Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про затвердження складу та обрання голів постійних комісій Чернівецької міської ради XXIV скликання

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Перша сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 30.04.2002 р. N 3

Про затвердження складу та обрання голів постійних комісій Чернівецької міської ради XXIV скликання

Керуючись п. 2 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

I. Затвердити наступний склад постійних комісій міської ради:

1.1. З питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики:

Гнатюк Василь Іванович 

- депутат виборчого округу N 55 

Кіяшко Петро Іванович 

- депутат виборчого округу N 38 

Фінів Володимир Петрович 

- депутат виборчого округу N 19 

Фірсанова Валерія Герасимівна           

- депутат виборчого округу N 32 

Харабара Микола Дмитрович 

- депутат виборчого округу N 51 

1.2. З питань економіки, бюджету та фінансів:

Біденко Олександр Ілліч 

- депутат виборчого округу N 10 

Боднар Іван Іванович 

- депутат виборчого округу N 53 

Вакарюк Володимир Михайлович  

- депутат виборчого округу N 22 

Воронка Микола Костянтинович 

- депутат виборчого округу N 31 

Годованюк Василь Миколайович 

- депутат виборчого округу N 30 

Дерев'янко Дмитро Олександрович 

- депутат виборчого округу N 49 

Дутчак Василь Степанович 

- депутат виборчого округу N 29 

Євдокименко Василь Іванович 

- депутат виборчого округу N 52 

Єршов Володимир Іванович 

- депутат виборчого округу N 15 

Малкович Ярослав Іванович 

- депутат виборчого округу N 47 

Морар Микола Георгійович 

- депутат виборчого округу N 9 

Пронін Володимир Михайлович 

- депутат виборчого округу N 21 

Ринжук Іван Іванович 

- депутат виборчого округу N 56 

Тимчук Сергій Тоадерович 

- депутат виборчого округу N 36 

Філіпець Віктор Іванович 

- депутат виборчого округу N 3 

Широкова Світлана Борисівна 

- депутат виборчого округу N 17 

Юдицький Веніамін Веніамінович       

- депутат виборчого округу N 46 

1.3. З питань земельних відносин, архітектури, будівництва та екології:

Горбатюк Алла Зіновіївна 

- депутат виборчого округу N 57 

Грінчук Людмила Вікентіївна 

- депутат виборчого округу N 42 

Зеліско Орест Васильович 

- депутат виборчого округу N 60 

Іванущак Дмитро Олексійович 

- депутат виборчого округу N 20 

Ігнатьєв Михайло Степанович 

- депутат виборчого округу N 50 

Мандрюк Василь Мефодійович 

- депутат виборчого округу N 25 

Пулинець Володимир Олександрович 

- депутат виборчого округу N 6 

Рагульський Віктор Львович 

- депутат виборчого округу N 58 

Рогозний Сергій Володимирович 

- депутат виборчого округу N 33 

Ротар Петро Якович 

- депутат виборчого округу N 35 

Чинуш Валерій Миколайович 

- депутат виборчого округу N 18 

1.4. З питань житлово-комунального господарства:

Баланюк Дмитро Васильович 

- депутат виборчого округу N 28 

Беккер Михайло Львович 

- депутат виборчого округу N 37 

Николайчук Мирослав Іванович 

- депутат виборчого округу N 34 

Сіцінський Олег Семенович 

- депутат виборчого округу N 40 

Суховерський Богдан Теофілович          

- депутат виборчого округу N 59 

1.5. З питань праці та соціального захисту населення:

Виноградов Микола Миколайович        

- депутат виборчого округу N 41 

Занкович Микола Іванович 

- депутат виборчого округу N 23 

Марчук Іван Іванович 

- депутат виборчого округу N 39 

Мельничук Тетяна Дмитрівна 

- депутат виборчого округу N 26 

Шпакова Валентина Василівна 

- депутат виборчого округу N 16 

Шимчук Ярослав Георгійович 

- депутат виборчого округу N 48 

1.6. З питань освіти, науки та культури:

Вахнюк Олександр Прокопович 

- депутат виборчого округу N 2 

Забродський Василь Іванович 

- депутат виборчого округу N 27 

Кален Віктор Євгенович 

- депутат виборчого округу N 8 

Краминіна Елеонора Миколаївна 

- депутат виборчого округу N 7 

Саїнчук Корнелій Ілліч 

- депутат виборчого округу N 54 

Сарафінчан Валерій Лазарович 

- депутат виборчого округу N 12 

Солтисік Іван Богданович 

- депутат виборчого округу N 1 

Шиманський Віктор Миколайович         

- депутат виборчого округу N 44 

1.7. З питань охорони здоров'я:

Висоцький Віталій Михайлович             

- депутат виборчого округу N 14 

Гаєвська Марина Юріївна 

- депутат виборчого округу N 11 

Руснак Орися Миколаївна 

- депутат виборчого округу N 4 

Соколов Вадим Юрійович 

- депутат виборчого округу N 5 

Хорошенюк Іван Іванович 

- депутат виборчого округу N 45 

Яцків Василь Васильович 

- депутат виборчого округу N 43. 

II. Обрати головами постійних комісій:

1. Харабару Миколу Дмитровича - з питань законності, прав людини, регламенту, депутатської діяльності та етики;

2. Проніна Володимира Михайловича - з питань економіки, бюджету та фінансів;

3. Рогозного Сергія Володимировича - з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та екології;

4. Беккера Михайла Львовича - з питань житлово-комунального господарства;

5. Виноградова Миколу Миколайовича - з питань праці та соціального захисту населення;

6. Шиманського Віктора Миколайовича - з питань освіти, науки та культури;

7. Хорошенюка Івана Івановича - з питань охорони здоров'я.

III. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Єремічука Т. М.

 

Міський голова 

М. Федорук 

 


>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка