Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України працівників освіти


                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
              Про відзначення державними нагородами
                    України працівників освіти
 
     За вагомий  особистий  внесок у розвиток національної освіти,
багаторічну    плідну     наукову    і     педагогічну  діяльність
п о с т а н о в л я ю:
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
     ПАВЛЕНКА              - ректора Київського національного
Анатолія Федоровича          економічного університету
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
     БЕРДАРА               - директора Тернівського міжшкільного
Миколу Тимофійовича          навчально-виробничого комбінату
                             Тячівського району, Закарпатська
                             область
     БОНДАРЧУКА            - учителя Ананьївської державної
Григорія Михайловича         школи естетичного виховання дітей,
                             Одеська область
     ВОЛКОВА               - учителя технічного ліцею міста
Ернеста Сергійовича          Вінниці
     ЛУГАЯ                 - директора Токарівської
Івана Архиповича             загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів, Житомирська область
     САВЛУКА               - заступника директора Суботцівської
Анатолія Григоровича         загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Знам'янського району,
                             Кіровоградська область
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
     ПАЛЬЧУК               - директора професійно-технічного
Марину Іванівну              училища N 27, м. Сімферополь,
                             Автономна Республіка Крим
     САВЧЕНКО              - віце-президента Академії педагогічних
Олександру Яківну            наук України, м. Київ
     СТАДНУ                - учительку загальноосвітньої школи
Людмилу Трохимівну           I-III ступенів N 13 міста Кіровограда
     ХОМЕНКО               - професора Білоцерківського
Віру Семенівну               державного аграрного університету,
                             Київська область
     Присвоїти почесні звання:
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
     АКУЛЬШИНІЙ            - учительці Маріупольського міського
Тетяні Олександрівні         ліцею, Донецька область
     БІЛОУС                - учительці загальноосвітньої школи
Христині Вацлавівні          I-III ступенів N 4 міста Тернополя
     БІЛЬКУ                - викладачеві Полтавського музичного
Олександру Дмитровичу        училища імені М.В. Лисенка
     БОНДАРЕНКО            - учительці спеціалізованої шк
2000
оли N 57
Людмилі Михайлівні           міста Києва
     БУКРЕЄВІЙ             - учительці Роздільнянської
Лідії Станіславівні          загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 2, Одеська область
     БУЛАХУ                - учителеві загальноосвітньої
Олександру Володимировичу    спеціальної школи-інтернату N 12
                             міста Харкова
     ВАЙНОВСЬКІЙ           - учительці загальноосвітнього
Марії Кирилівні              навчально-виховного комплексу
                             "Світоч" міста Вільнянська,
                             Запорізька область
     ВЄТРОВУ               - директорові гімназії N 1 міста
Івану Васильовичу            Рівного
     ВИТОВТОВІЙ            - учительці Татарбунарського
Альбіні Андріївні            навчально-виховного комплексу,
                             Одеська область
     ВІННИКОВІЙ            - учительці загальноосвітньої школи
Лідії Петрівні               I-III ступенів N 8 міста Чугуєва,
                             Харківська область
     ВОЦІХОВСЬКІЙ          - учительці середньої школи N 2
Ярославі Олексіївні          міста Стрия, Львівська область
     ГАПОНЬКУ              - викладачеві Чернігівського
Анатолію Івановичу           юридичного коледжу
     ГАРБУЗ                - учительці Виноградської
Надії Павлівні               загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Лисянського району,
                             Черкаська область
     ГЕЛЬФГАТУ             - учителеві фізико-математичного ліцею
Іллі Маркевичу               N 27 міста Харкова
     ГНАТЮК                - директорові Погребищенської
Ользі Михайлівні             загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 2, Вінницька область
     ГОРИК                 - директорові Погорілівської
Світлані Михайлівні          загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Жовтневого району,
                             Миколаївська область
     ГУНЯКУ                - директорові Дрогобицького
Михайлу Федоровичу           педагогічного ліцею,
                             Львівська область
     ДАГЛАРОВІЙ            - учительці гімназії N 95 міста Кривого
Наталії Леонідівні           Рогу, Дніпропетровська область
     ЗАЙЦЕВІЙ              - учительці навчально-виховного
Тетяні Григорівні            комплексу N 1 міста Шепетівки,
                             Хмельницька область
     ЗЕЛЕНЯКУ              - учителеві навчально-виховного
Олегу Петровичу              комплексу I-III ступенів
                             "Олександрійський колегіум",
                             Кіровоградська область
     ЗОЛОТАРЬОВІЙ          - учительці загальноосвітньої
Людмилі Василівні            школи-комплексу N 88 міста Запоріжжя
     ЗОРКІНІЙ              - учительці загальноосвітньої школи
Надії Вікторівні             I-III ступенів N 2 міста Чугуєва,
                             Харківська область
     КАРАТЄЄВІЙ            - учительці загальноосвітньої школи
Валентині Миколаївні         I-III ступенів N 1 міста Баштанки,
                             Миколаївська область
     КАСЬЯНУ               - учителеві Городницької
Віталію Олександровичу       загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів, Житомирська область
     КАТЕРИНЧУКУ           - викладачеві Чернівецького
Миколі Васильовичу           педагогічного училища
     КЛИМЕНКО              - учительці Жиричівської
Ніні Олександрівні           загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Ратнівського району,
                             Волинська область
     КОСТЮКУ               - учителеві загальноосвітньої школи
Миколі Мартиновичу           N 139 міста Києва
     КРАВЧУК               - учительці Дослідницької
Людмилі Василівні            загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Васильківського району,
                             Київська область
     ЛЕДНЕЮ                - учителеві Міжгірської
Антону Васильовичу           загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів, Закарпатська область
     ЛІПІНСЬКІЙ            - учительці загальноосвітньої школи
Ніні Петрівні                I-III ступенів N 232 міста Києва
     ЛУЦКІВУ               - учителеві Теребовлянської -
Роману Петровичу             загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 1, Тернопільська область
     ЛЬВОВІЙ               - учительці школи-гімназії N 1 імені
Зінаїді Семенівні            О.С. Пушкіна міста Севастополя
     МАКСИМЕНКО            - учительці навчально-виховного
Людмилі Михайлівні           комплексу N 30 міста Полтави
     МАТІЯШ                - заступникові директора
Ларисі Дмитрівні             загальноосвітньої спеціальної
                             школи-інтернату N 4 міста
                             Коростишева, Житомирська область
     МЕЛЕЖИК               - учительці Гончарівської
Валентині Олександрівні      загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів, Чернігівська область
     МЕЛЬНИЧУКУ            - учителеві Повчинської
Володимиру Яковичу           загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів, Житомирська область
     МИРОНОВІЙ             - учительці загальноосвітньої школи
Тамарі Василівні             I-III ступенів N 2 міста Славутича,
                             Київська область
     МИРОНЮК               - учительці Кухарівської
Вірі Михайлівні              загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Іванківського району,
                             Київська область
     НАЗАРЕНКО             - учительці Верхньорогачицької
Аллі Іванівні                загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 2, Херсонська область
     НЕЖИВІЙ               - учительці Феськівської
Надії Павлівні               загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Золочівського району,
                             Харківська область
     НЕЧХАЄВІЙ             - учительці спеціалізованої школи
Тетяні Георгіївні            N 239 міста Києва
     ОДВЕРКО               - учительці загальноосвітньої школи
Любові Вікторівні            I-II ступенів N 10 міста Коломиї,
                             Івано-Франківська область
     ОМЕЛЬЧЕНКО            - учительці загальноосвітньої школи
Любові Данилівні             N 186 міста Києва
     ПАВЛЕНКО              - директорові гімназії імені
Олені Василівні              А.П. Чехова міста Ялти, Автономна
                             Республіка Крим
     ПАЛІЙЧУК              - учительці Чернівецького міського
Надії Йосипівні              філософсько-правового ліцею
     ПАСТУШЕНКО            - учительці загальноосвітньої школи
Ірині Володимирівні          I-III ступенів N 4 міста Бердичева,
                             Житомирська область
     ПРЯДКО                - учительці Потоківського
Ользі Михайлівні             загальноосвітнього
                             навчально-виховного закладу I-III
                             ступенів Кременчуцького
                             району, Полтавська область
     РЯБУСІ                - учительці загальноосвітньої школи
Олександрі Зіновіївні        I-III ступенів N 35 міста
                             Краматорська, Донецька область
     СОЛОВЕЦЬ              - викладачеві Київського міського
Ларисі Огеївні               педагогічного коледжу
     СТРИЖАК               - учительці спеціалізованої школи N 71
Надії Володимирівні          міста Києва
     ТКАЧ                  - викладачеві, завідувачу відділення
Світлані Миколаївні          Житомирського агротехнічного
                             коледжу
     ТКАЧОВІЙ              - учительці спеціалізованої школи
Людмилі Вікторівні           N 57 міста Луганська
     УМУРЗАКОВІЙ           - директорові гуманітарної гімназії
Тамарі Федорівні             міста Рівного
     УСАТЕН
15b2
КО              - учительці спеціалізованої середньої
Зої Іванівні                 школи N 67 міста Дніпропетровська
     УШАКОВІЙ              - учительці навчально-виховного
Ніні Андріївні               комплексу N 55 міста Харкова
     ФИСЮК                 - учительці гімназії N 1 міста
Ользі Георгіївні             Чернівців
     ХЛЕВНЕНКО             - учительці загальноосвітньої школи
Ліїлі Федорівні              I-III ступенів N 136 міста Донецька
     ЦИБУЛЬНИК             - учительці загальноосвітнього
Тетяні Володимирівні         навчального закладу 1 ступеня N 7
                             міста Сватове, Луганська область
     ЦИГАНИН               - учительці гімназії міста Сваляви,
Любові Василівні             Закарпатська область
     ЧИЧИКАЛУ              - учителеві Вищевеселівської
Михайлу Дмитровичу           загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Великописарівського
                             району, Сумська область
     ШЕВЕЛЮ                - викладачеві професійно-технічного
Олексію Михайловичу          училища N 65, м. Дніпропетровська
     ШУПИК                 - викладачеві Полтавського державного
Ірині Іванівні               аграрного коледжу управління і
                             права
     ЯНІНІЙ                - учительці навчально-виховного
Валерії Михайлівні           комплексу міста Сум
     ЯРЕМЕНКУ              - директорові Уманської міської
Михайлу Павловичу            гімназії імені І.Я. Франка,
                             Черкаська область
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
     АКМАЄВУ               - деканові, завідувачу кафедри
Анатолію Ісайовичу           Донбаського гірничо-металургійного
                             інституту, Луганська область
     БЕРЕЖНОМУ             - директорові Першої української
Сергію Васильовичу           гімназії міста Миколаєва
     БИКОВСЬКОМУ           - начальникові департаменту
Володимиру Трохимовичу       Міністерства освіти і науки України
     ВЕГЕРЧУКУ             - директорові української гімназії N 2
Сергію Максимовичу           міста Одеси
     ВОЙЦЕХІВСЬКОМУ        - директорові вищого професійного
Станіславу Олександровичу    училища N 34, м. Виноградів,
                             Закарпатська область
     ГЕРИЛЮКУ              - директорові Вижницької
мирославу Васильовичу        загальноосвітньої школи-інтернату
                             I-III ступенів імені Н.Яремчука,
                             Чернівецька область
     ДЗЯМУЛИЧУ             - начальникові управління освіти і
Івану Васильовичу            науки Волинської обласної державної
                             адміністрації
     ДУДЯКУ                - директорові спеціалізованої
Степану Івановичу            загальноосвітньої школи N З
                             міста Тернополя
     КАРПЕНКУ              - директорові Київського
Володимиру Васильовичу       радіомеханічного технікуму
     КЛИМЧУКУ              - директорові Плужнянської
Валентину Івановичу          загальноосвітньої санаторної
                             школи-інтернату I-II ступенів
                             Ізяславського району,
                             Хмельницька область
     КОВАЛЕНКО             - майстрові виробничого навчання
Ользі Василівні              професійно-технічного училища N 4,
                             м. Київ
     КОЗЛОВІЙ              - голові Севастопольського міського
Тетяні Костянтинівні         комітету профспілки працівників
                             освіти і науки
     КОМІСАРЧУКУ           - директорові Барського педагогічного
Миколі Христофоровичу        училища, Вінницька область
     КОНОВАЛ               - викладачеві Київського державного
Катерині Олексіївні          технікуму легкої промисловості
     МАЛАХОВІЙ             - директорові Чапаєвської
Тамарі Іванівні              загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів Чутівського району,
                             Полтавська область
     ОБІДНЯКУ              - викладачеві Чортківського
Тарасу Ярославовичу          педагогічного училища, Тернопільська
                             область
     ОЛІЙНИКУ              - директорові Заліщицького державного
Михайлу Івановичу            аграрного коледжу імені
                             Є. Храпливого, Тернопільська область
     САВЦІ                 - директорові Перемишлянського
Євгену Паньковичу            професійно-технічного училища N 61,
                             Львівська область
     СЕРЕДІ                - директорові Новомиколаївської
Валерію Авксентійовичу       загальноосвітньої неповної середньої
                             школи-інтернату Мелітопольського
                             району, Запорізька область
     УДОВІЧЕНКУ            - директорові професійно-технічного
Віктору Костянтиновичу       училища N 52, Запорізька область
     ФОМЕНКО               - директорові Старобільської гімназії,
Катерині Миколаївні          Луганська область
     ХОМІК                 - директорові вищого професійного
Галині Борисівні             училища N 9, м. Луцьк.
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ,  4 жовтня 2001 року
           N 923/2001








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.24789
EUR30.68113
RUB0.40849
PLN7.08457
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка