Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін до наказу Комітету від 30.09.02 N 42 "Про створення науково-технічної ради Держжитлокомунгоспу України"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ
                ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
 
                            Н А К А З
 
                         05.05.2004  N 97
 
 
               Про внесення змін до наказу Комітету
        від 30.09.02 N 42 "Про створення науково-технічної
                ради Держжитлокомунгоспу України"
 
 
     У зв'язку  зі змінами у кадровому складі центрального апарату
Держжитлокомунгоспу та виробничою необхідністю Н А К А З У Ю:
 
     Викласти додаток  3   до   наказу   Держжитлокомунгоспу   від
30 вересня 2002 року N 42 ( v0042508-02 ) "Склад науково-технічної
ради Держжитлокомунгоспу України" у редакції, що додається.
 
 Голова Комітету                                        Г.М.Семчук
 
 
                                      Додаток
                                      до наказу
                                      Держжитлокомунгоспу України
                                      05.05.2004  N 97
 
 
                                      Додаток 3
                                      до наказу Комітету
                                      "Про створення
                                      науково-технічної ради
                                      Держжитлокомунгоспу України"
                                      30.09.02 N 42
                                      ( v0042508-02 )
 
 
                              СКЛАД
        науково-технічної ради Держжитлокомунгоспу України
 
 
                 Президія науково-технічної ради
 
     1. Семчук  Григорій  Михайлович  -  голова  науково-технічної
ради, Голова Держжитлокомунгоспу України, к.т.н., доцент
 
     2. Альохін    Володимир    Ілліч    -    заступник     голови
науково-технічної      ради,      перший      заступник     Голови
Держжитлокомунгоспу України, к.с/г.н.
 
     3. Хіврич Юрій Єгорович - заступник голови  науково-технічної
ради, перший заступник Голови Держжитлокомунгоспу України.
 
     4. Білянський   Олександр   Максимович   -  заступник  голови
науково-технічної  ради,  заступник   Голови   Держжитлокомунгоспу
України.
 
     5. Лотоцький    Орест    Богданович    -   заступник   голови
науково-технічної  ради,  заступник   Голови   Держжитлокомунгоспу
України.
 
     6. Рудий    Володимир    Петрович    -    заступник    голови
науково-технічної  ради,  заступник   Голови   Держжитлокомунгоспу
України.
 
     7. Абрамович    Ілля    Олександрович    -    директор    ЗАТ
"УкркомунНДІпрогрес", к.т.н., професор.
 
     8. Бейкул   Станіслав   Петрович   -   президент   корпорації
підприємств міськелектротранспорту "Укрелектротранс".
 
     9. Бервецький  Володимир  Федорович  -  начальник  Відділу  з
управління державним майном.
 
     10. Бондаренко  Людмила  Іванівна  -   начальник   Управління
економіки  житлово-комунального  господарства Мінекономіки України
(за згодою).
 
     11. Бржестовський Сергій Володимирович - директор  Державного
підприємства "Інноваційний центр Держжитлокомунгоспу України".
 
     12. Вірченко   Володимир   Васильович   -  начальник  Відділу
міського електротранспорту.
 
     13. Власюк    Анатолій    Васильович    -    директор     ВАТ
"УкрНДІінжпроект".
 
     14. Гарафонов  Іван Іванович - президент холдингової компанії
"Укркомунмаш".
 
     15. Глущенко  Сергій  Миколайович  -   начальник   Управління
комунальної теплоенергетики.
 
     16. Зайцев  Костянтин  Миколайович  -  президент  Української
асоціації  підприємств  водопровідно-каналізаційного  господарства
"Укрводоканалекологія".
 
     17. Кірюшин  Володимир  Миколайович  -  начальник  Управління
експлуатації житлового фонду.
 
     18. Короткий Григорій Іванович -  ректор  Державної  академії
житлово-комунального господасртва, к.е.н., професор.
 
     19. Кравченко   Леонід   Олексійович   -   начальник  Відділу
науково-технічної політики.
 
     20. Кулеша  Анатолій  Афанасійович  -  начальник   Управління
економіки, ціноутворення та тарифної політики житлово-комунального
господарства.
 
     21. Макеєнко Марія Федорівна - голова Центрального  правління
науково-технічного товариства КГПО України.
 
     22. Мільнер  Олександр  Олександрович  - начальник Управління
стратегії реформування житлово-комунального господарства, к.т.н.
 
     23. Новиков Юрій Васильович - директор  ДП  "Республіканський
інформаційно-обчислювальний центр".
 
     24. Онищук     Георгій    Ілліч    -    директор    інституту
"НДІпроектреконструкція", д.т.н.
 
     25. Покровський Леонід Леонідович  -  президент  Міжгалузевої
асоціації з розвитку систем теплопостачання "Укртеплокомуненерго".
 
     26. Размєтаєв  Сергій  Володимирович  - директор Українського
державного науково-дослідного  інституту  проблем  водопостачання,
водовідведення  та  охорони  навколишнього  природного  середовища
(УкрВОДГЕО), к.ю.н., доцент.
 
     27. Рибальченко  Юрій  Віталійович  -   головний   спеціаліст
Управління  експертизи,  аналізу та дерегуляції розвитку реального
сектора економіки  Секретаріату  Кабінету  Міністрів  України  (за
згодою).
 
     28. Стеценко   Яків   Андрійович   -   начальник   Управління
благоустрою та комунального обслуговування.
 
     29. Хомко  Володимир   Євгенович   -   начальник   Управління
водопровідно-каналізаційного господарства.
 
     30. Шпакевич   Анатолій  Володимирович  -  начальник  Відділу
протизсувних робіт та  захисту  територій  населених  пунктів  від
шкідливої дії вод.
 
     31. Щербина  Геннадій  Павлович - директор Науково-дослідного
та конструкторсько-технологічного інституту міського господарства,
к.т.н.
 
                              Секція
            методологічного забезпечення реформування
                житлово-комунального господарства
 
     1. Мільнер   О.О.   -  голова  секції,  начальник  Управління
стратегії реформування житлово-комунального господарства, к.т.н.
 
     2. Асадчев  О.І.  -  заступник   голови   секції,   заступник
начальника  Управління стратегії реформування житлово-комунального
господарства.
 
     3. Лясковська  С.А.  -  заступник  голови  секції,  заступник
начальника  Управління стратегії реформування житлово-комунального
господарства.
 
     4. Калиш  О.І.  -  секретар   секції,   головний   спеціаліст
Управління     стратегії     реформування     житлово-комунального
господарства.
 
     5. Бєльський О.О. - начальник управління житлово-комунального
господарства Чернігівської облдержадміністрації (за згодою).
 
     6. Вірченко     В.В.    -    начальник    Відділу    міського
електротранспорту.
 
     7. Кірюшин В.М. - начальник Управління експлуатації житлового
фонду.
 
     8. Короткий     Г.І.     -    ректор    Державної    академії
житлово-комунального господарства, к.е.н., професор.
 
     9. Коргун   В.П.   -   завідуючий   лабораторією    економіки
житлово-комунального господарства ЗАТ "УкркомунНДІпрогрес".
 
     10. Кравченко  Л.О.  -  начальник  Відділу  науково-технічної
політики.
 
     11. Кулеша   А.А.   -   начальник    Управління    економіки.
ціноутворення    та    тарифної    політики   житлово-комунального
господарства.
 
     12. Кучеренко   О.В.   -   заступник    керівника    Програми
реформування  соціального  сектора  Агентства  США  з міжнародного
розвитку (за згодою)
 
     13. Мотуз М.К. - заступник Миколаївського міського голови (за
згодою).
 
     14. Онищук        Г.І.       -       директор       інституту
"НДІпроектреконструкція", д.т.н.
 
     15. Стеценко  Я.А.  -  начальник  Управління  благоустрою  та
комунального обслуговування.
 
     16. Хомко       В.Є.       -       начальник       Управління
водопровідно-каналізаційного господарства.
 
     17. Шпакевич А.В.  - начальник Відділу протизсувних робіт  та
захисту територій населених пунктів від шкідливої дії вод.
 
                              Секція
              економічного аналізу та ціноутворення
               у житлово-комунальному господарстві
 
     1. Кулеша   А.А.   -   голова  секції,  начальник  Управління
економіки, ціноутворення та тарифної політики житлово-комунального
господарства.
 
     2. Молчан   Н.А.   -  секретар  секції,  головний  спеціаліст
Управління   економіки,   ціноутворення   та   тарифної   політики
житлово-комунального господарства.
 
     3. Весельська    Н.І.    -    в.о.    начальника   управління
житлово-комунального господарства Рівненської облдержадміністрації
(за згодою).
 
     4. Красовський  Л.Т.  -  заступник  директора  з економіки та
комерційно-фінансової             діяльності             інституту
"НДІпроектреконструкція".
 
     5. Кубова   Т.В.  -  начальник  планово-економічного  відділу
орендного об'єднання з теплопостачання "Кримтеплокомуненерго"  (за
згодою).
 
     6. Максимова   Л.М.   -   заступник   начальника   Управління
економіки, ціноутворення та тарифної політики житлово-комунального
господарства.
 
     7. Новіков Ю.В. - директор ДП РІОЦ.
 
     8. Нестерова Г.М. - старший науковий співробітник лабораторії
економіки             житлово-комунального            господарства
ЗАТ "УкркомунНДІпрогрес"
 
     9. Прохорова  Л.І.  -  завідуюча кафедрою бухобліку Державної
академії житлово-комунального господарства, к.е.н.
 
     10. Святоцька В.Г. - юридичний консультант ПАДКО (за згодою)
 
                              Секція
        житлової політики та експлуатації житлового фонду
 
     1. Кірюшин   В.М.   -  голова  секції,  начальник  Управління
експлуатації житлового фонду.
 
     2. Бабій К.І. - заступник голови секції, заступник начальника
Управління експлуатації житлового фонду.
 
     3. Шинкаренко  М.М.  -  секретар  секції,  завідуюча сектором
методичного забезпечення діяльності  БТІ  Управління  експлуатації
житлового фонду.
 
     4. Гонгало В.Ф. - начальник КП "Печерськжитло" (за згодою).
 
     5. Гордиладзе  Н.В.  -  доцент  кафедри  житлової  політики і
утримання   житла    Державної    академії    житлово-комунального
господарства.
 
     6. Євдокименко   М.І.   -   генеральний   директор  Асоціації
готельних об'єднань та готелів міст України.
 
     7. Ковалюк    В.А.    -     заступник     голови     асціації
"Укржитлоексплуатація".
 
     8. Максименко   В.М.   -   заступник   начальника  управління
житлово-комунального господарства  Київської  облдержадміністрації
(за згодою).
 
     9. Марочко  В.Г.  -  завідуючий науково-дослідним відділенням
інституту "НДІпроектреконструкція".
 
     10. Охрімчук А.В.  -  заступник  генерального  директора  ЗАТ
"ОТІС" (за згодою).
 
     11. Орловський В.О.  - начальник відділу Управління економіки
житлово-комунального   господарства   Мінекономіки   України   (за
згодою).
 
     12. Пришва  В.С.  -  віце-президент  Міжнародної  громадської
організації "Центр сприяння житловим  та  муніципальним  реформам"
(за згодою).
 
     13. Стельмах В.І. - начальник ДКП "Київжитлоспецексплуатація"
(за згодою).
 
     14. Тронь О.Я. - заступник начальника Управління експлуатації
житлового фонду.
 
     15. Черненко   Л.Х.   -   голова   Всеукраїнської   асоціації
"Укртехінвентаризація".
 
     16. Шайдецький  В.В.   -   заступник   начальника   Головного
управлінняя житлового господарства м. Києва (за згодою).
 
                              Секція
            водопровідно-каналізаційного господарства
 
     1. Хомко  В.Є.  -   голова   секції,   начальник   Управління
водопровідно-каналізаційного господарства.
 
     2. Бригадир   М.І.   -  заступник  голови  секції,  заступник
начальника Управління водопровідно-каналізаційного господарства.
 
     3. Руденко  С.Г.  -  заступник   голови   секції,   заступник
начальника Управління водопровідно-каналізаційного господарства.
 
     4. Лебеда   Л.В.   -  секретар  секції,  головний  спеціаліст
Управління водопровідно-каналізаційного господарства.
 
     5. Білик В.С.  - генеральний директор АК "Київводоканал"  (за
згодою).
 
     6. Галич Р.А. - заступник директора НВО "Екополімер", к.т.н.
 
     7. Давиденко  О.І.  - завідуючий відділом очистки стічних вод
НДКТІ МГ, к.т.н.
 
     8. Зайцев К.М.  - президент Української асоціції  підприємств
водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія".
 
     9. Кравченко В.А.  - завідуючий відділом водопостачання НДКТІ
МГ, к.т.н.
 
     10. Лунін С.В. - завідуючий лабораторією мереж водопостачання
та автоматизації технічних процесів ЗАТ "УкркомунНДІпрогрес".
 
     11. Маслак     В.М.     -     генеральний    директор    ДОКП
"Донецькводоканал".
 
     12. Нецький В.Ю. - директор ОВДКП ВКГ "Рівнеоблводоканал".
 
     13. Осадчий В.Ф. - директор ТОВ "ТЕКОС".
 
     14. Петросов  В.А.  -  генеральний  директор  Територіального
виробничого об'єднання "Харківкомунводопром", д.т.н., професор.
 
     15. Ситницька  Е.А.  -  завідуюча лабораторією водовідведення
ЗАТ "УкркомунНДІпрогрес", к.т.н.
 
     16. Скубченко В.Ф.  - головний спеціаліст Інституту колоїдної
хімії та хімії води НАН України.
 
     17. Сліпченко  В.О.  - завідуючий відділом Державної академії
житлово-комунального господарства, к.т.н., професор.
 
     18. Тарабара  В.П.   -   директор   Державного   підприємства
"Укркомунекологія".
 
                              Секція
                   комунальної теплоенергетики
 
     1. Глущенко  С.М.  -  голова  секції,  начальник   Управління
комунальної теплоенергетики.
 
     2. Кашперенко  В.П.  -  заступник  голови  секції,  заступник
начальника Управління комунальної теплоенергетики.
 
     3. Богдан  В.І.  -  секретар  секції,   головний   спеціаліст
Управління комунальної теплоенергетики.
 
     4. Вайль      І.В.     -     генеральний     директор     РОО
"Кримтеплокомуненерго".
 
     5. Ведерников  В.П.  -   заступник   директора   підприємства
теплових мереж "Білоцерківтепломережа".
 
     6. Власюк А.В. - голова правління ВАТ "УкрНДІінжпроект".
 
     7. Гордійчук         В.Г.         -        директор        КП
"Кам'янець-Подільськтеплокомуненерго".
 
     8. Дихне О.І. - директор МКП "Теплокомуненерго" м. Луганськ.
 
     9. Єфімов Г.В. - директор ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго".
 
     10. Луска Ю.П.  - директор  виробничого  підрозділу  "Одеські
теплові мережі" КП "Одестеплоенерго".
 
     11. Марценко     В.П.     -    головний    інженер    філіалу
"Житлотеплоенерго" "Київенерго".
 
     12. Мельниченко   Л.В.   -   завідуюча    лабораторією    ВАТ
"УкрНДІінжпроект".
 
     13. Новожилов  В.П.  -  головний  інженер КТП "Комуненергія".
м. Рівне.
 
     14. Сахно Р.В.  - генеральний директор Міжгалузевої асоціації
"Укртеплокомуненерго".
 
     15. Сігал  О.І.  -  директор  Інституту промислової екології,
к.т.н.
 
     16. Сокол О.Г. - голова правління ЗАТ "Горлівськтепломережа".
 
     17. Тарадай    О.М.    -     генеральний     директор     ОВО
"Харківтеплоенерго", к.т.н.
 
                              Секція
            благоустрою та комунального обслуговування
 
     1. Стеценко  Я.А.  -  голова  секції,  начальник   Управління
благоустрою та комунального обслуговування.
 
     2. Герасименко  Є.І.  -  заступник  голови секції,  заступник
начальника Управління благоустрою та комунального обслуговування.
 
     3. Ігнатенко  О.П.  -  заступник  голови  секції,   заступник
начальника Управління благоустрою та комунального обслуговування.
 
     4. Ткаленко  С.М.  -  секретар  секції,  головний  спеціаліст
Управління благоустрою та комунального обслуговування.
 
     5. Богданов І.О.  - заступник головного інженера  Комунальної
корпорації "Київавтодор".
 
     6. Бондар І.Л.  - завідуюча лабораторією утилізації вторинних
ресурсів ЗАТ "УкркомунНДІпрогрес".
 
     7. Васильківський В.І.  - директор ЗАТ "Укрсвітло", заступник
директора Асоціації "Союзсвітло".
 
     8. Васильківська   О.В.   -  головний  спеціаліст  Управління
благоустрою та комунального обслуговування.
 
     9. Горлицький Б.О.  - директор ДНВО "Екологічні технології та
нормативи".
 
     10. Косенко    Г.В.   -   начальник   Української   державної
квітково-декоративної насіннєвої інспекції.
 
     11. Костюченко Л.Л. - директор корпорації "Украгроквіти".
 
     12. Кошман Н.П.  - генеральний директор Асоціації працівників
ритуального (похоронного) обслуговування.
 
     13. Миколайчук   М.В.   -   начальник   Головного  управління
ритуальних послуг Київської міськдержадміністрації.
 
     14. Мозговий  В.В.  -  професор  Національного  транспортного
університету.
 
     15. Петухов І.С. - генеральний директор Української асоціації
автопідприємств санітарної очистки, к.т.н.
 
     16. Плачинта І.В. - заступник директора НДКТІ МГ.
 
     17. Січкар   В.С.   -    доцент    Національного    аграрного
університету, к.в.н.
 
     18. Тимошенко О.А.  - начальник госпрозрахункової організації
"Київблагоустрій".
 
     19. Яворовський   П.П.    -    генеральний    директор    ДКО
"Київзеленбуд".
 
     20. Яновська    Т.В.   -   головний   спеціаліст   Управління
благоустрою та комунального обслуговування.
 
                              Секція
                    міського електротранспорту
 
     1. Вірченко В.В.  - голова секції, начальник Відділу міського
електротранспорту.
 
     2. Ярмоленко В.Г.  -  секретар  секції,  головний  спеціаліст
Відділу міського електротранспорту.
 
     3. Вітченко   В.І.   -   головний   інженер  Харківського  КП
"Міськелектротранспорт".
 
     4. Бейкул С.П. - президент корпорації "Укрелетротранс".
 
     5. Бруєвич В.А. - головний інженер служби енергопостачання КП
"Київпастранс".
 
     6. Бугайчук В.І.  - головний інженер Вінницького підприємства
"Трамвайно-тролейбусне управління".
 
     7. Будніченко     В.Б.      -      завідувач      лабораторії
науково-випробувального  центру  "Міський  електротранспорт" НДКТІ
МГ.
 
     8. Далека В.Х. - завідувач кафедри міського електротранспорту
Харківської державної академії міського господрства, к.т.н.
 
     9. Збарський    Л.В.    -    начальник    відділу    міського
електротранспорту  НДКТІ  МГ,   керівник   науково-випробувального
центру "Міський електротранспорт", к.т.н.
 
     10. Зільбербрант Ю.Е.  - спеціаліст технічного відділу служби
колії КП "Київпастранс".
 
     11. Капленко  В.М.  -  головний  інженер   Дніпропетровського
підприємства "Дніпроміськелектротранс".
 
     12. Карпушин Е.І. - доцент кафедри міського електротранспорту
Харківської державної академії міського господарства, к.т.н.
 
     13. Кліщенко  Д.Д.   -   головний   інженер   ДКП   "Донецьке
трамвайно-тролейбусне управління".
 
     14. Менжерес  В.А.  -  начальник Головної державної технічної
інспекції міського електранспорту.
 
     15. Рабічев  О.І.  -  заступник  головного   конструктора   з
наземного транспрорту АНТК "Антонов".
 
     16. Резніков   В.А.   -  начальник  електричного  відділу  АТ
"Київпроект".
 
     17. Резніков  В.М.  -   заступник   головного   інженера   КП
"Київпастранс".
 
                              Секція
                  інженерного захисту територій
 
     1. Шпакевич  А.В.  -   голова   секції,   начальник   Відділу
протизсувних  робіт  та  захисту  територій  населених пунктів від
шкідливої дії вод.
 
     2. Охріменко  С.І.  -  заступник  голови   секції,   головний
спеціаліст   Відділу   протизсувних  робіт  та  захисту  територій
населених пунктів від шкідливої дії вод.
 
     3. Жук О.І. - секретар секції, спеціаліст I категорії Відділу
протизсувних  робіт  та  захисту  територій  населених пунктів від
шкідливої дії вод.
 
     4. Демчишин М.Г.  - завідуючий відділом  інженерної  геології
Інституту геологічних наук НАНУ, д.т.н.
 
     5. Критенко А.Г. - заступник начальника Укрінвестекспертизи.
 
     6. Марченко  А.М.  - начальник Відділу гідрогеологічних робіт
та геоекології Мінекоресурсів України.
 
     7. Матвєєв І.В.  - завідуючий відділом  основ  і  фундаментів
Науково-дослідного   інституту  будівельних  конструкцій  (НДІБК),
к.т.н.
 
     8. Мішин А.В.  -  професор  кафедри  технології  будівельного
виробництва КНУБА, д.т.н
 
     9. Могильченко В.В.  - начальник Управління захисту населення
і територій МНС України.
 
     10. Нечепорчук   А.А.   -   начальник   відділу    Управління
архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд
житлово-цивільного призначення Держбуду України, к.т.н.
 
     11. Нікітенко  В.Й.  -   перший   заступник   директора   ВАТ
"УкркомунНДІпроект".
 
     12. Рижій М.М. - директор ЦНТП "Інжзахист".
 
     13. Романов С.В. - заступник директора НДІБВ, к.т.н.
 
     14. Рубльов О.В. - начальник Київського СУППР.
 
     15. Снісаренко В.І.  - завідуючий відділом гідротехнічного та
спеціального будівництва НДІБВ, д.т.н.
 
     16. Соколов В.О.  - начальник управління інженерного  захисту
территорії міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради.
 
     17. Чорний  Г.І.  -  головний  науковий  співробітник відділу
оцінки надійності будівельних конструкцій НДІБК, к.т.н., професор.
 
     18. Чуніхін В.Г. - директор ВАТ "УкрНДІІНТВ".
 
     19. Шаповал       О.Є.       -       директор       інституту
"УкрНДІводоканалпроект".





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка