Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про присвоєння почесних звань України


 
                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
              Про присвоєння почесних звань України
 
     За значний особистий внесок у розвиток народного господарства
України, високу професійну майстерність та з нагоди п'ятої річниці
незалежності України присвоїти почесні звання:
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
     АЛАФ'ЄВІЙ             - економістові         Новопокровського
Катерині Павлівні            державного  комбінату хлібопродуктів,
                             Харківська область
     БАЛАШОВІЙ             - робітниці   Перекопського    бромного
Ніні Іванівні                заводу, Автономна Республіка Крим
     БОНДАРЕНКУ            - робітникові  акціонерного  товариства
Станіславу Миколайовичу      "Ватутінський         м'ясокомбінат",
                             Черкаська область
     ВАСИЛЮКУ              - головному    інженерові    державного
Володимиру Михайловичу       підприємства            магістральних
                             нафтопроводів "Дружба", м. Львів
     ВОЛОШИНІЙ             - робітниці   акціонерного   товариства
Тамарі Василівні             "Електрометалургійний           завод
                             "Дніпроспецсталь", м. Запоріжжя
     ЄМЕЛЬЯНЕНКУ           - операторові     пульту     управління
Олександру Григоровичу       аміачного     заводу     акціонерного
                             товариства     "Концерн     "Стирол",
                             Донецька область
     ІВАНОВУ               - президентові акціонерного  товариства
Юрію Васильовичу             "Луганська швейна фірма "Стиль"
     КОРСІКОВУ             - робітникові  акціонерного  товариства
Павлу Івановичу              "Стальканат", м. Одеса
     КОСОЛАПОВУ            - голові     правління     акціонерного
Юрію Михайловичу             товариства "Житомиргаз"
     КУШНІРЕКУ             - начальникові                     цеху
Івану Васильовичу            виробничо-комерційної           фірми
                             "Чернівецький меблевий комбінат"
     МІЛЕЦЬКІЙ             - верстатниці  акціонерного  товариства
Лесі Петрівні                "Смига", Рівненська область
     МІРОШНИЧЕНКО          - апаратниці           Сєверодонецького
Любові Григорівні            державного  виробничого  підприємства
                             "Об'єднання "Азот", Луганська область
     НОВІКОВУ              - голові      правління  -  директорові
Михайлу Никифоровичу         підприємства  акціонерного товариства
                             "Коростенський  фарфор",  Житомирська
                             область
     РУМЯНЦЕВІЙ            - робітниці   акціонерного   товариства
Ніні Федорівні               "Яготинський  маслозавод",   Київська
                             область
     ТАШЛАЮ                - заступникові  генерального  директора
Григорію Пилиповичу          виробничого   об'єднання   "Київський
                             радіозавод"
     ФЕДОРОВУ              - токареві    акціонерного   товариства
Миколі Васильовичу           "Ремонтно-механічний  завод  "Ремез",
                             м. Севастополь
     ХИЖНЯКУ               - бригадирові   рибалок  риболовецького
Миколі Андрійовичу           колгоспу   "Прибій",    Новоазовський
                             район, Донецька область
     ЧІПЧЕВІЙ              - начальникові     цеху    Херсонського
Марії Федорівні              бавовняного комбінату
     ЧОРНОМУ               - токареві    орендного    підприємства
Олександру Аврамовичу        "Луганський завод колінчастих валів"
     ШАНДАРУ               - регулювальникові         акціонерного
Михайлу Івановичу            товариства     "Черкаський      завод
                             телеграфної апаратури"
     ЮЖДІ                  - капітанові-директору   риболовецького
Віктору Григоровичу          морозильного   траулера   "Чатир-Даг"
                             підприємства        "Південрибпошук",
                             Автономна Республіка Крим
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
     ДОЛЖИКОВУ             - операторові  поста  управління  стана
Володимиру Івановичу         гарячої     прокатки     акціонерного
                             товариства  "Донецький  металургійний
                             завод"
     ФОМІЧОВУ              - горновому   доменної  печі  орендного
Володимиру Васильовичу       підприємства          "Маріупольський
                             металургійний комбінат імені Ілліча",
                             Донецька область
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
     ГОРБАЧОВУ             - електромонтерові Запорізьких  східних
Олександру Сергійовичу       електричних мереж
     ГРИЦЕНКУ              - старшому     майстрові     Черкаських
Віктору Миколайовичу         електричних мереж
     ЗАПОРОЖЦЮ             - електромонтерові Білозерського району
Миколі Павловичу             електричних мереж, Херсонська область
               "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
     БАЛАЦЬКОМУ            - слюсареві-складальнику   акціонерного
Віктору Павловичу            товариства "Одеський  автоскладальний
                             завод"
     БАРБІНОВУ             - випробувачеві  двигунів  акціонерного
Олександру Івановичу         товариства "Серп і молот", м. Харків
     ГОРДЮКОВУ             - токареві               Бериславського
Володимиру Андрійовичу       машинобудівного   заводу,  Херсонська
                             область
    ОПАНАСЕНКУ             - заступникові    керівника     відділу
Василю Григоровичу           центрального  конструкторського  бюро
                             "Арсенал", м. Київ
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
     АНТОНОВУ              - начальникові         спеціалізованого
Миколі Миколайовичу          управління   N   201   "Механомонтаж"
                             акціонерного               товариства
                             "Дніпромеханомонтаж",
                             м. Дніпропетровськ
     БАЖАНУ                - бригадирові   монтажників    міського
Анатолію Петровичу           управління        "Фасадреставрація",
                             м. Київ
     БУРКУНУ               - бригадирові      слюсарів-монтажників
Павлу Лукичу                 Харківського         спеціалізованого
                             управління "Проммонтаж-4"
     ЄРМАКУ                - заступникові    голови    Подільської
Віктору Андрійовичу          районної ради міста Києва
     КОСЕНКУ               - заступникові     голови    Волинської
Миколі Тихоновичу            обласної державної адміністрації
     КУШНІРУ               - керуючому   Чернігівською    обласною
Станіславу Микитовичу        фірмою "Агрошляхбуд"
     ЛІВІНСЬКОМУ           - професорові   Київського   державного
Олександру Михайловичу       технічного університету будівництва і
                             архітектури
     ОРЄШКІНУ              - бригадирові                  слюсарів
Владиславу Анатолійовичу     Дніпропетровського
                             ремонтно-будівельного управління N 2
     ПОНЧИКУ               - начальникові  акціонерного товариства
Олександру Володимировичу    "Харківське спеціалізоване управління
                             N 127"
     ТКАЧЕНКУ              - начальникові    будівельно-монтажного
Петру Івановичу              управління    N    2     акціонерного
                             товариства "Трест "Київспецбуд"
     ТЛУСТОМУ              - заступникові   начальника   служби  -
Валентину Григоровичу        головному інженеру управління  Служби
                             безпеки України, полковнику
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
     БАКУМЕНКУ             - бригадирові     колії    Знам'янської
Миколі Яковичу               дистанції колії  Одеської  залізниці,
                             Кіровоградська область
     БАЛАКЧІ               - водієві     автомобіля     Хустського
Федору Іллічу                автотранспортного підприємства 12142,
                             Закарпатська область
     ГОРАЮ                 - генеральному  директорові  Київського
Францу Михайловичу           міського    територіально-виробничого
                             об'єднання автомобільного транспорту
     ДЕГУРКУ               - водієві   автобуса  Сімферопольського
Василю Сергійовичу           автотранспортного підприємства 14327
     КАНТЕКУ               - водієві      автомобіля      автобази
Ярославу Йосиповичу          Управління  справами  Верховної  Ради
                             України
     КРИШТАЛОВИЧУ          - старшому майстрові локомотивного депо
Любомиру Павловичу           Тернопіль Львівської залізниці
     МІЛАШУКУ              - водієві      автомобіля      Луцького
Анатолію Петровичу           автотранспортного підприємства 10754
     САРЖОВСЬКОМУ          - начальникові         рефрижераторного
Олександру Григоровичу       вагонного      депо      Синельникове
                             Придніпровської            залізниці,
                             Дніпропетровська область
     ХМЕЛЬНЮКУ             - голові   Іллічівської  міської  ради,
Валерію Яковичу              Одеська область
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
     БИРКУ                 - трактористові-машиністу  колективного
Віктору Івановичу            сільськогосподарського  підприємства,
                             Монастирищенський  район,   Черкаська
                             область
     БІЛИКУ                - лісничому  Іллінецького держлісгоспу,
Олексію Михайловичу          Вінницька область
     БОНДАРЧУКУ            - директорові  дослідного  господарства
Анатолію Андрійовичу         "Артеміда"     Інституту     цукрових
                             буряків, Вінницька область
     БУРДЕНЮКУ             - трактористові            колективного
Володимиру Андрійовичу       сільськогосподарського  підприємства,
                             Любашівський район, Одеська область
     ГУБАРЄВУ              - першому      заступникові      голови
Володимиру Сергійовичу       Державного    комітету   України   по
                             земельних ресурсах, м. Київ
     ГУБЧЕНКО              - доярці                   колективного
Ользі Михайлівні             сільськогосподарського  підприємства,
                             Новоукраїнський район, Кіровоградська
                             область
     ДЕЙНЕЗІ               - доярці      асоціації     фермерських
Раїсі Кирилівні              господарств,    Запорізький    район,
                             Запорізька область
     ДОРОТЮКУ              - комбайнерові дослідного господарства,
Броніславу Антоновичу        Ярмолинецький   район,    Хмельницька
                             область
     ДОРОШЕНКУ             - генеральному  директорові  державного
Івану Борисовичу             лісогосподарського         об'єднання
                             "Полтаваліс"
     ЗАПШІ                 - голові                   колективного
Олександру Митрофановичу     сільськогосподарського  підприємства,
                             Білгород-Дністровський район, Одеська
                             область
     ЗВАРИЧ                - пташниці               птахорадгоспу,
Євгенії Лук'янівні           Радивилівський    район,   Рівненська
                             область
     ЗОЗУЛІ                - трактористові-машиністу     колгоспу,
Василю Петровичу             Каховський район, Херсонська область
     ІВАСЕНКУ              - трактористові-машиністу     колгоспу,
Леоніду Борисовичу           Чернігівський   район,   Чернігівська
                             область
     КАЗАКУ                - операторові   по  відгодівлі  великої
Роману Олександровичу        рогатої худоби радгоспу, Герцаївський
                             район, Чернівецька область
     КАЛИТІ                - орендареві               колективного
Миколі Михайловичу           сільськогосподарського  підприємства,
                             Великомихайлівський   район,  Одеська
                             область
     КЕДИК                 - бригадирові овочівників  колективного
Єлизаветі Йосипівні          агроторгового  сільськогосподарського
                             об'єднання,     Хустський      район,
                             Закарпатська область
     КОВАЛЕНКУ             - головному   агрономові   колективного
Миколі Івановичу             сільськогосподарського  підприємства,
                             Кременчуцький    район,    Полтавська
                             область
     КОВТУНОВУ             - трактористові            колективного
Анатолію Григоровичу         сільськогосподарського  підприємства,
                             м. Свердловськ, Луганська область
     КОГУТУ                - лісникові  Лопушнянського   лісництва
Степану Юрійовичу            Міжгірського               державного
                             лісогосподарського      підприємства,
                             Закарпатська область
     КРИПАК                - операторові  машинного  доїння  корів
Любові Ульянівні             дослідного господарства,  Хорольський
                             район, Полтавська область
     КУЗЬМИЧ               - майстрові   машинного   доїння  корів
Галині Петрівні              колективного   сільськогосподарського
                             підприємства,    Марківський   район,
                             Луганська область
     ЛІБУ                  - головному   агрономові   колективного
Миколі Максимовичу           сільськогосподарського  підприємства,
                             Верхньодніпровський            район,
                             Дніпропетровська область
     МАТУСЕВИЧ             - доярці      Львівського     обласного
Ользі Тимківні               виробничого об'єднання  по  племінній
                             справі в тваринництві
     НАМЕСНІКУ             - комбайнерові       спілки      селян,
Михайлу Васильовичу          Чорнухинський    район,    Полтавська
                             область
     НЕСВІТАЙЛУ            - доярові    акціонерного   товариства,
Василю Васильовичу           Золочівський    район,     Харківська
                             область
     ОНОФРІЙЧУКУ           - механізаторові             дослідного
Віталію Олександровичу       господарства,    Гощанський    район,
                             Рівненська область
     ОРЛОВСЬКОМУ           - механізаторові           колективного
Петру Михайловичу            сільськогосподарського  підприємства,
                             Пологівський     район,    Запорізька
                             область
     ОСТРОВСЬКОМУ          - бригадирові             механізаторів
Анатолію Борисовичу          колективного   сільськогосподарського
                             підприємства,    Ленінський    район,
                             Автономна Республіка Крим
     ПЕТКОВІЙ              - доярці                   колективного
Марії Семенівні              сільськогосподарського  підприємства,
                             Овідіопольський     район,    Одеська
                             область
     ПОЛІЩУК               - майстрові  машинного   доїння   корів
Людмилі Іванівні             радгоспу,  Києво-Святошинський район,
                             Київська область
     РАЙЧИНЦЮ              - генеральному  директорові  державного
Йосипу Михайловичу           лісогосподарського         об'єднання
                             "Чернігівліс"
     СЕНДЗЮКУ              - комбайнерові акціонерного товариства,
Віктору Олександровичу       Бобринецький   район,  Кіровоградська
                             область
     СИРОТІ                - трактористові-машиністу  колективного
Федору Максимовичу           сільськогосподарського  підприємства,
                             Гайворонський  район,  Кіровоградська
                             область
     СОЛОВЕЙ               - свинарці                 колективного
Олександрі Антонівні         сільськогосподарського  підприємства,
                             Ізюмський район, Харківська область
     СУКАЙЛУ               - головному                  агрономові
Петру Оксентійовичу          колективного   сільськогосподарського
                             підприємства,   Рокитнянський  район,
                             Київська область
     ХОРІШКУ               - комбайнерові             колективного
Василю Миколайовичу          сільськогосподарського  підприємства,
                             Сахновщинський   район,    Харківська
                             область
     ШАРАНУ                - головному    лісничому   Скадовського
Роману Миколайовичу          державного           лісомисливського
                             господарства, Херсонська область
     ШАРІЙ                 - телятниці                колективного
Ірині Іванівні               сільськогосподарського  підприємства,
                             Іванівський район, Одеська область
     ШУМЕЛЯКУ              - начальникові  управління Хмельницької
Віктору Миколайовичу         обласної державної адміністрації
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
     ДЗІСЮ                 - президентові    Спілки    економістів
Георгію Васильовичу          України, м. Київ
     КЛІТОЧЕНКО            - начальникові  управління Міністерства
Тамарі Михайлівні            зовнішніх  економічних   зв'язків   і
                             торгівлі України
     ПОНЕДЄЛКОВІЙ          - заступникові    завідувача    відділу
Ользі Іванівні               Кабінету Міністрів України
     РЕЗНИКУ               - керівникові   торговельно-економічної
Михайлу Борисовичу           місії  у  складі Посольства України в
                             США
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
     АВРАІМОВУ             - закрійникові    товариства     "Фірма
Леоніду Сергійовичу          "Богатир", м. Донецьк
     БАДІ                  - бригадирові    слюсарів    державного
Івану Андрійовичу            комунального             підприємства
                             "Водоканал", м. Запоріжжя
     ГРИГОРЕНКУ            - начальникові   управління   виконкому
Івану Дмитровичу             Миргородської      міської      ради,
                             Полтавська область
     ІВАНОВУ               - закрійникові  акціонерного товариства
Олександру Івановичу         "Молодіжна мода", м. Київ
     КОВАЛЕНКО             - кравчині   акціонерного    товариства
Надії Іванівні               "Луганська фірма "Силует"
     КОЛОСУ                - генеральному   директорові  асоціації
Миколі Степановичу           "Рівнеоблсервіс"
     КУРАШИНУ              - директорові  орендного   підприємства
В'ячеславу Олександровичу    готельного    господарства   м. Ялти,
                             Автономна Республіка Крим
     НІКІФОРОВІЙ           - прасувальниці акціонерного товариства
Ганні Василівні              "Соломенка", м. Київ
     СМІРНОВУ              - директорові                  радгоспу
Анатолію Євгеновичу          квітково-декоративних         культур
                             об'єднання "Київзеленбуд"
     СМОТРИКУ              - голові   Чернігівського  колективного
Миколі Миколайовичу          сільськогосподарського підприємства -
                             фірми "Квіти Чернігова"
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
     БОГАЦЬКОМУ            - заступникові               начальника
Борису Івановичу             Могилів-Подільської          митниці,
                             Вінницька область
     ВЛАСЮКУ               - начальникові Полтавської митниці
Анатолію Олексійовичу
     ГАЛАВАНУ              - першому    заступникові    начальника
Зіновію Степановичу          слідчого  управління  Управління  МВС
                             України   в   Харківській    області,
                             підполковнику міліції
     ГРЕБЧЕНКУ             - начальникові  відділу  Служби безпеки
Івану Павловичу              України, полковнику юстиції
     ГРИНЧИШИНУ            - радникові    з    юридичних    питань
Володимиру Анатолійовичу     підприємства       "Мазда      Моторс
                             Україна", м. Київ
     ЗУБЧУКУ               - начальникові    Штабу    Міністерства
Віктору Андрійовичу          внутрішніх       справ       України,
                             генерал-майору міліції
     КОНОВАЛОВУ            - начальникові управління  Міністерства
Володимиру Володимировичу    зовнішніх   економічних   зв'язків  і
                             торгівлі України
     НОГАЛЮ                - заступникові начальника  Рава-Руської
Мирону Андрійовичу           митниці, Львівська область
     ПОТЕБЕНЬКУ            - прокуророві Київської області
Михайлу Олексійовичу
     СЕЛІВОНУ              - першому     заступникові     Міністра
Миколі Федосовичу            Кабінету Міністрів України
     СТОРОЖЕНКУ            - заступникові    голови    Харківської
Сергію Михайловичу           обласної державної адміністрації
     ХАРЧЕНКУ              - начальникові   Білгород-Дністровської
Дмитру Гавриловичу           митниці, Одеська область
     ЧАЙЦІ                 - заступникові   начальника  управління
Олександру Сергійовичу       Державного митного комітету України
     ШТУЧЕНКУ              - заступникові  начальника   Управління
Валерію Олексійовичу         МВС  України  в  Луганській  області,
                             полковнику міліції
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
     ВАКУЛЕНКУ             - головному    лікареві     Полтавської
Євгену Михайловичу           обласної лікарні відновного лікування
     ВАПНЯРУ               - завідувачу  відділення  Чернігівської
Ігорю Олександровичу         міської лікарні N 2
     ВОЛОЩЕНКО             - головному  лікареві   косметологічної
Інні Іванівні                лікарні, м. Київ
     ЗОТОВУ                - головному   лікареві   Чернігівського
Володимиру Миколайовичу      обласного онкологічного диспансеру
     МЕЛЬНИКУ              - головному  лікареві  Кіровоградського
Богдану Семеновичу           обласного   госпіталю  для  інвалідів
                             Вітчизняної війни
     МУРАВЙОВУ             - головному    спеціалістові    відділу
Миколі Миколайовичу          Кабінету Міністрів України
     ОНІЩУКУ               - завідувачу  відділення  Дніпровського
Миколі Сергійовичу           районного медичного об'єднання  міста
                             Києва
     ПІНЧУКУ               - начальникові  управління Хмельницької
Анатолію Костянтиновичу      обласної державної адміністрації
     РОЖКОВУ               - головному    лікареві     санаторного
Станіславу Михайловичу       підприємства "Росія", м. Одеса
     САРАНЧІ               - головному лікареві дитячого санаторію
Сергію Миколайовичу          "Джерело",  м. Трускавець,  Львівська
                             область
     СТЕПАНКОВСЬКОМУ       - начальникові   управління   виконкому
Адольфу Антоновичу           Вінницької міської ради
     СТЕПАНЮК              - заступникові   начальника   Головного
Галині Іларіонівні           управління    Міністерства    охорони
                             здоров'я України
     ЧУБУ                  - завідувачу    кафедри     Луганського
Віктору Васильовичу          державного медичного університету
     ЩЕРБИНІ               - завідувачу    відділення    Жовтневої
Євгену Семеновичу            центральної     районної     лікарні,
                             м. Миколаїв
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
     БИШЕНКО               - головній  медичній  сестрі  санаторію
Марії Іванівні               "Жовтень", м. Київ
     НЕСТЕРУК              - фармацевтові Любешівської центральної
Олені Павлівні               районної   аптеки   N  33,  Волинська
                             область
     ТОПОЛЯНУ              - директорові об'єднання пансіонатів на
Володимиру Олександровичу    курорті    Кароліно-Бугаз,    Одеська
                             область
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
     ГАЛАТУ                - учителеві   загальноосвітньої   школи
Миколі Васильовичу           I-III  ступенів N 6 міста Золотоноші,
                             Черкаська область
     ГРОМОВІЙ              - учительці середньої школи N 19  міста
Розані Яківні                Дніпропетровська
     ДОКУНІНІЙ             - учительці         Великосербулівської
Раїсі Анатоліївні            загальноосвітньої     школи     I-III
                             ступенів, Миколаївська область
     ЗАКАЛЮК               - викладачеві    Київського   медичного
Ганні Петрівні               училища N 3
     ЛЕБІДЬ                - старшому   викладачеві   ліцею    при
Тетяні Іванівні              Херсонському державному педагогічному
                             інституті
     ЛІПТУЗІ               - учительці середньої школи N 21  міста
Анелі Леонідівні             Севастополя
     МАЛЕНЮК               - учительці             спеціалізованої
Людмилі Опанасівні           загальноосвітньої     школи     I-III
                             ступенів N 22 міста Сімферополя
     РЕКІТІ                - учительці                  Тячівської
Ганні Іванівні               загальноосвітньої     школи     I-III
                             ступенів N 1, Закарпатська область
     САЗОНЕНКО             - директорові              Українського
Ганні Стефанівні             гуманітарного    ліцею     Київського
                             національного    університету   імені
                             Тараса Шевченка
     СОЦУРІ                - учительці   Розсошанської   середньої
Тамарі Тихонівні             школи, Полтавська область
          "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК НАРОДНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ"
     АПОСТОЛОВУ            - завідувачу  кафедри Сімферопольського
Леоніду Георгійовичу         державного університету
     ГНАТЮКУ               - директорові             Бердичівської
Віктору Олександровичу       спецшколи-інтернату для дітей-сиріт і
                             дітей,  які залишились без піклування
                             батьків, Житомирська область
     ІЩЕНКУ                - директорові    Генічеського    вищого
Віктору Григоровичу          професійного училища N 17, Херсонська
                             область
     КРАМАРЕНКО            - директорові   Чернігівської  обласної
Лідії Василівні              станції юних натуралістів
     ОЛЕКСІЄНКУ            - начальникові    (ректору)    Академії
Борису Миколайовичу          Прикордонних   військ  України  імені
                             Б. Хмельницького, генерал-лейтенанту,
                             м. Хмельницький
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
     БАРСУКОВУ             - завідувачу      кафедри     Одеського
Сергію Івановичу             інституту     Сухопутних      військ,
                             докторові технічних наук, професору
     КОВАЛЬЧУКУ            - завідувачу    кафедри,   проректорові
Леоніду Якимовичу            Тернопільського державного  медичного
                             інституту,   доктору  медичних  наук,
                             професору
     НІКОНЕНКУ             - завідувачу    кафедри    Запорізького
Олександру Семеновичу        державного   медичного  університету,
                             докторові медичних наук, професору
     ОЛЕКСЕЮКУ             - ректорові   Волинського    державного
Івану Дмитровичу             університету   імені  Лесі  Українки,
                             доктору хімічних наук, професору
     РАДЗІХОВСЬКОМУ        - завідувачу кафедри Київської медичної
Анатолію Павловичу           академії    післядипломної    освіти,
                             докторові медичних наук, професору
     ШЕВЧЕНКО              - завідуючій   кафедрою,   проректорові
Галині Павлівні              Луганського  державного педагогічного
                             інституту імені    Т.Г.     Шевченка,
                             члену-кореспонденту          Академії
                             педагогічних наук України
                "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
     ЧОРНОГУЗУ             - письменникові,    секретареві    ради
Олегу Федоровичу             Спілки письменників України, м. Київ
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
     ВЕЛЬМІ                - редакторові       газети       "Вісті
Миколі Григоровичу           Ковельщини", Волинська область
     ГОРБИКУ               - редакторові             коростенської
Миколі Федоровичу            міськрайонної    газети    "Радянське
                             Полісся", Житомирська область
     ГРАЧОВІЙ              - першому заступникові голови  комітету
Людмилі Олександрівні        у   справах   преси   та   інформації
                             Луганської     обласної     державної
                             адміністрації
     КІНЕЛЬОВУ             - головному      редакторові     газети
Костянтину Івановичу         "Кримская газета", м. Ялта, Автономна
                             Республіка Крим
     КОСЕНКО               - ведучій   програм  головної  редакції
Таїсі Іванівні               суспільно-економічних         передач
                             Національної радіокомпанії України
     МАЙБІ                 - редакторові      відділу      журналу
Ліні Петрівні                "Українська культура", м. Київ
     МАНІЛЕНКУ             - редакторові      районної      газети
Петру Васильовичу            "Бершадський край", Вінницька область
     МІНІНІЙ               - редакторові   -  завідуючій  відділом
Вірі Василівні               журналу "Політика і час", м. Київ
     ПОПІВЧАКУ             - керівникові прес-служби  Житомирської
Максиму Петровичу            обласної державної адміністрації
     СОРОЦІ                - головному      редакторові     газети
Михайлу Михайловичу          "Урядовий кур'єр", м. Київ
     ТАТАРИНОВІЙ           - власному    кореспондентові    газети
Людмилі Миколаївні           "Демократична  Україна" у Полтавській
                             області
    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНІ"
     ПОДОЛЯКУ              - начальникові    спортивної    команди
Миколі Сергійовичу           головному тренеру Прикордонних військ
                             України, полковнику
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ, 22 серпня 1996 року
          N 746/96








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.24789
EUR30.68113
RUB0.40849
PLN7.08457
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка