Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про утворення дільничних виборчих комісій при представництвах України за кордоном

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
 
                        П О С Т А Н О В А
 
 
 N 256 від 15.09.99
       м. Київ
 
 vd990915 vn256
 
            Про утворення дільничних виборчих комісій
             при представництвах України за кордоном
 
 
     Відповідно до частини одинадцятої статті  14  Закону  України
"Про вибори Президента України" ( 474-14 ),  статей 11, 12, пункту
другого статті  13  Закону   України   "Про   Центральну   виборчу
комісію" (   733/97-ВР   )  та  з  урахуванням  подань  керівників
представництв  України  за  кордоном  Центральна  виборча  комісія
П О С Т А Н О В Л Я Є:
 
     1. Утворити  дільничні  виборчі  комісії  при представництвах
України за кордоном по виборах Президента України у складі  згідно
з додатком.
 
     2. Постанову   Центральної   виборчої  комісії  надіслати  до
дільничних виборчих комісій, утворених при представництвах України
за кордоном, через Міністерство закордонних справ України.
 
 
 Голова Центральної виборчої комісії                     М.РЯБЕЦЬ
 
                                           Додаток
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 15 вересня 1999 року N 256
 
                              СКЛАД
         дільничних виборчих комісій при представництвах
        України за кордоном по виборах Президента України
 
------------------------------------------------------------------
                       Виборча дільниця N 1
          (при Посольстві України в Республіці Австрія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Чорнобривко       - радник Посольства
Євген Миколайович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Самарський        - радник Посольства
Олександр Сергійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Ільницький        - перший секретар Посольства
Анатолій Валер'янович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Кривонос          - перший секретар Посольства
Юрій Іванович
 
     Кувшинникова      - другий секретар Посольства
Вікторія Анатоліївна
 
     Мельник           - другий секретар Посольства
Андрій Ярославович
 
     Продай            - співробітник Організації з
Сергій Костянтинович     промислового розвитку при ООН
                         (ЮШДО)
 
     Кириленко         - друкарка Посольства
Олеся Євгенівна
------------------------------------------------------------------
 
                       Виборча дільниця N 2
                    (при Посольстві України в
                   Азербайджанській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кизима            - перший секретар Посольства
Ігор Володимирович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Іваницький        - перший секретар Посольства
Юрій Володимирович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Заворотна         - перший секретар Посольства
Тамара Леонідівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Гапелик           - аташе Посольства
Володимир Миколайович
 
     Бородай           - заступник керівника
Олександр Якович         Торгівельно-економічної місії
                         у складі Посольства
 
     Бондаренко        - другий секретар Посольства
Олександр Миколайович
 
     Марченко
Олександр              - аташе Посольства
Олександрович
 
     Настенко          - бухгалтер Посольства
Юрій Олександрович
------------------------------------------------------------------
 
                       Виборча дільниця N 3
                    (при Посольстві України в
                    Аргентинській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Тумасов           - радник Посольства
Ігор Юрійович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Домарецький       - перший секретар Посольства
Леонід Петрович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Кохно             - третій секретар Посольства
Володимир Миколайович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бурдіян           - аташе Посольства
Олександр Вікторович
 
     Нужний            - перший секретар Посольства
Михайло Семенович
 
     Харамінська       - касир Посольства
Антоніна Сергіївна
 
     Гуніна            - бухгалтер Посольства
Інна Вікторівна
 
     Отінко            - завідуюча канцелярією Посольства
Тетяна Іванівна
 
     Шеховцов          - аташе Посольства
Денис Володимирович
------------------------------------------------------------------
 
                       Виборча дільниця N 4
           (при Посольстві України в державах Бенілюкс)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Морозов           - Заступник Глави Місії України при НАТО
Костянтин Петрович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Ніколайко         - Заступник Постійного
Ігор Володимирович       Представника України при ЄС
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Корольов          - другий секретар Посольства
Ігор Сергійович          України в державах Бенілюкс
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бурмаков          - радник Дипломатичної місії
Анатолій Іванович        України в Гаазі
 
     Воздіган          - перший секретар Посольства,
В'ячеслав Михайлович     консул Дипломатичної місії
                         України в Гаазі
 
     Ткаченко          - перший секретар Посольства
Всеволод Іванович        України в державах Бенілюкс
 
     Німчинський       - третій секретар Місії
Руслан Михайлович        України при НАТО
 
     Саєнко            - третій секретар
Сергій Валерійович       Представництва України при ЄС
 
     Шафаренко         - завідуюча канцелярією Місії
Юлія Михайлівна          України при НАТО
 
     Статник           - завідуюча канцелярією
Наталія Олександрівна    Представництва України при ЄС
 
------------------------------------------------------------------
 
                       Виборча дільниця N 5
                    (при Посольстві України в
                       Республіці Білорусь)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кицун             - перший секретар Посольства
Оксана Мирославівна
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Михонік           - третій секретар Посольства, консул
Андрій Миколайович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Брескаленко       - другий секретар Посольства
Геннадій Семенович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бобир             - старший помічник аташе
Петро Анатолійович       Посольства
 
     Лазарович         - заступник керівника
Микола Васильович        Торгівельно-економічної місії
                         у складі Посольства
 
     Саганюк           - завідуюча канцелярією
Оксана Миколаївна        Посольства
 
     Козленко          - референт Посольства
Юлія Валеріївна
 
     Слишова           - референт Посольства
Світлана Олександрівна
------------------------------------------------------------------
 
                       Виборча дільниця N 6
                    (при Консульському пункті
                 Посольства України в Республіці
                       Білорусь у м. Брест)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кочетов           - другий секретар Посольства
Ігор Парфентійович       з консульських питань у м. Брест
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Маковецька        - медична сестра другої
Людмила Йосипівна        дитячої поліклініки м. Бреста
 
                 Член дільничної виборчої комісії
 
     Якубіна           - директор АО "Брестоптим"
Валерій Миколайович
------------------------------------------------------------------
 
                       Виборча дільниця N 7
                    (при Посольстві України в
                       Республіці Болгарія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Шаповалов         - перший секретар Посольства
Андрій Сергійович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Ярмолюк           - перший секретар Посольства
Микола Олександрович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Дем'янчук         - завідуюча канцелярією Посольства
Наталія Станіславівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Косий             - Генеральний консул Посольства
Володимир Михайлович
 
     Барановський      - керівник Торгівельно-економічної місії у
Олег Миколайович         складі Посольства
 
     Гімюш             - перший секретар Посольства
Геннадій Васильович
 
     Нагорний          - представник авіакомпанії
Ігор Анатолійович        "Авіалінії України" в
                         Болгарії
 
     Яник              - генеральний директор,
Олександр Андрійович     представництва "Укрферрі" в
                         Болгарії
 
     Соколенко         - завідуючий господарством
Анатолій Михайлович      Посольства
 
     Науменко          - прибиральниця Посольства
Галина Іванівна
 
     Андрєєв           - комендант Посольства
Андрій Миколайович
------------------------------------------------------------------
 
                       Виборча дільниця N 8
                    (при Посольстві України в
                Федеративній Республіці Бразилія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кривошея          - перший секретар Посольства
Дмитро Іванович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Кальченко         - завідуюча канцелярією Посольства
Галина Микитівна
 
                 Член дільничної виборчої комісії
 
     Спірін            - другий секретар Посольства
Руслан Миколайович
------------------------------------------------------------------
 
                       Виборча дільниця N 9
                  (при Генеральному консульстві
                      України у м. Куритибі)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Григораш          - консул Генерального консульства
Валерій Григорович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Скотар            - завідуюча канцелярією
Вікторія Анатоліївна     Генерального консульства
 
                 Член дільничної виборчої комісії
 
     Пащук             - викладач Федерального центру
Сергій Анатолійович      технологічної освіти штату Парана
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 10
                    (при Посольстві України у
                         Великобританії)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кулаков           - радник з консульських
Олександр Вікторович     питань Посольства
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Кучерявий         - перший секретар Посольства
Володимир Миколайович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Сабурова          - референт Посольства
Жанна Віталіївна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Кравець           - керівник Торгівельно-економічної
Андрій Миколайович       місії у складі Посольства
 
     Дір               - другий секретар Посольства
Ігор Юрійович
 
     Шевальов          - аташе Посольства
Артем Валентинович
 
     Сергієнко         - завідуюча канцелярією Посольства
Інна Миколаївна
 
     Кавера            - завідуючий господарством Посольства
Михайло Іванович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 11
                    (при Посольстві України у
                       Республіці Вірменія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Нечепоренко       - радник Посольства
Григорій Васильович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Семишкур          - перший секретар Посольства
Сергій Володимирович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Фуфалько          - третій секретар Посольства
Руслан Іванович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Давиденко         - завідуючий консульським
Володимир Миколайович    відділом Посольства
 
     Мовчун            - головний бухгалтер Посольства
Світлана Миколаївна
 
     Ковалевич         - завідуюча канцелярією Посольства
Ірина Валентинівна
 
     Мовчан            - референт Посольства
Богдан Павлович
 
     Семишкур          - не працює
Наталія Антонівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 12
                    (при Посольстві України в
                Соціалістичній Республіці В'єтнам)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Білодід           - Посол України
Ростислав Митрофанович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Шергін            - радник Посольства
Сергій Олександрович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Іскрук            - перший секретар Посольства
Володимир Михайлович
 
                 Член дільничної виборчої комісії
 
     Прохоренко        - водій Посольства
Едуард Валентинович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 13
                 (при Консульстві України в місті
                           Хо Ши Мінь)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Небрат            - перший секретар-консул
Станіслав Миколайович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Сашкін            - другий секретар Консульства
Микола Олексійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Сисойкіна         - юрист СП "Вєтсовпетро"
Людмила Миколаївна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Веретельник       - генеральний представник ДСК
Микола Мефодійович       "Чорноморське морське пароплавство" в
                         Соціалістичній Республіці В'єтнам
 
     Грибінник         - директор культурного центру
Мирослава Іванівна       СП "Вєтсовпетро"
 
     Домальчук         - головний інженер підприємства ремонтного
Анатолій Антонович       забезпечення СП "Вєтсовпетро"
 
     Осередько         - головний інженер СП "Вєтсовпетро"
Юрій Спиридонович
 
     Сьомих            - інспектор відділу кадрів СП "Вєтсовпетро"
Олена Михайлівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 14
                    (при Посольстві України у
                     Гвінейській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Суходольський     - радник-посланник Посольства
Анатолій
Володимирович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Шведюк            - перший секретар Посольства
Геннадій Адамович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Шашенко           - завідуюча канцелярією Посольства
Світлана Олексіївна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Захарченко        - перший секретар Посольства
Валерій Іванович
 
     Закраявський      - другий секретар Посольства
Георгій Іванович
 
     Петренко          - бухгалтер Посольства
Валентина
Олександрівна
 
     Петренко          - механік Посольства
Григорій Іванович
 
     Шашенко           - робітник з обслуговування
Вадим Леонідович         будівельних споруд Посольства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 15
                (при Посольстві України в Грецькій
                           Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Акімов            - консул, перший секретар Посольства
Олександр Петрович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Маєвський         - керівник Торгівельно-економічної місії
В'ячеслав Валерійович    у складі Посольства
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Могилевич         - стенографістка Посольства
Ольга Романівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Ілюк              - перший секретар Посольства
Михайло Іванович
 
     Михайлов          - перший секретар Посольства
Ігор Андрійович
 
     Сігарьов          - заступник керівника
Євген Олексійович        Торгівельно-економічної місії
                         у складі Посольства
 
     Косенко           - другий секретар Посольства
Наталія Євгенівна
 
     Кулик             - комендант Посольства
Олег Денисович
 
     Колбасова         - референт Посольства
Марина Петрівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 16
                (при Посольстві України в Грузії)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кононенко         - завідуючий консульським
Сергій Анатолійович      відділом Посольства
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Самойленко        - перший секретар Посольства
Олександр Павлович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Нагорняк          - завідуюча канцелярією Посольства
Лілія Едмундівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Блаженчук         - радник Посольства
Володимир Іванович
 
     Гніденко          - аташе Посольства
Іван Гаврилович
 
     Довганюк          - перший секретар Посольства
Ігор Дмитрович
 
     Блаженчук         - бухгалтер Посольства
Антоніна Никанорівна
 
     Самойленко        - технічний секретар консульського
Людмила Іванівна         відділу Посольства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 17
                (при Дипломатичному Представництві
                   України в Королівстві Данія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Яковенко          - радник Посольства
Василь Адамович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Алексєєв          - перший секретар Посольства
Ігор Вікторович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Ципак             - координатор експортного
Святослав Антонович      продажу компанії "Дат-Шауб"
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бойцова           - працівник торгівельного
Галина Олексіївна        центру "Магазин дю Норд"
 
     Ратмановський     - соліст Датського королівського
Олексій Йосипович        театру опери та балету
 
     Сорока            - аспірант Копенгагенського
Владислав Григорович     університету
 
     Хансен            - студентка Копенгагенського
Надія Олегівна           університету
 
     Алексєєва         - не працює
Тетяна Володимирівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 18
                    (при Посольстві України в
                      Естонській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Нечай             - перший секретар Посольства
Володимир
Олександрович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Курдибаха         - перший секретар Посольства
Анатолій Петрович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Цап               - технічний працівник консульського
Світлана Григорівна      відділу Посольства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Цап               - завідуючий господарством Посольства
Володимир Леонідович
 
     Дмитрук           - черговий комендант Посольства
Дмитро Миколайович
 
     Макуха            - черговий комендант Посольства
Віктор Олексійович
 
     Дмитрук           - черговий комендант Посольства
Людмила Миколаївна
 
     Макуха            - черговий комендант Посольства
Надія Володимирівна
 
     Чикальська        - технічний працівник консульського
Лілія Павлівна           відділу Посольства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 19
                    (при Посольстві України в
                   Арабській Республіці Єгипет)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Тимошенко         - керівник Торгівельно-економічної місії
Михайло Степанович       у складі Посольства
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Марченко          - перший секретар Посольства
Віктор Іванович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Татаринова        - завідуюча канцелярією Посольства
Ганна Ігорівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Тремблюк          - аташе Посольства
Дмитро Борисович
 
     Орловський        - в.о. завідуючого консульським
Ян Васильович            відділом Посольства
 
     Коломієць         - бухгалтер Посольства
Оксана Василівна
 
     Русак             - стажист Каїрського університету
Денис Миколайович
 
     Костів            - представник організації
Василь Петрович          "Укрмонтажспецбуд" у Єгипті
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 20
                    (при Посольстві України в
                         Державі Ізраїль)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Колос             - радник-посланник Посольства
Петро Михайлович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Чепелюк           - перший секретар Посольства
Віталій Володимирович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Плачинда          - перший секретар Посольства
Володимир Сергійович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Турчин            - керівник Торгівельно-економічної
Ігор Витамінович         місії у складі Посольства
 
     Павлов            - перший секретар Посольства
Олександр Григорович
 
     Безрутченко       - перший секретар Посольства
Сергій Михайлович
 
     Синянський        - перший секретар Посольства
Олег Григорович
 
     Малкевич          - завідуюча канцелярією
Альона Василівна         Посольства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 21
                    (при Посольстві України в
                        Республіці Індія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Герасименко       - перший секретар Посольства, консул
Олександр Миколайович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Зацепілін         - керівник Торгівельно-економічної
Ростислав                місії у складі Посольства
Володимирович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Єфанов            - другий секретар Посольства
Сергій Вікторович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Тимофєєва         - завідуюча канцелярією Посольства
Наталія Юріївна
 
     Поремський        - водій-механік Посольства
Сергій Валентинович
 
     Тімушева          - секретар консульського відділу
Марина Павлівна          Посольства
 
     Коркішко          - касир Посольства
Лариса Іванівна
 
     Поремська         - друкарка Посольства
Наталія Вікторівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 22
                    (при Посольстві України в
                      Республіці Індонезія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Нетреба           - перший секретар Посольства
Олексій Леонідович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Врублевська       - завідуюча канцелярією Посольства
Катерина Петрівна
 
                 Член дільничної виборчої комісії
 
     Балабушкін        - другий секретар Посольства
Євген Володимирович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 23
                    (при Посольстві України в
                   Ісламській Республіці Іран)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Красношапка       - перший секретар Посольства
Сергій Борисович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Яремчук           - перший секретар Посольства
Олег Олегович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Мороз             - аташе Посольства
Ігор Олександрович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Ваховський        - перший секретар Посольства
Леонід Вікторович
 
     Дьомін            - другий секретар Посольства
Валентин Сергійович
 
     Джиджора          - другий секретар Посольства
Володимир Григорович
 
     Вільховецька      - головний бухгалтер Посольства
Віра Іллівна
 
     Бегменко          - завідуюча канцелярією Посольства
Ірина Вікторівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 24
                    (при Посольстві України в
                       Королівстві Іспанія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Тараненко         - Посол України
Олександр Сергійович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Півень            - радник Посольства
Олександр Сергійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Баранов           - третій секретар Посольства
В'ячеслав Миколайович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Марков            - перший секретар Посольства
Олександр
Володимирович
 
     Якубовський       - перший секретар Посольства
Валерій Петрович
 
     Кацан             - аташе Посольства
Ніна Миколаївна
 
     Гаркуша           - механік-водій Посольства
Володимир Михайлович
 
     Угрюмов           - тренер національної збірної
Михайло Якович           команди Іспанії зі стрибків у
                         воду (за контрактом)
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 25
                    (при Посольстві України в
                     Італійській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Вільський         - керівник Торгівельно-економічної місії
Володимир Васильович     в складі Посольства
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Картиш            - перший секретар Посольства
Андрій Анатолійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Квітковська       - завідуюча канцелярією Посольства
Людмила Григорівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Романенко         - старший помічник аташе Посольства
Андрій Миколайович
 
     Глушеною          - другий секретар Посольства
Дмитро Дмитрович
 
     Семенченко        - другий секретар Посольства
Руслан Іванович
 
     Кравець           - бухгалтер Посольства
Володимир Іванович
 
     Мільчев           - черговий комендант Посольства
Іван Петрович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 26
                    (при Посольстві України в
                      Республіці Казахстан)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Коломієць         - другий секретар Посольства
Валерій Вікторович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Долгополов        - перший секретар Посольства
Сергій Олександрович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Гродецька         - завідуюча канцелярією Посольства
Олена Олексіївна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Єдаменко          - не працює
Ольга Вікторівна
 
     Приходько         - не працює
Тамара Борисівна
 
     Акастьолова       - бухгалтер Посольства
Любов Василівна
 
     Магда             - друкарка Посольства
Наталія Миколаївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 27
                (при Відділенні Посольства України
                     в Республіці Казахстан)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Іванченко         - перший секретар Посольства
Ігор Васильович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Мартиненко        - технічний секретар Відділення Посольства
Наталія Юріївна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Осауленко         - керівник Торгівельно-економічної місії
Григорій Григорович      у складі Посольства
 
     Іванченко         - не працює
Ірина Іванівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 28
                (при Посольстві України в Канаді)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Мостиський        - радник Посольства
Андрій Богданович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Винокуров         - радник Посольства
Ігор Андрійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Борисенко         - другий секретар Посольства
Ігор Володимирович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Заглада           - керівник Торгівельно-економічної
Ігор Петрович            місії у складі Посольства
 
     Грехов            - перший секретар Посольства
Андрій Михайлович
 
     Оратівський       - перший секретар Посольства
Володимир Пилипович
 
     Малишевський      - другий секретар Посольства
Тарас Михайлович
 
     Марченко          - третій секретар Посольства
Андрій Олександрович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 29
                  (при Генеральному консульстві
                        України в Торонто)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Олійник           - консул Генерального консульства
Анатолій Григорович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Алексєєнко        - консул Генерального консульства
Анатолій Олексійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Шинкаренко        - віце-консул Генерального консульства
Володимир Іванович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Голік             - експерт Торгівельно-економічної місії
Володимир                у складі Генерального консульства
Олександрович
 
     Саченко           - завідуюча канцелярією Генерального
Тетяна Яківна            консульства
 
     Беспала           - бухгалтер Генерального консульства
Людмила Володимирівна
 
     Шинкаренко        - не працює
Ірина Федорівна
 
     Голік             - не працює
Олена Валентинівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 30
                    (при Посольстві України у
                 Китайській Народній Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Нестерук          - перший секретар Посольства
Петро Адамович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Прокопович        - радник Посольства
Ігор Геннадійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Антоненко         - завідуюча канцелярією Посольства
Наталія Олександрівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бурдиляк          - перший секретар Посольства
Сергій Анатолійович
 
     Колотилова        - аташе Посольства
Тетяна Миколаївна
 
     Дзиговський       - завідуючий господарством Посольства
Сергій Федорович
 
     Білобородов       - представник "Авіаліній України" у
Валерій Анатолійович     Пекіні
 
     Зейрук            - не працює
Вікторія Семенівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 31
                    (при Посольстві України в
                        Республіці Корея)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Ренкас            - перший секретар Посольства
Дмитро Миколайович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Онуфрієнко        - старший бухгалтер Посольства
Тетяна Павлівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Шклярук           - третій секретар Посольства
Ігор Анатолійович
 
     Шлома             - завідуюча канцелярією Посольства
Валентина Василівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 32
                    (при Посольстві України в
                         Республіці Куба)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Красільчук        - радник Посольства
Володимир Ярославович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Коваль            - другий секретар Посольства
Анатолій Васильович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Ковтун            - перший секретар Посольства
Олександр Петрович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Дорохов           - перший секретар Посольства
Сергій Михайлович
 
     Мільонушкіна      - завідуюча канцелярією Посольства
Лариса Сергіївна
 
     Сафонова          - бухгалтер Посольства
Любов Миколаївна
 
     Молчанов          - завідуючий господарством Посольства
Михайло Михайлович
 
     Дриженко          - водій-механік Посольства
Олександр
Володимирович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 33
                    (при Посольстві України в
                     Латвійській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Отрош             - радник Посольства
Михайло Іванович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Зайцев            - перший секретар Посольства
Геннадій Єгорович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Курганська        - референт Посольства
Олена Анатоліївна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Білоус            - аташе Посольства
Ігор Костянтинович
 
     Жовтенко          - керівник Торгівельно-економічної
Валерій Тимофійович      місії у складі Посольства
 
     Корніюк           - третій секретар Посольства
Ігор Анатолійович
 
     Омельчук          - технічний секретар Посольства
Лариса Анатоліївна
 
     Романенко         - технічний секретар Посольства
Галина Леонідівна
 
     Чорний            - інженер Посольства
Микола Степанович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 34
                    (при Посольстві України в
                      Литовській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Білогуб           - перший секретар Посольства
Сергій Борисович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Кобелянський      - другий секретар Посольства
Дмитро Гнатович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Кундіус           - референт консульського відділу
Людмила Олександрівна    Посольства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Шендріков         - радник Посольства
Олександр Васильович
 
     Салюк             - перший секретар Посольства
Борис Володимирович
 
     Костенко          - третій секретар Посольства
Костянтин Миколайович
 
     Сахневич          - завідуючий господарством Посольства
Петро Олександрович
 
     Кобець            - стенографістка Посольства
Оксана Миколаївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 35
                    (при Посольстві України в
                      Ліванській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Паламарчук        - перший секретар Посольства
Володимир Анатолійович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Горяйнов          - другий секретар Посольства
Роман В'ячеславович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Савенко           - завідуюча канцелярією Посольства
Інна Василівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Круковська        - бухгалтер Посольства
Раїса Федорівна
 
     Джазра            - не працює
Ірина Василівна
 
     Волович           - стажист Посольства, студент
Максим Олексійович       Одеського університету
 
     Проценко          - не працює
Наталія Іванівна
 
     Фаваз             - лікар
Франсуаз Шавки
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 36
                    (при Посольстві України в
                       Республіці Молдова)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Волонець          - радник-посланник Посольства
Віктор Іванович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Вдовиченко        - другий секретар Посольства
Сергій Володимирович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Котик             - другий секретар Посольства
Віорел Дмитрович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Гальона           - заступник керівника
Олександр Якович         Торгівельно-економічної місії
                         у складі Посольства
 
     Гончаров          - радник Посольства
Олександр Миколайович
 
     Ісаєва            - експерт Торгівельно-економічної місії
Марина Ігорівна          у складі Посольства
 
     Павлюк            - старший помічник аташе Посольства
Вадим Васильович
 
     Хитрич            - голова українського товариства
Ольга Іванівна           культури м.Кам'янки
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 37
                    (при Боннському відділенні
                Посольства України у Федеративній
                      Республіці Німеччина)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Новосьолов        - керівник Відділення Посольства
Олександр Борисович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Поліщук           - заступник керівника
Сергій Леонідович        Торгівельно-економічної місії
                         Відділення Посольства
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Олегаш            - аташе Відділення Посольства
Владислав Васильович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Горенко           - перший секретар Відділення Посольства
Олег Миколайович
 
     Лисенко           - другий секретар Відділення Посольства
Ірина Петрівна
 
     Каневська         - другий секретар Відділення Посольства
Лариса Іванівна
 
     Тирінов           - черговий комендант Відділення
Андрій Васильович        Посольства
 
     Семенов           - експерт Торгівельно-економічної місії
Віктор Іванович          у складі Відділення Посольства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 38
                    (при Посольстві України у
                Федеративній Республіці Німеччина)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Собакарь          - радник Посольства
Леонід Григорович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Вергун            - радник Посольства
Володимир Антонович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Тишкова           - друкарка Посольства
Катерина Валеріївна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Коваленко         - радник Посольства
Володимир Михайлович
 
     Кравченко         - перший секретар Посольства
Валерій Максимович
 
     Клімкін           - другий секретар Посольства
Павло Анатолійович
 
     Черніюк           - другий секретар Посольства
Альберт Володимирович
 
     Костюк            - аташе Посольства
Вадим Валентинович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 39
                  (при Генеральному консульстві
                        України в Мюнхені)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Сердега           - консул Генерального консульства
Василь Феодосійович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Красуля           - заступник керівника
Олександр Іванович       Торгівельно-економічної місії у складі
                         Генерального консульства
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Гончарова         - завідуюча канцелярією Генерального
Вікторія Володимирівна   консульства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Калінін           - завідуючий господарством - водій
Іван Михайлович          Генерального консульства
 
     Малійський        - віце-консул Генерального консульства
Віктор Іванович
 
     Середенко         - референт Генерального консульства
Лідія Андріївна
 
     Сикалюк           - працівник за трудовою угодою
Марія Дмитрівна          Генерального консульства
 
     Чучко             - старший бухгалтер Генерального
Василь Михайлович        консульства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 40
                    (при Посольстві України в
                  Об'єднаних Арабських Еміратах)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Бушуєв            - в.о. Тимчасового Повіреного
Володимир Вікторович     у справах України в ОАЕ
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Чирков            - заступник керівника
Юрій Петрович            Торгівельно-економічної місії
                         у складі Посольства
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Шевченко          - другий секретар Посольства
Юрій Дмитрович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Гриньков          - бухгалтер Посольства
Валентин Вікторович
 
     Радько            - другий секретар Посольства
Андрій Борисович
 
     Телепенько        - водій-механік Посольства
Володимир Дмитрович
 
     Чиркова           - секретар Посольства
Ольга Сергіївна
 
     Іванов            - перший секретар Посольства
Вадим Миколайович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 41
                    (при Посольстві України в
                 Ісламській Республіці Пакистан)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Паньковський      - другий секретар Посольства
Віталій Юрійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Лихота            - завідуюча канцелярією Посольства
Олена Миколаївна
 
                 Член дільничної виборчої комісії
 
     Оборська          - бухгалтер Посольства
Наталія Володимирівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 42
                    (при Посольстві України в
                Південно-Африканській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Яренко            - радник Посольства
В'ячеслав Георгійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Остапенко         - завідуюча канцелярією Посольства
Світлана Володимирівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Яремчук           - перший секретар Посольства
Микола Анатолійович
 
     Альошин           - перший секретар Посольства
Сергій Володимирович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 43
                    (при Посольстві України в
                        Республіці Польща)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Сидюк             - перший секретар Посольства
Сергій Вікторович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Герман            - перший секретар Посольства
Сергій Михайлович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Фуртус            - завідуюча канцелярією Посольства
Лілія Станіславівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Лисенко           - перший секретар Посольства
Валерій Григорович
 
     Гаврилюк          - заступник керівника
Тарас Миколайович        Торгівельно-економічної місії
                         у складі Посольства
 
     Сибіга            - другий секретар Посольства
Андрій Іванович
 
     Кулик             - референт Посольства
Йосип Олександрович
 
     Лисак             - референт Посольства
Лідія Валентинівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 44
                  (при Генеральному консульстві
                       України в Гданську)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Буковецький       - консул Генерального консульства
Михайло Федорович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Висовень          - бухгалтер Генерального консульства
Микола Петрович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Максимів          - віце-консул Генерального консульства
Віталій Васильович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Міщук             - Генеральний консул
Микола Степанович
 
     Дода              - завідуюча канцелярією
Неллі Павлівна           Генерального консульства
 
     Вацько            - завідуючий господарством
Михайло Адамович         Генерального консульства
 
     Буковецька        - не працює
Єлизавета Іванівна
 
     Висовень          - не працює
Лідія Климентіївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 45
                  (при Генеральному консульстві
                        України в Кракові)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Максименко        - консул Генерального консульства
Віталій Миколайович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Денис             - віце-консул Генерального консульства
Оксана Павлівна
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Полозька          - завідуюча канцелярією Генерального
Надія Василівна          консульства
 
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Дзіворонюк        - бухгалтер Генерального консульства
Оксана Гаврилівна
 
     Судакова          - стенографістка Генерального консульства
Лілія Володимирівна
 
     Дзіворонюк        - водій-механік Генерального консульства
Григорій Семенович
 
     Максименко        - прибиральниця Генерального консульства
Віра Яківна
 
     Полозький         - не працює
Володимир Трохимович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 46
                    (при Посольстві України в
                      Російській Федерації)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Андрієнко         - радник Посольства
Петро Павлович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Німченко          - другий секретар Посольства
Ігор Васильович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Довгуля           - третій секретар Посольства
Юрій Олексійович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Васильєв          - радник Посольства
Олександр Аркадійович
 
     Маринець          - перший секретар Посольства
Анатолій Петрович
 
     Воробйова         - другий секретар Посольства
Наталія Семенівна
 
     Логачова          - старший референт Посольства
Ірина Андріївна
 
     Литвиненко        - друкарка Посольства
Лариса Вікторівна
 
     Суркова           - друкарка Посольства
Аліна Петрівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 47
                  (при Генеральному консульстві
                   України в Санкт-Петербурзі)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Семенов           - генеральний консул Генерального
Віктор Михайлович        консульства
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Вербицький        - консул Генерального консульства
Юрій Станіславович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Носуленко         - завідуюча канцелярією Генерального
Наталія Миколаївна       консульства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Абарінов          - механік Генерального консульства
Олександр Олексійович
 
     Абарінова         - друкарка Генерального консульства
Лариса Федорівна
 
     Мирончук          - віце-консул Генерального консульства
Світлана Іванівна
 
     Мирончук          - не працює
Юрій Олександрович
 
     Семенова          - не працює
Світлана Андріївна
 
     Шекера            - бухгалтер Генерального консульства
Тетяна Миколаївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 48
                  (при Генеральному консульстві
                        України в Тюмені)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кепещук           - голова комітету у зв'язках
Богдан Гаврилович        з громадськістю адміністрації
                         м.Тюмені
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Комар             - консул Генерального консульства
Дмитро Михайлович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Ханейчук          - секретар-друкарка Генерального
Євгенія Павлівна         консульства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Кучерявий         - віце-консул Генерального консульства
Юрій Леонідович
 
     Корольов          - завідуючий господарством Генерального
Валерій Семенович        консульства
 
     Мисник            - не працює
Ольга Федорівна
 
     Коновалова        - не працює
Серафима Олександрівна
 
     Денісова          - бухгалтер Генерального консульства
Раїса Олексіївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 49
                (при Посольстві України в Румунії)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Федурця           - радник Посольства
Василь Петрович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Новицький         - перший секретар Посольства
Іван Федорович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Фокша             - референт Посольства
Тамара Михайлівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бондаренко        - керівник Торгівельно-економічної
Олександр Миколайович    місії у складі Посольства
 
     Тимко             - перший секретар Посольства
Михайло Олексійович
 
     Крисяк            - старший помічник аташе Посольства
Павло Васильович
 
     Батарін           - черговий комендант Посольства
Олександр
Володимирович
 
     Гульчевська       - референт Посольства
Тетяна Миколаївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 50
                    (при Посольстві України в
                  Королівстві Саудівська Аравія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Турчин            - перший секретар Посольства
Георгій Анатолійович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Микитенко         - Посол України
Євген Олегович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Вахрушева         - завідуюча канцелярією Посольства
Вікторія Вікторівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Нагорний          - другий секретар Посольства
Микола Вікторович
 
     Вахрушев          - третій секретар Посольства
Вадим Володимирович
 
     Кравчук           - бухгалтер Посольства
Тетяна Василівна
 
     Кравчук           - механік Посольства
Михайло Олексійович
 
     Турчина           - не працює
Саодат Юсуфівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 51
                    (при Посольстві України в
                      Словацькій Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Цупренко          - перший секретар Посольства
Олександр Петрович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Сітар             - радник Посольства
Василь Дмитрович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Закусило          - завідуюча канцелярією Посольства
Тетяна Валентинівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Стативка          - радник Посольства
Андрій Іванович
 
     Ковчар            - керівник Торгівельно-економічної
Отто Олександрович       місії у складі Посольства
 
     Петрище           - перший секретар Посольства
Петро Андрійович
 
     Блага             - перший секретар Посольства
Петро Іванович
 
     Яворський         - перший секретар Посольства
Юрій Володимирович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 52
                   (при Консульському агентстві
                 Посольства України у Словацькій
                           Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Балан             - перший секретар Консульського агентства
Валентин Миколайович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Штецова           - пенсіонер
Людмила Павлівна
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Білокур           - секретар-референт
Любов Іванівна           Консульського агентства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Конопелець        - вихователь гуртожитку при
Віталій Іванович         середній промисловій школі
 
     Кучеренко         - артист Пряшівського театру
Олександр Григорович     ім.О.Духновича
 
     Колісник          - викладач Пряшівського університету
Прокіп Миколайович
 
     Балан             - викладач
Тетяна Василівна
 
     Білокур           - студент Пряшівського університету
Роман Павлович
 
     Моня              - студент Пряшівського університету
Роман Петрович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 53
                    (при Посольстві України в
                    Сполучених Штатах Америки)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Гребенюк          - завідуючий консульським
Валерій Миколайович      відділом Посольства
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Жмаченко          - перший секретар Посольства
Тетяна Ігорівна
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Костенко          - референт консульського відділу
Наталія Валентинівна     Посольства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Яроцький          - перший секретар консульського відділу
Вадим Володимирович      Посольства
 
     Надоленко         - другий секретар Посольства
Геннадій Олексійович
 
     Ладний            - третій секретар Посольства
Юрій Анатолійович
 
     Кудрик            - третій секретар консульського відділу
Костянтин Ярославович    Посольства
 
     Кулешов           - завідуючий референтурою Посольства
Леонід Васильович
 
     Шлякотіна         - стенографістка Посольства
Антоніна Віталіївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 54
                  (при Генеральному консульстві
                       України в Нью-Йорку)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Яременко          - консул Генерального консульства
Богдан Васильович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Крохмаль          - заступник Постійного Представника
Володимир Георгійович    України при ООН
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Іванчов           - віце-консул Генерального консульства
Сергій Йосипович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бацій             - перший секретар Постійного
Андрій Іванович          Представництва при ООН
 
     Герасименко       - другий секретар Постійного
Олег Владиславович       Представництва при ООН
 
     Оніщенко          - другий секретар Постійного
Юрій Володимирович       Представництва при ООН
 
     Дещенко           - завідуюча канцелярією
Ірина Анатоліївна        Генерального консульства в
                         Нью-Йорку
 
     Коломієць         - секретар-стенографістка
Наталія Анатоліївна      Генерального консульства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 55
                  (при Генеральному Консульстві
                        України в Чикаго)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Горбаренко        - віце-консул Генерального консульства
Володимир Петрович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Артамонов         - віце-консул Генерального консульства
Олександр Валентинович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Джелмач           - завідуюча канцелярією
Олена Вікторівна         Генерального консульства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Протасова         - консул Генерального консульства
Людмила Михайлівна
 
     Кучеренко         - інженер Генерального консульства
Віктор Іванович
 
     Чміленко          - бухгалтер Генерального консульства
Надія Сергіївна
 
     Зонь              - водій Генерального консульства
Олександр Миколайович
 
     Гребенюк          - референт Генерального консульства
Олександр Ігорович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 56
                    (при Посольстві України в
                      Туніській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кушнір            - перший секретар Посольства
Юрій Джонович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Пивоваров         - перший секретар Посольства
Юрій Анатолійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Мельник           - другий секретар Посольства
Ігор Михайлович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Прошко            - представник "Авіаліній
Станіслав Євгенович      України" в Тунісі
 
     Мельник           - завідуюча канцелярією Посольства
Наталія Миколаївна
 
     Герасимчук        - бухгалтер Посольства
Алла Володимирівна
 
     Пивоварова        - секретар консульського
Олена Вікторівна         відділу Посольства
 
     Кушнір            - не працює
Ірина Миколаївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 57
                    (при Посольстві України в
                      Турецькій Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Бандура           - перший секретар Посольства
Володимир Михайлович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Карпенко          - перший секретар Посольства
Володимир Юрійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Козій             - перший секретар Посольства
Євген Васильович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Оксьоненко        - старший помічник аташе Посольства
Юрій Миколайович
 
     Хіценко           - перший секретар Посольства
Андрій Валентинович
 
     Бойко             - третій секретар Посольства
Григорій Вадимович
 
     Штелюк            - третій секретар Посольства
Сергій Миколайович
 
     Костенко          - друкарка Посольства
Надія Василівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 58
                  (при Генеральному консульстві
                       України в Стамбулі)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Бродович          - консул Генерального консульства
Михайло Франокович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Фетисенко         - консул Генерального консульства
Олег Костянтинович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Чередниченко      - референт Генерального
Вікторія                 консульства
Володимирівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бродович          - бухгалтер Генерального консульства
Ольга Степанівна
 
     Джуренко          - представник "Авіаліній України"
Борис Іванович           у Стамбулі
 
     Зінь              - механік Генерального консульства
Богдан Михайлович
 
     Крижанівський     - заступник керівника
Андрій Дмитрович         Торгівельно-економічної місії
                         у складі Генерального консульства
 
     Матічук           - завідуюча канцелярією
Наталія Вікторівна       Генерального консульства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 59
                    (при Посольстві України в
                          Туркменістані)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Чупрун            - Надзвичайний і Повноважний
Вадим Прокопович         Посол України
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Гульченко         - другий секретар з консульських питань
Іван Фокович             Посольства
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Спасибко          - завідуюча канцелярією Посольства
Віра Вікторівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Бродський         - перший секретар Посольства
Павло Вадимович
 
     Мужичук           - бухгалтер Посольства
Віктор Іванович
 
     Кашигін           - заступник директора БУ-7
Сергій Валентинович      АТФ "Укргазбуд"
 
     Логінова          - бухгалтер БУ-7 АТФ "Укргазбуд"
Богдана Антонівна
 
     Коротка           - інспектор відділу кадрів будівництва
Ольга Михайлівна         об'єктів Сумського науково-виробничого
                         об'єднання ім.Фрунзе
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 60
                    (при Посольстві України в
                      Угорській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Сущик             - перший секретар Посольства
Володимир Миколайович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Цибульник         - заступник керівника
Володимир Володимиров    Торгівельно-економічної місії у складі
                         Посольства
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Радивинчук        - завідуюча канцелярією Посольства
Наталія Петрівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Панько            - перший секретар Посольства
Сергій Семенович
 
     Юнгер             - перший секретар Посольства
Михайло Белович
 
     Хандін            - перший секретар Посольства
Анатолій Анатолійович
 
     Варваринець       - працівник авіакомпанії
Діана Миронівна          "Авіалінії України"
 
     Довганич          - касир Посольства
Олена Олександрівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 61
                    (при Посольстві України в
                      Республіці Узбекистан)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Луньов            - радник Посольства
Борис Васильович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Мельничук         - завідуючий консульським відділом
Василь Іванович          Посольства
 
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Половюк           - завідуюча канцелярією Посольства
Анжела Іванівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Рябов             - радник Посольства
Станіслав Іванович
 
     Беляєв            - керівник Торгівельно-економічної
Вадим Миколайович        місії у складі Посольства
 
     Сметанін          - перший секретар Посольства
Анатолій Вікторович
 
     Свинаренко        - бухгалтер Посольства
Тетяна Іванівна
 
     Лукащук           - референт консульського
Лілія Олександрівна      відділу Посольства
 
     Пенделя           - старший інженер Посольства
Валерій Іванович
 
     Благодарна        - прибиральниця Посольства
Оксана Володимирівна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 62
                (при Посольстві України в Союзній
                      Республіці Югославія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Павлюченко        - радник Посольства
Олег Васильович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Юдін              - другий секретар Посольства
Ярослав Сергійович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Стельмах          - завідуюча канцелярією Посольства
Ірина Валентинівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Сокур             - перший секретар Посольства
Олег Дмитрович
 
     Селін             - перший секретар Посольства
Олексій Миколайович
 
     Лубківський       - третій секретар Посольства
Маркіян Романович
 
     Пясецька          - бухгалтер Посольства
Вікторія Анатоліївна
 
     Ткачук            - завідуючий господарством
Віктор Володимирович     Посольства
 
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 63
                    (при Посольстві України у
                     Фінляндській Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Крючков           - керівник Торгівельно-економічної місії
Сергій Григорович        у складі Посольства
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Цимбалюк          - другий секретар Посольства
Євген Вікторович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Орловська         - завідуюча канцелярією Посольства
Христина Богданівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Брук              - завідуючий господарством Посольства
Вадим Вікторович
 
     Грицаєнко         - другий секретар Посольства
Олег Олексійович
 
     Пиріг             - другий секретар Посольства
Яків Русланович
 
     Савченко          - головний інженер Посольства
Володимир Антонович
 
     Харитонов         - третій секретар Посольства
Роман Юрійович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 64
                (при Посольстві України у Франції)
                Голова дільничної виборчої комісії
 
     Йохна             - радник-посланник Посольства
Віталій Антонович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Мазниченко        - радник Посольства
Олександр Борисович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Мартинчук         - завідуюча канцелярією Посольства
Світлана Володимирівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Рибак             - перший секретар Посольства
Олександр Борисович
 
     Камінський        - перший секретар Посольства
Віктор Дмитрович
 
     Бернацький        - радник Посольства
Анатолій Едуардович
 
     Плевако           - другий секретар Посольства
Олександр Якович
 
     Громов            - другий секретар Посольства
Олександр Вікторович
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 65
                    (при Посольстві України в
                       Республіці Хорватія)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Шостак            - Посол України
Анатолій Миколайович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Олефіров          - другий секретар Посольства
Андрій Володимирович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Мальський         - радник Посольства
Роман Зіновійович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Осколок           - аташе Посольства
Володимир
Олександрович
 
     Пащенко           - перший секретар Посольства
Євген Миколайович
 
     Папарига          - перший секретар Посольства
Ярослав Миколайович
 
     Лисенко           - другий секретар Посольства
Юрій Васильович
 
     Василюк           - завідуючий господарством
Петро Олександрович      Посольства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 66
                (при Посольстві України в Чеській
                           Республіці)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Кулеша            - перший секретар Посольства
Євген Іванович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Павлюк            - головний економіст
Віктор Ігорович          Торгівельно-економічної місії
                         у складі Посольства
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Колесніченко-     - перший секретар Посольства
     Братунь
Наталія Ростиславівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Притула           - завідуючий консульським
Ігор Васильович          відділом Посольства
 
     Плетніков         - другий секретар Посольства
Віктор Миколайович
 
     Білойван          - бухгалтер Посольства
Валентина Василівна
 
     Строга            - секретар-друкарка консульського відділу
Ірина Павлівна           Посольства
 
     Цесаренко         - технічний працівник консульського
Тетяна Леонідівна        відділу Посольства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 67
                    (при Посольстві України у
                    Швейцарській Конфедерації)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Роговой           - перший секретар Посольства
Михайло Олексійович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Савченко          - перший секретар Посольства
Юрій Васильович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Макєєва           - технічний секретар консульського
Олена Леонідівна         відділу Посольства
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Кондратцова       - третій секретар Посольства
Наталія Віталіївна
 
     Макєєв            - третій секретар Посольства
Олексій Сергійович
 
     Семенюк           - завідуюча канцелярією Посольства
Наталія Віталіївна
 
     Коваленко         - бухгалтер Посольства
Тетяна Олександрівна
 
     Цвєткова          - старший референт консульської
Алла Іванівна            служби Посольства
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 68
                  (при Постійному представництві
                  України при відділенні ООН та
                 інших міжнародних організаціях у
                          місті Женеві)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Зозуля            - другий секретар Постійного
Владислав Вадимович      представництва
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Раскалей          - співробітник Відділення ООН у Женеві
Сергій Борисович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Ковальова         - завідуюча канцелярією Постійного
Алла Віталіївна          представництва
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Пахіль            - перший секретар Постійного
Володимир                представництва
Олександрович
 
     Дзюб              - перший секретар Постійного
Володимир Іванович       представництва
 
     Жолдоков          - співробітник Відділення ООН
Володимир Олексійович    у Женеві
 
     Прензелевич       - співробітник Міжнародного
Григорій Михайлович      бюро праці у Женеві
 
     Петрачков         - співробітник Міжнародного
Олександр Михайлович     бюро праці у Женеві
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 69
                    (при Посольстві України в
                       Королівстві Швеція)
 
     Голова дільничної виборчої комісії
 
     Назаров           - радник Посольства
Георгій Павлович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Ковалевський      - третій секретар Посольства
Вадим Вікторович
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Гуцол             - референт Посольства
Олександр
Володимирович
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Лобода            - завідуюча канцелярією Посольства
Олена Миколаївна
 
     Полуцький         - механік Посольства
Віктор Миколайович
 
     Сушельницька      - голова Української громади у Швеції
Ірина Миколаївна
 
     Телятников        - радник Посольства
Ігор Сергійович
 
     Фоменко           - бухгалтер Посольства
Лариса Миколаївна
------------------------------------------------------------------
 
                      Виборча дільниця N 70
                (при Посольстві України в Японії)
                Голова дільничної виборчої комісії
 
     Рябцев            - радник Посольства
Володимир Євгенович
 
     Заступник голови дільничної виборчої комісії
 
     Александрук       - перший секретар, завідуючий
Валерій Євгенович        консульським відділом Посольства
 
     Секретар дільничної виборчої комісії
 
     Сушко             - завідуюча канцелярією Посольства
Тетяна Василівна
 
                Члени дільничної виборчої комісії
 
     Чехович           - перший секретар Посольства
Валентин Станіславович
 
     Поліщук           - завідуючий господарством Посольства
Сергій Михайлович
 
     Кузьмін           - радник Посольства
Євген Антонович
 
     Шарапа            - перший секретар Посольства
Олег Володимирович
 
     Лутовинов         - третій секретар Посольства
Юрій Володимирович
 
 
 Секретар Центральної виборчої комісії               Я.ДАВИДОВИЧ






>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.71387
EUR30.24277
RUB0.41406
PLN7.06673
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка