Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про призначення стипендій, установлених розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22.05.2000 N 248

             КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
 
                    Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
 N 1333 від 03.12.2007
 
 
             Про призначення стипендій, установлених
             розпорядженням голови обласної державної
                адміністрації від 22.05.2000 N 248
 
 
     Розглянувши подання  Головного  управління  освіти  і   науки
облдержадміністрації,  відповідно  до  Закону України "Про місцеві
державні адміністрації" ( 586-14 ),  розпорядження голови обласної
державної адміністрації від 22.05.2000 N 248 ( ra0248155-00 ) "Про
встановлення  стипендій  голови   Київської   обласної   державної
адміністрації  для  переможців  III  та  IV  етапів Всеукраїнських
учнівських олімпіад з базових навчальних предметів  та  III  етапу
конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої
академії  наук  України  та  III  етапу  Всеукраїнських  конкурсів
фахової  майстерності  серед учнів професійно-технічних навчальних
закладів",  зареєстрованого  в  Київському  обласному   управлінні
юстиції 24 травня 2000 року за N 42/259:
 
     1. Призначити        стипендії        голови        Київської
облдержадміністрації:
 
     1.1. Переможцям III етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад
з   базових   навчальних   предметів,  що  відбулися  в  2006/2007
навчальному році, у розмірі по 50 гривень на місяць кожному:
 
 Василенко                  - учениці 11 класу Іванківської
 Олесі Володимирівні          загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 1
 
 Гонтар                     - учениці 11 класу Ставищенського
 Олесі Віталіївні             навчально-виховного комплексу
                              N 2 "ЗОШ I-III ступенів,
                              юридичний ліцей"
 
 Гонцовському               - учневі 10 класу спеціалізованої
 Євгену Леонідовичу           загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 12 з поглибленим
                              вивченням іноземних мов м. Ірпеня
 
 Горай                      - учениці 11 класу гімназії
 Анні Валентинівні            ім. С.Олійника м. Броварів
 
 Довгій                     - учениці 9 класу гімназії N 2
 Дарині Валеріївні            м. Білої Церкви
 
 Дросенку                   - учневі 10 класу спеціалізованої
 Антону Юрійовичу             загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 9 м. Фастова
 
 Заєць                      - учениці 8 класу Старинської
 Анні Вікторівні              загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів Бориспільського
                              району
 
 Зінченко                   - учениці 10 класу Обухівської
 Катерині Олександрівні       загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 5
 
 Каковському                - учневі 10 класу спеціалізованої
 В'ячеславу Олеговичу         загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 12 з поглибленим
                              вивченням інформаційних
                              технологій м. Білої Церкви
 
 Камінському                - учневі 10 класу Гореницької
 Олегу Ігоровичу              загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів
                              Києво-Святошинського району
 
 Капущаку                   - учневі 11 класу Ліцею
 Роману Степановичу           "Дизайн-освіта"
                              ім. П.Чубинського м. Борисполя
 
 Карпенко                   - учениці 10 класу Української
 Мирославі Олександрівні      загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 1 Обухівського
                              району
 
 Круковець                  - учениці 11 класу
 Вікторії Валентинівні        загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 3 м. Славутича
 
 Кулебякіній                - учениці 10 класу спеціалізованої
 Катерині Володимирівні       загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 9 м. Фастова
 
 Макаренко                  - учениці 7 класу спеціалізованої
 Анні Сергіївні               загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 9 з поглибленим
                              вивченням іноземних мов м. Білої
                              Церкви
 
 Маковецькому               - учневі 11 класу Державного ліцею
 Ігорю Миколайовичу           м. Білої Церкви
 
 Мисько                     - учениці 9 класу Кагарлицької
 Валерії Миколаївні           загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 3
 
 Мокроусову                 - учневі 10 класу Бородянської
 Андрію Вікторовичу           спеціалізованої
                              загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 2
 
 Мосі                       - учениці 9 класу Киданівського
 Інні Миколаївні              навчально-виховного комплексу
                              "Загальноосвітня школа
                              I-III ступенів - дитячий садок"
                              Богуславського району
 
 Орловій                    - учениці 9 класу спеціалізованої
 Оксані Станіславівні         загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 7 м. Броварів
 
 Орлову                     - учневі 11 класу гімназії
 Ігорю Вікторовичу            "Перспектива" м. Борисполя
 
 Островцевій                - учениці 10 класу Новосілківської
 Юлії Володимирівні           загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів
                              Києво-Святошинського району
 
 Пількевич                  - учениці 10 класу спеціалізованої
 Анелії Мечиславівні          загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 9 м. Фастова
 
 Плаксі                     - учениці 9 класу
 Олександрі Іванівні          загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 6 м. Борисполя
 
 Потюпкіній                 - учениці 11 класу
 Надії Олександрівні          загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 6 м. Василькова
 
 Руденку                    - учневі 10 класу
 Олександру Вікторовичу       загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 4 м. Фастова
 
 Савченку                   - учневі 11 класу спеціалізованої
 Яну Михайловичу              загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 12 з поглибленим
                              вивченням інформаційних
                              технологій м. Білої Церкви
 
 Сітніцькій                 - учениці 10 класу Музичанської
 Олесі Валентинівні           загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів
                              Києво-Святошинського району
 
 Соломенцевій               - учениці 9 класу спеціалізованої
 Ксенії Олександрівні         загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 2 м. Ірпеня
 
 Українець                  - учениці 10 класу Білоцерківської
 Катерині Ігорівні            гімназії
 
 Уманцю                     - учневі 10 класу Рокитнянського
 Івану Романовичу             районного ліцею
 
 Усик                       - учениці 11 класу спеціалізованої
 Ніні Іванівні                загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 9 з поглибленим
                              вивченням іноземних мов м. Білої
                              Церкви
 
 Шак                        - учениці 11 класу Димерської
 Аліні Миколаївні             гімназії Вишгородського району
 
 Яременку                   - учневі 9 класу спеціалізованої
 Максиму Сергійовичу          загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 12 з поглибленим
                              вивченням іноземних мов м. Ірпеня
 
     1.2. Переможцям IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з
базових навчальних предметів, що відбулися в 2006/2007 навчальному
році, у розмірі по 70 гривень на місяць кожному:
 
 Горбаню                    - учневі 10 класу
 Віталію Васильовичу          загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 17 м. Білої
                              Церкви
 
 Губару                     - учневі 8 класу
 Олександру Миколайовичу      Переяслав-Хмельницької гімназії
 
 Денисюк                    - учениці 8 класу
 Юлії Миколаївні              загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 7
                              м. Переяслав-Хмельницького
 
 Киливник                   - учениці 8 класу Рогозівської
 Катерині Ігорівні            загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів Бориспільського
                              району
 
 Корольовій                 - учениці 11 класу Бородянської
 Ользі Євгеніївні             спеціалізованої
                              загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 2
 
 Кувіці                     - учениці 10 класу гімназії N 1
 Катерині Семенівні           м. Білої Церкви
 
 Мартиновець                - учениці 10 класу
 Світлані Василівні           загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів N 9 м. Василькова
 
 Поздній                    - учениці 10 класу державного
 Оксані Володимирівні         ліцею м. Білої Церкви
 
 Поламарчук                 - учениці 9 класу Бучанської
 Світлані Віталіївні          Української гімназії
 
 Сєрєбрєннікову             - учневі 11 класу гімназії N 1
 Богдану Анатолійовичу        м. Білої Церкви
 
 Соболю                     - учневі 9 класу Фурсівської
 Олександру Олександровичу    загальноосвітньої школи
                              I-III ступенів Білоцерківського
                              району
 
     1.3. Переможцям        III       етапу       конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів -  членів  Малої  академії  наук
України у розмірі по 70 гривень на місяць кожному:
 
 Віричу                    - учневі 10 класу Володарської
 Павлу Анатолійовичу         загальноосвітньої школи
                             I-III ступенів N 1
 
 Ташматовій                - учениці 10 класу гімназії N 1
 Анжеліці Курбанбаївні       м. Білої Церкви
 
     1.4. Переможцям III етапу  Всеукраїнських  конкурсів  фахової
майстерності  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів
у розмірі по 70 гривень на місяць кожному:
 
 Деревянкіну          - учню Катюжанського вищого професійного
 Максиму Романовичу     училища
 
 Оленку               - учню Катюжанського вищого професійного
 Євгену Валерійовичу    училища
 
     2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:
 
     2.1. Профінансувати  у  2007 році Головне управління освіти і
науки облдержадміністрації в сумі 11000 (одинадцять тисяч) гривень
на  цілі,  зазначені  у  пункті 1 цього розпорядження,  за рахунок
загальних асигнувань,  затверджених  зазначеному   управлінню   на
2007 рік.
 
     2.2. Спільно   із   Головним   управлінням   освіти  і  науки
облдержадміністрації передбачити в обласному бюджеті на  2008  рік
видатки на виплату стипендій голови Київської облдержадміністрації
переможцям III та IV етапів Всеукраїнських учнівських  олімпіад  з
базових   навчальних   предметів  та  III  етапу  конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів -  членів  Малої  академії  наук
України та III етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності
серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2008 році.
 
     3. Контроль   за   виконанням   розпорядження   покласти   на
заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.
 
 Голова адміністрації                               В.І.Ульянченко








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка