Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про присвоєння почесних звань України працівникам агропромислового комплексу


 
                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
              Про присвоєння почесних звань України
              працівникам агропромислового комплексу
 
     За значний   особистий   внесок   у   збільшення  виробництва
сільськогосподарської продукції, поповнення державних продовольчих
ресурсів присвоїти почесні звання:
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
                      по Вінницькій області
     БАБІЄНКО              - головному   агрономові   колективного
Валентині Яківні             сільськогосподарського  підприємства,
                             Погребищенський район
     БАБІЮ                 - механізаторові           колективного
Сергію Семеновичу            сільськогосподарського  підприємства,
                             Липовецький район
     БАРЩУКУ               - завідуючому      фермою     радгоспу,
Івану Михайловичу            Літинський район
     БЕВЗУ                 - головному    агрономові    управління
Сергію Трифоновичу           сільського       господарства       і
                             продовольства  Козятинської  районної
                             державної адміністрації
     ЖМУРКУ                - заступникові   начальника  управління
Миколі Климовичу             сільського       господарства       і
                             продовольства   Іллінецької  районної
                             державної адміністрації
     ЗАЇЦІ                 - комбайнерові             колективного
Володимиру Сергійовичу       сільськогосподарського  підприємства,
                             Бершадський район
     КНИШУ                 - комбайнерові агрофірми, Тростянецький
Володимиру Григоровичу       район
     МАКОВЕЦЬКОМУ          - голові колгоспу, Калинівський район
Петру Петровичу
     МАРТЮКУ               - головному   інженерові   колективного
Олександру Олексійовичу      сільськогосподарського  підприємства,
                             Чечельницький район
     МЕЛЬНИКУ              - голові   корпорації,   Томашпільський
Миколі Євтихійовичу          район
     ОЛЕКСЮКУ              - трактористові            колективного
Миколі Васильовичу           сільськогосподарського  підприємства,
                             Козятинський район
     ПЛАХОТНЮКУ            - головному  зоотехнікові  колективного
Анатолію Федотовичу          сільськогосподарського  підприємства,
                             Калинівський район
     ПОЛІЩУКУ              - начальникові   цеху   механізації   -
Василю Денисовичу            гоповному         інженерові-механіку
                             Ладижинського     радгоспу-технікуму,
                             Тростянецький район
     САВЧУКУ               - механізаторові           колективного
Івану Семеновичу             сільськогосподарського  підприємства,
                             Барський район
     СМИКАЛЮКУ             - комбайнерові          держплемзаводу,
Миколі Юхимовичу             Літинський район
     ЧЕПІЖАКУ              - головному   агрономові   колективного
Федору Филимоновичу          сільськогосподарського  підприємства,
                             Мурованокуриловецький район
     ШУБОВИЧУ              - голові     правління     колективного
Володимиру Івановичу         сільськогосподарського  підприємства,
                             Козятинський район
                    по Тернопільській області
     БЕРЕЖИНСЬКОМУ         - голові колгоспу, Гусятинський район
Святославу Теодоровичу
     ГРИЦІВУ               - бригадирові    тракторної     бригади
Володимиру Володимировичу    колгоспу, Борщівський район
     ЗАРІЧНІЙ              - операторові      машинного     доїння
Оксані Петрівні              селянської   спілки,   Тернопільський
                             район
     КРИЖОВАЧУКУ           - голові колгоспу, Підволочиський район
Олегу Петровичу
     КРУШЕЛЬНИЦЬНОМУ       - головному     агрономові    колгоспу,
Володимиру Михайловичу       Теребовлянський район
     МУКАНУ                - начальникові   управління  сільського
Андрію Миколайовичу          господарства     і      продовольства
                             Бучацької      районної     державної
                             адміністрації
     САДОВІЙ               - головному    агрономові     асоціації
Ірині Іванівні               пайовиків, Збаразький район
     ТОМУНЮ                - голові колгоспу, Заліщицький район
Василю Йосиповичу
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
     ПАНЧИШИНУ             - першому      заступникові       глави
Володимиру Григоровичу       Зборівської     районної    державної
                             адміністрації
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
                       по місту Севастополю
     БАБЕНКО               - бригадирові  виноградарської  бригади
КлавдіЇ Дмитрівні            радгоспу-заводу, Нахімовський район
 
     БОНДАРЮ               - директорові  радгоспу,  Балаклавський
Михайлу Яковичу              район
     ЗАВІРЮСІ              - начальникові      цеху      радгоспу,
Олександру Івановичу         Балаклавський район
     НОВАТОРСЬКІЙ          - робітниці   радгоспу,   Балаклавський
Надії Іванівні               район
     САРВІНУ               - головному     агрономові    орендного
Валерію Анатолійовичу        підприємства, Нахімовський район
 
 
 Прем'єр-міністр України                                 Л.КРАВЧУК
 
 м. Київ, 18 листопада 1993 року
          N 537/93








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка