Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами Української РСР учасників будівництва житла для населення, евакуйованого із зони Чорнобильської АЕС


                             У К А З
             ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
      Про відзначення державними нагородами Української РСР
            учасників будівництва житла для населення,
             евакуйованого із зони Чорнобильської АЕС
     ( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1991, N 42, ст. 561 )
 
     За значний особистий вклад у виконання урядового завдання  по
будівництву   житла   для   населення,   евакуйованого   із   зони
Чорнобильської АЕС,
                     присвоїти почесне звання
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНСЬКОЇ РСР"
     Антонову Марку    Михайловичу     -     голові     об'єднання
"Харківоблагробуд".
     Безверхньому Науму   Анчелевичу   -   начальнику   Вінницької
міжрайонної міжгосподарської пересувної механізованої  колони  N 3
об'єднання "Вінницяоблагробуд".
     Вовнянку Леоніду   Яковичу   -   старшому   виконавцю   робіт
Тальнівської  пересувної   механізованої     колони   N 2   тресту
"Черкасагробуд".
     Козюку Віктору  Антоновичу  - начальнику Ямпільської районної
міжгосподарської пересувної механізованої  колони N 24  об'єднання
"Вінницяоблагробуд".
     Пінчуку Володимиру    Яковичу    -    заступнику    директора
Агробудтехцентру,  начальнику штабу Украгропромбуду по будівництву
об'єктів у зоні впливу Чорнобильської АЕС.
     Скубеничу Івану   Васильовичу   -   штукатуру   Ужгородського
виробничого    ремонтно-будівельного   кооперативу    "Райагробуд"
Закарпатського об'єднання "Агробуд".
     Сміяну Анатолію  Дем'яновичу  -  бригадиру мулярів пересувної
механізованої колони N 157 об'єднання "Херсоноблагробуд".
     Сорокуну Анатолію    Григоровичу    -     голові     концерну
"Київоблагробуд".
     Сосніку Володимиру   Федоровичу   -   начальнику  Харківської
міжгосподарської  пересувної  механізованої  колони   N 3   тресту
"Харківагробуд".
     Тітовському Олександру  Федоровичу  -  начальнику  пересувної
механізованої колони N 96 тресту "Криворіжсільбуд".
     Толстанову Костянтину   Михайловичу   -   голові   об'єднання
"Тернопільоблагробуд".
     Троценку Григорію     Васильовичу    -    голові    асоціації
"Запоріжоблагробуд".
     Фльорку Анатолію Івановичу - начальнику  Львівської  орендної
спеціалізованої  пересувної  механізованої  колони  N 12 асоціації
"Львівсільбуд".
     Черненку Валентину Сергійовичу - заступнику голови корпорації
"Украгропромбуд".
     Яцькову Михайлу  Онисимовичу - виконавцю робіт Деражнянського
райагробуду об'єднання "Хмельницькоблагробуд".
                           Нагородити:
    ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
     Бєляєва Миколу   Григоровича   -   майстра   Мелітопольського
райагробуду асоціації "Запоріжоблагробуд".
     Бобіка Омеляна  Омеляновича  -  виконавця  робіт  Іршавського
райагробуду Закарпатського об'єднання "Агробуд".
     Гададу Богдана Ярославовича - майстра Полонського райагробуду
об'єднання "Хмельницькоблагробуд".
     Ганзулю Геннадія  Михайловича - бригадира комплексної бригади
Покровського райагробуду об'єднання "Дніпрооблагробуд".
     Гануша Олександра Миколайовича -  начальника  Бориспільського
виробничого  управління водопровідно-каналізаційного господарства,
Київська область.
     Гуляра Анатолія Івановича  -  муляра  Вінницької  міжрайонної
міжгосподарської  пересувної  механізованої  колони N 3 об'єднання
"Вінницяоблагробуд".
     Дуна Володимира Абрамовича  -  заступника  голови  об'єднання
"Полтавсільбуд".
     Ємця Сергія    Володимировича    -    монтажника   пересувної
механізованої     колони   N 139    тресту    "Південелеваторбуд",
Кіровоградська область.
     Єщенка Федора  Миколайовича  - голову Любарського райагробуду
об'єднання "Житомироблагробуд".
     Карпухіна Віталія   Петровича   -    головного    спеціаліста
Агробудтехцентру Украгропромбуду, м. Київ.
     Колчака Михайла  Івановича  -  бригадира  комплексної бригади
Ананьївського райагробуду Одеської асоціації "Агропромбуд".
     Корольчука Романа   Миколайовича   -    головного    інженера
Івано-Франківської   міжгосподарської   пересувної   механізованої
колони N 23 об'єднання "Прикарпатагробуд".
     Матиса Михайла Федоровича - електрика Самбірської міжрайонної
пересувної механізованої колони N 7 асоціації "Львівсільбуд".
     Мельник Лідію  Трохимівну  -  машиніста крана Здолбунівського
заводу залізобетонних конструкцій, Рівненська область.
     Мінусору Михайла   Васильовича    -    муляра    Золочівської
міжрайонної   пересувної    механізованої   колони  N 1  асоціації
"Львівсільбуд".
     Мусіна Германа Валентиновича - директора будівельного  центру
по  ліквідації  наслідків  аварії  на Чорнобильській АЕС асоціації
"Одесагробуд".
     Новоженю Вячеслава   Пилиповича    -    голову    виробничого
будівельного  кооперативу  пересувної  механізованої  колони N 155
об'єднання "Херсоноблагробуд".
     Павлюка Мирослава Михайловича  -  голову  Івано-Франківського
об'єднання "Прикарпатагробуд".
     Паламаря Михайла  Івановича  -  водія  автомобіля  управління
механізації будівництва об'єднання "Тернопільоблагробуд".
     Паску Миколу  Степановича  -  виконавця  робіт  Красилівської
міжгосподарської  пересувної  механізованої колони N 36 об'єднання
"Хмельницьксільбуд".
     Хижняка Івана Ілліча  -  газозварника  Сквирської  пересувної
механізованої колони N 6 тресту "Київспецсільгоспмонтаж".
     Чаплигіна Віталія   Олексійовича   -   начальника  пересувної
механізованої               колони         N 24         об'єднання
"Вінницязахіделеваторспецбуд", Тернопільська область.
     Чергика Миколу   Івановича   -  машиніста  крана  Лозівського
управління механізації  будівництва  і  автотранспорту  об'єднання
"Харківоблагробуд".
     Шереметьєва Юрія    Михайловича   -   начальника   управління
виробничо-технічної комплектації об'єднання "Дніпрооблагробуд".       <
     Шматлая Івана Даниловича - начальника управління  механізації
N 2 об'єднання "Хмельницьксільбуд".
     Яворського Володимира   Йосиповича  -  заступника  начальника
управління - завідуючого сектором ліквідації наслідків  аварії  на
Чорнобильській АЕС Держжитлокомунгоспу УРСР.
     ГРАМОТОЮ ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
     Антонюка Данила   Даниловича   -   начальника  Бердичівського
ремонтно-будівельного    управління    Житомирського     обласного
ремонтно-будівельного тресту.
     Базяка Григорія    Никифоровича    -    головного    інженера
Житомирського обласного ремонтно-будівельного тресту.
     Бельфера Михайла   Ісаковича    -    начальника    Полонської
ремонтно-будівельної      дільниці     Хмельницького     обласного
спеціалізованого ремонтно-будівельного тресту.
     Васільєва Івана Петровича  -  бригадира  комплексної  бригади
Черняхівського райагробуду об'єднання "Житомироблагробуд".
     Васкевича Йосипа   Станіславовича   -   муляра  Житомирського
ремонтно-будівельного         управління     N 2     Житомирського
ремонтно-будівельного тресту.
     Власенка Олександра  Андрійовича  -  старшого виконавця робіт
Лохвицького райагробуду об'єднання "Полтавоблагробуд".
     Воронюка Володимира    Андрійовича    -     електромонтажника
спеціалізованої  пересувної  механізованої  колони   N 520  тресту
"Укрсільенергомонтаж", м. Тернопіль.
     Димитріу Володимира Костянтиновича  -  машиніста  тракторного
подавача Токмацького райагробуду асоціації "Запоріжоблагробуд".
     Земляного Олега  Антоновича  -  бригадира комплексної бригади
Стахановської    підрядної    спеціалізованої    госпрозрахункової
ремонтно-будівельної      дільниці      Луганського      обласного
спеціалізованого ремонтно-будівельного тресту.
     Кіршака Євгена Степановича - майстра Зборівської  будівельної
фірми "Темп" об'єднання "Тернопільоблагробуд".
     Козаченка Миколу   Федосійовича   -   машиніста  автогрейдера
Овруцького      багатогалузевого      виробничого       управління
житлово-комунального господарства, Житомирська область.
     Коцана Мирослава  Григоровича  -  монтажника  Пустомитівської
міжрайонної  пересувної  механізованої    колони   N 4   асоціації
"Львівсільбуд".
     Кривенка Леоніда    Романовича    -    машиніста    автокрана
Харківського   управління   механізованих    робіт    N 1   тресту
"Харківагробуд".
     Курика Івана  Васильовича  - електрозварника постійно діючого
будівельного поїзда N 8 тресту  "Південелеваторбуд",  Миколаївська
область.
     Леваду Євгена Дмитровича - муляра Васильківського райагробуду
об'єднання "Дніпрооблагробуд".
     Ляхового Олексія Івановича  -  електромонтажника  Полтавської
спеціалізованої  пересувної  механізованої  колони  N 3 об'єднання
"Полтавагроспецмонтаж".
     Мартинюка Миколу Олексійовича -  електрозварника  Харківської
пересувної      механізованої     колони    N 42    Балаклійського
проектно-промислового будівельного об'єднання.
     Мещука Сергія Михайловича - муляра  пересувної  механізованої
колони N 5 тресту "Поліськсільбуд", Київська область.
     Микитенка Олександра  Миколайовича - майстра міжгосподарської
пересувної механізованої  колони  N 343  тресту  "Броварисільбуд",
Київська область.
     Нагорняка Степана  Дмитровича  -  бригадира  мулярів районної
міжгосподарської пересувної механізованої  колони N 22  об'єднання
"Вінницяоблагробуд".
     Олійника Івана   Андрійовича  -  водія  автомобіля  Одеського
підрядного   спеціалізованого   шляхового    ремонтно-будівельного
управління механізованих робіт N 2.
     Олійника Юрія  Олексійовича  -  бригадира комплексної бригади
постійно      діючого     будівельного    поїзда    N 3     тресту
"Південелеваторбуд", м. Одеса.
     Пащенко Антоніну  Петрівну - майстра пересувної механізованої
колони N 165 об'єднання "Херсоноблагробуд".
     Піцура Михайла Васильовича -  бригадира  комплексної  бригади
Івано-Франківської   міжгосподарської   пересувної   механізованої
колони N 23 об'єднання "Прикарпатагробуд".
     Проня Степана   Григоровича   -   газозварника   Харківського
будівельно-монтажного управління N 2 об'єднання "Газбуд".
     Пушкаря Ярослава   Михайловича   -   майстра  Тернопільського
госпрозрахункового    підрядного    спеціалізованого     орендного
ремонтно-будівельного         управління       N 1       обласного
ремонтно-будівельного тресту.
     Савка Василя Федоровича - машиніста  екскаватора  Іршавського
райагробуду Закарпатського об'єднання "Агробуд".
     Хмиза Івана  Миколайовича  -  слюсаря-сантехніка Ізяславської
міжгосподарської  пересувної  механізованої   колони  N 42   фірми
"Агроспецмонтаж", Хмельницька область.
     Шендюка Жоржа   Васильовича  -  заступника  голови  асоціації
"Одесагробуд".
     Шила Володимира  Титовича  -  тесляра-бетонника   Волочиської
міжгосподарської  пересувної  механізованої колони N 32 об'єднання
"Хмельницьксільбуд".
     Шульгу Віктора Івановича - інженера пересувної  механізованої
колони N 9 Одеської асоціації "Агропромбуд".
     Щербаня Валерія   Володимировича   -   начальника  Лубенської
підрядної    спеціалізованої     ремонтно-будівельної     дільниці
Полтавського, обласного ремонтно-будівельного тресту.
 
 
 Голова Верховної Ради Української РСР                   Л.КРАВЧУК
 
 м. Київ, 31 липня 1991 року
          N 1390-XII
 








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.3682
EUR29.45856
RUB0.40797
PLN6.84589
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка