Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
 
 
     За вагомий  особистий  внесок  у  вшанування  пам'яті   жертв
геноциду   Українського   народу  у  зв'язку  з  75-ми  роковинами
Голодомору 1932-1933 років  в  Україні,  подвижницьку  діяльність,
спрямовану на      висвітлення      правди      про     Голодомор,
п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     БЛЄДНОВА             - секретаря (на громадських засадах)
Станіслава Федосійовича     редакційної колегії з підготовки
                            видання публіцистично-документальної
                            книги "Голодомор у Донбасі
                            (1932-1933)"
 
     БОЙКА                - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Михайла Iвановича           с. Шкилі, Полтавська область
 
     БОРОВОГО             - письменника, дослідника Голодомору
Василя Iвановича            1932-1933 років, м. Харків
 
     ВОЛОШЕНКА            - співробітника Монастирищенського
Iвана Iвановича             районного краєзнавчого музею,
                            Черкаська область
 
     ГАЙ                  - головного редактора Київського
Галину Семенівну            обласного тому Книги національної
                            пам'яті жертв Голодомору 1932-1933
                            років
 
     ДИЧКО                - композитора, м. Київ
Лесю (Людмилу) Василівну
 
     ЄЛIНОВА              - завідувача лабораторії кафедри історії
Iвана Михайловича           та політичної теорії Національного
                            гірничого університету,
                            м. Дніпропетровськ
 
     ЖИВ'ЮКА              - керівника науково-редакційної групи
Андрія Анатолійовича        книги "Реабілітовані історією.
                            Рівненська область"
 
     ЗАХАРЧЕНКА           - керівника редакційно-видавничої
Василя Iвановича            групи "Реабілітовані історією.
                            Черкаська область"
 
     IГНАТУШУ             - професора державного вищого
Олександра Миколайовича     навчального закладу "Запорізький
                            національний університет",
                            члена науково-редакційної ради
                            з підготовки Мартиролога жертв
                            Голодомору 1932-1933 років
                            на Запоріжжі
 
     КАЛИТУ               - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Петра Сергійовича           м. Київ
 
     КАЛIНIЧЕНКА          - завідувача кафедри історії України
Володимира Вікторовича      Харківського національного
                            університету імені В.Н. Каразіна
 
     КИРИЛЕНКА            - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Степана Миколайовича        м. Київ
 
     КIЧИКА               - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Анастаса Георгійовича       смт Миронівський, Донецька область
 
     КЛИМОВА              - завідувача кафедри Луганського
Анатолія Олексійовича       національного університету імені
                            Тараса Шевченка
 
     КОБЕЛIНСЬКОГО        - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Миколу Лук'яновича          м. Київ
 
     КОРОВАЯ              - свідка Голодомору 1932-1933 років,
Олександра Миколайовича     художника-живописця,
                            м. Iвано-Франківськ
 
     КОСАРЕВСЬКОГО        - художника, м. Київ
Костянтина Iвановича
 
     КУЧЕРЕПУ             - керівника редакційно-видавничої групи
Миколу Михайловича          "Науковий центр історичних студій
                            Волині", м. Луцьк
 
     ЛАКТIОНОВА-СТЕЗЕНКА  - кінорежисера, автора фільму "33-й...
Миколу Полікарповича        Свідчення очевидців", м. Київ
 
     ЛЯШЕНКА              - композитора, м. Київ
Геннадія Iвановича
 
     МАРОЧКА              - провідного наукового співробітника
Василя Iвановича            Iнституту історії України НАН України,
                            м. Київ
 
     МЕЛЬНИКА             - художника, м. Київ
Олександра Iвановича
 
     НIКОЛАЄВА            - заступника директора Iнституту історії
Iгоря Євгеновича            та права Миколаївського державного
                            університету імені В.О. Сухомлинського
 
     ПЛИСКУ               - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Миколу Дмитровича           м. Глобине, Полтавська область
 
     ПРОКОПЧУКА           - голову Донецького обласного відділення
Віктора Iвановича           Всеукраїнського об'єднання ветеранів
 
     РЕП'ЯХА              - письменника, м. Чернігів
Станіслава Панасовича
 
     РIДНОГО              - скульптора, м. Харків
Олександра Миколайовича
 
     РIЗУНЕНКА            - активного учасника спорудження
Петра Петровича             меморіалу "Голодомор - 33" у с. Мгар,
                            Полтавська область
 
     СМОВЖА               - члена редакційно-видавничої групи
Павла Яковича               Київського обласного тому Книги
                            національної пам'яті жертв Голодомору
                            1932-1933 років
 
     ТЕРЕЩЕНКА            - професора Київського національного
Юрія Михайловича            університету театру, кіно
                            і телебачення імені
                            I.К. Карпенка-Карого
 
     ТИМОФЄЄВА            - наукового співробітника
Валерія Михайловича         Мелітопольського міського краєзнавчого
                            музею, Запорізька область
 
     ЧЕРНОМОРА            - директора Дніпропетровського обласного
Василя Григоровича          благодійного фонду "Пам'ять"
 
     ФРАНЧУКА             - художника, м. Київ
Валерія Олександровича
 
     ШКВАРЦЯ              - професора кафедри українознавства
Валентина Павловича         Миколаївського навчально-наукового
                            інституту Одеського національного
                            університету імені I.I. Мечникова
 
     ЩЕРБАКОВА            - композитора, м. Київ
Iгоря Вікторовича
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     ГОНЧАРЕНКО           - директора дитячого садка с. Плоске у
Ніну Гнатівну               1932-1993 роках, Київська область
(посмертно)
 
     ЗЕМЛЯНСЬКОГО         - колишнього бригадира колгоспу імені
Iвана Пантелійовича         Молотова, с. Стрільцівка, Луганська
(посмертно)                 область
 
     ЗЮРIНА               - колишнього голову Свято-Троїцької
Григорія Наумовича          сільської ради, Миколаївська область
(посмертно)
 
     КВIТКУ               - колишнього голову колгоспу "Заповіт
Андрія Iвановича            Iлліча", с. Богодухівка, Черкаська
(посмертно)                 область
 
     МИХАЙЛОВСЬКУ-МЯГКОВУ - колишнього працівника Старобільського
Марію Петрівну              ЗАГСу, Луганська область
(посмертно)
 
     МОМОТА               - колишнього голову колгоспу імені
Якова Федоровича            Шевченка , с. Жовнине, Черкаська
(посмертно)                 область
 
     ПРАЗДНIКА            - колишнього голову колгоспу імені
Тимофія Iвановича           Сталіна, с. Новий Буг, Миколаївська
(посмертно)                 область
 
     ПРИТУЛУ              - колишнього голову колгоспу "Спартак",
Сергія Гнатовича            с. Пришиб, Миколаївська область
(посмертно)
 
     СIРИКА               - колишнього бригадира колгоспу імені
Семена Никоновича           Комінтерну, с. Проїждже, Луганська
(посмертно)                 область
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     БОРИСЕНКО            - професора кафедри Київського
Валентину Кирилівну         національного університету імені
                            Тараса Шевченка
 
     ВЕСЕЛОВУ             - старшого наукового співробітника
Олександру Михайлівну       Iнституту історії України НАН України,
                            м. Київ
 
     ГРИГОРУК             - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Лідію Сергіївну             с. Полянецьке, Одеська область
 
     ДАВИДЮК              - наукового редактора науково-
Руслану Петрівну            редакційної групи книги
                            "Реабілітовані історією.
                            Рівненська область"
 
     ДЕНИСЕНКО            - професора Львівського національного
Софію Никифорівну           університету імені Iвана Франка
 
     ДЕРЖАКОВУ            - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Галину Iванівну             м. Олександрія, Кіровоградська область
 
     КАПУСТЯН             - професора кафедри Кременчуцького
Ганну Тимофіївну            державного політехнічного університету
                            імені Михайла Остроградського,
                            Полтавська область
 
     МАСЛО                - дослідницю Голодомору 1932-1933 років,
Олександру Антонівну        с. Тарган Володарського району,
                            Київська область
 
     ОВДIЮК               - дослідницю Голодомору 1932-1933 років,
Олександру Iванівну         с. Тарган Володарського району,
                            Київська область
 
     РУБЦОВУ              - завідуючу редакцією
Віру Григорівну             редакційно-видавничої групи
                            "Реабілітовані історією. Черкаська
                            область"
 
     СКРИПНИК             - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Тетяну Григорівну           м. Київ
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     ЛАЗАРЕНКА            - члена обласної редакційної колегії
Володимира Iвановича        книг "Реабілітовані історією",
                            заступника начальника головного
                            управління Вінницької обласної
                            державної адміністрації
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     ЄМЕЛЬЯНОВА           - голову Ніжинського відділення
Віктора Миколайовича        Асоціації дослідників Голодомору
                            в Україні у 1932-1933 роках,
                            Чернігівська область
 
     ЄРЕМЕНКА             - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Миколу Миколайовича         с. Владівка, Запорізька область
 
     ЖИЛIНСЬКОГО          - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Володимира Iлліча           м. Гуляйполе, Запорізька область
 
     НIМЦЯ                - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Омеляна Лукича              смт Кути, Iвано-Франківська область
 
     ПАНТОВА              - дослідника Голодомору 1932-1933 років,
Федора Васильовича          с. Дівнинське, Запорізька область
 
     СЕМIНЬКО             - учительку Липівської загальноосвітньої
Галину Михайлівну           школи I-III ступенів, Чернігівська
                            область
 
     ФЕДОРЕНКО            - старшого наукового редактора
Iрину Григорівну            редакційно-видавничої групи
                            "Реабілітовані історією" при
                            управлінні культури і туризму Сумської
                            обласної державної адміністрації
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     БУКОВСЬКОМУ          - кінорежисерові товариства "Листопад
Сергію Анатолійовичу        Фільм", м. Київ
 
     РОМАНЮКУ             - артистові Волинського академічного
Анатолію Iвановичу          обласного українського
                            музично-драматичного театру імені
                            Т.Г. Шевченка
 
                   "НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
 
     ЧОРНОМУ              - художникові-живописцю, м. Вінниця
Михайлу Никифоровичу
 
     ШОСТI                - художникові-графіку, завідувачеві
Віталію Костянтиновичу      кафедри Національної академії
                            образотворчого мистецтва
                            і архітектури, м. Київ
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     ДАЦЕНКУ              - артистові Волинського академічного
Адаму Володимировичу        обласного українського
                            музично-драматичного театру імені
                            Т.Г. Шевченка
 
                "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДIЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
 
     БАРБI                - звукорежисерові товариства "Листопад
Iгорю Давидовичу            Фільм", м. Київ
 
     КОБРИНУ              - директорові товариства "Студія
Iгорю Дмитровичу            "Телекон", кінорежисерові, м. Київ
 
     КУКОРЕНЧУКУ          - операторові-постановнику товариства
Володимиру Вікторовичу      "Листопад Фільм", викладачеві
                            Київського національного університету
                            культури і мистецтв
 
     ЛАНЮКУ               - композиторові, професорові Львівської
Юрію Євгеновичу             державної музичної академії імені
                            М.В. Лисенка
 
     ПАСIЧНИКУ            - художньому керівникові Харківського
Степану Володимировичу      державного академічного українського
                            драматичного театру імені
                            Т.Г. Шевченка
 
     ПЕЧУРКIНУ-ШУМЕЙКУ    - художникові-постановнику, м. Київ
Вадиму Анатолійовичу
 
     САВЧУКУ              - хормейстерові Національної заслуженої
Андрію Євгеновичу           академічної капели України "Думка",
                            м. Київ
 
     САСЬКУ               - композиторові, м. Київ
Геннадію Михайловичу
 
     СТЕПУРКУ             - композиторові, м. Київ
Віктору Iвановичу
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛIСТ УКРАЇНИ"
 
     БАТУРI               - головному редакторові газети
Людмилі Андріївні           "Чигиринські вісті", Черкаська область
 
     БЕЗРОДНОМУ           - членові редакційної колегії з
Володимиру Павловичу        підготовки видання публіцистично-
                            документальної книги "Голодомор
                            у Донбасі (1932-1933)"
 
     МОРЕНКО              - головному редакторові
Людмилі Миколаївні          Корсунь-Шевченківської районної газети
                            "Надросся", Черкаська область
 
     ШЕКЕРЯК              - керівникові Iвано-Франківського
Ганні Михайлівні            обласного відділу пошуково-видавничого
                            агентства "Книга Пам'яті України"
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
 
     БАЖАН                - заступникові директора Центрального
Ользі Вікторівні            державного архіву громадських
                            об'єднань України, м. Київ
 
     БАРАНЮК              - науковому співробітникові Державного
Вірі Олександрівні          архіву Херсонської області
 
     БУР'ЯН               - завідувачеві відділу Одеської
Ларисі Миколаївні           державної наукової бібліотеки
                            імені М. Горького
 
     ЛАПЧИНСЬКIЙ          - члену Харківської обласної редакційної
Ніні Василівні              колегії регіональної Книги Пам'яті
                            жертв Голодомору 1932-1933 років
 
     ЛЕПIЛКIНIЙ           - директорові Обласної бібліотеки для
Ользі Григорівні            дітей Житомирської обласної ради
 
     МАРУЦЕНКУ            - зберігачеві фондів музею історії
Віктору Григоровичу         Долинського району, Кіровоградська
                            область
 
     ПЕТРЕНКУ             - завідувачеві наукової редакції
Iвану Даниловичу            Кіровоградського обласного відділення
                            пошуково-видавничого агентства "Книга
                            пам'яті України"
 
     РЕШЕТИЛОВУ           - письменникові, м. Київ
Вадиму Григоровичу
 
     САЯНОМУ              - директорові Зміївського краєзнавчого
Михайлу Iвановичу           музею, Харківська область
 
     СЕЛЬЧЕНКОВIЙ         - начальникові управління Національного
Світлані Вікторівні         архівного фонду Державного комітету
                            архівів України, м. Київ
 
     ФУРМАНЧУК            - директорові проекту експозиції Музею
Галині Йосипівні            пам'яті жертв Голодомору 1932-1933
                            років у Державному історико-
                            культурному заповіднику "Меджибіж",
                            Хмельницька область
 
     ШЕМЧУК               - науковому співробітникові Полтавського
Валентині Олександрівні     державного літературно-меморіального
                            музею Панаса Мирного
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ОСВIТИ УКРАЇНИ"
 
     БЕЛЕБЕСI             - професорові Харківського національного
Iвану Олексійовичу          технічного університету сільського
                            господарства імені Петра Василенка
 
     КОВАЛIВУ             - професорові кафедри Iнституту
Юрію Iвановичу              філології Київського національного
                            університету імені Тараса Шевченка
 
     ПРОСКУРОВIЙ          - доцентові кафедри Кіровоградського
Світлані Володимирівні      державного педагогічного університету
                            імені Володимира Винниченка
 
     П'ЯТАЧЕНКУ           - доцентові кафедри Сумського державного
Сергію Васильовичу          педагогічного університету імені
                            А.С. Макаренка
 
     СВIТЛЕНКУ            - деканові факультету Дніпропетровського
Сергію Iвановичу            національного університету імені Олеся
                            Гончара, голові редакції "Національної
                            книги пам'яті жертв Голодомору
                            1932-1933 років в Україні.
                            Дніпропетровська область"
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
 
     ОВРАХУ               - художникові-монументалісту, авторові
Володимиру Михайловичу      Пам'ятного знаку жертвам Голодомору
                            1932-1933 років у м. Вінниці.
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 21 листопада 2008 року
          N 1061/2008








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка