Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
 
 
     За особливі заслуги  у  захисті  державного  суверенітету  та
територіальної  цілісності України,  охорону конституційних прав і
свобод  людини,  мужність  і  самовідданість,  виявлені  під   час
виконання  військового  і  службового   обов'язку,  та   з  нагоди
17-ї річниці незалежності України  п о с т а н о в л я ю:
 
     За вагомий особистий внесок у  зміцнення  обороноздатності  і
безпеки  Української  держави,  бездоганне виконання військового і
службового обов'язку, високий професіоналізм:
 
                    у Збройних Силах України:
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
 
     КУЦИНА                - генерал-лейтенанта
Михайла Миколайовича
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
 
     БОЙЧАКА               - генерал-майора медичної служби
Михайла Петровича
 
     ВОРОБЙОВА             - генерал-полковника
Геннадія Петровича
 
     ЗАХАРОВА              - підполковника
Георгія Борисовича
 
     ТАРАНА                - генерал-майора
Андрія Васильовича
 
     ТАРАНА                - директора державного підприємства
Володимира Миколайовича      "Миколаївський ремонтно-механічний
                             завод"
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     МАЗУРА                - генерал-майора запасу
Володимира Васильовича
 
     ТИМЧУКА               - контр-адмірала
Iгоря Володимировича
 
     ФЕДОРОВА              - генерал-майора
Iгоря Васильовича
 
     ХИЖНЯКА               - полковника
Володимира Віталійовича
 
     Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
 
     БОРИНСЬКОГО           - полковника
Iгоря Олексійовича
 
     ГАВРИЛЕНКА            - підполковника
Андрія Миколайовича
 
     ГЕОРГIЄША             - генерал-майора
Володимира Олександровича
 
     ГОЛОВАЧА              - полковника
Ростислава Петровича
 
     ГУРСЬКОГО             - полковника
Віктора Михайловича
 
     ЛЕЖЕНIНА              - полковника
Сергія Iвановича
 
     МIЦЮКА                - полковника
Iгоря Олександровича
 
     ЦАРЕНКА               - полковника
Леоніда Юрійовича
 
     Нагородити медаллю "За бездоганну службу" II ступеня
 
     ГУРIНА                - полковника
Анатолія Борисовича
 
     Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
 
     ГУНЬКА                - полковника
Миколу Олександровича
 
     ДАЦЮКА                - полковника
Володимира Віталійовича
 
     СIДАША                - генерал-майора
Віктора Васильовича
 
     ТЕРТИЦЬКОГО           - полковника
Павла Володимировича
 
     ЯКУБУ                 - полковника
Валерія Семеновича
 
     Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
 
     КРАСНООКА             - полковника
Олександра Федоровича
 
     СЕЛЯНКА               - полковника
Олександра Костянтиновича
 
     СТОРОЖЕНКА            - полковника
Олександра Васильовича
 
     ТОКАРЄВА              - підполковника
Володимира Олександровича
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДIЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
 
     ГОРШКОВУ              - начальникові - художньому керівнику
Олександру Васильовичу       ансамблю пісні і танцю
                             Військово-Морських Сил Збройних Сил
                             України, капітану 1 рангу
 
     МОСКАЛЕНКУ            - начальникові Національного
Iвану  Степановичу           президентського оркестру -
                             військовому диригенту, полковнику
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДIЯЧ НАУКИ I ТЕХНIКИ УКРАЇНИ"
 
     СЛЮСАРЮ               - головному  науковому  співробітнику
Вадиму Iвановичу             Центрального науково-дослідного
                             інституту озброєння та  військової
                             техніки Збройних Сил України, доктору
                             технічних наук, полковнику
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛIКАР УКРАЇНИ"
 
     МЕЛЬНИКУ              - начальникові клініки Головного
Володимиру  Михайловичу      військово-медичного  клінічного
                             ордена Червоної Зірки центру
                             "Головний військовий клінічний
                             госпіталь", полковнику медичної
                             служби
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ОСВIТИ УКРАЇНИ"
 
     ГУНЬКУ                - начальникові  кафедри  Об'єднаного
Юрію Iвановичу               інституту при Національній академії
                             оборони України, полковнику
 
     МIНОЧКIНУ             - начальникові Військового інституту
Анатолію Iвановичу           телекомунікацій та інформатизації
                             Національного технічного університету
                             України "Київський політехнічний
                             інститут", генерал-майору
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
 
     КОЛЕСЮКУ              - директорові Військово-медичного
Віталію Степановичу          клінічного центру Центрального
                             регіону
 
     ПОГОРIЛОМУ            - старшому інспекторові Головної
Миколі Миколайовичу          інспекції Міністерства оборони
                             України, полковнику медичної служби
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ФIЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
                        I СПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     ФIНОГЕНОВУ            - начальникові кафедри фізичної
Юрію Семеновичу              підготовки і спорту Національної
                             академії оборони України, полковнику
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     ВЛАСОВУ               - заступникові начальника управління
Михайлу Геннадійовичу        правового забезпечення Генерального
                             штабу Збройних Сил України,
                             полковнику юстиції
 
             в органах цивільного захисту населення:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     ДМИТРОВСЬКОГО         - генерал-майора служби цивільного
Сергія Юрійовича             захисту
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     ВОЛОХОВИЧА            - капітана служби цивільного захисту
В'ячеслава Володимировича
 
     ГУРМАНА               - прапорщика служби цивільного захисту
Володимира Миколайовича
 
     ЛАПТIНОВА             - рятувальника Донецького воєнізованого
Олександра Сергійовича       аварійно-рятувального загону
                             Державної спеціальної воєнізованої
                             аварійно-рятувальної служби
 
     СИЧА                  - старшого пожежника 9-ї самостійної
Олега Анатолійовича          державної пожежної частини міста
   (посмертно)               Бердичева Житомирської області
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     АППОЛОНСЬКОГО         - заступника начальника служби
Юрія Костянтиновича          державного спеціалізованого
                             підприємства "Чорнобильська АЕС"
 
     ФЕДОСЕНКО             - директора житлово-комунального
Катерину-Олену Василівну     комплексу державного підприємства
                             "Чорнобильсервіс"
 
     Присвоїти почесне звання
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ОСВIТИ УКРАЇНИ"
 
     КОВАЛЮ                - першому проректорові Львівського
Мирославу Степановичу        державного університету безпеки
                             життєдіяльності, полковнику служби
                             цивільного захисту
 
                  в органах прикордонної служби:
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
 
     БАРАНА                - полковника
Леоніда Михайловича
 
     ЗАРИЦЬКОГО            - генерал-майора
Анатолія Михайловича
 
     КРИВОРУЧКА            - генерал-майора
Якова Дмитровича
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     ГУРУ                  - капітана
Ярослава Володимировича
 
     Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
 
     ГОНЧАРЕНКА            - майора
Олександра Володимировича
 
     ЗАПОРОЖЧУКА           - прапорщика
Максима Анатолійовича
 
     ЗУБРIЯ                - полковника
Миколу Васильовича
 
     КОНДРАТЮК             - капітана
Діану Вікторівну
 
     ПИЛИПЧУКА             - полковника
Юрія Миколайовича
 
     ПЛАХУ                 - старшого прапорщика
Володимира Миколайовича
 
     ПОПОВИЧА              - підполковника
Миколу Iвановича
 
     ХМIЛЯ                 - підполковника
Миколу Васильовича
 
     ШВЕЦЯ                 - підполковника
Iгоря Миколайовича
 
     Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
 
     ЖИДКА                 - капітана
Романа Миколайовича
 
     КРАСНОВУ              - капітана
Вікторію Вікторівну
 
     ПЕТЮХА                - мічмана
Василя Олександровича
 
     Присвоїти почесні звання:
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ОСВIТИ УКРАЇНИ"
 
     РОМАНИШИНIЙ           - професорові кафедри Національної
Людмилі Михайлівні           академії Державної прикордонної
                             служби України
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
 
     ФЕСЕНКУ               - генерал-майору
Сергію Олександровичу
 
                   в органах державної безпеки:
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
 
     КУРНИКА               - полковника
Михайла Васильовича
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     БIКА                  - генерал-майора
Володимира Валентиновича
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     ГРЕКА                 - полковника
Михайла Васильовича
 
     ГУЛЯНИЦЬКОГО          - підполковника
Олександра Валерійовича
 
     IГНАТОВИЧА            - підполковника
Дмитра Володимировича
 
     Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
 
     ДЕРЕЗУ                - підполковника
Віталія Анатолійовича
 
     КАЙКАНА               - полковника
Олександра Петровича
 
     РИЖОВА                - полковника
Володимира Вікторовича
 
     Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
 
     ПОТIЄВСЬКОГО          - підполковника
Сергія Олександровича
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛIКАР УКРАЇНИ"
 
     ДОБРОВОЛЬСЬКIЙ        - лікареві військово-медичної служби
Наталії Вадимівні            Національної академії Служби безпеки
                             України
 
     ШУГАЛЕЙ               - підполковнику медичної служби
Людмилі Миколаївні
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     МУСIЄНКУ              - першому заступникові директора
Iвану Iвановичу              Iнституту підготовки юридичних кадрів
                             для Служби безпеки України у складі
                             Національної юридичної академії
                             України імені Ярослава Мудрого,
                             полковнику
 
                   в органах державної охорони:
 
     Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
 
     БЕЗРУКА               - полковника
Миколу Олексійовича
 
     ГРИНIЧЕНКА            - полковника
Юрія Володимировича
 
     НЕЧИПОРЕНКА           - підполковника
В'ячеслава Володимировича
 
     САБУРОВА              - полковника
Олександра Юрійовича
 
     СИМОНА                - підполковника
Петра Павловича
 
     Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
 
     ГЛАЗУНОВА             - підполковника
Iгоря Володимировича
 
     ГЛУШИЧА               - полковника
Євгена Валентиновича
 
     МОРОЗА                - полковника
В'ячеслава Петровича
 
     СЛОБОДУ               - полковника
Анатолія Олександровича
 
     СОЛОМАТIНА            - підполковника
Андрія Вікторовича
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛIКАР УКРАЇНИ"
 
     ПЛАХОТНЮКУ            - полковнику медичної служби
Миколі Германовичу
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     МАЗУРУ                - підполковнику юстиції
Сергію Святославовичу
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ФIЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
                        I СПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     ВАКУЛЕНКУ             - генерал-майору у запасі
Василю Федоровичу
 
     За вагомий   особистий   внесок  у  зміцнення  законності  та
правопорядку,  боротьбу   зі   злочинністю,   захист   економічних
інтересів України:
 
                      в органах прокуратури:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     ХОДИКА                - першого заступника прокурора
Євгена Максимовича           Чернігівської області
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     КОНОНОВУ              - заступника прокурора Криворізького
Тамару Вікторівну            району Дніпропетровської області
 
     КОЧУБЕЙ               - старшого помічника Чугуївського
Віру Сергіївну               міжрайонного прокурора Харківської
                             області
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     БЕРКОВСЬКУ            - помічника прокурора Придніпровського
Наталію Анатоліївну          району міста Черкаси
 
     КАСПЕРСЬКОГО          - слідчого відділу прокуратури
Петра Михайловича            Тернопільської області
 
     КЮРЧУБАШ              - старшого помічника прокурора
Нелю Петрівну                міста Южне Одеської області
 
     МОСКОВЦЯ              - слідчого відділу прокуратури
Павла Васильовича            Полтавської області
 
     Присвоїти почесне звання
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     БАБЕНКУ               - заступникові прокурора Київської
Володимиру Iвановичу         області
 
     ДОВГАНЮ               - старшому прокуророві відділу
Iллі Максимовичу             Генеральної прокуратури України
 
     ДОМБРОВСЬКОМУ         - начальникові Головного управління
Сергію Володимировичу        Генеральної прокуратури України
 
     ЗАВГОРОДНЬОМУ         - старшому  прокуророві відділу
Віктору Євстафійовичу        Головного управління Генеральної
                             прокуратури України
 
     КУЗЬМIНУ              - заступникові Генерального прокурора
Ренату Равелійовичу          України
 
     ЛУЗАНУ                - військовому прокуророві Центрального
Леоніду Антоновичу           регіону України
 
     НЕДIЛЬКУ              - начальникові управління Генеральної
Валентину Григоровичу        прокуратури України
 
     ФРАНТОВСЬКОМУ         - прокуророві Житомирської області
Миколі Михайловичу
 
     ШИЛОВУ                - начальникові відділу Головного
Володимиру Дмитровичу        управління Генеральної прокуратури
                             України
 
     ШМОРГУНУ              - прокуророві Вінницької області
Олександру Семеновичу
 
                   в органах внутрішніх справ:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     БРИЖИКА               - полковника міліції
Валерія Олексійовича
 
     КОШЕЛЕВА              - капітана міліції у відставці
Володимира Вініціевича
 
     ЩЕКУНОВА              - майора міліції
Iвана Миколайовича
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     ОЛIЙНИКА              - сержанта міліції
Віталія Вікторовича
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
 
     ДЗЮБУ                 - полковника
Руслана Володимировича
 
     КУЛЬЧИЦЬКОГО          - полковника
Сергія Петровича
 
     ЛУШПIЄНКА             - полковника міліції
Миколу Миколайовича
 
     ШЕВЧЕНКА              - полковника
Віктора Георгійовича
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     КУРТIНА               - підполковника
Олега Сергійовича
 
     МЯСНИКОВА             - полковника
Олега Віталійовича
 
     ЯЩЕНКА                - полковника
В'ячеслава Олександровича
 
     Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
 
     ВОЛОВИЧА              - підполковника
Iгоря Євгеновича
 
     ЗАСЛАВСЬКОГО          - полковника
Олександра Анатолійовича
 
     РЕГЕДУ                - підполковника
Сергія Iвановича
 
     ТАТАРУ                - підполковника
Сергія Олексійовича
 
     ШИЛОВА                - підполковника
Олексія Петровича
 
     Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
 
     БРОВЧЕНКА             - полковника міліції
Миколу Павловича
 
     БУКIНА                - полковника міліції
Василя Федоровича
 
     ГIЛЕВСЬКОГО           - капітана
Руслана Борисовича
 
     ДОРОША                - полковника міліції
Василя Йосиповича
 
     ЄФIМЕНКА              - полковника міліції
Олександра Анатолійовича
 
     ПЕТРЕНКА              - полковника міліції
Василя Пилиповича
 
     РУДОГО                - полковника
Миколу Миколайовича
 
     САЛТОВЦЯ              - майора міліції
Сергія Анатолійовича
 
     СIКОРУ                - підполковника
Леоніда Володимировича
 
     ФУЧЕДЖИ               - полковника міліції
Дмитра Васильовича
 
     ШИРАЯ                 - підполковника міліції
Віталія Олексійовича
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     ДИТЮКУ                - полковнику міліції
Володимиру Зеновійовичу
 
     ДIДЕНКУ               - виконуючому обов'язки начальника
Сергію Володимировичу        Херсонського юридичного інституту
                             Харківського національного
                             університету внутрішніх справ
 
     МАЛИШЕВУ              - генерал-майору міліції
Олександру Вікторовичу
 
     ШЕВЧЕНКУ              - полковнику міліції
Анатолію Євгеновичу
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ОСВIТИ УКРАЇНИ"
 
     МОIСЕЄВУ              - ректорові Київського національного
Євгену Миколайовичу          університету внутрішніх справ,
                             генерал-лейтенанту міліції
 
     МОРОЗОВУ              - начальникові навчально-методичного
Олександру Олександровичу    центру Академії внутрішніх військ
                             МВС України, полковнику
 
                     в органах митної служби:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     ХАРЬКОВЩЕНКА          - директора Департаменту Державної
Євгена Анатолійовича         митної служби України
 
     ШТРОБЛЮ               - начальника Чопської митниці
Йосифа Йосифовича
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     МЕДЯНИКА              - заступника начальника митного поста
Андрія Олександровича        "Куп'янськ-Сортувальний" -
                             начальника відділу Куп'янської
                             митниці
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     ДИМИТРАЩУКА           - заступника начальника митного поста
Олега Петровича              "Овруч" Житомирської митниці
 
     РЯШКА                 - головного інспектора відділу
Олександра Iвановича         Чопської митниці
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМIСТ УКРАЇНИ"
 
     КУЛЬБАКУ              - начальнику відділу Київської
Юрію Олексійовичу            регіональної митниці
 
     ШУЛЬЗI                - начальникові відділу Енергетичної
Олександру Миколайовичу      регіональної митниці
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
    БУДАКОВУ               - заступникові директора Юридичного
Андрію Юрійовичу             департаменту Державної митної служби
                             України
 
              в органах державної податкової служби:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     ОСИПЕНКА              - голову державної податкової
Валентина Васильовича        адміністрації в Чернігівській області
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     ХОЦЯНIВСЬКУ           - директора Департаменту Державної
Наталію Володимирівну        податкової адміністрації України
 
     Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
 
     ПЕНЬКОВА              - начальника управління Головного
Сергія Володимировича        управління податкової міліції
                             Державної податкової адміністрації
                             України
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМIСТ УКРАЇНИ"
 
     БАЗАНОВУ              - першому заступникові начальника
Олександру Юрійовичу         державної податкової інспекції у
                             Печерському  районі міста Києва
 
     ГУЦАЛУ                - першому заступникові голови державної
Андрію Віталійовичу          податкової адміністрації у місті
                             Києві
 
     ЗВОНКОВУ              - начальникові Кременчуцької об'єднаної
Андрію Олександровичу        державної податкової інспекції у
                             Полтавській області
 
     РЕУТУ                 - заступникові директора Департаменту
Леоніду Iвановичу            Державної податкової адміністрації
                             України
 
     ПАВЛЕНКО              - заступникові начальника державної
Галині Флоріанівні           податкової інспекції у Печерському
                             районі міста Києва
 
     СОКОЛОВУ              - голові державної податкової
Олегу Анатолійовичу          адміністрації у Донецькій області
 
     ФУРМАНУ               - заступникові директора Департаменту
Анатолію Петровичу           Державної податкової адміністрації
                             України
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     ЛУБЯНОМУ              - заступникові начальника управління -
Андрію Станіславовичу        начальнику відділу державної
                             податкової адміністрації у Київській
                             області, полковнику податкової
                             міліції
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦIВНИК ФIЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
                        I СПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     ТЕРЕЩЕНКУ             - завідувачеві кафедри Національного
Валерію Iвановичу            університету державної податкової
                             служби України
 
             в органах кримінально-виконавчої служби:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     ГРЕЧАНЮКА             - директора Чернігівського юридичного
Костянтина Олексійовича      коледжу Державного департаменту
                             України з питань виконання покарань
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     ШОКУР                 - підполковника внутрішньої служби
Світлану Сергіївну
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     ТИЩЕНКА               - полковника внутрішньої служби
Iвана Дмитровича
 
     Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
 
     БОРТНИК               - майора внутрішньої служби
Iрину Миколаївну
 
     ДОВЖЕНКА              - підполковника внутрішньої служби
Валентина Iвановича
 
     ХИРНОГО               - полковника внутрішньої служби
Віктора Григоровича
 
     ЧУБЕНКА               - старшого прапорщика внутрішньої
Олександра Васильовича       служби
 
     ШВЕЦЯ                 - підполковника внутрішньої служби
Юрія Володимировича
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     ЛУК'ЯНЧЕНКО           - начальника лабораторії - лікаря-
Ольгу Сергіївну              лаборанта клініко-діагностичної
                             лабораторії Голопристанської
                             виправної колонії управління
                             Державного департаменту України
                             з питань виконання покарань у
                             Херсонській області (N 7)
 
     Присвоїти почесне звання
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     ПIНЬКАСУ              - генерал-майору внутрішньої служби
Володимиру Григоровичу
 
     ПОЛЬОВОМУ             - полковнику внутрішньої служби
Сергію Васильовичу
 
     За вагомий  особистий  внесок  у  розбудову  судової  системи
України, здійснення правосуддя, високу професійну майстерність:
 
                     в органах судової влади:
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
 
     ДЕНIСОВА              - виконуючого обов'язки  голови
Анатолія Олексійовича        Київського апеляційного
                             адміністративного суду
 
     КАЧАНА                - заступника голови апеляційного суду
Віктора Яковича              міста Києва
 
     ПЛЕВАКА               - голову Дніпропетровського
Володимира Iвановича         апеляційного господарського суду
 
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
 
     ПIНЧУКА               - голову Київського апеляційного
Андрія Михайловича           господарського суду
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     АЛСУФ'ЄВА             - голову господарського суду
Віктора Володимировича       міста Севастополя
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     БАДАХОВУ              - голову Донецького апеляційного
Тамару Панасівну             адміністративного суду
 
     КУЛIШ                 - першого заступника голови
Раїсу Федорівну              Дніпропетровського апеляційного
                             господарського суду
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     ЛОГВИНЕНКА            - начальника територіального
Миколу Iвановича             управління державної судової
                             адміністрації у Сумській області
 
     Присвоїти почесне звання
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     ВОЙТЮК                - ректорові Академії суддів  України,
Iрині Анатоліївні            м. Київ
 
     ЗАЇЦI                 - судді Вищого адміністративного суду
Миколі Миколайовичу          України
 
     ПРОДАЄВИЧ             - судді Вищого господарського суду
Людмилі Валеріївні           України
 
     ПУЛИКУ                - голові Долинського районного суду
Василю Васильовичу           Iвано-Франківської області
 
     СИНИЦI                - судді Київського апеляційного
Олександру Федоровичу        господарського суду.
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 20 серпня 2008 року
          N 745/2008








Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.86701
EUR31.68757
RUB0.4206
PLN7.38208
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка