Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про реєстрацію уповноважених осіб Селянської партії України у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах по виборах народних депутатів України 31 березня 2002 року


                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
                        П О С Т А Н О В А
 
 N 272 від 11.02.2002
       м. Київ
       Про реєстрацію уповноважених осіб Селянської партії
          України у багатомандатному загальнодержавному
        виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах
              по виборах народних депутатів України
                       31 березня 2002 року
 
   ( Із змінами, внесеними згідно з Постановою Центрвиборчкому
     N 695 ( v0695359-02 ) від 29.03.2002 )
 
     Розглянувши заяву Селянської партії  України  про  реєстрацію
уповноважених осіб у багатомандатному загальнодержавному виборчому
окрузі та одномандатних виборчих округах і документи, що додаються
до  неї,  керуючись  частинами  п'ятою,  шостою,  сьомою статті 57
Закону України "Про вибори народних депутатів України" ( 2766-14 )
та  статтею  11  Закону України "Про  Центральну  виборчу комісію"
( 733/97-вр ), Центральна виборча комісія  п о с т а н о в л я є:
     1. Зареєструвати уповноважених осіб Селянської партії України
в   багатомандатному   загальнодержавному   виборчому   окрузі  та
одномандатних  виборчих  округах  по  виборах  народних  депутатів
України 31 березня 2002 року згідно з додатками 1, 2.
     2. Видати  представникові   Селянської   партії   України   в
Центральній  виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію цієї
постанови разом із  посвідченнями  уповноважених  осіб  Селянської
партії  України  в  багатомандатному  загальнодержавному виборчому
окрузі та в одномандатних виборчих округах.
 
 
 Голова Центральної виборчої комісії                      М.РЯБЕЦЬ
 
                                         Додаток 1
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 11 лютого 2001 року N 272
          Уповноважені особи Селянської партії України в
          багатомандатному загальнодержавному виборчому
           окрузі по виборах народних депутатів України
                       31 березня 2002 року
 
 
Головач Юлія Володимирівна
 
Євтєєва Олена Миколаївна
 
Іванова Тетяна Борисівна
 
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                 Я.ДАВИДОВИЧ
 
                                         Додаток 2
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 11 лютого 2002 року N 272
          Уповноважені особи Селянської партії України в
        одномандатних виборчих округах по виборах народних
              депутатів України 31 березня 2002 року
 
 
Нікітчук Світлана Валеріївна           виборчий округ N 11
 
Костюк Тетяна Іванівна                 виборчий округ N 13
 
Колісник Іван Степанович               виборчий округ N 15
 
Лайко Наталія Василівна                виборчий округ N 16
 
Леванчук Михайло Андрійович            виборчий округ N 17
 
Луцкевич Олександр Миколайович         виборчий округ N 18
 
Кургалюк Сергій Васильович             виборчий округ N 19
 
Хом'як Віталій Іванович                виборчий округ N 20
 
Гнєушева Ганна Петрівна                виборчий округ N 21
 
Шаповал Юрій Анатолійович              виборчий округ N 22
 
Лугова Зоя Василівна                   виборчий округ N 23
 
Науменко Людмила Іллівна               виборчий округ N 24
 
Сергієнко Людмила Вікторівна           виборчий округ N 25
 
Страхова Тетяна Владленівна            виборчий округ N 26
 
Корчак Людмила Григорівна              виборчий округ N 27
 
Селищєв Олександр Ілларіонович         виборчий округ N 28
 
Сігаєв Едуард Євгенович                виборчий округ N 29
 
Сігаєва Світлана Миколаївна            виборчий округ N 30
 
Тополь Максим Вікторович               виборчий округ N 31
 
Калініченко Олександра Олександрівна   виборчий округ N 32
 
Варава Іван Павлович                   виборчий округ N 33
 
Шабельнюк Андрій Станіславович         виборчий округ N 34
 
Громакова Раїса Миколаївна             виборчий округ N 36
 
Васильченко Ганна Миколаївна           виборчий округ N 37
 
Бут Микола Пантелеймонович             виборчий округ N 38
 
Верхошапка Володимир Семенович         виборчий округ N 39
 
Маслаков Леонід Васильович             виборчий округ N 41
 
Боровков Олександр Миколайович         виборчий округ N 42
 
Бабенко Галина Іванівна                виборчий округ N 43
 
Забелін Олександр Вікторович           виборчий округ N 44
 
Кудлай Володимир Вадимович             виборчий округ N 45
 
Панова Лариса Віталіївна               виборчий округ N 46
 
Миронюк Світлана Леонідівна            виборчий округ N 49
 
Чумакова Алла Олексіївна               виборчий округ N 50
 
Северін Олександр Іванович             виборчий округ N 51
 
Древетняк Володимир Миколайович        виборчий округ N 52
 
Лукін Микола Іванович                  виборчий округ N 54
 
Іскра Едуард Миколайович               виборчий округ N 55
 
Хоменко Анатолій Іванович              виборчий округ N 56
 
Кримов Микола Леонович                 виборчий округ N 58
 
Пошукайло Анатолій Миколайович         виборчий округ N 59
 
Жуков Володимир Петрович               виборчий округ N 60
 
Костенко Анатолій Михайлович           виборчий округ N 61
 
Охременко Тетяна Володимирівна         виборчий округ N 62
 
Папакін Юрій Іванович                  виборчий округ N 63
 
Попадюк Володимир Федорович            виборчий округ N 64
 
Ковальчук Юрій Васильович              виборчий округ N 65
 
Могильчук Сергій Григорович            виборчий округ N 66
 
Харченко Людмила Василівна             виборчий округ N 67
 
Сичевська Антоніна Віталіївна          виборчий округ N 68
 
Хоменко Віра іванівна                  виборчий округ N 69
 
Чмига Василь Васильович                виборчий округ N 71
 
Роман Наталія Юріївна                  виборчий округ N 72
 
Улинець Марія Михайлівна               виборчий округ N 73
 
Лемак Микола Юрійович                  виборчий округ N 74
 
Бойко Петро іванович                   виборчий округ N 75
 
Денисенко Андрій Леонідович            виборчий округ N 76
 
Єрмакова Світлана Дмитрівна            виборчий округ N 77
 
Буренко Тетяна Володимирівна           виборчий округ N 78
 
Автухович Анастасія Петрівна           виборчий округ N 79
 
Погорєлов Микола Леонідович            виборчий округ N 80
 
Гризоглазов Григорій Антонович         виборчий округ N 81
 
Самотаєв Василь Миколайович            виборчий округ N 82
 
Бойко Олександр Вячеславович           виборчий округ N 83
 
Троян Олександр Володимирович          виборчий округ N 84
 
Татарин Федір Михайлович               виборчий округ N 85
 
Левко Василь Олексійович               виборчий округ N 87
 
Іванців Віра Михайлівна                виборчий округ N 88
 
Ясінська Антоніна Іванівна             виборчий округ N 90
 
Лесь Ігор Анатолійович                 виборчий округ N 91
 
Кузнєцова Тетяна Михайлівна            виборчий округ N 92
 
Ляшенко Микола Степанович              виборчий округ N 93
 
Коломієць Любов Миколаївна             виборчий округ N 94
 
Кравцова Марина Леонідівна             виборчий округ N 95
 
Карпов Валерій Дмитрович               виборчий округ N 96
 
Коваль Людмила Володимирівна           виборчий округ N 97
 
Палагута Олексій Михайлович            виборчий округ N 98
 
Токар Леонід Іванович                  виборчий округ N 99
 
Романішена Ольга Миколаївна            виборчий округ N 100
 
Рудий Валентин Миколайович             виборчий округ N 101
 
Дерипас Іван Семенович                 виборчий округ N 102
 
Мандригеля Василь Васильович           виборчий округ N 103
 
Таранова Віра Іванівна                 виборчий округ N 104
 
Ольховська Євгенія Миколаївна          виборчий округ N 106
 
Зінченко Ольга Олексіївна              виборчий округ N 107
 
Погодін Олександр Васильович           виборчий округ N 108
 
Прахеєв Петро Павлович                 виборчий округ N 109
 
Коломиєць Анатолій Федорович           виборчий округ N 110
 
Пархоменко Іван Федорович              виборчий округ N 111
 
Зигарь Василь Михайлович               виборчий округ N 112
 
Бородін Володимир Миколайович          виборчий округ N 113
 
Зайцева Раїса Леонтіївна               виборчий округ N 114
 
Вітоліна Аліна Федорівна               виборчий округ N 115
 
Калішевський Юрій Георгійович          виборчий округ N 116
 
Скитиба Петро Петрович                 виборчий округ N 117
 
Лущан Анатолій Іванович                виборчий округ N 118
 
Хомутенко Анатолій Іванович            виборчий округ N 128
 
Войхевич Тамара Миколаївна             виборчий округ N 129
 
Бардачов Микола Васильович             виборчий округ N 131
 
Злобінець Віталій Терентійович         виборчий округ N 132
 
Новіцька Алла Омелянівна               виборчий округ N 133
 
Романенко Віктор Сергійович            виборчий округ N 145
 
Миколаєнко Алла Миколаївна             виборчий округ N 146
 
Лавриненко Галина Андріївна            виборчий округ N 148
 
Рябчун Дмитро Іванович                 виборчий округ N 149
 
Мовчан Анатолій Павлович               виборчий округ N 150
 
Лісоннік Георгій Йосипович             виборчий округ N 151
 
Ступнік Сергій Васильович              виборчий округ N 152
 
Маник Руслан В'ячеславович             виборчий округ N 153
 
Пелехович Орест Володимирович          виборчий округ N 154
 
Панасюк Степан Іванович                виборчий округ N 155
 
Юхно Василь Васильович                 виборчий округ N 156
 
Дорофеєва Світлана Геннадіївна         виборчий округ N 157
 
Степаненко Володимир Григорович        виборчий округ N 158
 
Золотарьов Григорій Васильович         виборчий округ N 159
 
Тищенко Володимир Васильович           виборчий округ N 160
 
Піддубний Іван Іванович                виборчий округ N 161
 
Ніженець Анастасія Юхимівна            виборчий округ N 162
 
Троценко Костянтин Володимирович       виборчий округ N 163
 
Білан Євген Миколайович                виборчий округ N 164
 
Базюк Жанна Костянтинівна              виборчий округ N 165
 
Суслик Олег Тарасович                  виборчий округ N 166
 
Криса Ігор Іванович                    виборчий округ N 167
 
Шапшалов Олег Юхимович                 виборчий округ N 168
 
Кучерявенко Марія Дмитрівна            виборчий округ N 169
 
Князєва Яна Євгенівна                  виборчий округ N 170
 
Чевардов Анатолій Володимирович        виборчий округ N 171
 
Сухопаров Степан Степанович            виборчий округ N 172
 
Сабірова Ольга Василівна               виборчий округ N 173
 
Ліховченко Світлана Віталіївна         виборчий округ N 174
 
Артенов Володимир Федорович            виборчий округ N 175
 
Хохлов Вадим Анатолійович              виборчий округ N 176
 
Песоцький Віталій Олександрович        виборчий округ N 177
 
Осін Юрій Володимирович                виборчий округ N 178
 
Шелудько Володимир Михайлович          виборчий округ N 179
 
Перець Наталія Михайлівна              виборчий округ N 180
 
Кобзар Іван Степанович                 виборчий округ N 181
 
Чудесенко Леонтій Кирилович            виборчий округ N 183
 
Федоренко Володимир Іванович           виборчий округ N 184
 
Кузнєцов В'ячеслав Вікторович          виборчий округ N 185
 
Булавка Георгій Миколайович            виборчий округ N 186
 
Загоренко Микола Федорович             виборчий округ N 187
 
Шпак Семен Семенович                   виборчий округ N 189
 
Юга Тамара Станіславівна               виборчий округ N 190
 
Багрій Михайло Тимофійович             виборчий округ N 191
 
Осадчук Надія Петрівна                 виборчий округ N 192
 
Стасюк Олександр Іванович              виборчий округ N 193
 
Петлюк Віктор Михайлович               виборчий округ N 194
 
Багдасарова Яна Романівна              виборчий округ N 196
 
Кочура Валентин Валентинович           виборчий округ N 197
 
Цимбал Олександр Євгенович             виборчий округ N 198
 
Мельник Сергій Васильович              виборчий округ N 199
 
Даценко Володимир Олексійович          виборчий округ N 200
 
Вовк Любов Вікторівна                  виборчий округ N 201
 
Коротюк Олександр Парфенович           виборчий округ N 202
 
Гелик Володимир Фомич                  виборчий округ N 203
 
Шарков Єгор Нефедович                  виборчий округ N 204
 
Заяц Василь Андрійович                 виборчий округ N 205
 
Боровик Ганна Григорівна               виборчий округ N 206
 
Шостак Микола Степанович               виборчий округ N 207
 
Бойко Микола Костянтинович             виборчий округ N 208
 
Мешок Микола Митрофанович              виборчий округ N 209
 
Синяк Лариса Григорівна                виборчий округ N 210
 
Бик Надія Дмитрівна                    виборчий округ N 211
 
Когут Валентина Павлівна               виборчий округ N 212
 
Піньозя Юрій Олексійович               виборчий округ N 213
 
Кириленко Галина Миколаївна            виборчий округ N 214
 
Месропян Ольга Олександрівна           виборчий округ N 215
 
Корнієнко Галина Степанівна            виборчий округ N 216
 
Груба Катерина Володимирівна           виборчий округ N 217
 
Хайнацька Галина Степанівна            виборчий округ N 218
 
Андрієва Ірина Олександрівна           виборчий округ N 219
 
Кирилюк Наталія Василівна              виборчий округ N 220
 
Садовська Тетяна Григорівна            виборчий округ N 221
 
Козаренко Зінаїда Тимофіївна           виборчий округ N 222
 
Тарабанова Раїса Федорівна             виборчий округ N 223
 
( Додаток   2   із   змінами,   внесеними  згідно   з   Постановою
Центрвиборчкому N 695 ( v0695359-02 ) від 29.03.2002 )
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                 Я.ДАВИДОВИЧ
 








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка