Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін у Порядок державного регулювання цін (тарифів) на окремі види продукції, товарів і послуг, що реалізуються в області, та про державне регулювання цін на продовольчі товари

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

Про внесення змін у Порядок державного регулювання цін (тарифів) на окремі види продукції, товарів і послуг, що реалізуються в області, та про державне регулювання цін на продовольчі товари

Розпорядження Полтавської обласної державної адміністрації
від 30 грудня 2004 року N 421

Зареєстровано в Полтавському обласному управлінні юстиції
31 грудня 2004 р. за N 73/1070

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)", із внесеними змінами, та з метою стабілізації ринку основних продовольчих товарів внести зміни у Порядок державного регулювання цін (тарифів) на окремі види продукції, товарів і послуг, що реалізуються в області, затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 лютого 2004 року N 46 (зареєстроване в обласному управлінні юстиції від 26 лютого 2004 року за N 16/1013):

1. Абзац сьомий розділу IV викласти в такій редакції:

"на борошно, хліб і хлібобулочні вироби, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбаси варені, молоко, сир, масло тваринне та олію".

2. Розділ V доповнити абзацом такого змісту:

"виробництва яловичини, свинини та м'яса птиці".

3. Встановити граничний рівень рентабельності 5 відсотків виробництва яловичини, свинини та м'яса птиці.

4. Встановити граничні торговельні надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості) на борошно, хліб і хлібобулочні вироби, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбаси варені, молоко, сир, масло тваринне та олію для всіх суб'єктів підприємницької діяльності (додається).

5. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Поліщук В. М.) в установленому порядку зареєструвати розпорядження в обласному управлінні юстиції та спільно з управлінням у справах преси та інформації облдержадміністрації (Козуб В. Г.) забезпечити оприлюднення даного розпорядження.

6. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 15 серпня 2003 року N 241 "Про державне регулювання цін на продовольчі товари" (зареєстроване в обласному управлінні юстиції 19 серпня 2003 року за N 71/957) та від 27 липня 2004 року N 228 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 15 серпня 2003 року N 241" (зареєстроване в обласному управлінні юстиції 30 липня 2004 року за N 45/1042).

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
О. Удовіченко 

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Полтавської обласної державної адміністрації
від 30 грудня 2004 р. N 421

Зареєстровано
в Полтавському обласному управлінні юстиції
31 грудня 2004 р. за N 73/1070 

Граничні торговельні надбавки
до оптової ціни виробника (митної вартості) на борошно, хліб і хлібобулочні вироби, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбаси варені, молоко, сир, масло тваринне та олію для всіх суб'єктів підприємницької діяльності

N
п/п 

Найменування продукції (товарів) 

Граничні торговельні надбавки до оптової ціни виробника (митної вартості), в % 

1. 

Борошно 

15 

2. 

Хліб 

10 

3. 

Хлібобулочні вироби 

15 

4. 

Макаронні вироби 

15 

5. 

Крупи 

15 

6. 

Цукор 

15 

7. 

Яловичина 

15 

8. 

Свинина 

15 

9. 

М'ясо птиці 

15 

10. 

Ковбаси варені 

15 

11. 

Молоко 

15 

12. 

Сир 

15 

13. 

Масло тваринне 

15 

14. 

Олія 

15 

Примітки:

1. У торговельних надбавках враховано оптову надбавку та податок на додану вартість (єдиний податок). Понад рівень торговельних надбавок можуть включатися транспортні витрати від станції (порту, пристані) виробника продукції до станції (порту, пристані) першого покупця, а також транспортні витрати у випадках вивезення покупцями товарів автомобільним транспортом безпосередньо зі складу виробника.

2. В граничних рівнях торговельних надбавок враховано 3 відсотки постачальницько-збутової надбавки.

3. Залишки зазначених товарів на підприємствах та організаціях дооцінюються (уціняються) на дату введення даного розпорядження і реалізуються за цінами, сформованими з урахуванням торговельних надбавок, встановлених розпорядженням.

 

Начальник Головного управління
економіки облдержадміністрації 

 
В. М. Поліщук 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка