            - головного інженера акціонерного
Михайла Петровича           товариства "Славутський руберойдовий
                            завод", Хмельницька область
 
     РАДЮКА               - начальника будівельного управління
Володимира Яковича          N 26 холдингової компанії
                            "Київміськбуд"
 
     РУДЯ                 - голову правління акціонерного
Петра Володимировича        товариства "Житомирський
                            маслозавод"
 
     САГІНОВА             - механіка теплохода "Україна"
Георгія Івановича           акціонерного товариства "Українське
                            Дунайське пароплавство", Одеська
                            область
 
     САЄНКА               - голову фермерського господарства
Михайла Михайловича         "Самара" Новомосковського району,
                            Дніпропетровська область
 
     СЕЛІЩЕВУ             - начальника станцій державного
Ларису Василівну            підприємства "Харківський
                            метрополітен"
 
     СЕМЕНИШИНА           - машиніста шахти "Павлоградська"
Василя Васильовича          акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     СЕМЕНОВА             - директора товариства "Саторі-С",
Андрія Віталійовича         Кіровоградська область
 
     СЕНИЩА               - заступника Голови Національного банку
Павла Миколайовича          України
 
     СЛЄПОКУРОВУ          - швачку акціонерного товариства "Фірма
Галину Іванівну             "Стиль", м. Луганськ
 
     СМІРНОВА             - голову правління - генерального
Ігоря Христофоровича        директора акціонерного товариства
                            "Донбасенерго", Донецька область
 
     СМОЛАНКУ             - завідувача кафедри Ужгородського
Володимира Івановича        національного університету,
                            Закарпатська область
 
     СОБОЛЄВА             - народного депутата України
Сергія Владиславовича
 
     СТЕЦЬКІВА            - президента Національної телекомпанії
Тараса Степановича          України, м. Київ
 
     СТРИГУНА             - генерального директора державного
Леоніда Юрійовича           підприємства "Готельний комплекс
                            "Національний", м. Київ
 
     СУСЛОВА              - Сквирського міського голову, Київська
Євгена Івановича            область
 
     СУХОВОГО             - слюсаря-ремонтника товариства
Юрія Олександровича         "Стиролбудмонтаж", Донецька область
 
     ТАРАНА               - громадського активіста, смт Гребінки,
Миколу Полікарповича        Київська область
 
     ТАРАСЕНКО            - Роздолівського сільського голову,
Наталю Семенівну            Артемівський район, Донецька область
 
     ТИМОШЕНКА            - начальника цеху акціонерного
Миколу Івановича            товариства "Інгулецький
                            гірничо-збагачувальний комбінат",
                            Дніпропетровська область
 
     ТОЛОКА               - директора Запорізького інституту імені
В'ячеслава Олександровича   гетьмана Петра Сагайдачного
 
     ХІМІОНА              - заступника керуючого акціонерним
Віктора Сидоровича          товариством "Київелектромонтаж"
 
     ХОМЕНКА              - головного наукового співробітника
Івана Івановича             Мліївського інституту садівництва
                            імені Л.П. Симиренка УААН, академіка
                            УААН, Черкаська область
 
     ХРІМЛІ               - директора акціонерного товариства
Василя Герасимовича         "Супутник-Донецьк", Донецька область
 
     ЧЕБОТАРЬОВА          - прохідника відособленого підрозділу
Володимира Павловича        "Шахта імені В.В. Вахрушева"
                            державного підприємства
                            "Ровенькиантрацит", Луганська область
 
     ЧЕРНОВЕЦЬКОГО        - народного депутата України
Леоніда Михайловича
 
     ЧЕРНЯВСЬКОГО         - вальцетокаря Вальцетокарного заводу
Леоніда Євгеновича          Лутугинського державного
                            науково-виробничого валкового
                            комбінату, Луганська область
 
     ШАПОВАЛЕНКА          - комерційного директора акціонерного
Віктора Вікторовича         товариства "Пологівський
                            олійно-екстракційний завод",
                            Запорізька область
 
     ШЕВЧУКА              - Постійного представника України при
Анатолія Анатолійовича      Раді Європи
 
     ШЕСТОПАЛОВА          - начальника управління Київської
Сергія Вадимовича           міської державної адміністрації
 
     ШПАКА                - заступника директора товариства
Ігоря Олександровича        "Рутенія", м. Вишневе, Київська
                            область
 
     ЮДІНА                - директора Єнакіївського районного
Юрія Олександровича         управління державного виробничого
                            підприємства "Укрпромводчормет",
                            Донецька область
 
     ЮР'ЄВА               - голову правління обласного
Володимира Івановича        акціонерного товариства
                            "Вінницятурист"
 
     ЯВОРІВСЬКОГО         - народного депутата України
Володимира Олександровича
 
     ЯНКОВСЬКОГО          - віце-президента - заступника голови
Михайла Андрійовича         правління акціонерного товариства
                            "Концерн Стирол", Донецька область
 
     ЯРОВУ                - майстра акціонерного товариства
Аллу Дмитрівну              "Кобеляцький завод продовольчих
                            товарів "Мрія", Полтавська область
 
     ЯРОШЕНКА             - слюсаря акціонерного товариства
Миколу Олександровича       "Сумихімпром"
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
 
     ЗРІБНЯКА             - виконуючого обов'язки професора
Бориса Івановича            Вінницького державного аграрного
                            університету
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
 
     ЛЕЙФУРУ              - голову ради Одеської міської секції
Миколу Петровича            ветеранів війни - однополчан
 
     Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
 
     ПРОКОПЕНКА           - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Павла Миколайовича          м. Одеса
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     АСЛАНОВА             - працівника сільськогосподарського
Али Ганбар огли             підприємства "Полісся" Баранівського
   (посмертно)              району, Житомирська область
 
     ДУБОВИКА             - помічника командира взводу
Юрія Геннадійовича          Оперативного воєнізованого
                            гірничорятувального загону Державної
                            воєнізованої гірничорятувальної служби
                            у вугільній промисловості, Донецька
                            область
 
     ЄГОРОВУ              - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Ірину Іванівну              м. Одеса
 
     ЗЕЛЕНОВА             - командира взводу 3-го воєнізованого
Валерія Олександровича      гірничорятувального загону Державної
                            воєнізованої гірничорятувальної служби
                            у вугільній промисловості, Донецька
                            область
 
     КАРПЮКА              - помічника командира взводу 1-го
Володимира Михайловича      воєнізованого гірничорятувального
                            загону Державної воєнізованої
                            гірничорятувальної служби у вугільній
                            промисловості, Донецька область
 
     КОЛОМІЙЧЕНКО         - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Надію Іванівну              м. Одеса
 
     УЛЬЯНОВА             - командира відділення 6-го
Миколу Володимировича       воєнізованого гірничорятувального
                            загону Державної воєнізованої
                            гірничорятувальної служби у вугільній
                            промисловості, Донецька область
 
     Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
 
     БАБІЙ                - генерального директора обласного
Ольгу Михайлівну            телебачення "Галичина",
                            Івано-Франківська область
 
     ШИРЯЄВУ              - голову фонду багатодітних сімей
Ларису Анатоліївну          Калінінського району міста Донецька
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     АХТЯМОВУ             - голову ради Ворошиловської районної
Ганну Олексіївну            організації ветеранів міста Донецька
 
     АШИХМІНУ             - медичну сестру Херсонського обласного
Ніну Іванівну               кардіологічного диспансеру
 
     БОГОСЛОВСЬКУ         - швачку акціонерного товариства "Фірма
Тетяну Олександрівну        "Стиль", м. Луганськ
 
     ВОЛІЧЕНКО            - заступника начальника управління
Інну Андріївну              освіти і науки Полтавської обласної
                            державної адміністрації
 
     ГАРАНЧУК             - начальника відділу державного
Наталію Петрівну            підприємства "Державний
                            проектно-вишукувальний та
                            науково-дослідний інститут морського
                            транспорту "ЧорноморНДІпроект",
                            м. Одеса
 
     ГОРБАТЮК             - заступника голови виконкому
Аллу Зіновіївну             Садгірської районної ради міста
                            Чернівців
 
     ГРИГОР'ЄВУ           - суддю Верховного Суду України
Лілію Іванівну
 
     ДЕМ'ЯНОВУ            - першого заступника голови організації
Олександру Максимівну       ветеранів Одеської області
 
     ДЕРКАЧ               - дільничну медичну сестру Мукачівської
Євгенію Михайлівну          центральної районної лікарні,
                            Закарпатська область
 
     ДЕРКАЧ               - голову апеляційного суду
Лідію Іванівну              Тернопільської області
 
     КОРОЛЮК              - активну учасницю громадського руху,
Параску Василівну           жительку села Дорогичівка Заліщицького
                            району, Тернопільська область
 
     КОСТЬЯНОВУ           - директора заводу залізобетонних
Юлію Василівну              виробів акціонерного товариства
                            "Домобудівний комбінат N 4", м. Київ
 
     ЛАПЕНКО              - Зорянського сільського голову,
Надію Сергіївну             Володарський район, Донецька область
 
     ЛИСАК                - оператора машинного доїння
Ганну Володимирівну         сільськогосподарського підприємства
                            "Агрофірма "Обрій" Летичівського
                            району, Хмельницька область
 
     МАЛИШЕВУ             - головного редактора
Валентину Сергіївну         літературно-історичного альманаху
                            "Севастополь"
 
     МИСАК                - начальника управління освіти
Галину Василівну            Вінницької міської ради
 
     ПАВЛІНУ              - голову Красногвардійської районної
Людмилу Сергіївну           ради організації ветеранів війни,
                            праці та військової служби, Автономна
                            Республіка Крим
 
     ПИЛИПЧУК             - маляра Генеральної дирекції з
Ганну Андріївну             обслуговування іноземних
                            представництв, м. Київ
 
     ПРОЦЕНКО             - голову Федерації грецьких товариств
Олександру Іванівну         України, м. Маріуполь, Донецька
                            область
 
     ПУКАЛЮК              - завідувача ферми
Оксану Петрівну             сільськогосподарського виробничого
                            кооперативу імені Л. Українки
                            Дубенського району, Рівненська область
 
     ПУСТОВІТ             - головного інженера акціонерного
Віру Олексіївну             товариства "Кіровоградська швейна
                            фабрика "Зорянка"
 
     САХНЕНКО             - завідувача центральної міськрайонної
Тамару Романівну            аптеки N 217 м. Новограда-Волинського,
                            Житомирська область
 
     СЛОНЬОВСЬКУ          - доцента Прикарпатського національного
Ольгу Володимирівну         університету імені Василя Стефаника,
                            м. Івано-Франківськ
 
     СТАВНІЙЧУК           - заступника Голови Центральної виборчої
Марину Іванівну             комісії
 
     СТАРЮК               - редактора творчого об'єднання художніх
Наталю Вікторівну           програм Дніпропетровської обласної
                            державної телерадіокомпанії
 
     ТАРАН                - голову Ковпаківського районного суду
Світлану Андріївну          міста Сум
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     БАКУМЕНКА            - голову Харківської районної державної
Володимира Борисовича       адміністрації
 
     БАЛАША               - головного спеціаліста управління
Валентина Івановича         Івано-Франківської обласної
                            державної адміністрації
 
     БЕЗРУКОВА            - голову Ренійської районної ради
Миколу Васильовича          ветеранів війни, праці та Збройних
                            Сил, Одеська область
 
     БОНДАРЧУКА           - бригадира акціонерного товариства
Олександра Антоновича       "Трест "Київміськбуд-3"
 
     БОРОВОГО             - голову об'єднаного профспілкового
Юрія Олександровича         комітету державного підприємства
                            "Харківський метрополітен"
 
     БУДЗІЄВСЬКОГО        - директора Оріхівського
Юрія Володимировича         сільськогосподарського технікуму,
                            Запорізька область
 
     ВІТЮКА               - лікаря Боярської центральної районної
Володимира Павловича        лікарні, Київська область
 
     ВЛАСЕНКА             - машиніста акціонерного товариства
Василя Васильовича          "Сумихімпром"
 
     ВОЙЦЕХОВСЬКОГО       - майстра лісу Дергачівського лісництва,
Андрія Антоновича           Харківська область
 
     ГАФТУНЯКА            - майстра державного виробничого
Василя Михайловича          підприємства "Укрпромводчормет",
                            Донецька область
 
     ДЕРИМЕДВІДЬ          - завідувача Суличівського
Ніну Макарівну              фельдшерського пункту, Чернігівська
                            область
 
     ДОНДИКА              - начальника управління Секретаріату
Миколу Івановича            Центральної виборчої комісії
 
     ЗАБИЙВОРОТУ          - монтажника шахтобудмонтажного
Миколу Михайловича          управління N 2 акціонерного товариства
                            "Донецькшахтобудмонтаж"
 
     ЗАЙЧЕНКА             - тесляра акціонерного товариства
Віталія Миколайовича        "Сумбуд"
 
     ЗЕЛЕНСЬКОГО          - бригадира мулярів товариства
Михайла Миколайовича        "Солстрой", м. Київ
 
     КАЛІНІНА             - бригадира гірників шахти імені
Віктора Васильовича         М.І. Сташкова акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     КАРПОВЕЦЬ            - кухаря комбінату громадського
Валентину Леонідівну        харчування Березнівського районного
                            споживчого товариства, Рівненська
                            область
 
     КІБКАЛА              - старшого наукового співробітника
Віктора Олексійовича        Краснокутської дослідної станції
                            садівництва, Харківська область
 
     КОЛЕСНИКА            - монтажника шахтобудмонтажного
Анатолія Михайловича        управління N 4 акціонерного
                            товариства "Донецькшахтобудмонтаж"
 
     КОТВІЦЬКОГО          - віце-президента акціонерного
Ігоря Олександровича        товариства "Інвестор", м. Харків
 
     КРИВОНОСА            - начальника дільниці філії "Шахта
Миколу Павловича            "Павлоградська" акціонерного
                            товариства "Павлоградвугілля",
                            Дніпропетровська область
 
     ЛУПЕЙКА              - літератора, м. Бородянка, Київська
Віктора Юхимовича           область
 
     МАЗУРОВА             - токаря дослідного виробництва
Анатолія Костянтиновича     акціонерного товариства "Український
                            науково-дослідний інститут
                            аналітичного приладобудування",
                            м. Київ
 
     МАЦЬКА               - тракториста-комбайнера селянського
Дмитра Миколайовича         фермерського господарства "Україна"
                            Березнівського району, Рівненська
                            область
 
     МИХАЙЛОВА            - горнового акціонерного товариства
Володимира Олексійовича     "Алчевський металургійний комбінат",
                            Луганська область
 
     НІКІТІНА             - старшого виробничого майстра
Володимира Борисовича       акціонерного товариства "Запорізький
                            завод феросплавів"
 
     НОСОВЦЯ              - бригадира шахтобудмонтажного
Євгена Васильовича          управління N 7 акціонерного товариства
                            "Донецькшахтобудмонтаж"
 
     ПАНЧЕНКО             - готувача шихти акціонерного товариства
Валентину Іванівну          "Полтавський завод медичного скла"
 
     ПЕРЕПЕЛИЦЮ           - механізатора виробничого
Олександра Григоровича      сільськогосподарського кооперативу
                            "Колос" Компаніївського району,
                            Кіровоградська область
 
     ПЛАКСЮ               - голову фермерського господарства
Сергія Лукича               "Журавушка" Броварського району,
                            Київська область
 
     ПРОКОПОВА            - адвоката, м. Харків
Павла Олександровича
 
     РЕШЕТІЛОВА           - машиніста акціонерного товариства
Дмитра Михайловича          "Балаклавське рудоуправління імені
                            О.М. Горького", м. Севастополь
 
     РИХЛЮК               - машиніста акціонерного товариства
Любов Василівну             "Південний гірничо-збагачувальний
                            комбінат", Дніпропетровська область
 
     СВІТЛИЧНОГО          - токаря акціонерного товариства
Володимира Івановича        "Холдингова компанія
                            "Луганськтепловоз"
 
     СМОРОДІНА            - регулювальника акціонерного товариства
Юрія Миколайовича           "Радій", м. Кіровоград
 
     СТРІГАНОВА           - заступника начальника управління
Валерія Миколайовича        Секретаріату Центральної виборчої
                            комісії
 
     ШЕВЧЕНКА             - машиніста шахти "Степова"
Геннадія Васильовича        акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     ВАСИЛЕНКУ            - солістові-вокалістові Національного
Олександру Миколайовичу     ансамблю солістів "Київська камерата"
 
     ВІТЧЕНКУ             - артистові Луганського обласного
Дмитру Івановичу            російського драматичного театру
 
     МЕЛЬНИКУ             - директорові, артистові
Михайлу Васильовичу         Дніпропетровського українського
                            театру одного актора "Крик"
 
     РУБИНСЬКОМУ          - артистові Харківського державного
Олексію Юрійовичу           академічного театру ляльок імені
                            В.А. Афанасьєва
 
     ШАПОВАЛОВУ           - концертмейстерові симфонічного
Ігорю Петровичу             оркестру Харківської обласної
                            філармонії
 
     ЯКИМЧУКУ             - артистові Волинського обласного
Олександру Павловичу        українського музично-драматичного
                            театру імені Т.Г. Шевченка
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     ВАКАРЧУКУ            - солістові гурту "Океан Ельзи", м. Київ
Святославу Івановичу
 
     ЖИГУНУ               - художньому керівникові та диригентові
Олександру Івановичу        народної хорової капели "Почайна",
                            м. Київ
 
     КОЛЕСНИКОВУ          - солістові-інструменталістові,
Валерію Володимировичу      м. Донецьк
 
     КОРЖЕНЕВСЬКОМУ       - солістові-вокалістові Тернопільської
Леоніду Макаровичу          обласної філармонії
 
     КОРІНЦЮ              - солістові-вокалістові Чернівецької
Леоніду Васильовичу         обласної філармонії
 
     КРАВЦОВУ             - артистові Луганського обласного
Євгену Дмитровичу           російського драматичного театру
 
     НИЩУКУ               - співакові, м. Київ
Євгену Миколайовичу
 
     ОВЧАРЧИНУ            - артистові Національного оркестру
Володимиру Броніславовичу   народних інструментів України, м. Київ
 
     ОМЕЛЬЧЕНКО           - солістці вокального тріо Харківського
Людмилі Григорівні          міського театру народної музики
                            України "Обереги"
 
     ОСИПЕНКО             - солістці вокального тріо Харківського
Вікторії Володимирівні      міського театру народної музики
                            України "Обереги"
 
     ПОДОЛЬЧУКУ           - концертмейстерові оркестру Донецького
Володимиру Васильовичу      академічного державного театру опери
                            та балету імені А.Б. Солов'яненка
 
     ПРИЙМАКУ             - солістові опери Національного
Павлу Івановичу             академічного театру опери та балету
                            України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
 
     ПРИЙМАКУ             - солістові опери Національного
Петру Івановичу             академічного театру опери та балету
                            України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
 
     СКРИПЦІ              - солістові гурту "ВВ", м. Київ
Олегу Юрійовичу
 
     ФОМЕНКУ              - солістові гурту "Мандри", м. Київ
Сергію Миколайовичу
 
     ШИШКИНІЙ             - солістці вокального тріо Харківського
Олені Анатоліївні           міського театру народної музики
                            України "Обереги"
 
     ЯРИШУ                - головному балетмейстерові Волинського
Олексію Михайловичу         обласного українського
                            музично-драматичного театру імені
                            Т.Г. Шевченка
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
 
     АНДРУШКІВУ           - виконробові корпорації будівельних
Михайлу Івановичу           підприємств "Карпатбуд", м. Львів
 
     БАРАНОВСЬКОМУ        - голові правління акціонерного
Михайлу Івановичу           товариства "Фірма "Укрпромспецбуд",
                            м. Київ
 
     БРИГАДИРУ            - консультантові голови правління
Олегу Михайловичу           акціонерного товариства "Березовицький
                            комбінат "Будіндустрія", Тернопільська
                            область
 
     ВОЛОВІКОВУ           - заступникові генерального директора -
Анатолію Павловичу          начальникові управління акціонерного
                            товариства "Маріупольський
                            металургійний комбінат імені Ілліча",
                            Донецька область
 
     ГУЛЛЄРУ              - начальникові управління капітального
Володимиру Іллічу           будівництва, реконструкції та
                            ремонту Миколаївського міськвиконкому
 
     ІВАНЮКУ              - заступникові начальника управління
Михайлу Кириловичу          містобудування і архітектури
                            Івано-Франківської обласної державної
                            адміністрації
 
     КАРПЕНКУ             - директорові Херсонського
Віктору Леонтійовичу        міжгосподарського колективного
                            шляхобудівельного підприємства
 
     КАФІЄВУ              - заступникові генерального директора
Костянтину Петровичу        акціонерного товариства "Київпроект"
 
     КУХМАЮ               - голові правління акціонерного
Миколі Івановичу            товариства "Миколаївське
                            спеціалізоване управління N 139"
 
     ЛУЦІВУ               - виконавчому директорові
Степану Михайловичу         реабілітаційного центру "Еліта",
                            м. Львів
 
     МОЛІВЕРОВУ           - директорові приватного
Олександру Сергійовичу      проектно-будівельного комплексу
                            "Масстрой", м. Дніпропетровськ
 
     ОДАРЮКУ              - директорові товариства "Хімбуд-3",
Олексію Андрійовичу         м. Шостка, Сумська область
 
     ПОПЕЛЬНЮХУ           - директорові товариства
Анатолію Федоровичу         науково-виробничого підприємства
                            "Нафтогазсервіс", м. Гадяч, Полтавська
                            область
 
     СУХОВЕРШКУ           - начальникові колективного підприємства
В'ячеславу Івановичу        "Луцька дорожна пересувна механізована
                            колона", Волинська область
 
     ШВЕДУ                - директорові виробничого підприємства
Ярославу Степановичу        "Прикарпатагрогазсервіс",
                            Івано-Франківська область
 
     ЯНКОВСЬКОМУ          - голові правління акціонерного
Євгенію Олексійовичу        товариства "Опорядбуд", м. Харків
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
 
     ГІНДІСУ              - керівникові відділу державного
Олександру Петровичу        підприємства "Науково-дослідний
                            технологічний інститут "Темп",
                            м. Одеса
 
     ЖУЧЕНКУ              - проректорові з навчальної роботи
Сергію Павловичу            Вінницького національного медичного
                            університету імені М.І. Пирогова,
                            доктору медичних наук
 
     ІРСІ                 - начальникові відділу акціонерного
Віктору Миколайовичу        товариства "Маріупольський
                            металургійний комбінат імені Ілліча",
                            Донецька область
 
     МАГЕРАМОВУ           - головному конструкторові підприємства
Лютфалію Курбан-Алійовичу   "Харківське конструкторське бюро з
                            машинобудування імені О.О. Морозова"
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
 
     БАРАХТІ              - учительці Бердянської
Тетяні Дмитрівні            загальноосвітньої школи-інтернату для
                            дітей сиріт та дітей, які залишилися
                            без піклування батьків, Запорізька
                            область
 
     ЛАСКІЙ               - учительці-методистові середньої школи
Ірині Валентинівні          N 50 міста Львова
 
     ЛЯСОЦЬКОМУ           - учителеві Улашанівського
Сергію Вікторовичу          навчально-виховного комплексу
                            Славутського району, Хмельницька
                            область
 
     МОСКАЛЬЧУК           - учительці Черкаського колегіуму
Валентині Михайлівні        "Берегиня"
 
     НАКОНЕЧНОМУ          - директорові Бучанської спеціалізованої
Михайлу Петровичу           загальноосвітньої школи-інтернату
                            I-III ступенів для дітей-сиріт та
                            дітей, позбавлених батьківського
                            піклування, Київська область
 
     НОЛІКОВУ             - учителеві Луганської середньої
Віктору Миколайовичу        загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 13
 
     ОВСАК                - учительці-методистові Іршавської
Ганні Андріївні             загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 1, Закарпатська область
 
     СИДОРЕНКОВІЙ         - викладачеві Кременчуцького
Ользі Панасівні             педагогічного училища імені
                            А.С. Макаренка, Полтавська область
 
     СИЗОВІЙ              - учительці, заступникові директора
Ларисі Володимирівні        гімназії N 2 міста Одеси
 
     ТРУШЕНКУ             - учителеві Синельниківської
Євгену Григоровичу          загальноосвітньої школи N 5,
                            Дніпропетровська область
 
     ШЕВЧЕНКО             - учительці Луганської середньої
Ользі Іванівні              загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 47
 
     ШЕВЧЕНКО             - учительці Київської загальноосвітньої
Світлані Григорівні         школи I-III ступенів N 296
 
     ШПИР                 - учительці Трохимівської
Ніні Григорівні             загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            Іванівського району, Херсонська
                            область
 
     ЯКОВЕНКУ             - учителеві Кролевецької спеціалізованої
Федору Степановичу          загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 1, Сумська область
 
                "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
 
     ГАВРИШКЕВИЧУ         - директорові музею-заповідника
Ігорю Степановичу           "Личаківський цвинтар", художникові,
                            м. Львів
 
     ДОЛІНСЬКОМУ          - головному диригентові академічного
Олександру Михайловичу      симфонічного оркестру імені
                            С.С. Прокоф'єва Донецької обласної
                            філармонії
 
     КАПТАН               - начальникові управління культури і
Світлані В'ячеславівні      мистецтва Тернопільської міської
                            ради
 
     КІЦИЛІ               - викладачеві Тернопільського
Юрію Вітольдовичу           державного музичного училища імені
                            Соломії Крушельницької
 
     КОВАЛИКУ             - режисерові мистецької агенції
Андрію Ярославовичу         "Арт-Велес", м. Київ
 
     МОШИКУ               - голові Сумського обласного відділення
Миколі Григоровичу          Національної спілки кобзарів України
 
     САВЧУКУ              - керівникові Івано-Франківського
Володимиру Ярославовичу     муніципального камерного хору
                            "Галицькі передзвони"
 
     СЕМЕНКО              - головному художникові Львівського
Світлані Олексіївні         будинку моделей "Галмода"
 
     ТИМОЖИНСЬКОМУ        - композиторові, старшому викладачеві
Віктору Анатолійовичу       Волинського державного училища
                            культури і мистецтв
 
     ХЕТЧИКОВУ            - режисерові мистецької агенції
Олексію Васильовичу         "Арт-Велес", м. Київ
 
     ЦИКЛІНСЬКОМУ         - директорові - художньому керівникові
Ігорю Михайловичу           Дрогобицького муніципального камерного
                            хору "Легенда", Львівська область
 
     ШЕРГЕЮ               - директорові Тернопільської обласної
Григорію Платоновичу        філармонії
 
     ШЕРЕТІ               - директорові Березанської школи
Марії Іванівні              мистецтв, Київська область
 
     ШИБАНОВУ             - мистецтвознавцю, начальникові відділу
Георгію Миколайовичу        Чорнухинської районної державної
                            адміністрації, Полтавська область
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
 
     АНІСІМОВУ            - деканові, завідувачу кафедри
Анатолію Васильовичу        Київського національного університету
                            імені Тараса Шевченка, докторові
                            фізико-математичних наук, професорові
 
     БРИКУ                - першому віце-президентові
Михайлу Теодоровичу         Національного університету
                            "Києво-Могилянська академія",
                            докторові хімічних наук, професорові
 
     ВЛАСЮКУ              - першому заступникові директора
Олександру Степановичу      Національного інституту стратегічних
                            досліджень, докторові економічних
                            наук, професорові, м. Київ
 
     ВОЛОШИНУ             - ректорові Приазовського державного
В'ячеславу Степановичу      технічного університету, докторові
                            технічних наук, професорові,
                            м. Маріуполь, Донецька область
 
     ГОЛУБЦЮ              - завідувачу кафедри Національного
Володимиру Михайловичу      лісотехнічного університету,
                            докторові технічних наук, професорові,
                            м. Львів
 
     ГРАНАТУРОВУ          - професорові Одеської національної
Володимиру Михайловичу      академії зв'язку імені О.С. Попова,
                            докторові економічних наук
 
     ДАВИДЮКУ             - проректорові Волинського державного
Георгію Євлампійовичу       університету імені Лесі Українки,
                            докторові фізико-математичних наук,
                            професорові, м. Луцьк
 
     ДИКОМУ               - завідувачу кафедри Івано-Франківського
Богдану Миколайовичу        державного медичного університету,
                            докторові медичних наук, професорові
 
     ДОРОФЄЄВУ            - ректорові Одеської державної академії
Віталію Степановичу         будівництва та архітектури, докторові
                            технічних наук, професорові
 
     ДУДЧЕНКУ             - завідувачу кафедри Української
Миколі Олексійовичу         медичної стоматологічної академії,
                            докторові медичних наук, професорові,
                            м. Полтава
 
     ЖЕБРОВСЬКОМУ         - завідувачу кафедри Кримського
Віктору Вікторовичу         державного медичного університету
                            імені С.І. Георгієвського, докторові
                            медичних наук, професорові
 
     ЗДІОРУКУ             - завідувачу відділу Національного
Сергію Івановичу            інституту стратегічних досліджень,
                            кандидатові філософських наук, м. Київ
 
     КОМЕНДАРЮ            - професорові Ужгородського
Василю Івановичу            національного університету, докторові
                            біологічних наук, Закарпатська область
 
     МАЗУР                - директорові Криворізького ботанічного
Антоніні Юхимівні           саду НАН України, кандидатові
                            біологічних наук, Дніпропетровська
                            область
 
     ПЕНТИЛЮК             - професорові Херсонського державного
Марії Іванівні              університету, докторові педагогічних
                            наук
 
     ТОПЧІЄВУ             - завідувачу кафедри Одеського
Олександру Григоровичу      національного університету імені
                            І.І. Мечникова, докторові географічних
                            наук, професорові
 
     ШАРАПОВУ             - проректорові, завідувачу кафедри
Валерію Михайловичу         Черкаського державного технологічного
                            університету, докторові технічних
                            наук, професорові
 
     ШОРУ                 - завідувачу кафедри Луганського
Науму Анатолійовичу         державного медичного університету,
                            докторові медичних наук, професорові
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"
 
     КОСЯКУ               - донорові, м. Рівне
Олександру Миколайовичу
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
 
     БОНДАРЕНКУ           - ректорові Харківського інституту
Михайлу Івановичу           бізнесу і менеджменту
 
     ГУЛІ                 - начальникові регіонального відділення
Ігорю Володимировичу        Фонду державного майна України по
                            Івано-Франківській області
 
     ГУЦАЛЮК              - начальникові управління Головного
Людмилі Петрівні            контрольно-ревізійного управління
                            України
 
     ДАВИДЕНКО            - головному економістові акціонерного
Ларисі Серафимівні          товариства "Санта Україна",
                            м. Первомайськ, Миколаївська область
 
     ЗІНОВСЬКІЙ           - директорові Броварської філії
Лідії Василівні             акціонерного товариства "Український
                            інноваційний банк", Київська область
 
     КРИВОНОГУ            - головному бухгалтерові Державного
Леоніду Олексійовичу        будівельного комбінату Управління
                            справами Апарату Верховної Ради
                            України
 
     МИКОЛЕНКУ            - першому заступникові начальника
Петру Петровичу             управління Державного казначейства у
                            місті Києві
 
     МОГИЛЬНОМУ           - головному економістові товариства
Олексію Васильовичу         "Довіра" Великобагачанського району,
                            Полтавська область
 
     МОІСЕЄНКО            - керівникові бюро державного
Валентині Петрівні          підприємства виробничого об'єднання
                            "Луганський верстатобудівний завод"
 
     НОВАК                - завідувачу відділу секретаріату
Наталії Василівні           Київської міської ради
 
     РУБАН                - заступникові Голови Головного
Наталії Іванівні            контрольно-ревізійного управління
                            України, м. Київ
 
     САРАПІНУ             - директорові Херсонської обласної
Віктору Олексійовичу        дирекції акціонерного
                            поштово-пенсійного банку "Аваль"
 
     СКАРЗІ               - першому заступникові начальника
Михайлу Олександровичу      головного фінансового управління
                            Донецької обласної державної
                            адміністрації
 
     ТАРАН                - начальникові відділу - головному
Тетяні Іванівні             бухгалтерові Головного управління
                            економіки та інвестицій Київської
                            міської державної адміністрації
 
     ТІМОФЄЄВУ            - завідувачу відділу з соціальних
Володимиру Олександровичу   питань та праці Головного
                            науково-експертного управління
                            Апарату Верховної Ради України
 
     ЧВАЛЮКУ              - начальникові управління
Володимиру Васильовичу      Національного банку України в
                            Тернопільській області
 
     ШУТІКОВІЙ            - заступникові начальника з економіки
Людмилі Йосипівні           державного підприємства "Харківський
                            метрополітен"
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
 
     ДІНЕЙКІНУ            - директорові державного підприємства
Григорію Івановичу          "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль",
                            Луганська область
 
     ІВАНОВУ              - директорові структурної одиниці
Сергію Олександровичу       "Курахівська ТЕС", Донецька область
 
     НЕСТЕРОВУ            - старшому майстрові котельного цеху
Миколі Івановичу            Старобешівської ТЕС, Донецька область
 
     РИБАЛКУ              - майстрові Старобешівської ТЕС,
Віктору Олександровичу      Донецька область
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
 
     АЛАСАНІЯ             - журналістові, директорові товариства
Зурабу Григоровичу          "Медіа-група "Об'єктив", м. Харків
 
     АРТЮШЕНКУ            - фотокореспондентові газети "Дзеркало
Василю Івановичу            тижня", м. Київ
 
     ГРУШКОВИКУ           - заступникові редактора газети
Олегу Михайловичу           "Свобода", Тернопільська область
 
     ЖУЧИНСЬКОМУ          - головному редакторові обласної газети
Анатолію Петровичу          "33-й канал", Вінницька область
 
     КІПІАНІ              - ведучому програми "Подвійний доказ"
Вахтангу Теймуразовичу      телестудії "1+1", м. Київ
 
     КІЧКОВСЬКОМУ         - журналістові, начальникові відділу
Михайлу Михайловичу         Закарпатської обласної державної
                            адміністрації
 
     КНЯЖАНСЬКОМУ         - редакторові відділу газети "День",
Віталію Семеновичу          м. Київ
 
     КРУЧКУ               - начальникові управління, керівнику
Володимиру Дмитровичу       прес-служби Міністерства юстиції
                            України
 
     ЛАВРЕНЮКУ            - оглядачеві газети "Голос України"
Сергію Івановичу            м. Київ
 
     ЛИХОВІЮ              - заступникові головного редактора
Дмитру Вікторовичу          газети "Україна молода", м. Київ
 
     МЕХЕДІ               - генеральному директорові телекомпанії
Віталію Валерійовичу        "НІС ТВ", м. Миколаїв
 
     НАЗАРЕНКУ            - редакторові менської районної газети
Олександру Васильовичу      "Наше слово", Чернігівська область
 
     НИКОРОВИЧУ           - редакторові відділу редакції газети
Ігорю Богдановичу           "Галичина", м. Івано-Франківськ
 
     ПАСТУХОВІЙ           - головному редакторові
Валентині Миколаївні        телерадіокомпанії "Мукачеве
                            (М-студіо)", Закарпатська область
 
     ПИЩИКУ               - коментаторові Національної
Володимиру Івановичу        радіокомпанії України, м. Київ
 
     РУБАНУ               - радникові Президента України
Юрію Григоровичу
 
     САКУН                - головному редакторові газети
Юлії Олександрівні          "Молодь Черкащини"
 
     СТЕЦЮ                - генеральному продюсерові "5 каналу"
Юрію Ярославовичу           телебачення України, м. Київ
 
     ТКАЧУКУ              - директорові державного комунального
Валерію Павловичу           підприємства "Телерадіокомпанія "Київ"
 
     ТУЗОВУ               - головному редакторові новин
Дмитру Олеговичу            акціонерного товариства "Телеканал
                            Тоніс", м. Київ
 
     ТОКАРЮКУ             - заступникові головного редактора
Михайлу Івановичу           чернівецької обласної газети
                            "Буковина"
 
     ФІСЮНУ               - головному редакторові
Сергію Васильовичу          телерадіокомпанії "Ера", м. Київ
 
     ХАЛИМОНЕНКУ          - головному редакторові журналу "Дім,
Миколі Івановичу            сад, город", м. Київ
 
     ХАРЧЕНКУ             - головному редакторові Української
Олександру Олександровичу   національної інформаційної агенції
                            новин ( УНІАН), м. Київ
 
     ЧЕРЕДНИЧЕНКУ         - випусковому редакторові служби
Олесю Дмитровичу            акціонерного товариства "Телеканал
                            Тоніс", м. Київ
 
     ЧИРВІ                - редакторові відділу газети "Урядовий
Андрію Миколайовичу         кур'єр", м. Київ
 
     ШАРИКОВІЙ            - прес-секретареві Голови Центральної
Зої Кирилівні               виборчої комісії
 
     ЮХТУ                 - генеральному директорові товариства
Олегу Ігоровичу             "Агенство Телебачення Новини",
                            м. Харків
 
     ЯНЕВСЬКОМУ           - ведучому "5 каналу" телебачення
Данилу Борисовичу           України, м. Київ
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
 
     АРБУЗОВІЙ            - завідувачу Донецького міжобласного
Світлані Борисівні          медико-генетичного центру центральної
                            міської клінічної лікарні N 1
 
     ВІЄВСЬКОМУ           - головному лікарю Київської міської
Анатолію Миколайовичу       наркологічної клінічної лікарні
                            "Соціотерапія"
 
     ВОЄВОДІ              - лікареві, завідувачу відділення
Олександру Павловичу        Житомирського обласного медичного
                            стоматологічного об'єднання
 
     ГАВРИЛЕНКУ           - лікареві, завідувачу відділення
Борису Георгійовичу         Кіровоградського обласного
                            госпіталю для інвалідів Великої
                            Вітчизняної війни
 
     ДРИГИБЦІ             - лікареві, завідувачу відділення
Омеляну Георгійовичу        Глибоцької центральної районної
                            лікарні, Чернівецька область
 
     ДРЯШКАБІ             - лікареві Рахівської центральної
Василю Петровичу            районної лікарні, Закарпатська
                            область
 
     КВАСНІЦЬКОМУ         - лікареві, завідувачу відділення
Миколі Васильовичу          Тернопільської міської комунальної
                            лікарні швидкої допомоги
 
     КИРИКУ               - лікареві, завідувачу відділення
Михайлу Миколайовичу        Ізяславської центральної районної
                            лікарні, Хмельницька область
 
     КОВАЛЬЧУКУ           - лікареві Київської міської клінічної
Миколі Володимировичу       лікарні N 8
 
     КОСЯКОВУ             - лікареві, завідувачу відділення
Олександру Миколайовичу     Київської міської клінічної лікарні
                            N 12
 
     КУЗЬМОВИЧУ           - заступникові головного лікаря 3-ї
Григорію Івановичу          міської лікарні, м. Кіровоград
 
     ЛАВРОВУ              - лікареві Кіровоградської міської
Олександру Сергійовичу      лікарні швидкої медичної допомоги
 
     ЛЯХ                  - лікареві, завідувачу відділення
Лені Федорівні              Закарпатської обласної дитячої лікарні
 
     МЕЛЬНИК              - лікареві, завідувачу відділення
Катерині Михайлівні         Козятинської центральної районної
                            лікарні, Вінницька область
 
     МОРОЗУ               - головному лікареві медико-санітарної
Олександру Андрійовичу      частини науково-виробничого комплексу
                            "Фотоприлад", м. Черкаси
 
     НЕВОЙТ               - лікареві, завідувачу відділення
Марині Миколаївні           Полтавської міської  клінічної лікарні
                            N 2
 
     ОЛІЙНИКУ             - лікареві, завідувачу відділення
Леоніду Івановичу           Житомирської обласної клінічної
                            лікарні імені О.Ф. Гербачевського
 
     ПАЄНКУ               - лікареві, доцентові Львівського
Олександру Станіславовичу   національного медичного університету
                            імені Данила Галицького
 
     ПОТАПКУ              - голові Чернігівського обкому
Павлу Івановичу             профспілки працівників охорони
                            здоров'я
 
     РОМАНЧУКУ            - головному лікареві Івано-Франківського
Володимиру Романовичу       онкологічного диспансеру
 
     СЕМАНІВУ             - начальникові управління охорони
Мирославу Михайловичу       здоров'я Рівненської обласної
                            державної адміністрації
 
     СОЛОВІЮ              - лікареві, завідувачу відділення
Богдану Григоровичу         Львівського обласного госпіталю
                            інвалідів війни та репресованих імені
                            Ю. Липи
 
     ТЕРЕЩУК              - лікареві, завідувачу відділення
Людмилі Михайлівні          Харківської обласної клінічної лікарні
 
     ТУЧІНУ               - лікареві, завідувачу відділення
Данилу Абрамовичу           Одеської міської клінічної лікарні
                            N 10
 
     ФЕЙЦАРЕНКУ           - головному лікареві Вінницької міської
Анатолію Івановичу          клінічної лікарні N 3
 
     ХАРАМАНУ             - лікареві Інституту невідкладної і
Савві Андрійовичу           відновної хірургії імені В.К. Гусака
                            АМН України, м. Донецьк
 
     ХОХОЛЄВІЙ            - лікареві, завідувачу відділення
Ганні Олексіївні            Дніпропетровської обласної клінічної
                            психіатричної лікарні
 
     ЧЕМОДУРОВУ           - завідувачу відділення Кримської
Миколі Трохимовичу          республіканської клінічної лікарні
                            імені М.О. Семашка
 
     ЧЕРЕДНИЧЕНКУ         - лікареві, завідувачу відділення
Володимиру Іллічу           Черкаської обласної лікарні
 
     ЩЕРБАКОВІЙ           - лікареві Одеської обласної клінічної
Богдані Іллівні             лікарні
 
               "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
 
     ГРИЦЮКУ              - голові правління акціонерного
Борису Павловичу            товариства "Рівненський
                            науково-дослідний інститут технології
                            машинобудування"
 
     ЖИБЕР                - слюсареві-електромонтажникові
Валентині Іванівні          акціонерного товариства "Холдингова
                            компанія "Луганськтепловоз"
 
     ЗАБРОЦЬКОМУ          - голові правління акціонерного
Олександру Павловичу        товариства "Вінницький завод
                            тракторних агрегатів"
 
     КАНТОРУ              - голові правління акціонерного
Сергію Анатолійовичу        товариства "Завод "Екватор",
                            м. Миколаїв
 
     ЦВІРКУНУ             - начальникові служби державного
Миколі Степановичу          підприємства "Харківський
                            метрополітен"
 
     ЧЕСНОКОВУ            - начальникові цеху акціонерного
Віктору Івановичу           товариства "Запорізький
                            автомобілебудівний завод"
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
 
     АБОВЯНУ              - начальникові дільниці товариства
Павлу Рубеновичу            "Миколаївський глиноземний завод"
 
     ГЛОТКУ               - ливарникові акціонерного товариства
Олександру Семеновичу       "Запорізький виробничий алюмінієвий
                            комбінат"
 
     ДУЛІНУ               - сталеварові акціонерного товариства
Володимиру Івановичу        "Алчевський металургійний комбінат",
                            Луганська область
 
     ЗАВОДОВСЬКОМУ        - машиністові акціонерного товариства
Дмитру Панасовичу           "Дніпровський металургійний комбінат
                            імені Ф.Е. Дзержинського",
                            Дніпропетровська область
 
     ІВАНУШКІНУ           - директорові з виробництва товариства
Миколі Анатолійовичу        "Миколаївський глиноземний завод"
 
     КОЗЛОВЦЕВУ           - вогнетривникові Лутугинського
Геннадію Миколайовичу       державного науково-виробничого
                            валкового комбінату, Луганська область
 
     КРАСОВСЬКОМУ         - головному технологові проекту
Євгену Миколайовичу         товариства "Миколаївський глиноземний
                            завод"
 
     МУХАНОВУ             - підручному сталевара акціонерного
Володимиру Мешковичу        товариства "Криворізький
                            гірничо-металургійний комбінат
                            "Криворіжсталь", Дніпропетровська
                            область
 
     САСІНУ               - провідному інженерові-технологові
Аркадію Георгійовичу        акціонерного товариства "Український
                            графіт", м. Запоріжжя
 
     ТОЛКАЧОВУ            - начальникові цеху товариства
Олександру Борисовичу       "Миколаївський глиноземний завод"
 
     ТРОНЮ                - старшому майстрові акціонерного
Михайлу Андрійовичу         товариства "Нікопольський завод
                            феросплавів", Дніпропетровська область
 
       "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
 
     ЛОГВІНОВІЙ           - начальникові управління - головному
Людмилі Леонідівні          державному інспекторові ветеринарної
                            медицини міста Сімферополя, Автономна
                            Республіка Крим
 
     МИХАЛЬЧУК            - завідувачу Мошоринської дільничної
Євдокії Федорівні           лікарні ветеринарної медицини,
                            Кіровоградська область
 
     РАДІЛЬЧУКУ           - начальникові управління - головному
Володимиру Володимировичу   державному інспекторові ветеринарної
                            медицини Новомосковського району,
                            Дніпропетровська область
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
 
     БАНЬКОВСЬКОМУ        - заступникові декана, викладачеві
Анатолію Михайловичу        Тернопільського національного
                            педагогічного університету імені
                            Володимира Гнатюка
 
     БІЛОЛИПЕЦЬКІЙ        - директорові фірми "Видавництво імені
Інні Ярославівні            Олени Теліги", м. Київ
 
     ВАКАЛУ               - директорові Сумської дитячої музичної
Олександру Григоровичу      школи N 4
 
     ГАВРИЛЕНКО           - науковому співробітникові
Оксані Василівні            літературно-меморіального музею
                            Оноре де Бальзака, с. Верхівня,
                            Житомирська область
 
     ГАРАЩЕНКО            - директорові Кіровоградської обласної
Олені Миколаївні            універсальної наукової бібліотеки
                            імені Д.І. Чижевського
 
     ГЛЄБОВИЧУ            - керівникові Вишгородського
Ярославу В'ячеславовичу     муніципального дитячо-юнацького
                            духового оркестру-студії "Водограй",
                            Київська область
 
     ГОЛУБ                - завідувачу відділу Дніпропетровської
Ірині Станіславівні         обласної універсальної наукової
                            бібліотеки
 
     ГРИЦАЮ               - директорові і диригентові
Володимиру Богдановичу      Тернопільського муніципального
                            духового оркестру "Оркестра Волі"
 
     ГУБАНОВІЙ            - голові правління акціонерного
Галині Федорівні            товариства "Дніпрокнига",
                            м. Дніпропетровськ
 
     ДАВИДЮКУ             - начальникові управління культури
Петру Петровичу             Рівненської обласної державної
                            адміністрації
 
     ДУБІНІНІЙ            - директорові Палацу культури "Октябрь",
Любові Олексіївні           м. Костянтинівна, Донецька область
 
     ЄВЕЦЬ                - директорові-розпорядникові
Олені Петрівні              Національного оркестру народних
                            інструментів України, м. Київ
 
     ІЩЕНКО               - викладачеві Чернігівської музичної
Валентині Володимирівні     школи N 1 імені С.В. Вільконського
 
     ЗАМОСТЯН             - директорові культурно-мистецького
Олені Василівні             центру Національного університету
                            "Києво-Могилянська академія"
 
     ЗАХАРЧЕНКУ           - письменникові, м. Черкаси
Василю Івановичу
 
     КОВАЛЮ               - начальникові відділу культури
Миколі Івановичу            Шполянської районної державної
                            адміністрації, Черкаська область
 
     КУШПІТОВСЬКОМУ       - директорові товариства "Зінтеко",
Станіславу Євгеновичу       м. Київ
 
     МАЛЬЦЕВУ             - директорові Чугуївської дитячої
Петру Миколайовичу          художньої школи імені І.Ю. Рєпіна,
                            Харківська область
 
     МАЦЮКУ               - художньому керівникові самодіяльного
Олександру Максимовичу      ансамблю спортивного бального танцю
                            "Грація" Палацу дітей та юнацтва міста
                            Вінниці
 
     НЕДІЛЬКО             - заступникові директора Херсонської
Ларисі Володимирівні        обласної універсальної наукової
                            бібліотеки імені Олеся Гончара
 
     НИЧЦІ                - голові правління акціонерного
Вадиму Івановичу            товариства "Львівська книжкова фабрика
                            "Атлас"
 
     ПОЛІЩУКУ             - художньому керівникові і диригентові
Віктору Михайловичу         аматорського народного хору ветеранів
                            війни та праці "Фронтові друзі",
                            м. Івано-Франківськ
 
     РАКОМІНУ             - керівникові народного фольклорного
Олександру Васильовичу      ансамблю "Троїсті музики" Степівського
                            сільського будинку культури,
                            Миколаївська область
 
     САПІЖАКУ             - заступникові директора Стахановського
Михайлу Степановичу         педагогічного коледжу Луганського
                            національного педагогічного
                            університету імені Тараса Шевченка
 
     СЛИНЬКУ              - керівникові духового оркестру
Івану Павловичу             Зарізького сільського будинку
                            культури, Полтавська область
 
     СТЕБЛЮК              - начальникові управління культури
Тамарі Олександрівні        Феодосійської міської ради,
                            Автономна Республіка Крим
 
     ТАРАСЕНКУ            - поетові-пісняру, м. Полтава
Володимиру Олександровичу
 
     ФРОЛОВУ              - провідному операторові телеканалу
В'ячеславу Васильовичу      "ІНТЕР", м. Київ
 
     ХЕМІЮ                - артистові Волинського державного
Петру Андрійовичу           академічного українського народного
                            хору
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
 
     БЕРЕГОВСЬКОМУ        - начальникові управління освіти і
Зіновію Леонідовичу         науки виконкому Івано-Франківської
                            міської ради
 
     ВОЗНЯКУ              - директорові Маяківської
Євгенію Михайловичу         загальноосвітньої школи-інтернату
                            I-III ступенів - лінгвістичного ліцею,
                            Волинська область
 
     ГАВАШІ               - заступникові голови Закарпатської
Олегу Олодаровичу           обласної державної адміністрації
 
     ГАМРЕЦЬКОМУ          - заступникові голови Вінницької
Івану Степановичу           обласної державної адміністрації
 
     ГВОЗДЯК              - завідувачу кафедри Ужгородського
Ользі Михайлівні            національного університету,
                            Закарпатська область
 
     ГНУТЕЛЮ              - викладачеві Технічного коледжу
Ярославу Богдановичу        Тернопільського державного
                            технічного університету
 
     ГОЛОСУ               - директорові Донецького політехнічного
Іллі Григоровичу            технікуму
 
     ГОРБОВУ              - директорові Машинобудівного інституту,
Віктору Михайловичу         завідувачу кафедри Національного
                            університету кораблебудування імені
                            адмірала Макарова, м. Миколаїв
 
     ГУЛЬКО               - учительці Кагарлицької
Марії Миколаївні            загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 3, Київська область
 
     КЛОПОТІ              - старшому викладачеві Запорізького
Євгенію Анатолійовичу       національного університету
 
     КОВЕЗІ               - директорові Верхньорогачицької
Івану Васильовичу           загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 2, Херсонська область
 
     КОРОЛЬОВІЙ           - директорові спеціалізованої школи N 58
Раїсі Іванівні              міста Севастополя
 
     КРАВЧЕНКО            - завідувачу дошкільного закладу
Світлані Володимирівні      "Веселка" с. Аджамки, Кіровоградська
                            область
 
     КРИЖКУ               - ректорові Бердянського державного
Василю Васильовичу          педагогічного університету, Запорізька
                            область
 
     КУЗНЕЦОВІЙ           - директорові Івано-Франківського вищого
Вірі Іванівні               професійного училища готельного
                            сервісу і туризму
 
     КУЗЬМУК              - завідувачу дошкільного навчального
Лідії Іванівні              закладу N 44 поглибленого
                            гуманітарного розвитку, м. Рівне
 
     КУЛІБАБІ             - директорові Київської спеціальної
Олександрі Федорівні        загальноосвітньої школи-інтернату N 4
                            для слабозорих дітей
 
     ЛАБУНСЬКІЙ           - директорові Житомирського обласного
Вірі Михайлівні             центру еколого-натуралістичної
                            творчості учнівської молоді
 
     МАРТИНЮКУ            - ректорові Уманського державного
Михайлу Тадейовичу          педагогічного університету
                            імені П.Тичини, Черкаська область
 
     МОЛОЧКУ              - доцентові Чернігівського державного
Василю Кириловичу           педагогічного університету
                            імені Т.Г.Шевченка
 
     НАЗАРЕНКО            - викладачеві Дніпропетровського
Ірині Володимирівні         транспортно-економічного технікуму
 
     ПЕЛЕХУ               - методистові Полонської міської станції
Роману Івановичу            юних туристів, Хмельницька область
 
     ПЛЕСКАЦЕВИЧ          - директорові Строганівського
Таїсії Миколаївні           республіканського дитячого будинку
                            комбінованого типу для дітей змішаного
                            віку, Автономна Республіка Крим
 
     ПУШКАРЕНКУ           - доцентові Сумської філії Національного
Павлу Івановичу             університету внутрішніх справ
 
     РЯБУСІ               - директорові Херсонського ліцею
Михайлу Івановичу
 
     СОЛОВИХ              - викладачеві, деканові Кіровоградського
Євгену Костянтиновичу       національного технічного університету
 
     СТРАШНІЙ             - головному спеціалістові управління
Марії Георгіївні            освіти і науки Кіровоградської
                            обласної державної адміністрації
 
     ТОДОСІЙЧУКУ          - проректорові Вінницького державного
Володимиру Леонідовичу      аграрного університету
 
     ТОМЕНЧУК             - директорові Івано-Франківського
Софії Петрівні              комерційного технікуму
 
     ШЕВЧЕНКУ             - директорові Згурівського професійного
Василю Васильовичу          ліцею, Київська область
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
 
     АЛЬОШИНІЙ            - завідувачу відділення Подільської
Зінаїді Олексіївні          районної санітарно-епідеміологічної
                            станції, м. Київ
 
     ГОЛУБЕНКО            - акушерці пологового будинку N 2
Тамілі Петрівні             міста Києва
 
     ДОРОХОВІЙ            - старшій медичній сестрі міської
Валентині Олександрівні     лікарні N 5 Центру охорони здоров'я
                            матері і дитини міста Севастополя
 
     КРИЖАНІВСЬКОМУ       - директорові Луцького базового
Зіновію Дмитровичу          медичного коледжу, Волинська область
 
     НОВИЦЬКІЙ            - старшій медичній сестрі Київської
Тетяні В'ячеславівні        центральної міської клінічної лікарні
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
 
     АРХІПОВУ             - машиністові екскаватора акціонерного
Олександру Павловичу        товариства "Південний
                            гірничо-збагачувальний комбінат",
                            Дніпропетровська область
 
     ВІЛКУЛУ              - генеральному директорові акціонерного
Олександру Юрійовичу        товариства "Центральний
                            гірничо-збагачувальний комбінат",
                            Дніпропетровська область
 
     ВОВКУ                - президентові акціонерного товариства
Оресту Володимировичу       "Ензим", м. Львів
 
     ВОРОНКУ              - директорові дочірнього підприємства
Олександру Олександровичу   "Хіммашсервіс" акціонерного товариства
                            "Сумихімпром"
 
     ГЛАДИШЕВУ            - електрозварникові акціонерного
Сергію Анатолійовичу        товариства "Луганський трубний завод"
 
     ГОЛОВАЧУ             - директорові філії "Іршанський
Миколі Аскольдовичу         гірничо-збагачувальний комбінат",
                            Житомирська область
 
     ГОРОХОВСЬКІЙ         - директорові, голові правління
Галині Романівні            акціонерного товариства "Мукачівська
                            трикотажна фабрика "Мрія",
                            Закарпатська область
 
     ГОФМАН               - начальникові цеху акціонерного
Валентині Миколаївні        товариства "Санта Україна",
                            м. Первомайськ, Миколаївська область
 
     КОБЕРСЬКОМУ          - генеральному директорові акціонерного
Володимиру Максимовичу      товариства "Рівненська фабрика
                            нетканих матеріалів"
 
     КОСТЮКУ              - голові правління акціонерного
Петру Степановичу           товариства "Мар'янівський склозавод",
                            Житомирська область
 
     КРАВЧЕНКО            - малярові акціонерного товариства
Валентині Василівні         "Холдингова компанія
                            "Луганськтепловоз"
 
     КРАВЧЕНКО            - фінансовому директорові товариства
Галині Олександрівні        "Миколаївський глиноземний завод"
 
     ЛЯШЕНКУ              - машиністові крана акціонерного
Миколі Єгоровичу            товариства "Стахановський завод
                            феросплавів", Луганська область
 
     МАКСИМЕНКУ           - начальникові цеху акціонерного
Віктору Миколайовичу        товариства "Полонський гірничий
                            комбінат", Хмельницька область
 
     МОІСЕЄВУ             - першому заступникові генерального
Сергію Вікторовичу          директора, головному інженерові
                            акціонерного товариства "Турбогаз",
                            м. Харків
 
     ПОДОЛЬСЬКОМУ         - плавильникові акціонерного товариства
Михайлу Івановичу           "Нікопольський завод феросплавів",
                            Дніпропетровська область
 
     ПРИЙМАК              - голові правління акціонерного
Ганні Іванівні              товариства "Галант", м. Броди,
                            Львівська область
 
     РОССОШИНСЬКОМУ       - токареві сервісного центру "Металург"
Івану Васильовичу           товариства "Миколаївський глиноземний
                            завод"
 
     РУДАКОВІЙ            - голові правління акціонерного
Ларисі Олексіївні           товариства "Шосткинський
                            міськмолкомбінат", Сумська область
 
     СЕМЕНЕЦЬ             - старшому машиністові товариства
Олені Степанівні            "Миколаївський глиноземний завод"
 
     СЛУЦЬКОМУ            - директорові Херсонського державного
Миколі Георгійовичу         заводу "Палада"
 
     СМАЖЕЛЮКУ            - голові правління акціонерного
Анатолію Яковичу            товариства "Ладижинський завод
                            силікатної цегли", Вінницька область
 
     СТЕЦЕНКО             - директорові товариства "Таланпром"
Катерині Миколаївні         м. Ромни, Сумська область
 
     СУШКУ                - Калуському міському голові,
Роману Васильовичу          Івано-Франківська область
 
     ЧЕРНИШОВУ            - начальникові відділу акціонерного
Юрію Олексійовичу           товариства "Запоріжкокс"
 
     ШВЕЦЮ                - директорові акціонерного товариства
Миколі Григоровичу          "Крафт Фудз Україна", м. Тростянець,
                            Сумська область
 
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
 
     АТАМАНЮКУ            - голові фермерського господарства
Віктору Даниловичу          імені Т. Шевченка Здолбунівського
                            району, Рівненська область
 
     БАЛАБАНОВУ           - директорові товариства "Рассвет"
Василю Васильовичу          Володарського району, Донецька область
 
     ВОВЧУКУ              - першому заступникові голови
Петру Богдановичу           Тернопільської обласної державної
                            адміністрації
 
     ДІБРОВІ              - голові спілки селянських господарств
Валерію Григоровичу         "П'ятидні" Володимир-Волинського
                            району, Волинська область
 
     ДОНЕЦЬ               - майстрові машинного доїння
Ірині Василівні             сільськогосподарського виробничого
                            кооперативу "Колос" Знам'янського
                            району, Кіровоградська область
 
     ЄВДОКИМОВУ           - генеральному директорові приватного
Валентину Олександровичу    підприємства "Кіровоградптахопром"
 
     ІЩЕНКУ               - директорові сільськогосподарського
Володимиру Кириловичу       товариства "Світанок" Чорнобаївського
                            району, Черкаська область
 
     КАРПЕНКУ             - генеральному директорові приватної
Михайлу Михайловичу         виробничої фірми "Агроцентр",
                            м. Дніпропетровськ
 
     КАПЛЕНКУ             - генеральному директорові
Валерію Іллічу              сільськогосподарського товариства
                            "Воскобійники" Шишацького району,
                            Полтавська область
 
     КЕЛЬВИЧУ             - директорові сільськогосподарського
Леоніду Миколайовичу        підприємства "Україна" Попільнянського
                            району, Житомирська область
 
     КОНДРАТЕНКУ          - заступникові начальника управління
Валерію Миколайовичу        Департаменту Секретаріату Кабінету
                            Міністрів України
 
     КОРНІЄНКУ            - голові правління акціонерного
Валентину Миколайовичу      товариства "Радгосп "Весна"
                            Нижньогірського району, Автономна
                            Республіка Крим
 
     КРИВОРУЧКУ           - директорові приватного
Миколі Петровичу            сільськогосподарського підприємства
                            "Добробут" Ставищенського району,
                            Київська область
 
     КУЧЕРУ               - голові сільськогосподарського
Олександру Григоровичу      виробничого кооперативу "Прогрес"
                            Піщанського району, Вінницька область
 
     НОСАЧЕНКУ            - директорові сільськогосподарського
Віктору Михайловичу         товариства "Северинівка" Таращанського
                            району, Київська область
 
     ПАЮКУ                - голові правління аграрного
Федору Петровичу            рибогосподарського кооперативу
                            "Придунайська нива" Ізмаїльського
                            району, Одеська область
 
     ПІЧКО                - доярці науково-виробничої агрофірми
Світлані Іллінічні          "Перлина Поділля" Білогірського
                            району, Хмельницька область
 
     РИБАКУ               - голові сільськогосподарського
Миколі Станіславовичу       виробничого кооперативу "Маяк"
                            Козятинського району, Вінницька
                            область
 
     СОЛОГУБУ             - директорові сільськогосподарського
Олександру Миколайовичу     підприємства "Інтерагро Сквира",
                            Київська область
 
     СПОРИШУ              - голові приватного
Івану Дмитровичу            сільськогосподарського підприємства
                            "Перемога" Томашпільського району,
                            Вінницька область
 
     СТЕФАНИШИНУ          - начальникові головного управління
Івану Миколайовичу          сільського господарства і
                            продовольства Львівської обласної
                            державної адміністрації
 
     ТЕМНЮКУ              - директорові товариства "Покошицьке"
Володимиру Михайловичу      Коропського району, Чернігівська
                            область
 
     ТЕМРІЄНКУ            - директорові сільськогосподарського
Валерію Олександровичу      товариства "Колос" Тростянецького
                            району, Вінницька область
 
     ТОРЯНИКУ             - директорові сільськогосподарського
Леоніду Дмитровичу          товариства "Колос" Коломацького
                            району, Харківська область
 
     ТУРАНСЬКОМУ          - керівникові дочірнього підприємства
Владиславу Цезаровичу       "Рогачівське" Ружинського району,
                            Житомирська область
 
     ФЕДЧЕНКУ             - начальникові Сумського обласного
Віктору Івановичу           виробничого управління водного
                            господарства
 
     ХУТНЯКУ              - бригадирові тракторної бригади
Миколі Матвійовичу          приватного підприємства "Пижівське"
                            Новоушицького району, Хмельницька
                            область
 
     ЦВЄТКОВУ             - заступникові голови Асоціації
Сергію Васильовичу          фермерів та приватних землевласників,
                            Харківська область
 
     ЯСИНСЬКОМУ           - директорові сільськогосподарського
Анатолію Юліановичу         товариства "Першотравневе",
                            Чернігівська область
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
 
     ПЕТРОВУ              - директорові Сімферопольського
Олександру Миколайовичу     казенного експериментального
                            протезно-ортопедичного підприємства,
                            Автономна Республіка Крим
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
 
     АЛЕКСЄЄВУ            - генеральному директорові товариства
Сергію Васильовичу          "Левант", м. Ялта, Автономна
                            Республіка Крим
 
     БЕРНАЦЬКОМУ          - заступникові голови правління -
Болеславу Едуардовичу       директору департаменту акціонерного
                            товариства "Київгаз"
 
     ГАВРИЛОВУ            - голові Черкаського обласного комітету
Гарі Миколайовичу           профспілки працівників
                            житлово-комунального господарства,
                            місцевої промисловості, побутового
                            обслуговування населення
 
     МУЗИЦІ               - начальникові Вінницького підприємства
Олександру Федоровичу       "Трамвайно-тролейбусне управління"
 
     ТРОНЄВІЙ             - організаторові ритуалу
Ользі Арсентіївні           Дніпропетровського міського
                            спеціалізованого комунального
                            підприємства ритуальної служби
 
     ШАПОВАЛУ             - генеральному директорові виробничого
Миколі Костянтиновичу       об'єднання "Хмельницькі теплові
                            мережі"
 
     ШАЦЬКОМУ             - директорові товариства "Луганська
Юрію Михайловичу            телефонна компанія"
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     ЗАГРЕВІ              - генеральному директорові державного
Олександру Юхимовичу        підприємства "Міжнародний аеропорт
                            "Львів"
 
     ЗУБУ                 - директорові Дніпропетровського
Миколі Івановичу            регіонального структурного підрозділу
                            Державного підприємства обслуговування
                            повітряного руху України
 
     КАРАМШУКУ            - начальникові служби руху державного
Михайлу Федоровичу          підприємства "Харківський
                            метрополітен"
 
     ЛИНДІ                - водієві автобуса акціонерного
Богдану Павловичу           товариства "Тернопільське
                            автотранспортне підприємство 16127"
 
     МІХЕЛЮ               - диспетчерові акціонерного товариства
Василю Петровичу            "Стахановський завод феросплавів",
                            Луганська область
 
     ТУРКОВУ              - начальникові служби перевезень
Миколі Герасимовичу         Республіканського підприємства
                            "Міжнародний аеропорт "Сімферополь"
 
     ХВОРОСТУ             - головному інженерові - першому
Миколі Васильовичу          заступникові начальника державного
                            підприємства "Харківський
                            метрополітен"
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
                        І СПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     АТАМАНОВУ            - доцентові Донецького національного
Володимиру Дмитровичу       технічного університету
 
     ДІДУШЕНКУ            - головному тренерові чоловічої
В'ячеславу Володимировичу   гандбольної команди "ЗТР",
                            м. Запоріжжя
 
     ДОЛЬНОМУ             - майстрові спорту міжнародного класу з
Тарасу Васильовичу          біатлону, м. Тернопіль
 
     КРАВЧЕНКУ            - начальникові Кримського
Сергію Леонідовичу          республіканського центру інвалідного
                            спорту "Інваспорт"
 
     МИХАЙЛЕНКУ           - старшому тренерові Львівської обласної
Віктору Андрійовичу         організації фізкультурно-спортивного
                            товариства "Динамо"
 
     СИНИЦІ               - деканові Полтавського державного
Василю Петровичу            педагогічного університету імені
                            В.Г. Короленка
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
 
     ТРОКОЗУ              - начальникові управління охорони
Володимиру Анатолійовичу    навколишнього природного середовища
                            Київської міської державної
                            адміністрації
 
               "ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
 
     ЗАХАРОВУ             - провідному конструкторові акціонерного
Миколі Миколайовичу         товариства "Мелітопольський
                            верстатобудівний завод імені
                            23 Жовтня", Запорізька область
 
     МЕТОШОПУ             - раціоналізаторові, м. Канів, Черкаська
Івану Михайловичу           область
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     БАГРІЮ               - голові Бориславського міського суду,
Василю Миколайовичу         Львівська область
 
     ВУС                  - судді Верховного Суду України
Світлані Михайлівні
 
     ГАНИЧУ               - судді Залізничного районного суду
Ігорю Маркіяновичу          міста Львова
 
     ЗАГОЛДНОМУ           - судді Верховного Суду України
Володимиру Вікторовичу
 
     КАРНАУХУ             - народному депутатові України
Миколі Васильовичу
 
     КНЯЗЕВИЧУ            - члену Центральної виборчої комісії
Руслану Петровичу
 
     КОЛЕСНИКУ            - судді Верховного Суду України
Павлу Івановичу
 
     КОРОТКОМУ            - головному консультантові секретаріату
Миколі Миколайовичу         Комітету Верховної Ради України з
                            питань законодавчого забезпечення
                            правоохоронної діяльності
 
     МАГЕРІ               - члену Центральної виборчої комісії
Андрію Йосиповичу
 
     МОЙСЕЄНКУ            - Керівникові Служби з питань
Віктору Миколайовичу        помилування Секретаріату Президента
                            України
 
     ОГНЮ                 - завідувачу секретаріату Комітету
Цезарю Григоровичу          Верховної Ради України з питань
                            бюджету
 
     ОМЕЛЬЧЕНКУ           - виконуючому обов'язки голови
Анатолію Федоровичу         військового апеляційного суду
                            Військово-Морських Сил, м. Севастополь
 
     ОНОПЕНКУ             - народному депутату України
Василю Васильовичу
 
     ПИЛИПИШИНУ           - першому заступникові голови
Віктору Петровичу           Шевченківської районної у місті
                            Києві державної адміністрації
 
     РЕДЬЦІ               - судді Верховного Суду України
Анатолію Івановичу
 
     РЖЕПЕЦЬКОМУ          - заступникові голови апеляційного суду
Олександру Павловичу        Миколаївської області
 
     РУДЮК                - заступникові завідувача відділу
Ніні Семенівні              Апарату Верховної Ради України
 
     ЧУЙКУ                - голові Попаснянського районного суду
Володимиру Івановичу        Луганської області
 
     ЩЕРБАКОВУ            - нотаріусу Київського міського
Віктору Захаровичу          нотаріального округу
 
     ЯЦЮКУ                - начальникові управління Департаменту
Володимиру Андрійовичу      Секретаріату Кабінету Міністрів
                            України
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
 
     ВОЛОШЕНКО            - художникові, м. Львів
Тамарі Василівні
 
     ДАНИЛИЧУ             - художникові-живописцю, м. Ужгород
Тарасу Федоровичу
 
     КАСЬЯН               - художникові акціонерного товариства
Тетяні Костянтинівні        "Черкаський шовковий комбінат"
 
     КРИВОРУЧКУ           - художникові-графіку, м. Чернівці
Оресту Івановичу
 
     ПОНІКАРОВУ           - художникові-графіку, м. Одеса
Василю Андрійовичу
 
     СЕВРУК               - художникові-монументалісту, м. Київ
Галині Сильвестрівні
 
     СЕЛЕЗІНЦІ            - художникові-живописцю, м. Львів
Михайлу Миколайовичу
 
     СМИРНОВУ             - художникові-живописцю, м. Севастополь
Євгену Володимировичу
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
 
     АЛЬОХІНУ             - машиністові відособленого підрозділу
Сергію Миколайовичу         "Шахтоуправління "Ровеньківське"
                            державного підприємства
                            "Ровенькиантрацит", Луганська область
 
     БИЧЕНКУ              - гірникові шахти "Дніпровська"
Валерію Павловичу           акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     ГОРАНУ               - головному механікові відокремленого
Аркадію Самуіловичу         підрозділу "Шахта
                            "Суходільська-Східна" акціонерного
                            товариства "Краснодонвугілля",
                            Луганська область
 
     ГРЕБЕННИКОВУ         - гірникові очисного вибою
Анатолію Миколайовичу       відокремленого підрозділу "Ордена
                            Трудового Червоного Прапора шахта
                            імені В.І. Леніна" державного
                            підприємства "Макіїввугілля",
                            Донецька область
 
     ЖДАНЮКУ              - прохідникові акціонерного товариства
Сергію Івановичу            "Трест "Луганськшахтопроходка"
 
     ЖЕЛДАКУ              - бригадирові відособленого підрозділу
Миколі Олексійовичу         "Трест "Антрацитвуглебуд" державного
                            підприємства "Ровенькиантрацит",
                            Луганська область
 
     ЗОРКІНУ              - бригадирові відокремленого підрозділу
Миколі Миколайовичу         "Шахта імені 50-річчя СРСР"
                            акціонерного товариства
                            "Краснодонвугілля", Луганська область
 
     КЛИМЕНКУ             - бригадирові філії "Шахта "Тернівська"
Володимиру Петровичу        акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     КОНДРАШОВУ           - бригадирові гірників шахти імені
Олександру Георгійовичу     М.В. Фрунзе державного підприємства
                            "Ровенькиантрацит", Луганська область
 
     МАКСИМЕНКУ           - начальникові дільниці акціонерного
Олександру Володимировичу   товариства "Шахта "Комсомолець
                            Донбасу", Донецька область
 
     МАЛЬЦЕВУ             - начальникові дільниці відокремленого
Вадиму Михайловичу          підрозділу "Шахта імені
                            О.Г. Стаханова", Донецька область
 
     МАЦЕГОРІ             - механікові відокремленого підрозділу
Івану Івановичу             "Шахта "Горіхівська" акціонерного
                            товариства "Краснодонвугілля",
                            Луганська область
 
     ОЛІФЕРУКУ            - бригадирові відособленого підрозділу
Віктору Миколайовичу        "Шахтоуправління "Луганське"
                            державного підприємства
                            "Луганськвугілля"
 
     ПІКУЛІ               - електрослюсареві шахти "Самарська"
Михайлу Григоровичу         акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     ПОЛОЗЮКУ             - прохідникові державного акціонерного
Ігорю Анатолійовичу         товариства "Шахтоуправління "Донбас",
                            м. Донецьк
 
     СЕРГІЄНКУ            - бригадирові відособленого підрозділу
Миколі Васильовичу          "Шахтоуправління "Ровеньківське"
                            державного підприємства
                            "Ровенькиантрацит", Луганська область
 
     СЛУЦЬКОМУ            - бригадирові підрозділу "Шахта
Віктору Васильовичу         "Дуванна" акціонерного товариства
                            "Краснодонвугілля", Луганська область
 
     СОЛОЖЕНКУ            - гірникові відособленого підрозділу
Сергію Івановичу            "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
                            державного підприємства
                            "Ровенькиантрацит", Луганська область
 
     СТОЛБІНСЬКОМУ        - забійникові виробничого структурного
Володимиру Іллічу           підрозділу "Шахтоуправління імені
                            М.І. Калініна" відокремленого
                            підрозділу "Артемвугілля", Донецька
                            область
 
     ЦАРЬОВУ              - гірникові шахти "Благодатна"
Миколі Васильовичу          акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     ЧЕРЕЗОВУ             - прохідникові Шахтарського
Сергію Альбертовичу         шахтобудівельного управління
                            акціонерного товариства "Державна
                            холдингова компанія "Донбасшахтобуд",
                            Донецька область
 
     ЧУПРИНІ              - машиністові шахти "Ювілейна"
Віктору Івановичу           акціонерного товариства
                            "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                            область
 
     ШЕВЕЛІ               - машиністові орендного підприємства
Сергію Івановичу            "Шахта імені О.Ф. Засядька",
                            м. Донецьк
 
     ШКУРАТОВУ            - гірникові очисного вибою державного
Борису Івановичу            акціонерного товариства "Шахта
                            "Білоріченська" дочірнього
                            підприємства державної холдингової
                            компанії "Луганськвугілля"
 
     ШУЛЬГІНУ             - гірникові очисного вибою
Анатолію Васильовичу        відокремленого підрозділу
                            "Шахтоуправління імені С.М. Кірова"
                            державного підприємства "Донецька
                            вугільна коксівна компанія".
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 23 серпня 2005 року
          N 1193/2005





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.24789
EUR30.68113
RUB0.40849
PLN7.08457
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка