Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України


                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
                        П О С Т А Н О В А
                   від 6 грудня 2000 р. N 1777
                               Київ
                Про нагородження Почесною грамотою
                    Кабінету Міністрів України
 
     Кабінет Міністрів України  п о с т а н о в л я є:
     Нагородити Почесною грамотою  Кабінету  Міністрів  України  з
врученням пам'ятного знака:
     1. За     вагомий     особистий    внесок    у    розроблення
нормативно-правових  актів,  спрямованих  на  розвиток   місцевого
самоврядування:
 
ГУСАКОВА                   - Голову       Державного      комітету
Володимира Миколайовича      будівництва,  архітектури та житлової
                             політики
 
ІЩЕНКА                     - заступника  голови Комітету Верховної
Олексія Максимовича          Ради  України  з  питань   державного
                             будівництва        та       місцевого
                             самоврядування
 
КРУПКА                     - заступника    Урядового     Секретаря
Петра Миколайовича           Кабінету                    Міністрів
                             України    -   директора   Юридичного
                             департаменту
 
ЛОПАТИНСЬКОГО              - заступника  голови   Фонду   сприяння
Віктора Андрійовича          місцевому самоврядуванню
 
МАЛЬЧИНА                   - ректора    Академії    муніципального
Юрія Макаровича              управління
 
МАТВІЇШИНА                 - завідуючого    сектором    Управління
Ореста Ярославовича          аналізу    та   експертизи   розвитку
                             територій  Департаменту   внутрішньої
                             політики     Секретаріату    Кабінету
                             Міністрів України
 
МОТРЕНКА                   - заступника    Урядового     Секретаря
Тимофія Валентиновича        Кабінету                    Міністрів
                             України -   директора    Департаменту
                             внутрішньої політики
 
ПІДПАЛОВА                  - заступника     Глави    Адміністрації
Леоніда Васильовича          Президента України
 
ПУХТИНСЬКОГО               - голову   Фонду   сприяння   місцевому
Миколу Олександровича        самоврядуванню
 
СЕЛІВОНА                   - заступника   Голови   Конституційного
Миколу Федосовича            Суду України
 
ТЕПЛЮКА                    - керівника    Головного     юридичного
Михайла Олексійовича         управління   апарату  Верховної  Ради
                             України
 
ТОЛСТОУХОВА                - заступника голови  Київської  міської
Анатолія Володимировича      державної адміністрації
 
ШУЛЯКА                     - голову  ТеофіпольськоЇ  районної ради
Василя Корнійовича           Хмельницької  області,   представника
                             делегації України в Конгресі місцевих
                             і регіональних влад Європи
 
ЯЦЮКА                      - завідуючого    відділом     Головного
Володимира Андрійовича       управління  організаційної і кадрової
                             роботи  та  взаємодії   з   регіонами
                             Адміністрації Президента України
     2. За   вагомий   особистий   внесок  у  розбудову  місцевого
самоврядування та розв'язання його актуальних проблем:
 
БАРАНОВА                   - Бердянського     міського      голову
Валерія Олексійовича         (Запорізька область)
 
БЕРЕЗОВСЬКОГО              - депутата Чернівецької обласної ради
Георгія Васильовича
 
ВИРОВЦЯ                    - депутата Харківської міської ради
Ігоря Івановича
 
ВОЙТЕНКА                   - голову Житомирської обласної ради
Архипа Борисовича
 
ВОРОБЙОВУ                  - Піщанобрідського  сільського   голову
Наталію Борисівну            (Добровеличківський             район
                             Кіровоградської області)
 
ДОВГАЛЯ                    - голову     Корюківської      районної
Олександра Васильовича       державної адміністрації Чернігівської
                             області
 
ЗІНЧУКА                    - Сільцівського    сільського    голову
Леоніда Петровича            (Ковельський     район     Волинської
                             області)
 
ІВАНОВА                    - депутата Миколаївської обласної ради
Федора Антоновича
 
КАМЕНЧУКА                  - голову     Березнівської     районної
Леоніда Івановича            державної  адміністрації  Рівненської
                             області
 
КОВАЛЕНКА                  - голову  Печерської районної державної
Анатолія Андрійовича         адміністрації    та   районної   ради
                             м. Києва
 
КУГАЯ                      - голову   Калинівської  районної  ради
Івана Захаровича             Вінницької області
 
МАЗУРЧАКА                  - Кам'янець-Подільського       міського
Олександра Володимировича    голову (Хмельницька область)
 
МАКСИМ'ЮКА                 - голову Снятинської районної державної
Степана Павловича            адміністрації      Івано-Франківської
                             області
 
МАСОЛІТІНУ                 - Садівського      селищного     голову
Надію Іванівну               (Сумський район Сумської області)
 
МЕЛЕШИНСЬКОГО              - Інкерманського    міського     голову
Олександра Йосиповича        (Балаклавський район м. Севастополя)
 
МЕЛЬНИКА                   - голову   СватівськоЇ   районної  ради
Олександра Андрійовича       Луганської області
 
НУСЕРА                     - заступника    голови    Закарпатської
Ернеста Ернестовича          обласної ради
 
ПЕРЕХРЕСТА                 - голову   Диканської   районної   ради
Михайла Васильовича          Полтавської області
 
РУСАЧЕНКА                  - Ясинуватського    міського     голову
Олександра Йосиповича        (Донецька область)
 
САВКУ                      - Городоцького      міського     голову
Миколу Володимировича        (Львівська область)
 
САСЬКА                     - голову Придніпровської районної  ради
Григорія Тихоновича          м. Черкаси
 
СВІТЛИЧНОГО                - керуючого  справами апарату Київської
Петра Миколайовича           міської ради
 
СИМУЛИКА                   - голову Комінтернівської районної ради
Василя Дмитровича            Одеської області
 
СИНИШИНА                   - голову      Бережанської     районної
Івана Миколайовича           державної               адміністрації
                             Тернопільської області
 
СІРЕНКА                    - голову Генічеської районної державної
Сергія Анатолійовича         адміністрації Херсонської області
 
ТКАЧЕНКА                   - керуючого    справами     виконавчого
Євгенія Валентиновича        комітету Євпаторійської міської ради
 
ХАНІСА                     - Жовтоводського     міського    голову
Едуарда Наумовича            (Дніпропетровська область)
 
ХАРЧЕНКА                   - голову         Переяслав-Хмельницької
Михайла Васильовича          районної ради Київської області
 
     Прем'єр-міністр України                              В.ЮЩЕНКО
     Інд. 39








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка