Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про заснування почесної відзнаки Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

Про заснування почесної відзнаки Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича"

Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації
від 13 вересня 2004 року N 442-р

Зареєстровано в Чернівецькому обласному управлінні юстиції
14 вересня 2004 р. за N 80/1662

Керуючись статтею 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтею 58 Закону України "Про освіту", з врахуванням розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18.09.2003 р. N 511-р, зареєстрованого обласним управлінням юстиції 07.10.2003 р. за N 72/1537, "Про заснування премій для заохочення педагогічних працівників області" та з метою відзначення кращих викладачів та організаторів освіти і науки області, вчителів та вихователів:

1. Заснувати почесну відзнаку Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича" для кращих викладачів та організаторів освіти і науки області, вчителів та вихователів, які за переконанням колег і учнів виявляють і розкривають талант вихованців, підтримують розвиток інтелекту, є активними учасниками відродження національної школи, охорони і збереження культурно-історичних святинь свого та інших народів Буковини.

2. Затвердити Положення та опис почесної відзнаки Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича" (додаються).

3. Загальному відділу (Меленчук О. Г.) разом з юридичним відділом (Базюк Ю. Р.) апарату обласної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в обласне управління юстиції.

4. Відділу з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю апарату облдержадміністрації (Томківу А. М.), управлінню з питань інформаційної політики та преси облдержадміністрації (Бабилюлько В. І.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження у засобах масової інформації.

5. Координацію дій щодо нагородження почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича" кращих викладачів та організаторів освіти і науки області, вчителів та вихователів і контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Кошмана В. В.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
М. Романів 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації
від 13 вересня 2004 р. N 442-р

Зареєстровано
в Чернівецькому обласному управлінні юстиції
14 вересня 2004 р. за N 80/1662 

ПОЛОЖЕННЯ
про почесну відзнаку Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича"

1. Загальні положення

1.1. Почесна відзнака Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича" (далі - почесна відзнака) засновується з метою відзначення кращих викладачів та організаторів освіти і науки області, вчителів та вихователів, які за переконанням колег і учнів виявляють і розкривають талант вихованців, підтримують розвиток інтелекту, є активними учасниками відродження національної школи, охорони і збереження культурно-історичних святинь свого та інших народів Буковини.

1.2. Встановити, що нагородження почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича" здійснюється разом з врученням премії ім. Омеляна Поповича для заохочення педагогічних працівників області під час проведення урочистостей з нагоди Дня працівників освіти.

1.3. Нагородження почесною відзнакою здійснюється на підставі розпорядження голови облдержадміністрації, яке оприлюднюється в засобах масової інформації.

2. Порядок представлення до нагородження почесною відзнакою

2.1. Висувати кандидатури до нагородження почесною відзнакою мають право трудові колективи закладів, установ освіти області, в яких працюють претенденти, шляхом порушення клопотання перед управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

2.2. Подання про нагородження почесною відзнакою голові облдержадміністрації вносить управління освіти і науки облдержадміністрації, яке на підставі порушених клопотань готує відповідні представлення.

2.3. Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації про нагородження почесною відзнакою готує управління освіти і науки облдержадміністрації.

2.4. Облік нагороджених почесною відзнакою здійснюється організаційним відділом апарату облдержадміністрації та управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

3. Порядок вручення почесної відзнаки

3.1. Почесну відзнаку "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича" разом з премією ім. Омеляна Поповича для заохочення педагогічних працівників області вручає голова обласної державної адміністрації або за його дорученням один з заступників в обстановці урочистості.

3.2. Інформація про нагородження почесною відзнакою оприлюднюється у засобах масової інформації.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації 

 
В. Кирдилюк 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації
від 13 вересня 2004 р. N 442-р 

ОПИС
почесної відзнаки Чернівецької обласної державної адміністрації "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича"

В основі художньої конструкції почесної відзнаки для працівників закладів, установ освіти області "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича" - круг, який виконаний у сріблі та позолоті.

На площині круга зображений барельєф Омеляна Поповича, відомого учителя, громадського діяча та організатора українського шкільництва на Буковині. Зліва і справа від барельєфа - роки життя О. Поповича. На зворотній площині відзнаки по кругу напис "Чернівецька обласна державна адміністрація", "Управління освіти і науки", в центрі гілка лаврового листа.

Матеріали виконання: срібло 925 проби, позолота 960 проби, модифіковані природно-полімерні емалі.

Відзнака з'єднується кільцем, над яким зображено маленький Державний Герб України з прямокутною планкою сріблястого кольору, на якій розташований напис "Лауреат премії ім. Омеляна Поповича" та триколірна (блакитний, жовтий, зелений кольори) стрічка.

На зворотному боці планки - застібка для прикріплення відзнаки на одязі.

Відзнака закріплюється на сертифікаті.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації 

 
В. Кирдилюк 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка