Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про нагородження організаторів і учасників ярмарку-виставки "Київська осінь - 2000"


              МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
                            Н А К А З
 
 N 220 від 08.11.2000
     м.Київ
 
 vd20001108 vn220
 
            Про нагородження організаторів і учасників
             ярмарку-виставки "Київська осінь - 2000"
 
     З метою   відзначення   активних  організаторів  і  учасників
ярмарку-виставки "Київська осінь - 2000",  яка була проведена з 28
по  30  вересня  2000  року  на  виставковому  центрі Міністерства
аграрної  політики  в  с.   Чубинському   Бориспільського   району
Київської області, Н А К А З У Ю:
     1. Нагородити   Почесною   грамотою   Міністерства   аграрної
політики  України  найбільш  активних  учасників  і  організаторів
(додаток 1) та оголосити подяку (додаток 2).
     2. Керівникам     структурних    підрозділів    міністерства,
добровільних  формувань,  підприємств,  установ   та   організацій
віднайти  можливість  щодо  заохочення працівників і спеціалістів,
які  приймали  активну   участь   в   підготовці   та   проведенні
ярмарку-виставки.
     3. Вручення почесних грамот  Міністерства  аграрної  політики
провести в урочистій обстановці.
     4. Контроль  за  виконанням  наказу  покласти  на  начальника
Департаменту організаційної роботи Шейка П.В.
 
 Міністр                                               І.Кириленко
                                                  Додаток 1
                                         до наказу Мінагрополітики
                                         України
                                         08.11.2000 N 220
          Список організаторів і учасників нагороджених
         Почесною грамотою Міністерства аграрної політики
          України за підсумками роботи ярмарку-виставки
                     "Київська осінь - 2000"
      1. Воленко                 - Генеральний директор об'єднання
         Ірина Стефанівна          "Укрплемоб'єднання"
      2. Дараган                 - начальник управління          з
         Людмила Федосіївна        виробництва  товарів  народного
                                   споживання Укоопспілки
      3. Каяфа                   - директор Одеської      обласної
         Володимир Андрійович      сільськогосподарської виставки
      4. Козак                   - Голова правління      асоціації
         Григорій Якович           "Укрсортнасіннєовоч"
      5. Крижов                  - заступник Голови  правління ДАК
         Іван Миколайович          "Хліб України"
      6. Литовченко              - заступник            начальника
         Анатолій Миколайович      Департаменту  ринків  продукції
                                   тваринництва     з     Головною
                                   племінною державною інспекцією
      7. Лісовенко               - Генеральний директор корпорації
         Василь Трохимович         "Укрзооветпромпостач"
      8. Лобань                  - головний спеціаліст     відділу
         Тетяна Петрівна           інформатизації  та  виставкових
                                   заходів            Департаменту
                                   організаційної роботи
      9. Лобода                  - Голова правління            ВАТ
         Микола Васильович         "Агрохімцентр"
     10. Мартинюк                - заступник            начальника
         Іван Васильович           Департаменту ринків   продукції
                                   рослинництва     та    розвитку
                                   насінництва
     11. Марчук                  - заступник Голови     Державного
         Валентин Петрович         департаменту продовольства
     12. Онупченко               - Голова правління            ВАТ
         Олександр Єфремович       "Черкасирибгосп"
     13. Пархоменко              - начальник відділу     зовнішніх
         Олена Володимирівна       економічних     зв'язків     та
                                   маркетингу             концерну
                                   "Укрсадвинпром"
     14. Радченко                - провідний спеціаліст корпорації
         Олена Миколаївна          "Украгропромбіржа"
     15. Савицька                - провідний спеціаліст корпорації
         Інна Андріївна            "Украгропромбіржа"
     16. Свириденко              - директор СКТБ "Техрибвод"
         Володимир Давидович
     17. Семенчук                - Генеральний директор об'єднання
         Віктор Михайлович         "Укрптахопром"
     18. Сердюк                  - директор Полтавської   обласної
         Олександр Іванович        сільськогосподарської виставки
     19. Скафа                   - начальник Відділу       охорони
         Віктор Михайлович         праці,   пожежної   безпеки  та
                                   безпеки дорожнього руху
     20. Скибенко                - Генеральний            директор
         Іван Васильович           Української    корпорації    УК
                                   "Тваринпром"
     21. Сумарокова              - провідний спеціаліст    відділу
         Олена Миколаївна          інформатизації  та  виставкових
                                   заходів            Департаменту
                                   організаційної роботи
     22. Токарєв                 - директор Київської     обласної
         Микола Федорович          агропромислової виставки
     23. Учакін                  - Голова               корпорації
         Анатолій Петрович         "Укровочкартоплепром"
     24. Юхимук                  - заступник начальника  Головного
         Сергій Степанович         управління           сільського
                                   господарства  і   продовольства
                                   Київської облдержадміністрації
 
 Начальник відділу інформатизації
 та виставкових заходів                               В.О.Власенко
                                                  Додаток 2
                                         до наказу Мінагрополітики
                                         України
                                         08.11.2000 р. N 220
       Список організаторів і учасників, яким оголошується
           подяка за підсумками роботи ярмарку-виставки
                     "Київська осінь - 2000"
      1. Алейніков               - перший заступник   Генерального
         Валерій Павлович          директора "Укрплемоб'єднання"
      2. Вербицький              - Голова Державного  департаменту
         Петро Іванович            ветеринарної медицини
      3. Вілков                  - віце-президент       корпорації
         Юрій Володимирович        "Украгропромбіржа"
      4. Власенко                - начальник               відділу
         Владислав Олександрович   інформатизації  та  виставкових
                                   заходів            Департаменту
                                   організаційної роботи
      5. Дем'яновський           - Голова правління      асоціації
         Олександр Юрійович        "Укркіньпром"
      6. Дудник                  - заступник начальника    відділу
         Володимир Тимофійович     інформатизації  та  виставкових
                                   заходів            Департаменту
                                   організаційної роботи
      7. Кошевой                   директор Донецької     обласної
         Олександр Леонідович      сільськогосподарської  виставки
      8. Лісовий                 - Президент            корпорації
         Федір Григорович          "Укрплемзаводи"
      9. Міщенко                 - директор Сумської      обласної
         Ніна Іванівна             сільськогосподарської виставки
     10. Омельченко              - Генеральний директор об'єднання
         Олександр Федосійович     "УкрНДІагропроект"
     11. Пищолка                 - заступник            начальника
         Володимир Андрійович      Департаменту  ринків  продукції
                                   тваринництва     з     Головною
                                   племінною державною інспекцією
     12. Польський               - головний спеціаліст     відділу
         Віктор Михайлович         інформатизації  та  виставкових
                                   заходів            Департаменту
                                   організаційної роботи
     13. Сакун                   - спеціаліст II         категорії
         Дмитро Станіславович      Кіровоградського
                                   облагроінформсервісу
     14. Саченко                 - начальник          Департаменту
         Володимир Ілліч           науково-технічної політики
     15. Тимченко                - Президент            корпорації
         Віктор Наумович           "Украгропромбіржа"
 
 Начальник відділу
 інформатизації
 та виставкових заходів                               В.О.Власенко








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка