Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу


                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
          Про відзначення державними нагородами України
              працівників агропромислового комплексу
 
     За вагомий   особистий  внесок  у  розвиток  агропромислового
виробництва,   багаторічну    самовіддану    працю    і    високий
професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства
п о с т а н о в л я ю:
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
     КЛЮЧНИКА               - голову приватно-орендного сільсько-
Володимира Івановича          господарського підприємства "Золота
                              нива" Новобузького району,
                              Миколаївська область
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
     ОЛЬХОВСЬКОГО           - механізатора фермерського
Володимира Борисовича         господарства "Промінь"
                              Богодухівського району,
                              Харківська область
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
     ВАСИЛЬЧЕНКА            - директора товариства "Агрофірма
Миколу Семеновича             "Маяк" Золотоніського району,
                              Черкаська область
     ГАЙДУЦЬКОГО            - заступника Глави Адміністрації
Павла Івановича               Президента України-Керівника
                              Головного управління
                              з питань економічної політики
     ІВАНІЩЕНКА             - голову спілки колективних власників
Луку Олексійовича             "Міжгір'я" Чорнобаївського району,
                              Черкаська область
     ЛОТАРІЮ                - директора агрофірми "Володимирівка"
Олександра Калістратовича     Скадовського району, Херсонська
                              область
     ПОГОРЄЛОВА             - директора радгоспу "Степовий",
Володимира Григоровича        Миколаївська область
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
     АЛЕКСАНДРУКА           - головного агронома товариства
Сергія Єремійовича            "Дружба народів"
                              Великомихайлівського району,
                              Одеська область
     ВЕДМЕДЕНКА             - директора сільськогосподарського
Миколу Григоровича            товариства "Зоря" Білокуракинського
                              району, Луганська область
     ВОЛИЦЬКОГО             - оператора машинного доїння сільсько-
Михайла Арсентійовича         господарського товариства "Рось"
                              Корсунь-Шевченківського району,
                              Черкаська область
     ГУЛОГО                 - генерального директора приватного
Івана Михайловича             аграрно-орендного підприємства
                              "Промінь Красноградського району,
                              Харківська область
     ГУР'ЄВА                - голову правління акціонерного
Федора Івановича              товариства "Золочівське
                              хлібоприймальне підприємство",
                              Харківська область
     ЄВМИНУ                 - голову Золотоніської районної
Бориса Григоровича            державної адміністрації,
                              Черкаська область
     ЖЕРЕБОВА               - голову правління акціонерного
Миколу Єпіфановича            товариства "Агрофірма Березанська
                              птахофабрика" Баришівського району,
                              Київська область
     ЗАХАР'ЄВА              - директора приватного сільсько-
Миколу Йосиповича             господарського підприємства "Маяк"
                              Ширяївського району, Одеська область
     ЗІНЬКА                 - механізатора приватної агрофірми
Петра Миколайовича            "Войславичі" Сокальського району,
                              Львівська область
     КОШАРНОГО              - машиніста екскаватора акціонерного
Івана Григоровича             товариства "Меліоратор", Київська
                              область
     КРИСАЛЬНОГО            - завідувача відділу інституту
Олександра Васильовича        аграрної економіки Української
                              академії аграрних наук, м. Київ
     ЛІСНІЧЕНКА             - майстра товариства "Обрій"
Івана Васильовича             Срібнянського району, Чернігівська
                              область
     ЛІСНЯКА                - голову правління акціонерного
Олександра Федоровича         товариства "Владівське ремонтно-
                              транспортне підприємство"
                              Чернігівського району,
                              Запорізька область
     ЛІТВІНОВА              - генерального директора приватного
Миколу Андрійовича            сільськогосподарського підприємства
                              "Чистоводівське" Ізюмського району,
                              Харківська область
     МЕЛЬНИЧУКА             - директора приватного сільсько-
Володимира Михайловича        господарського підприємства "Правда"
                              Млинівського району,
                              Рівненська область
     МІНЧЕНКА               - механізатора товариства "Станично-
Володимира Олександровича     Луганська машино-технологічна
                              станція", Луганська область
     ПОДОЛЯНА               - голову Крижопільської районної
Миколу Миколайовича           державної адміністрації,
                              Вінницька область
     РОМАНЕНКА              - механізатора акціонерного товариства
Олександра Леонідовича        "Бурякорадгосп "Шевченківський"
                              Сумського району, Сумська область
     СВІТЛИЧНОГО            - механізатора спільного підприємства
Олександра Андрійовича        "Нібулон" Старобільського району,
                              Луганська область
     СЕНЬКА                 - комбайнера товариства агрофірми
Анатолія Миколайовича         "Хоружівка" Недригайлівського
                              району, Сумська область
     СЕРГЄЄВА               - директора товариства "Промінь"
Юрія Олександровича           Новопсковського району,
                              Луганська область
      СМАЛЯ                 - механізатора товариства "Смолянка"
Анатолія Михайловича          Куликівського району, Чернігівська
                              область
     СУДИМУ                 - директора сільськогосподарського
Михайла Михайловича           товариства "Зоря" Ульяновського
                              району, Кіровоградська область
     ТІГОРА                 - фермера фермерського господарства
Бейла Бейловича               "Тігор" Берегівського району,
                              Закарпатська область
     ТРИЗНУ                 - голову Богодухівської районної
Дмитра Кириловича             державної адміністрації,
                              Харківська область
     ТРУБАНОВА              - тракториста приватного підприємства
Івана Максимовича             "Восход" Шосткинського району,
                              Сумська область
     ХАЩІВСЬКОГО            - механізатора сільськогосподарського
Віктора Миколайовича          товариства "Нива" Тельманівського
                              району, Донецька область
     ШВЕДА                  - директора приватного сільсько-
Ярослава Антоновича           господарського підприємства
                              "Мамаївське" Кіцманського району,
                              Чернівецька область
     ЯВОРСЬКОГО             - генерального директора приватного
Олександра Павловича          підприємства "Явсон" Косівського
                              району, Івано-Франківська область
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
     АРАТОВСЬКУ             - доярку товариства "Агрофірма "Маяк"
Наталію Петрівну              Березівського району,
                              Одеська область
     БОРИСЕНКО              - доярку приватної агрофірми "Прогрес"
Уляну Володимирівну           Коропського району,
                              Чернігівська область
     ГАЙДУК                 - голову сільськогосподарського
Ірину Дмитрівну               виробничого кооперативу "Україна"
                              Локачинського району,
                              Волинська область
     ЖЕЛЯСКОВУ              - майстра машинного доїння
Надію Трифонівну              агрокомбінату "Пуща-Водиця",
                              Київська область
     ЗАЙЦЕВУ                - оператора машинного доїння
Світлану Григоріївну          товариства "Агрофірма "Перемога"
                              Новоазовського району,
                              Донецька область
     КОЖУХАРЕНКО            - голову фермерського господарства
Наталію Григорівну            "Вікторія" Татарбунарського району,
                              Одеська область
     КОНДРАТОВИЧ            - голову правління товариства
Марію Артемівну               "Агрофірма "Глобівська"
                              Краснокутського району,
                              Харківська область
     КРИЦЮ                  - свинарку товариства "Журавка"
Наталію Миколаївну            Варвинського району,
                              Чернігівська область
     НАДЕН                  - голову правління акціонерного
Зінаїду Гаврилівну            товариства "Луганськмлин"
     НЕСІН                  - головного агронома сільсько-
Ольгу Федорівну               господарського товариства імені
                              Желюка Тульчинського району,
                              Вінницька область
     ПОПОВИЧ                - доярку товариства "Україна"
Ганну Іванівну                Іршавського району,
                              Закарпатська область
     СЕЛЕЦЬКУ               - голову фермерського  господарства
Ніну  Федорівну               "Центр" Добровеличківського району,
                              Кіровоградська область
     СМЕТАНКІНУ             - доярку сільськогосподарського
Наталію Василівну             товариства "Христофорівське"
                              Баштанського району,
                              Миколаївська область
     ХУДЯКОВУ               - свинарку державного підприємства
Любов Сергіївну               "Стрілецький кінний завод N 60
                              Міловського району, Луганська
                              область
     Присвоїти почесні звання:
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРТВА УКРАЇНИ"
     БЕЗЛУННОМУ             - директорові Миргородського
Івану Михайловичу             міжгосподарського інкубаторно-
                              птахівничого підприємства,
                              Полтавська область
     БІЛОЗОРУ               - головному агрономові приватної
Миколі Борисовичу             агрофірми "Подоляка" Диканського
                              району, Полтавська область
     БУЛГАКУ                - комбайнерові товариства "Маяк"
Олександру Вікторовичу        Олександрівського району,
                              Донецька область
     ВАСИЛЬКЕВИЧУ           - директорові сільськогосподарського
Миколі Івановичу              товариства"Дружба" Заліщицького
                              району, Тернопільська область
     ВЛАСЮКУ                - директорові товариства "Кристал"
Миколі Андрійовичу            Жмеринського району,
                              Вінницька область
     ГАВРИЛКОВИЧ            - головному агрономові товариства
Ганні Данилівні               "Гайчур" Новомиколаївського
                              району, Запорізька область
     ГЕТМАНСЬКОМУ           - директорові  сільськогосподарського
Віктору Тимофійовичу          товариства "Степове"
                              Слов'яносербського району,
                              Луганська область
     ГОРДІЮ                 - директорові товариства "Присамар'я"
Миколі Миколайовичу           Новомосковського району,
                              Дніпропетровська область
     ДУБНЕВИЧУ              - голові правління товариства
Богдану Васильовичу           "Агропромислове підприємство
                              "Львівське"
     ЗАГРАЮ                 - механізаторові сільсько-
Юрію Васильовичу              господарського виробничого
                              кооперативу "Зоряний"
                              Роздольненського району,
                              Автономна Республіка Крим
     ЗАКОРЕЦЬКОМУ           - голові Сімферопольської районної
Володимиру Миколайовичу       державної адміністрації, Автономна
                              Республіка Крим
     ЗГРИВЦЮ                - заступникові голови Кіровоградської
Федору Івановичу              обласної державної адміністрації
     КАЛЮТІ                 - начальникові механізованого загону
Сергію Леонідовичу            приватно-орендного підприємства
                              "Агровиробнича фірма імені Чапаєва"
                              Василівського району,
                              Запорізька область
     КАРХУТ                 - головному агрономові Львівської
Розалії Михайлівні            обласної державної насіннєвої
                              інспекції
     КОНДРАТЮКУ             - голові сільськогосподарського
Борису Андрійовичу            виробничого кооперативу
                              "Вівсянецький" Козятинського
                              району, Вінницька область
     КОСЕНКУ                - начальникові Державної інспекції з
Борису Григоровичу            карантину рослин по Тернопільській
                              області
     КРИНИЧКУ               - голові ради агрофірми "Роднік"
Володимиру Івановичу          Барвінківського району,
                              Харківська область
     ЛОБАСУ                 - директорові підсобного аграрного
Віктору Родіоновичу           підрозділу агрофірми "Восток"
                              газопромислового управління
                              "Харківгазвидобування"
     ЛУЦЕНКО                - механізаторові сільсько-
Ніні Данилівні                господарського товариства "Заповіт"
                              Ковельського району,
                              Волинська область
     ЛЮБОВИЧУ               - начальникові головного управління
Олександру Андроновичу        сільського господарства і
                              продовольства Дніпропетровської
                              обласної державної адміністрації
     МАКЕДОНСЬКІЙ           - головному зоотехнікові сільсько-
     МІНАЙЛЮК                 господарського кооперативу "Шаболат"
Катерині Іванівні             Білгород-Дністровського району,
                              Одеська область
     МАНЬКУ                 - голові правління акціонерного
Василю Степановичу            товариства імені Шевченка,
                              Черкаська область
     МИЙГЕШУ                - завідувачу молочнотоварної ферми
Лайошу Лайошовичу             орендного агроторговельного
                              об'єднання "Прикордонник
                              Хустського району,
                              Закарпатська область
     МІРОШНИЧЕНКУ           - директорові Полтавської обласної
Івану Васильовичу             державної сортовипробувальної
                              станції
     МОЛЧАНОВІЙ             - доярці товариства "Нова нива"
Катерині Андріївні            Володарського району,
                              Донецька область
     НОВАКОВСЬКОМУ          - начальникові головного управління
Анатолію Григоровичу          сільського господарства і
                              продовольства Одеської обласної
                              державної адміністрації
     ПАВЛІЧЕНКУ             - голові Бершадської районної
Анатолію Олександровичу       державної адміністрації,
                              Вінницька область
     ПІСКОРУ                - директорові приватного
івану Михайловичу             агропромислового підприємства
                              "Ювілейне" Чортківського
                              району, Тернопільська
                              область
     ПОКОТИЛУ               - бригадирові тракторної бригади
Віктору Григоровичу           сільськогосподарського товариства
                              "Дружба" Світловодського району,
                              Кіровоградська область
     ПРИБАТНЮ               - начальникові експлуатаційної
Володимиру Сергійовичу        дільниці Чаплинського управління
                              зрошувальних систем, Херсонська
                              область
     РАДЕВИЧУ               - трактористові сільсько-
Миколі Михайловичу            господарського виробничого
                              кооперативу "Приозерне"
                              Ленінського району, Автономна
                              Республіка Крим
     РУСЕВІЙ                - доярці акціонерного товариства
Раї Федорівні                 "Племзавод "Кримський" Сакського
                              району, Автономна Республіка Крим
     СИРОВАТЦІ              - робітникові Овруцького управління
Володимиру Артемовичу         осушувальних систем,
                              Житомирська область
     СУХОМУ                 - голові сільськогосподарського
Ростиславу Ананійовичу        кооперативу "Селянський"
                              Корецького району,
                              Рівненська область
     ТАРАТУНСЬКОМУ          - голові правління акціонерного
Василю Платоновичу            товариства "Птахокомбінат
                              Тульчинський",
                              Вінницька область
     ТИМОСІ                 - голові правління акціонерного
Олександру Федоровичу         товариства "Бурякорадгосп
                              "Ланнівський" Карлівського району,
                              Полтавська область
     ТОКАРЧУКУ              - голові приватного сільсько-
Василю Миколайовичу           господарського підприємства "Явір"
                              Новоград-Волинського району,
                              Житомирська область
     ТРІШИНУ                - директорові дослідного господарства
Олексію Костянтиновичу        "Кутузівка" інституту тваринництва
                              Української академії аграрних
                              наук, Харківська область
     ХИЖУНУ                 - директорові дослідного господарства
Володимиру Петровичу          "Проскурівка" Ярмолинецького
                              району, Хмельницька область
     ЧАУСОВУ                - голові правління акціонерного
Анатолію Володимировичу       товариства "Петромихайлівське"
                              Вільнянського району,
                              Запорізька область
     ЧЕРНІЮ                 - начальникові головного управління
Василю Васильовичу            сільського господарства і
                              продовольства Вінницької обласної
                              державної адміністрації
     ЧУМАКУ                 - механізаторові товариства "40 років
Івану Васильовичу             Жовтня" Куйбишевського району,
                              Запорізька область
     ЯРЕМЧУКУ               - голові Вінницької районної державної
Олександру Степановичу        адміністрації
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
     ЯРОШЕНКУ               - генеральному директорові товариства
Юрію Федоровичу               "Феоніс", Донецька область
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
     БАЛАНУ                 - завідувачу лабораторії інституту
Василю Миколайовичу           цукрових буряків Української
                              академії аграрних наук, м. Київ
     БУРКАТУ                - директорові інституту розведення і
Валерію Петровичу             генетики тварин Української академії
                              аграрних наук, м. Київ
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
     ГОЛУБЕНКУ              - деканові Херсонського державного
Віктору Івановичу             аграрного університету
     ДИКАНЮ                 - завідувачу кафедри Кримського
Олександру Павловичу          державного аграрного університету
     КІРЕЙЦЕВУ              - професорові Національного аграрного
Григорію Герасимовичу         університету, м. Київ
     КЮРЧЕВУ                - завідувачу кафедри Таврійської
Володимиру Миколайовичу       державної агротехнічної академії,
                              Запорізька область
     СЕРЕДІ                 - ректорові Вінницького державного
Леоніду Павловичу             аграрного університету
                              Нагородити медаллю
                              "За працю і звитягу"
     АНТОНЕНКА              - голову фермерського господарства
Віктора Павловича             "Антоненко В.П." Криворізького
                              району, Дніпропетровська область
     БИЦЮКА                 - комбайнера приватно-орендного
Григорія Степановича          підприємства "Соколівка"
                              Жашківського району,
                              Черкаська область
     БРИЧКУ                 - доярку асоціації сільсько-
Надію Савівну                 господарських виробників "Прогрес"
                              Ізмаїльського району,
                              Одеська область
     ВАЙДНЕР                - доярку виробничого сільсько-
Наталію Вікторівну            господарського кооперативу "Нива"
                              Синельниківського району,
                              Дніпропетровська область
     ГОЛОВКА                - директора сільськогосподарського
Анатолія Миколайовича         товариства "Мрія" Куп'янського
                              району, Харківська область
     ГРЕЧАНОГО              - тракториста-машиніста приватного
Леоніда Семеновича            сільськогосподарського підприємства
                              імені Партизанської іскри
                              Первомайського району,
                              Миколаївська область
     ГРИГОРОВИЧА            - водія товариства "Агрофірма
Володимира Семеновича         "Відродження" Кіровоградська
                              область
     ГРИЦУТУ                - оператора машинного доїння сільсько-
Ганну Михайлівну              господарського товариства "Неморож"
                              Звенигородського району,
                              Черкаська область
     ДУТКУ                  - оператора машинного доїння сільсько-
Івана Яковича                 господарського товариства виробничої
                              фірми "Мрія" Кам'янець-Подільського
                              району, Хмельницька область
     ЖЕЛЯЗКОВУ              - головного агронома управління
Валентину Дмитрівну           сільського господарства і
                              продовольства Роздільнянської
                              районної державної адміністрації,
                              Одеська область
     КАСІЯН                 - телятницю товариства "Дружба"
Домку Прокопівну              Глибоцького району,
                              Чернівецька область
     КРАЧКОВСЬКОГО          - комбайнера сільськогосподарського
Сергія Йосиповича             товариства "Оленівське"
                              Мар'їнського району,
                              Донецька область
     КУЛИК                  - головного агронома фермерського
Марту Михайлівну              господарства "Левада" Тлумацького
                              району, Івано-Франківська область
     МАЛІЦЬКОГО             - механізатора акціонерного товариства
Руслана Івановича             "Добробут Братського району,
                              Миколаївська область
     МАЛОГО                 - головного агронома сільсько-
Сергія Григоровича            господарського товариства "Лада"
                              Криничанського району,
                              Дніпропетровська область
     МОГИЛЬНОГО             - комбайнера товариства "Аврора"
Федора Володимировича         Нікопольського району,
                              Дніпропетровська область
     ПАРАНЧЕВСЬКОГО         - голову приватного сільсько-
Миколу Павловича              господарського підприємства
                              імені Шевченка Вільшанського
                              району, Кіровоградська область
     ТКАЧУКА                - голову сільськогосподарського
Олександра Ілліча             виробничого кооперативу "Промінь"
                              Шацького району,
                              Волинська область
     ХУДАН                  - оператора машинного доїння
Марію Іванівну                агроторгового підприємства
                              радгоспу-заводу "Руськополівський"
                              Тячівського району,
                              Закарпатська область.
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ, 13 листопада 2002 року
          N 1014/2002
 








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка