Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про заохочення суддів та працівників суддів

                       РАДА СУДДIВ УКРАЇНИ
 
                          Р I Ш Е Н Н Я
 
                        07.11.2008  N 139
 
 
     Заслухавши та обговоривши інформацію заступника  голови  Ради
суддів України Гуменюка В.I.  про заохочення суддів та працівників
судів,  на підставі п. 4 ч. 1 ст. 103, ч. 5 ст. 116 Закону України
"Про судоустрій   України"   (  3018-14  ),  Рада  суддів  України
В И Р I Ш И Л А:
 
     За заслуги у здійсненні правосуддя,  значний особистий внесок
у   забезпечення  захисту  прав  і  свобод  громадян,  багаторічну
бездоганну  роботу  в   судовій   системі   держави   та   високий
професіоналізм:
 
     1. Підтримати   подання   щодо  присвоєння  Почесного  звання
"Заслужений юрист України":
     Приймаку Василю   Миколайовичу   -  судді  апеляційного  суду
Запорізької області.
     Антонову Володимиру  Миколайовичу  -  судді апеляційного суду
Полтавської області.
     Салаю Михайлу  Григоровичу  - голові Чернігівського районного
суду Чернігівської області.
 
     2. Нагородити:
     Відзнакою Ради суддів України "За сумлінну працю":
     Колесника Павла   Iвановича  -  члена  Вищої  кваліфікаційної
комісії суддів України.
     Фадєєву Ніну Миколаївну - члена Вищої кваліфікаційної комісії
суддів України.
     Пивовара Володимира  Федоровича - члена Вищої кваліфікаційної
комісії суддів України.
     Захарчука Степана   Васильовича  -  суддю  апеляційного  суду
Житомирської області.
     Велидчука Василя   Мироновича   -   суддю  апеляційного  суду
Житомирської області.
     Катигіну Людмилу  Петрівну  - суддю Запорізького апеляційного
господарського суду.
     Яценко Ольгу  Миколаївну  -  суддю  Запорізького апеляційного
господарського суду.
     Пелішенко Жанну    Iванівну   -   суддю   апеляційного   суду
Харківської області.
     Григорова Павла  Олександровича  -  суддю  апеляційного  суду
Харківської області.
     Коростійову Валентину  Iванівну  -  суддю  апеляційного  суду
Харківської області.
 
     3. Грамотою Ради суддів України:
     Пилипчука Петра   Пилиповича   -  Першого  заступника  Голови
Верховного Суду України.
     Міщенка Станіслава   Миколайовича  -  суддю  Верховного  Суду
України.
     Волкова Олександра  Федоровича  -  голову  Військової судової
колегії Верховного Суду України.
     Гуменюка Василя Iвановича - суддю Верховного Суду України.
     Щотку Станіслава  Миколайовича  -   суддю   Верховного   Суду
України.
     Кривенка Віктора  Васильовича  -  голову  Судової  палати   в
адміністративних справах Верховного Суду України.
     Терлецького Олександра  Олександровича  -  заступника  голови
Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України.
     Барбару Валентина  Петровича  -  голову  Судової   палати   у
господарських справах Верховного Суду України.
     Тітова Юрія Георгійовича - суддю Верховного Суду України.
     Патрюка Миколу Васильовича - суддю Верховного Суду України.
     Кравченка Костянтина Тимофійовича  -  суддю  Верховного  Суду
України.
     Лавренюка Миколу Юхимовича - суддю Верховного Суду України.
     Тютюнник Михайло   Степанович   -  голову  апеляційного  суду
Автономної Республіки Крим.
     Луніна Сергія   Вікторовича   -   першого  заступника  голови
апеляційного суду Автономної Республіки Крим.
     Залімського Геннадія  Олександровича  -  голову  апеляційного
суду Вінницької області (у відставці).
     Філюка Петра   Тодосьовича   -   голову   апеляційного   суду
Волинської області.
     Віхрова Володимира  Васильовича  -  голову  апеляційного суду
Дніпропетровської області.
     Савіну Ганну  Олексіївну - суддю Криворізького районного суду
Дніпропетровської області.
     Кондратьєва Олександра Васильовича - голову апеляційного суду
Донецької області (у відставці).
     Рибалко Лідію    Iванівну   -   першого   заступника   голови
апеляційного суду Донецької області.
     Прокопчука Сергія  Миколайовича  -  голову  апеляційного суду
Житомирської області.
     Гошовського Георгія    Миколайовича   -   заступника   голови
апеляційного суду Закарпатської області.
     Городовенка Віктора  Валентиновича - голову апеляційного суду
Запорізької області.
     Гвоздика Павла  Олександровича  -  голову  апеляційного  суду
Iвано-Франківської області.
     Нечипоренка Юрія  Аркадійовича  -  голову  апеляційного  суду
Київської області.
     Телеганенка Віктора  Iвановича  -  голову  апеляційного  суду
Кіровоградської області (у відставці).
     Тагієва Садіг  Рза огли - заступника голови апеляційного суду
Луганської області.
     Цецору Ольгу  Романівну  - голову Рубіжанського міського суду
Луганської області.
     Государського Валентина Францовича - голову апеляційного суду
Львівської області.
     Донченка Юрія   Володимировича   -   голову   Шевченківського
районного суду міста Львова.
     Коваля Миколу    Петровича   -   голову   апеляційного   суду
Миколаївської області (у відставці).
     Луняченка Анатолія  Васильовича  -  голову  апеляційного суду
Одеської області.
     Лічмана Леоніда  Григоровича - голову Малиновського районного
суду м. Одеси.
     Оніщенка Віталія  Iлларіоновича  -  голову  апеляційного суду
Полтавської області.
     Денисюка Петра Дмитровича - голову Рівненського міського суду
Рівненської області.
     Погрібняка Станіслава  Васильовича - голову апеляційного суду
м. Севастополя.
     Лугового Миколу   Григоровича   -  голову  апеляційного  суду
Сумської області.
     Єрьоміну Тетяну  Степанівну  -  голову Конотопського міського
суду Сумської області (у відставці).
     Деркач Лідію    Iванівну    -    голову   апеляційного   суду
Тернопільської області.
     Бородіна Михайла   Михайловича  -  голову  апеляційного  суду
Харківської області.
     Устименко Валентину   Євгенівну  -  суддю  апеляційного  суду
Харківської області.
     Iванищука Анатолія   Петровича  -  голову  апеляційного  суду
Херсонської області.
     Леванчука Олексія  Миколайовича  -  голову  апеляційного суду
Хмельницької області.
     Iваненка Володимира  Демидовича  -  голову  апеляційного суду
Черкаської області (у відставці).
     Огородника Анатолія     Петровича    -    голову    Окружного
адміністративного суду Чернівецької області.
     Ющенко Нелю    Вікторівну   -   першого   заступника   голови
апеляційного суду Чернігівської області.
     Чернушенка Антона  Васильовича  -  голову  апеляційного  суду
м. Києва.
     Гриненка Олександра Iвановича - голову Оболонського районного
суду м. Києва.
     Осетинського Анатолія  Йосиповича  - заступника голови Вищого
господарського суду України.
     Першикова Євгена Володимировича - суддю Вищого господарського
суду України.
     Плевако Володимира   Iвановича  -  голову  Дніпропетровського
апеляційного господарського суду.
     Татькова Віктора  Iвановича  - голову Донецького апеляційного
господарського суду.
     Зав'язуна Василя    Степановича    -   голову   Житомирського
апеляційного господарського суду.
     Ващиліну Надію   Михайлівну   -  голову  господарського  суду
Закарпатської області.
     Федорова Iвана    Олексійовича    -    голову    Запорізького
апеляційного господарського суду.
     Стахурського Миколу   Феодосійовича   -   голову   Київського
міжобласного апеляційного господарського суду м. Києва.
     Зуєвич Азу   Муса-Кизи   -  голову  Луганського  апеляційного
господарського суду.
     Мазовіту Богдана    Степановича    -    голову    Львівського
апеляційного господарського суду.
     Балуха Валерія  Сергійовича  -  голову Одеського апеляційного
господарського суду.
     Левандовського Юрія Ярославовича - голову Господарського суду
Тернопільської області.
     Кухаря Василя  Iвановича  -  голову Харківського апеляційного
господарського суду.
     Шереніна Юрія    Леонідовича   -   голову   Севастопольського
апеляційного адміністративного суду.
     Пінчука Андрія  Михайловича  - голову Київського апеляційного
господарського суду.
     Коваля Володимира  Миколайовича  -  голову  Севастопольського
апеляційного господарського суду.
     Бутенка Володимира Iвановича - суддю Вищого адміністративного
суду України.
     Панченка Олександра     Никифоровича     -    суддю    Вищого
адміністративного суду України.
     Співака Василя  Iвановича  -  суддю  Вищого адміністративного
суду України.
     Цуркана Михайла   Iвановича   -   заступника   голови  Вищого
адміністративного суду України.
     Загороднього Анатолія     Федоровича     -    суддю    Вищого
адміністративного суду України.
     Сіроша Миколу  Васильовича  -  суддю Вищого адміністративного
суду України.
     Білугу Сергія Володимировича - суддю Вищого адміністративного
суду України.
     Смоковича Михайла  Iвановича - суддю Вищого адміністративного
суду України.
     Омельченка Анатолія    Федоровича    -   голову   Військового
апеляційного суду Військово-Морських Сил.
     Шевченка Валентина    Петровича    -    голову    Військового
апеляційного суду Центрального регіону.
     Присяжнюка Олега  Богдановича  - голову Військового місцевого
суду Київського гарнізону.
     Лящука Володимира  Володимировича  -  суддю апеляційного суду
Житомирської області.
     Побережного Василя    Йосиповича    -    заступника    голови
Корольовського районного суду м. Житомира.
     Хохлюк Ганну  Олексіївну - суддю Баранівського районного суду
Житомирської області.
     Бичківську Катерину Григорівну - голову Луганського районного
суду Житомирської області.
     Передрія Василя  Самійловича  -  суддю Чуднівського районного
суду Житомирської області.
     Загуменнову Наталію   Михайлівну   -   суддю   Коростенського
міськрайонного суду Житомирської області.
     Потапову Тетяну    Миколаївну    -    суддю    Бердичівського
міськрайонного суду Житомирської області.
     Горшкова Михайла   Петровича   -   суддю   апеляційного  суду
Донецької області.
     Масло Валентина   Устимовича   -   суддю   апеляційного  суду
Донецької області.
     Мизнікова Віктора   Iвановича   -   суддю  апеляційного  суду
Донецької області.
     Молчанова Станіслава  Iвановича  -  суддю  апеляційного  суду
Донецької області.
     Фоменка Олександра  Володимировича  - суддю апеляційного суду
Донецької області.
     Козодуба Анатолія   Iвановича   -   суддю  апеляційного  суду
Донецької області.
     Зав'язуна Сергія   Михайловича   -  суддю  апеляційного  суду
Житомирської області.
     Дармограя Iвана  Iвановича  - голову Ємільчинського районного
суду Житомирської області.
     Слюсарчук Наталію  Федорівну  -  суддю  Богунського районного
суду м. Житомира.
     Гансецьку Iрину  Аркадіївну  - суддю Корольовського районного
суду м. Житомира.
     Палазюк Віру Миколаївну - суддю Андрушівськога районного суду
Житомирської області.
     Збицьку Катерину Данилівну - суддю Малинського районного суду
Житомирської області.
     Горшкову Наталію Федорівну - суддю Житомирського апеляційного
господарського суду.
     Зарудяну Людмилу  Олегівну - суддю Житомирського апеляційного
господарського суду.
     Шуляк Любов Анатоліївну - начальника статистично-аналітичного
відділу Житомирського апеляційного господарського суду.
     Примак Наталію  Валеріївну  -  помічника  судді Житомирського
апеляційного господарського суду.
     Антоніка Сергія  Георгійовича  -  першого  заступника  голови
Запорізького апеляційного господарського суду.
     Коробку Ніну  Дмитрівну  -  суддю  Запорізького  апеляційного
господарського суду.
     Шевченко Тетяну  Миколаївну - суддю Запорізького апеляційного
господарського суду.
     Лісіченко Ларису   Миколаївну   -   суддю  апеляційного  суду
Полтавської області.
     Обідіну Ларису Iванівну - суддю апеляційного суду Полтавської
області.
     Музичук Ніну  Юхимівну  -  суддю  Рівненського  міського суду
Рівненської області.
     Незнамову Iрину  Миколаївну  - голову Кузнецовського міського
суду Рівненської області.
     Шимківа Степана   Степановича   -   суддю  апеляційного  суду
Рівненської області.
     Аверіну Наталію   Володимирівну  -  суддю  апеляційного  суду
Харківської області.
     Гук Валентину Василівну - суддю апеляційного суду Харківської
області.
     Коваленко Iрину    Павлівну   -   суддю   апеляційного   суду
Харківської області.
     Соколову Катерину  Андріївну - суддю Балаклійського районного
суду Харківської області.
     Дуфнік Людмилу   Михайлівну   -   суддю   апеляційного   суду
Хмельницької області.
     Гнипа Олександра  Iвановича - заступника голови Семенівського
районного суду Чернігівської області.
     Ляшенко Наталію   Павлівну   -  члена  Вищої  кваліфікаційної
комісії суддів України.
     Філатова Василя  Миколайовича  -  члена Вищої кваліфікаційної
комісії суддів України.
     Васищака Iгоря  Миколайовича  -  члена  Вищої кваліфікаційної
комісії суддів України.
     Сергейчука Олега   Анатолійовича   -  голову  кваліфікаційних
комісій суддів адміністративних судів.
     Подоляк Ольгу  Антонівну  -  голову  кваліфікаційних  комісій
суддів господарських судів.
     Оксененка Олега Миколайовича - голову кваліфікаційних комісій
суддів військових судів.
     Вишневецького Iвана   Iвановича   -   голову  кваліфікаційної
комісії суддів загальних судів Донецького апеляційного округу.
     Бараненко Ларису  Яківну  -  голову  кваліфікаційної  комісії
суддів загальних судів Запорізького апеляційного округу.
     Балацьку Галину   Олександрівну   -   голову  кваліфікаційної
комісії суддів загальних судів Київського апеляційного округу.
     Чорнобривка Юрія Васильовича - голову кваліфікаційної комісії
суддів загальних судів Луганського апеляційного округу.
     Макарова Юрія  Миколайовича  - голову кваліфікаційної комісії
суддів загальних судів Львівського апеляційного округу.
     Бабія Анатолія  Петровича  -  голову  кваліфікаційної комісії
суддів загальних судів Одеського апеляційного округу.
     Долгова Юрія  Дмитровича  -  голову  кваліфікаційної  комісії
суддів загальних судів Харківського апеляційного округу.
     Склярова Віктора   Миколайовича   -   голову  кваліфікаційної
комісії  суддів  загальних  судів  Севастопольського  апеляційного
округу.
 
     4. Оголосити подяку:
     Дем'яносову Миколі  Власовичу  -  судді   апеляційного   суду
Донецької області.
     Iгнатовій Людмилі  Єгорівні   -   судді   апеляційного   суду
Донецької області.
     Краснощоковій Наталії Степанівні -  судді  апеляційного  суду
Донецької області.
     Смірновій Вікторії Володимирівні -  судді  апеляційного  суду
Донецької області.
     Троценко Ларисі Iванівні - судді апеляційного суду  Донецької
області.
     Голуб Вікторії Анатоліївні - раднику голови апеляційного суду
Донецької області.
     Воронкову Денису   Володимировичу    -    помічнику    голови
апеляційного суду Донецької області.
     Макаровському Максиму   Віталійовичу   -   помічнику   голови
апеляційного суду Донецької області.
     Третяк Iрині   Вікторівні   -   начальнику   відділу   кадрів
апеляційного суду Донецької області.
     Гусак Ользі Вікторівні - головному спеціалісту відділу кадрів
апеляційного суду Донецької області.
     Московій Людмилі Вікторівні - начальнику відділу  реєстрації,
обліку  та  оформлення  скарг  і справ апеляційного суду Донецької
області.
     Писанець Наталії   Володимирівні   -  начальнику  відділу  по
розгляду звернень та скарг громадян  апеляційного  суду  Донецької
області.
     Жердєвій Олені Петрівні  -  начальнику  відділу  забезпечення
діяльності судової палати у кримінальних справах апеляційного суду
Донецької області.
     Приходько Вікторії    Анатоліївні    -   начальнику   відділу
забезпечення  діяльності  судової  палати  у   цивільних   справах
апеляційного суду Донецької області.
     Перепоні Iгорю Миколайовичу - помічнику голови  Житомирського
апеляційного господарського суду.
     Ямковій Олені Олександрівні - помічнику  судді  Житомирського
апеляційного господарського суду.
     Воробйовій Тетяні Анатоліївні - помічнику судді Житомирського
апеляційного господарського суду.
     Кричмаржевському Володимиру     Анатолійовичу     -     судді
Запорізького апеляційного господарського суду.
     Хуторному Віталію   Михайловичу    -    судді    Запорізького
апеляційного господарського суду.
     Рибальченко Раїсі Iванівни -  судді  Кегигівського  районного
суду Харківської області.
     Гармаш Світлані  Миколаївні  -  помічнику  заступника  голови
Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України.
     Кузнецю Олександру Миколайовичу  -  помічнику  судді  Судової
палати в адміністративних справах Верховного Суду України.
     Тандиру Олексію   Віталійовичу   -   заступнику    начальника
управління   -   начальнику   відділу   консультантів   управління
забезпечення діяльності Судової палати в адміністративних  справах
Верховного Суду України.
     Векуа Нані  Гуриєлівні  -  головному   консультанту   відділу
консультантів  управління забезпечення діяльності Судової палати в
адміністративних справах Верховного Суду України.
     Савчук Iрині  Олександрівні  -  старшому консультанту відділу
консультантів управління забезпечення діяльності Судової палати  в
адміністративних справах Верховного Суду України.
     Перепелиці Людмилі  Володимирівні  -   помічнику   заступника
голови Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України.
     Євтушенко Оксані Федорівні - помічнику судді Судової палати у
цивільних справах Верховного Суду України.
     Мамоновій Iнні Володимирівні - помічнику судді Судової палати
у цивільних справах Верховного Суду України.
     Литвину Олександру  Вікторовичу  -  помічнику  судді  Судової
палати у цивільних справах Верховного Суду України.
     Прокопенко Iрині Анатоліївні - помічнику судді Судової палати
у цивільних справах Верховного Суду України.
     Гаук Наталії Iгорівні -  помічнику  судді  Судової  палати  у
цивільних справах Верховного Суду України.
     Онопченку Юрію  Володимировичу  -  помічнику  судді   Судової
палати у цивільних справах Верховного Суду України.
     Леонтюк Людмилі Василівні - старшому консультанту  управління
забезпечення   діяльності   Судової  палати  у  цивільних  справах
Верховного Суду України.
     Круглюку Григорію   Володимировичу  -  старшому  консультанту
управління забезпечення  діяльності  Судової  палати  у  цивільних
справах Верховного Суду України.
     Бондар Олександрі   Анатоліївні   -   старшому   Консультанту
управління  забезпечення  діяльності  Судової  палати  у цивільних
справах Верховного Суду України.
     Куксі Вікторії  Вікторівні - старшому консультанту управління
забезпечення  діяльності  Судової  палати  у   цивільних   справах
Верховного Суду України.
     Зинов'євій Анні Василівні - старшому консультанту  управління
забезпечення   діяльності   Судової  палати  у  цивільних  справах
Верховного Суду України.
     Iвженко Галині  Миколаївні - завідуючій секретаріатом Судової
палати у цивільних справах Верховного Суду України.
     Сівоздрав Юлії   Iванівні   -  спеціалісту  першої  категорії
секретаріату Судової палати у цивільних  справах  Верховного  Суду
України.
     Мельникову Олександру   Юрійовичу   -   спеціалісту    першої
категорії   секретаріату   Судової   палати  у  цивільних  справах
Верховного Суду України.
     Британчук Оксані  Романівні  -  спеціалісту  першої категорії
секретаріату Судової палати у цивільних  справах  Верховного  Суду
України.
     Блащенко Альоні Володимирівні - спеціалісту другої  категорії
секретаріату  Судової  палати  у цивільних справах Верховного Суду
України.
     Глушкову Максиму   Сергійовичу  -  помічнику  голови  Судової
палати у господарських справах Верховного Суду України.
     Заболотній Ганні Андріївні - помічнику судді Судової палати у
господарських справах Верховного Суду України.
     Зосименку Олександру  Миколайовичу  - помічнику судді Судової
палати у господарських справах Верховного Суду України.
     Ємельяненко Едіті Олегівні - начальнику відділу консультантів
Судової палати у господарських справах Верховного Суду України.
     Платоновій Iнні  Борисівні  -  спеціалісту  першої  категорії
секретаріату Судової палати  у  господарських  справах  Верховного
Суду України.
     Гапон Світлані  Анатоліївні   -   відповідальному   секретарю
секретаріату  Судової  палати  у  господарських справах Верховного
Суду України.
     Рябчук Тетяні    Михайлівні   -   відповідальному   секретарю
секретаріату Судової палати  у  господарських  справах  Верховного
Суду України.
     Дзюбі Вірі Володимирівні - помічнику судді Судової  палати  у
кримінальних справах Верховного Суду України.
     Крамаренко Аліні Олегівні - помічнику судді  Судової  палатну
кримінальних справах Верховного Суду України.
     Куліченко Олені  В'ячеславівні  -  помічнику  судді   Судової
палати у кримінальних справах Верховного Суду України.
     Левченко Ользі Миколаївні - помічнику судді Судової палати  у
кримінальних справах Верховного Суду України.
     Любченко Iнні Йосипівні - помічнику судді  Судової  палати  у
кримінальних справах Верховного Суду України.
     Срібній Світлані Анатоліївні - помічнику судді Судової палати
у кримінальних справах Верховного Суду України.
     Швачач Юлії Олександрівні - помічнику судді  Судової  палатну
кримінальних справах Верховного Суду України.
     Степанюк Наталії Миколаївні -  спеціалісту  першої  категорії
секретаріату Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду
України.
     Матвєєвій Наталії    Володимирівні   -   спеціалісту   другої
категорії  секретаріату  Судової  палати  у  кримінальних  справах
Верховного Суду України.
     Солоткому Сергію  Анатолійовичу  -   науковому   консультанту
відділу   консультантів  Судової  палати  у  кримінальних  справах
Верховного Суду України.
 
 Голова Ради суддів України                             П.Пилипчук








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка