Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про звільнення О. Діденка з посади Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.2004 р. N 1005

Про усунення порушень законодавства про звернення громадян

У зв'язку з поданням прокуратури Луганської області від 03.11.2004 N 7/1-45-04 щодо усунення порушень законодавства про звернення громадян у діяльності місцевих органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування:

1. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, виконкомам міських рад вжити вичерпних заходів щодо недопущення порушення законодавства про звернення громадян, поліпшення організації розгляду пропозицій, заяв і скарг громадян.

2. Звернути увагу заступників голови облдержадміністрації, керівників її структурних підрозділів, міських голів, голів райдержадміністрацій на неприпустимість зволікань у розгляді та наданні ними доручень за зверненнями громадян.

3. Указати начальнику Головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації Іванову В. О., начальнику управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Яришу В. Я. на несвоєчасне виконання доручень щодо звернень громадян до облдержадміністрації.

4. Указати начальнику відділу по роботі із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Нікуліну В. М. та заступнику начальника цього відділу Загоруйко М. В. на неналежний контроль за строками розгляду звернень громадян і вирішенням порушених у них питань.

5. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, міським головам, головам райдержадміністрацій у найкоротший термін розглянути питання притягнення до відповідальності посадових осіб, що припустили порушення, зазначені у поданні прокуратури Луганської області.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Запорожцева М. В.

 

Голова обласної держадміністрації 

О. С. Єфремов 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка