Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про організацію виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2004 року N 1744 "Про внесення змін до переліку об"єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.12.2004 р. N 1470

Про організацію виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2004 року N 1744 "Про внесення змін до переліку об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році"

З метою організації виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2004 року N 1744 "Про внесення змін до переліку об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році", керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 4 статті 18, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Взяти до відома зміни до переліку об'єктів, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2004 року N 1744.

2. Головам районних державних адміністрацій: Горностаївської - Циганку В. І., Іванівської - Каністратенку С. С., Каланчацької - Бабенку А. А., Нижньосірогозької - Шмигирівському М. П., Новотроїцької - Збаровському П. М., Чаплинської - Самойлову М. С., міським головам: Новокаховському - Сіленкову Б. В., Генічеському - Скляренку І. В.:

2.1. Взяти до відома та виконання Порядок надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2004 року N 509 (додається) (див. окремо в базі).

2.2. Забезпечити перегляд місцевих бюджетів і визначити замовників робіт на об'єктах відповідно до переліку об'єктів по Херсонській області, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році (додається), та обсяги співфінансування кожного об'єкта згідно з вимогами пункту 4 Порядку, зазначеного у підпункті 2.1 цього розпорядження.

2.3. Забезпечити співфінансування інвестиційних об'єктів у межах коштів, передбачених у місцевих бюджетах на поточний місяць, та надання до 5 січня 2005 року управлінню Державного казначейства по Херсонській області узагальненої інформації про спрямування коштів місцевих бюджетів за цільовим призначенням на кожний об'єкт, для якого призначена субвенція з державного бюджету.

3. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (Шепелєв І. О.) здійснювати фінансування розпорядників коштів у межах надходження до обласного бюджету зазначеної субвенції.

4. Рекомендувати управлінню Державного казначейства по Херсонській області (Пирожников А. О.) здійснювати видатки за рахунок субвенції у відповідності з нормативно-правовими актами Державного казначейства України щодо касового виконання державного та місцевих бюджетів за видатками.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови, керівника апарату обласної державної адміністрації Канівченка В. І.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
В. Ф. Ходаковський 

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 31 грудня 2004 р. N 1470 

ПЕРЕЛІК
об'єктів по Херсонській області, на які спрямовуються кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році

Найменування об'єкта та його місцезнаходження 

Сума субвенції, тис. грн. 

Херсонська область 

1600 

1. Газифікація м. Генічеська 

200 

2. Центральна районна лікарня, смт Горностаївка - будівництво 

150 

3. Водопостачання смт Іванівки - реконструкція 

200 

4. Газифікація смт Каланчака (вулиці Тарана та Левицького) 

200 

5. Водопровідні мережі, смт Нижні Сірогози - реконструкція 

200 

6. Спеціальне професійно-технічне училище N 30, загальноосвітня та музична школи, смт Чаплинка - будівництво міні-котелень 

200 

7. Каналізаційна система, смт Новотроїцьке - реконструкція 

150 

8. Гуртожиток по вул. Букіна, 68, м. Нова Каховка - реконструкція під житловий будинок 

300 

 

Заступник голови, керівник апарату
обласної державної адміністрації 

 
В. І. Канівченко 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка