Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України

                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
                        П О С Т А Н О В А
                 від 16 листопада 2004 р. N 1521
                               Київ
 
                Про нагородження Почесною грамотою
                    Кабінету Міністрів України
 
 
     Кабінет Міністрів України  п о с т а н о в л я є:
 
     За вагомий   особистий   внесок   у   забезпечення   розвитку
агропромислового комплексу Кіровоградської області та з нагоди Дня
працівників сільського господарства нагородити  Почесною  грамотою
Кабінету Міністрів України з врученням пам'ятного знака:
 
     ГАЙДУКА                 - директора приватного
Ігоря Олексійовича             сільськогосподарського підприємства
                               "Гайдук", с. Іванівка Долинського
                               району
 
     ГЕРАСИМОВА              - голову селянського (фермерського)
Олексія Володимировича         господарства "Високобайрацьке",
                               Кіровоградський район
 
     ГРУБАСЬ                 - начальника управління сільського
Нелю Геннадіївну               господарства і продовольства
                               Гайворонської районної державної
                               адміністрації
 
     ДЄДОВА                  - голову селянського (фермерського)
Валерія Володимировича         господарства, смт Олександрівка
 
     ЖУКОВА                  - голову селянського (фермерського)
Миколу Олександровича          господарства, с. Овсяниківка
                               Кіровоградського району
 
     ЖУЛАЯ                   - голову правління
Юрія Олексійовича              сільськогосподарського виробничого
                               кооперативу "Україна", с. Тишківка
                               Добровеличківського району
 
     ЗЕМНИЦЬКОГО             - механізатора приватного
Анатолія Олександровича        сільськогосподарського підприємства
                               "Вершинокам'янське",
                               Новгородківський район
 
     ІВАНОВА                 - директора фермерського господарства
Леоніда Васильовича            "Березівське", Олександрійський
                               район
 
     КЛІМОВА                 - механізатора сільськогосподарського
Олександра Володимировича      товариства з обмеженою
                               відповідальністю "Вікторія",
                               смт Вільшанка
 
     КОВБАСЮК                - телятницю товариства з обмеженою
Валентину Іванівну             відповідальністю "Долинівка",
                               Гайворонський район
 
     КОЗАКОВА                - директора приватного підприємства
Володимира Володимировича      "Губівське", Компаніївський район
 
     КОСІНОВА                - доцента кафедри
Михайла Михайловича            сільськогосподарського
                               машинобудування Кіровоградського
                               національного технічного
                               університету
 
     КРАВЧЕНКА               - голову правління
Валерія Борисовича             сільськогосподарського виробничого
                               кооперативу "Мир", с. Богданове
                               Ульяновського району
 
     КРІПАКА                 - тракториста сільськогосподарського
Юрія Васильовича               виробничого кооперативу "Нива",
                               с. Мар'ївка Компаніївського району
 
     КУЦЕНКА                 - голову правління
Павла Васильовича              сільськогосподарського виробничого
                               кооперативу імені Богдана
                               Хмельницького, с. Данилова Балка
                               Ульяновського району
 
     ЛИСИЦІНА                - директора агрофірми
Анатолія Гавриловича           "Маріампольська", с. Луганка
                               Петрівського району
 
     ЛОЗІНСЬКОГО             - генерального директора
Віктора Олександровича         сільськогосподарського товариства з
                               обмеженою відповідальністю
                               "Манжурка", голову спостережної
                               ради товариства з обмеженою
                               відповідальністю агрофірма
                               "Крутеньке", Голованівський район
 
     ЛОПОТЕНКА               - механізатора товариства з обмеженою
Миколу Григоровича             відповідальністю
                               "Інвестагросервіс", с. Могильне
                               Гайворонського району
 
     ЛУНЬОВА                 - директора товариства з обмеженою
Олексія Вікторовича            відповідальністю "Промагро",
                               с. Соснівка Олександрівського
                               району
 
     МАЗУРКЕВИЧА             - голову фермерського господарства
Олега Владиславовича           "Мазуркевич", смт Онуфріївка
 
     МАРАХІВСЬКОГО           - голову приватного підприємства
Миколу Дмитровича              "Заповіт", с. Розсохуватець
                               Новоархангельського району
 
     МІТЬКОВА                - голову селянського фермерського
Анатолія Миколайовича          господарства "Мрія", с. Олексіївка
                               Добровеличківського району
 
     НІКОЛЕНКА               - директора сільськогосподарського
Василя Івановича               товариства з обмеженою
                               відповідальністю "Славутич",
                               с. Мануйлівка Маловисківського
                               району
 
     НОВІКОВА                - механізатора сільськогосподарського
Володимира Миколайовича        товариства з обмеженою
                               відповідальністю "Манжурка",
                               с. Семидуби Голованівського району
 
     ОСТРИКОВСЬКОГО          - директора Кіровоградського
Анатолія Степановича           технікуму механізації сільського
                               господарства
 
     ПАСІЧНОГО               - голову фермерського господарства
Віктора Васильовича            "ПЛОВ", с. Новоандріївка
                               Новгородківського району
 
     ПІКУЩОГО                - тракториста-машиніста
Олексія Андрійовича            сільськогосподарського виробничого
                               закритого акціонерного товариства
                               "РОСАГРО", с. Мошорине
                               Знам'янського району
 
     ПОЗИВАЙЛА               - директора товариства з обмеженою
Олександра Олександровича      відповідальністю "Новолозуватське",
                               с. Гурівка Долинського району
 
     РИЖКОВА                 - голову селянського (фермерського)
Володимира Петровича           господарства, с. Олексіївка
                               Бобринецького району
 
     РОМАНІВСЬКОГО           - директора приватного
Юрія Григоровича               сільськогосподарського підприємства
                               "Деметра", с. Брусівка
                               Устинівського району
 
     РОМАНЧУКА               - тракториста-машиніста
Івана Івановича                сільськогосподарського виробничого
                               кооперативу "Колос", м. Знам'янка
 
     СІРОЧЕНКА               - директора агрофірми "Дорожинська",
Михайла Броніславовича         Вільшанський район
 
     СМАЛИУСА                - директора Олександрійського
Володимира Михайловича         державного аграрного технікуму
 
     СОЛДАТОВА               - механізатора сільськогосподарського
Миколу Євгеновича              товариства з обмеженою
                               відповідальністю "Дружба",
                               с. Іванівка Світловодського району
 
     СОСНОВСЬКОГО            - голову правління відкритого
Івана Миколайовича             акціонерного товариства
                               "Мар'янівське", Маловисківський
                               район
 
     СПЕСІВЦЕВА              - помічника заступника голови
Леоніда Федоровича             Кіровоградської обласної державної
                               адміністрації
 
     СПІРОВА                 - директора товариства з обмеженою
Кузьму Залікоєвича             відповідальністю "ЮМІК",
                               с. Воронівка Новоукраїнського
                               району
 
     СТРИЖНЬОВА              - голову приватної агрофірми
Володимира Григоровича         "Ганнівська", Новоукраїнський район
 
     ТИМОФІЙЧУКА             - директора приватного
Богдана Володимировича         сільськогосподарського підприємства
                               "Червона калина", с. Березуватка
                               Устинівського району
 
     ТРОХИМЕНКА              - голову приватного
Івана Дмитровича               сільськогосподарського підприємства
                               "Агрофірма "Пурпурівська",
                               Новомиргородський район
 
     УТКІНА                  - тракториста сільськогосподарського
Василя Івановича               товариства з обмеженою
                               відповідальністю "Родіна",
                               с. Камбурліївка Онуфріївського
                               району
 
     ШЕВЧЕНКА                - заступника начальника - начальника
Сергія Анатолійовича           відділу управління сільського
                               господарства і продовольства
                               Бобринецької районної державної
                               адміністрації
 
     ЯКУШУ                   - головного агронома приватного
Василя Ілліча                  сільськогосподарського підприємства
                               "Агрофірма "Озерське",
                               Світловодський район
 
 
     Прем'єр-міністр України                            В.ЯНУКОВИЧ
 
     Інд. 39








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка